UEFA 2016 Grup Elemeleri
UEFA 2016 Grup Elemeleri

Beşiktaş Forum|UEFA 2016 Grup Elemeleri Uefa 2016 elemleri maclari dun basladi  burdan maclari, sonuclari tartisabiliriz.

0 Üye ve 16 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA 2016 Grup Elemeleri  [Okunma sayısı 250397 defa] UEFA 2016 Grup Elemeleri

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu macta mutlaka tore 11 de olmali , Kati savunma yapacaklar elimizde kilit acacak topu topu 3 tane adam var : Arda - Ozi - Tore ve sen bunlardan 1 ini Hatta en onemlisini kesiyorsun olacak is degil :steamed: :steamed:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Kadir G.

Serdar Aziz - Hakan BALTA ikilisi tam bir saatli bomba ama isin ilginc tarafi iyi uyum sagladi :alala:
Yoksa Ersani ne kadar begenmesekte bu ikisindende cok daha iyi stoper , Daha seri daha agresif herseyden once..

Yok Hakan dengeli iyi oynuyor. Ersan sağ stoper oynayamayacağına göre mecbur serdar oynayacak. Solda hakanı kesemez. Serdar-Ersan olsa o maç bitmez.

Yok Hakan dengeli iyi oynuyor. Ersan sağ stoper oynayamayacağına göre mecbur serdar oynayacak. Solda hakanı kesemez. Serdar-Ersan olsa o maç bitmez.
:biggrinking: :biggrinking:

Iki sol stoperle oynadak olmazmi :alala:
Daha once atinc-Ersan yapmistik gayette iyi olmuştu :bandit:
Bir ilginc olan seyde Orijinal vasat bir sol bekken Stopre evrilen ve iyi bir performans gosteren Hakan balta var karsimizda :tabe:

Çevrimdışı Tolga

Çek maçında orta sahada ; Hakan-Selçuk-Ozan-Arda-Oğuzhan ile oynadık.

Bu oyuncuların neredeyse hepsi önemli pas istasyonu fakat buna rağmen penaltıya kadarki bölümde topa hiç sahip olmadık ve kaptığımız toplarla da öne doğru hiç seri ve hızlı pas yapamadık.

2. yarı Volkan Şen girdikten sonra takım biraz hareketlendi en azından kaptığımız toplarla hızlı hücuma çıkabildik.(Töre de girseydi baya etkili olacaktı)

F.Terim bu maçta Hakan'ı forvete atıp kanada Volkan'ı koyarsa büyük hata yapar.

Bu maçta kaptığımız toplarla hızlı hücuma çıkabilmemiz için G.Töre gibi bir silahı mutlaka kullanmamız lazım.

Bu maça beraberlik için çıkarsak çok ciddi sıkıntılar yaşarız.

Çek Cumhuriyeti maçının 60 dakikalık bölümünde sahada yoktuk bir gol yeseydik maçı çeviremezdik ve maç içinde kontra yakalayabileceğimiz tüm atakları yukarıda saydığım oyuncuların hızlı olamamasından dolayı değerlendirememiştik.

G.Töre bu kadar formdayken ve Cenk gibi yakaladığını gole çevirebilen bir forvet varken, Volkan ve forvette Hakan ile başlarsak büyük skandal olur.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Kadir G.

Ntv Spor'un sitesindeki kadroda da Hakan forvet gözüküyor.

Çıkmamız gereken kadro aynen yazdığın gibi olmalı.

Umarım F.Terim yine fantaziye girmez bu maçta.

Ben bu adamın kibrine söyleyecek laf bulamıyorum. Tek diyeceğim haksız yere oynatmadığı oyunculara umarım muhtaç düşer.

Çek maçında orta sahada ; Hakan-Selçuk-Ozan-Arda-Oğuzhan ile oynadık.

Bu oyuncuların neredeyse hepsi önemli pas istasyonu fakat buna rağmen penaltıya kadarki bölümde topa hiç sahip olmadık ve kaptığımız toplarla da öne doğru hiç seri ve hızlı pas yapamadık.

2. yarı Volkan Şen girdikten sonra takım biraz hareketlendi en azından kaptığımız toplarla hızlı hücuma çıkabildik.(Töre de girseydi baya etkili olacaktı)

F.Terim bu maçta Hakan'ı forvete atıp kanada Volkan'ı koyarsa büyük hata yapar.

Bu maçta kaptığımız toplarla hızlı hücuma çıkabilmemiz için G.Töre gibi bir silahı mutlaka kullanmamız lazım.

Bu maça beraberlik için çıkarsak çok ciddi sıkıntılar yaşarız.

Çek Cumhuriyeti maçının 60 dakikalık bölümünde sahada yoktuk bir gol yeseydik maçı çeviremezdik ve maç içinde kontra yakalayabileceğimiz tüm atakları yukarıda saydığım oyuncuların hızlı olamamasından dolayı değerlendirememiştik.

G.Töre bu kadar formdayken ve Cenk gibi yakaladığını gole çevirebilen bir forvet varken, Volkan ve forvette Hakan ile başlarsak büyük skandal olur.
Bay EGO skandallari sever :akuma:
Bu arada Depay Rvp ye heeey yedek diye seslenmis ortalik karışmış :biggrinking: :biggrinking:

Bu arada Kazaklara karsi bile oldukca zorlanan Hollandanin Cekleri kolay kolay yenebilecgini dusunmuyorum acikcasi tabi Cekler tam kadro yedek cikmazsa :bandit:

Çevrimdışı Kadir G.

Iki sol stoperle oynadak olmazmi :alala:
Daha once atinc-Ersan yapmistik gayette iyi olmuştu :bandit:
Bir ilginc olan seyde Orijinal vasat bir sol bekken Stopre evrilen ve iyi bir performans gosteren Hakan balta var karsimizda :tabe:

Neye göre gayet olmuştu. :)

Aktif olarak hiç defans oynadın mı bilmiyorum ama alışık değilsen daha önce oynamadıysan defansın sağıyla solu farklı gelir. Ersan solak sağ ayağı çok kötü bir stoper. Sağ tarafta bekinin kademesine girdiği veya direk rakiple karşılaştığı her an sol ayağı rakibe yakın olan ayağı olacak yani müdahaleyi sağ ayağıyla yapacak. Artık o ayak penaltımı yaptırır ne yapar bilinmez.

Bu arada şenerden gelecek tüm geri paslarıda eğer sıkışırsa sağ ayağıyla uzaklaştıracak. Sen ihtimal veriyor musun? :)

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Yunus Emre Volkan şuan saydığın adamların tamamından fazla güven veriyor kalede.

Babacan'ı çok küçümseme bundan 5-6 yıl önce Uefa'nın toplist'indeydi potansiyel olarak. Ki kötü bir kaleci kesinlikle değil.

Tolga'dan her halükarda iyi, Onur formsuz, Ayı gelmem dediği için gelemiyor geriye de kalan bu. Cenk mi?! Allah korusun.

@Çağrı Ayı :kop: :kop: :kop:

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Ersoy

Çalhanoğlu forvet ?
Töre yine yedek ?
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Ekim 2015, 19:55:10
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Ensar

Ya bak şimdi , çıkardığı kadroya bak   inşallah gökhan ve cenke muhtaç duruma düşersin f.t
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Tolga

Volkan Babacan, Şener, Serdar, Hakan, Caner, Selçuk, Ozan, Oğuzhan, Volkan Şen, Hakan, Arda Turan

Skandal bir kadro.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Senyorita'nın oynatmaya çalıştığı sisteme en uygun adam Gökhan Töre. Set oyununu bilen, mesafe kateden, adam eksilten bir oyuncu.

Şen? Bol bol koş işte. Çabuk, o kadar. Ne set oyunu bilir ne bişey.

Bilemiyorum Altan.. Bilemiyorum.. :bandit:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı talha

Ligin en formda adamını oynmatmıyorsan ben bunun altında başka nedenler ararım.

Ahmet Bulut mu yoksa? Ego mu? 
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Tolga

Bu kadro ile F.Terim beraberlik için sahaya çıkacağını gösterdi.

Bu kadro sadece pas yapmak ve topa sahip olup oyunu soğutmak üzere planlanmış bir kadro.

Fakat Çek maçında benzer orta saha ile 3 pas yapmadığımızı da hatırlatmak isterim.

Çevrimdışı Kadir G.

Umarım yeniliriz.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı Kadir G.

Niye :alala:

Ayrımcılık yapılan yeri desteklemem. Sahaya çıkan 11 benim milli takımım değil.

Çevrimdışı f_madida

Cok guzel kadro.. :akuma:

Yalniz tek gereksiz adam var o da Oguzhan Ozyakup, Mehmet Topal gibi bir virtuoz varken Oguzhan'in oynatilmasi hakkaten anlasilir gibi degil.

Ben umursamiyorum artik. En azindan oyuncularimiz sakatlanacak mi diye dusunmeden rahat rahat izleriz maci. Nasil olsa cakma imparator basi dara dusunce mecbur sokacak Tore'yi Cenk'i...Gidemezse de milliler gidemez, ne yapak sirf Besiktas nefretiyle bizim oyunculari oynatmayanlar dusunsun.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Kadir G.

Turnuvaya katılmayı oyuncularımız daha da değerlensin diye istiyordum. Bu adam haklarıyla kazandıkları formayı bile vermiyor.

Çevrimdışı Ersoy

Yav bu ne ? Hele bir de kaybedersek istifa etmeli artık.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı talha

Adam bildiğin form tutsun diye Volkan Şen ve Ozan Tufan'ı koparmıyor. Adamlar 7 maçtır berbatlar. Onların yerine Gökhan ve Okay oynaması lazım.

Tabi araka başka sıkıntılar yoksa.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Tolga

Elinde 3 tane forvet varken Arda ile oynamak kadar saçma birşey olamaz.

Madem oynatmayacaksın bu adamları ne diye çağırıyorsun milli takıma.

Cenk, Umut ve Mevlüt forvet bölgesinde Arda kadar bile oynayamayacaksa gerçekten çağırmasın bu oyuncuları.

Etiketler: