UEFA 2016 Grup Elemeleri
UEFA 2016 Grup Elemeleri

Beşiktaş Forum|UEFA 2016 Grup Elemeleri Uefa 2016 elemleri maclari dun basladi  burdan maclari, sonuclari tartisabiliriz.

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA 2016 Grup Elemeleri  [Okunma sayısı 250314 defa] UEFA 2016 Grup Elemeleri

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Eylül 2015, 11:52:42
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Normal olanı bu aslında. :)

Bende öyle biliyordum ekşi sözlükte elemanın teki kesin bir dille genel averaja bakılıyor dediği için ben de ona güvendim :icool:

Fifa organizasyonlarında genel Uefa organizasyonlarında ikili averaj varmış :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Mehmet K

Averajdan önce bakalım biz Çekleri veya İzlanda'yı yenebilecek miyiz?

Çevrimdışı Tolga

Fifa organizasyonlarında genel Uefa organizasyonlarında ikili averaj varmış :D
1 galibiyet 1 beraberlik tamamdır :icool:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 07 Eylül 2015, 12:30:51
  • Beşiktaş / Bodrum
1 galibiyet 1 beraberlik tamamdır :icool:

Çekleri yensek işin büyük kısmı biter aslında  :icool: Ama tabi ki berabere kalacağız ve son maça kalacak  :kop:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Çekleri yensek işin büyük kısmı biter aslında  :icool: Ama tabi ki berabere kalacağız ve son maça kalacak  :kop:
Onu yazacaktım ben de ama vazgeçtim :D

Biz son maça beraberlik için çıkarsak o maç bitene kadar ızdırap çekeriz :kop:

Çevrimiçi COB

Arnavutluk 0-0 Portekiz ilk yari sonucu,  Danimarka berabere kaldi zaten, Arnavutluk alirsa maci gruptan çıkmak icin büyük avantaj elde edecek.

Çevrimdışı MehmetRKıratlı

Kimse farkında değil dünki galibiyetle elemelere gidemesek bile FT takımda kalmayı garantiledi.2018 elemelerine de onla başlayacağız:(

Çevrimiçi COB

Q7 girdi Silva cikti. Bakalim ne olacak.

Çevrimiçi COB

Assist yapti Q7,  son dakikada golü yedik...

Çevrimdışı Tolga

EURO 2016 Elemeleri E Grubu'nda Litvanya deplasmanına çıkan San Marino maçı 2-1 kaybetmesine rağmen tarih yazdı.

Avrupa'nın en zayıf takımlarından biri olan San Marino 14 yıl aranın ardından deplasmanda gol atmayı başardı.

Golün ardından ise San Marino'lu futbolcular inanılmaz bir sevinç yaşarken, futbolcular adeta kendilerinden geçti.

GOLÜ ATAN FABRİKA İŞCİSİ!
Golü kaydeden 25 yaşındaki Vitaioli ülkesinde bir paketleme fabrikasında çalışıyor.

:evillol: :evillol:

Çevrimdışı EMİR EMRE

EURO 2016 Elemeleri E Grubu'nda Litvanya deplasmanına çıkan San Marino maçı 2-1 kaybetmesine rağmen tarih yazdı.

Avrupa'nın en zayıf takımlarından biri olan San Marino 14 yıl aranın ardından deplasmanda gol atmayı başardı.

Golün ardından ise San Marino'lu futbolcular inanılmaz bir sevinç yaşarken, futbolcular adeta kendilerinden geçti.

GOLÜ ATAN FABRİKA İŞCİSİ!
Golü kaydeden 25 yaşındaki Vitaioli ülkesinde bir paketleme fabrikasında çalışıyor.

:evillol: :evillol:

Futbolu harika yapan anektodlardan biri. teşekkür ederiz paylaşım için  :ok:

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Bernd Schuster, Yunanistan Milli Takımı'nın başına geçiyor.

Euro 2016 elemelerinde hüsran yaşayan ve turnuvaya erken veda eden Yunanistan, kan değişimine gidiyor. Teknik direktör Kostas Tsanas'la yollarını ayırmaya hazırlanan mavi beyazlılar, bir dönem Beşiktaş'ı da çalıştıran Bernd Schuster'i göreve getiriyor.

Yunanistan'dan teklif aldığını doğrulayan Alman teknik adam, menajeri Thomas Kroth aracılığıyla görüşmelerin sürdüğünü açıkladı.

2007-2008 sezonunda Real Madrid'i çalıştıran Bernd Schuster, 2010-2011 sezonunda da Beşiktaş'ın teknik patronluğunu yapmıştı. Schuster, son olarak 2013-2014 sezonunda Malaga'yı çalıştırdı.

Yunanistan'ın, Schuster'in yanı sıra Felix Magath'la da görüştüğü belirtiliyor.

Çevrimdışı Tolga

Futbolu harika yapan anektodlardan biri. teşekkür ederiz paylaşım için  :ok:
Rica ederim :icool:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 11 Eylül 2015, 13:30:19
  • Beşiktaş / Bodrum
Beşiktaş'ın eski teknik direktörü Bernd Schuster, Yunanistan Milli Takımı'nın başına geçiyor.

Euro 2016 elemelerinde hüsran yaşayan ve turnuvaya erken veda eden Yunanistan, kan değişimine gidiyor. Teknik direktör Kostas Tsanas'la yollarını ayırmaya hazırlanan mavi beyazlılar, bir dönem Beşiktaş'ı da çalıştıran Bernd Schuster'i göreve getiriyor.

Yunanistan'dan teklif aldığını doğrulayan Alman teknik adam, menajeri Thomas Kroth aracılığıyla görüşmelerin sürdüğünü açıkladı.

2007-2008 sezonunda Real Madrid'i çalıştıran Bernd Schuster, 2010-2011 sezonunda da Beşiktaş'ın teknik patronluğunu yapmıştı. Schuster, son olarak 2013-2014 sezonunda Malaga'yı çalıştırdı.

Yunanistan'ın, Schuster'in yanı sıra Felix Magath'la da görüştüğü belirtiliyor.

O defansif kurgunun üzerine Schuster gelirse Yunanistan kimlik bunalımından çift rakamları kalesinde görebilir :D
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

O defansif kurgunun üzerine Schuster gelirse Yunanistan kimlik bunalımından çift rakamları kalesinde görebilir :D
Adamların yıllardır kurdukları defansif oyun tamamen ortadan kalkınca bir şok yaşayacakları kesin :kop:

Çevrimdışı Tolga

Milli takımın İzlanda ve Çek Cumhuriyeti kadrosu:

Kaleciler: Hayrullah, Volkan Babacan, Mert

Defans: Şener, Serdar Aziz, Hakan Balta, Ersan, Caner, Emre Taşdemir,

Orta saha: Volkan şen, Selçuk İnan, Gökhan Töre, Hakan Çalhanoğlu, Mehmet Topal, Ozan Tufan, Oğuzhan, Arda Turan, Yasin Öztekin, Okay Yokuşlu, Olcay Şahan

Forvet: Umut Bulut, Mevlüt Erdinç, Burak Yılmaz, Cenk Tosun
[ Son Düzenleme: 02 Ekim 2015, 22:37:52 Tolga ]

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 02 Ekim 2015, 19:56:42
  • Beşiktaş / Bodrum
Milli takımın İzlanda ve Çek Cumhuriyeti kadrosu:

Kaleciler: Hayrullah, Volkan Babacan, Mert

Defans: Şener, Serdar Aziz, Hakan Balta, Ersan, Caner, Emre Taşdemir,

Orta saha: Volkan şen, Selçuk İnan, Gökhan Töre, Hakan Çalhanoğlu, Mehmet Topal, Ozan Tufan, Arda Turan, Yasin Öztekin, Okay Yokuşlu, Olcay Şahan

Forvet: Umut Bulut, Mevlüt Erdinç, Burak Yılmaz, Cenk Tosun

Oğuzhan'u almayıp Yasin'i mi almış gerçekten?
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi murat

Oğuzhan vardı.olcay töre cenk ve ersan

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı EMİR EMRE

Oğuzhan da kadroda

Çevrimdışı Tolga

Oğuzhan'u almayıp Yasin'i mi almış gerçekten?
Lig Tv'den alıp kopyaladım var o da kadroda.

Çevrimdışı Tolga

10 Ekim Cumartesi ;

19:00 Kazakistan-Hollanda

21:45 Çek Cumhuriyeti-TÜRKİYE

13 Ekim Salı ;

21:45 Hollanda-Çek Cumhuriyeti

21:45 TÜRKİYE-İzlanda

Çevrimiçi COB

Arnavutluk Sirbistan maci perşembe günü.  Inşallah olaysiz olur ve biz alip Danimarka puan kaybederse Euro 2016 ya gidiyoruz tarihimizde ilk defa...

Çevrimdışı legendmaster

terim cenk tosunu ilk 11 de oynatmayacakmış galiba

Çevrimdışı A_Aydin

F.T. bizden oyuncu almis olmak icin
cagiriyor zaten.Bakin hepsinden 5 oyuncu aldim diyecek.Belki Tore oynar o da belki.
GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çevrimdışı Ensar

Töre oğuzhan cenk ilk 11 çıkarsa kazanırız
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Etiketler: