UEFA Konferans Ligi Play-off Dynamo Kiev 2-3 Beşiktaş
UEFA Konferans Ligi Play-off Dynamo Kiev 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|UEFA Konferans Ligi Play-off Dynamo Kiev 2-3 Beşiktaş Tarih : 24.08.2023 Saat : 20:00 Stadyum : Bükreş Giuleşti Stadyumu Hakemler : Darren England - Simon Bennett - Daniel Robathan - John Brooks

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UEFA Konferans Ligi Play-off Dynamo Kiev 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 9251 defa] UEFA Konferans Ligi Play-off Dynamo Kiev 2-3 Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Demir

Mertt
Rosi-Amartey-Colley-Masu
Hadzi-Gedson-Salih
Rachica-Abu-Rebic

Unarım böyle çıkarsın..

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Sefa Kara

Mertt
Rosi-Amartey-Colley-Masu
Hadzi-Gedson-Salih
Rachica-Abu-Rebic

Unarım böyle çıkarsın..

rebic yerine muleka olur diğerleri aynı olur yüksek ihtimal.

Çevrimdışı Nartallo

Pazar günkü maçı ciddiye almayan topçular bugün kazanıp gelirler herhalde...

Çevrimiçi Talisca1903

rebic yerine muleka olur diğerleri aynı olur yüksek ihtimal.
bence rebic yerine bahtiyar olur çünkü Muleka gerçekten koca bir kara delik

Çevrimiçi COB

Iyi oynayan Onur'un kesileceğini sanmam, Rashica Mulekanın yerine sol kanatta başlayabilir.

Çevrimdışı Unnamed

Mertt
Rosi-Amartey-Colley-Masu
Hadzi-Gedson-Salih
Rachica-Abu-Rebic

Unarım böyle çıkarsın..

Necip Muleka Onur ilk 11 baslar

Çevrimdışı Onur Küçük

Iyi oynayan Onur'un kesileceğini sanmam, Rashica Mulekanın yerine sol kanatta başlayabilir.
Katılıyorum. Rebic bariz hazır değil. Muleka'nın , Şenol Hoca tarafından torpilli olduğu söyleniyor. Muleka bir Ceyhun Kazancı projesi. Muleka'dan Bakambu yaratacağım şeklinde Şenol Güneş demeci olduğuna inanan varsa o sözleri servis eden Ceyhun Kazancı'nın kendisi. gs liseli olmasının avantajlarını kullanan Ceyhun Kazancı algı işlerini iyi biliyor ama  yarattığı algı bile Beşiktaş'ın aleyhine oluyor. Hoca'nın istediği futbolcu Rebic ama o da son 2 senede ciddi gerilemiş sakatlıklarla. Hazır hale gelmesi süre alacak. Rashica'nın fizik olarak daha hazır olması avantaj. Dezavantajı takımla beraber fazla çalışma fırsatı bulamaması. Muleka yerine birisi oynayacaksa Rashica bence de bir adım önde.

Çevrimiçi Talisca1903

Katılıyorum. Rebic bariz hazır değil. Muleka'nın , Şenol Hoca tarafından torpilli olduğu söyleniyor. Muleka bir Ceyhun Kazancı projesi. Muleka'dan Bakambu yaratacağım şeklinde Şenol Güneş demeci olduğuna inanan varsa o sözleri servis eden Ceyhun Kazancı'nın kendisi. gs liseli olmasının avantajlarını kullanan Ceyhun Kazancı algı işlerini iyi biliyor ama  yarattığı algı bile Beşiktaş'ın aleyhine oluyor. Hoca'nın istediği futbolcu Rebic ama o da son 2 senede ciddi gerilemiş sakatlıklarla. Hazır hale gelmesi süre alacak. Rashica'nın fizik olarak daha hazır olması avantaj. Dezavantajı takımla beraber fazla çalışma fırsatı bulamaması. Muleka yerine birisi oynayacaksa Rashica bence de bir adım önde.
öyle bir torpili olsaydı geçen sene Cenk forma girdikten sonra kadroya girebilirdi doğru dürüst oynayamadı bile Muleka
Cenk sakatlanmasa yada Rebic hazır olsa oynayacağıda yok

Çevrimiçi Talisca1903

Maç günü gelen o tatlı stres ve heyecan Beşiktaş sen ne kadar  güzel bir şeysin ya.Güzel bir galibiyet sevincine ihtiyaç var bünyede Haydi Beşiktaşım

Çevrimiçi Samet Demir

?t=8F4rh5aVz4LGeEJn5eohnA&s=19

Biz yönetime kızıyoruz transferleri yetiştiremedi diye ama. Hoca oynatmadıkdan sonra.. Kaldığı yerden devam ediyor.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Ç

?t=8F4rh5aVz4LGeEJn5eohnA&s=19

Biz yönetime kızıyoruz transferleri yetiştiremedi diye ama. Hoca oynatmadıkdan sonra.. Kaldığı yerden devam ediyor.

Yine eski Şenol'a bağladı :D

Çevrimiçi Georgetown

(...) mulekasina onuruna artik ya. Bu kadar da adil hoca olmayiver oynat rachica ox rebic. Adamlari yedeklerin yedegi olan topcularla 70'ten sonra alip nehin pesinde kosuyorsun anlamis degilim 😠
GURURLAN!

Çevrimdışı Karabay

Ahahaha. Adamsın hocam. Bu 11le bitir lütfen sezonu.

Yönetici çıkar transferde çok başarılıyız der, hoca çıkar kadroya 11 oyuncu bulamaz. Birileri bizimle çok pis kafa buluyor.
[ Son Düzenleme: 24 Ağustos 2023, 19:10:51 Karabay ]

Çevrimdışı 38life

Kimse oyuncular hazır değil falan demesin. Rashica'yı gördük geçen maç. %100 hazır adam. Oynatmıyor işte. Yeni alınan futbolcuyu oynatmıyor. 30 yıllık huyu, inatçı. Oynatmıyor. Eski kafası değişmez.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi hasankale

Beşiktaş'ım da hayatım gibi yine hiç bir değişiklik yok.

Çevrimdışı beno1903

Biri usaga söylesin 3 yerli zorunlulugu yok :D

Çevrimdışı Unnamed

Çevrimdışı Unnamed

Yedek kadro ile as kadro maç yapsın yedekler kazanır net

Çevrimiçi Samet Demir

Biri usaga söylesin 3 yerli zorunlulugu yok :D
Milli takımdayken Nazım Sangareyi yabancı zanneden hoca. Yapar mı yapar..

Çevrimdışı Unnamed

Vallahi Şenol mu gitsin ANÇ mi diye anket yapsak sonuc ne olur acaba merak ettim. @Necmi abi patlatsana bir anket neşe gelsin  :D

Çevrimiçi Talisca1903

he hocam Muleka he altın mı buldun nedir ? hadi Ox ve bahtiyar yeni geldi ki ben Bahtiyarında şu maç olabileceğini düşünüyordum Rashica nasıl olmaz ya

Çevrimdışı KartalınGücü

Onur ve Muleka mı gene? Şenol Hocayı çok severim bu maçta da galibiyet gelmezse artık düşmanıyım. Mahsus mu yapıyorlar taraftarı cinnet geçirtmek için?

Çevrimiçi Necmi

Necip neden yok hoca beni hayal kırıklığına uğrattı

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yine fazlasıyla uyuz uyuz oyuna başladık.

Golü yersek canlaniriz herhalde.

Çevrimiçi Necmi

Luce çözmüş bizi önde baskı yapıyor nasılsa bunlar topu çıkaramıyor diye

Etiketler: