38. Hafta Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş
38. Hafta Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|38. Hafta Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş Tarih : 26.05.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Recep Tayip Erdoğan Stadyumu Hakemler : Bahattin Şimşek - Deniz Caner Özaral - Samet Çavuş -

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

38. Hafta Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 2139 defa] 38. Hafta Kasımpaşa 2-1 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 26.05.2024
Saat : 19:00
Stadyum : Recep Tayip Erdoğan Stadyumu
Hakemler : Bahattin Şimşek - Deniz Caner Özaral - Samet Çavuş - Mustafa Kürşat Filiz
VAR : Ümit Öztürk - Özgür Yankaya - Serkan Çimen
Yayın : Bein Sports

Çevrimiçi Necmi

Kasımpaşanın avrupaya gitme ihtimalini ortadan kaldırdık en azından motivasyonlarından biri eksik olacak

Çevrimiçi Samet Demir

Google'a Beşiktaş yazıp aramaya basın ve izleyin 💃💃💃💃
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

şu formalite maçındada aboubakar veya cenk oyuna girerse çok pis söverim net!! Artık cinemre, hekimoğlu, aytuğ batur'u falan oynatın bir zahmet. Gidecek adamlara ter idmanı yaptırmayın...
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Necmi

Google'a Beşiktaş yazıp aramaya basın ve izleyin 💃💃💃💃
neyi izleyeceğiz 🤔

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Samet Demir

Kadroya bak hele 😇
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Kadroya bak hele 😇
birde kaleci koysalardı iyi olurdu 🤔

Çevrimiçi gokhans

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi mellfred

geçen sene konya’ya 2. lik için çıktığımız son maçı bile kazanamamıştık
datsız duzsuz bir maç olacak

Çevrimiçi mellfred

bizim kadımpşadan istediğiniz topçu kimdi ?

Çevrimiçi doganay

Sürekli bu gençlere neden şans verilmiyor , demir ege neden oynamıyor guzellemeleri yapanlara , bunlar Beşiktaş seviyesinde oyuncular değil. Demir ege 2.ligte anca oynar . Ümraniye de falan

Çevrimiçi Monza

Şöyle rahat rahat bir maç seyredelim, tadını çıkartalım, diyecektim ki golü yedik...

Çevrimiçi Kartal Ç

şimdi kasımpaşalı topcunun gol sevincinde apış arasını tutmasının kırmızı kart olmama sebebi forma renkleri dimi.
yoksa malum 7 ay falan cezası. gerçi o da forma rengine göre.

Çevrimiçi Necmi

Sürekli bu gençlere neden şans verilmiyor , demir ege neden oynamıyor guzellemeleri yapanlara , bunlar Beşiktaş seviyesinde oyuncular değil. Demir ege 2.ligte anca oynar . Ümraniye de falan
görsünler işde risksiz bir maçta ne olduğunu inşallah fark yemeyiz

Çevrimiçi doganay

Semih in çalım harketlerini de çözdüler hiç adam gecemiyor artık.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi doganay

görsünler işde risksiz bir maçta ne olduğunu inşallah fark yemeyiz
İnsanlar saniyorki alt yapıda dünya yildizlari varda oynatmiyorlar.

Çevrimiçi Necmi

Genç oynatırsında aynı maçta bu kadar genci sahaya sürersen onlara iyilik yapmış olmuyorsun

Çevrimiçi doganay

Skor alırsın son 20 30 dk oynasın. Yada sadece biri ilk 11 başlasın. Neden kaybedelim şu maçı 6.siraya düşüyoruz. Neden bukadar umursamaz bir takımız. Hazırlık maçı yap oynat gençleri

Çevrimiçi gokhans

Skor alırsın son 20 30 dk oynasın. Yada sadece biri ilk 11 başlasın. Neden kaybedelim şu maçı 6.siraya düşüyoruz. Neden bukadar umursamaz bir takımız. Hazırlık maçı yap oynat gençleri
ne farkeder? Hazırlık maçı sayılır.. hazırlık maçı maliyeti bile 5. Ci 6.cı arasındaki farkdan oluşcak gelirden daha maliyetli. oynasın gençler helali hoş olsun.

Etiketler: