22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor
22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor

Beşiktaş Forum|22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor Tarih : 23.01.2024 Saat : 20:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Atilla Karaoğlan - Ceyhun Sesigüzel - Abdullah Bora Özkara - Ömer Faruk

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor  [Okunma sayısı 6478 defa] 22. Hafta Beşiktaş 0-0 Adana Demirspor

Çevrimiçi tolga1903

yalnız mükemmel değişiklikler yaptı kabul edelim sahada birşeyler yapmaya çalışanları çıkarttı hiç birşey yapmayanları tuttu
Ben artık kabul ediyorum bu futboldan hiç anlamıyorum sonuçta bu kadar hoca yanlış olamaz ya

Abi bu işin en korkunç tarafı bu biliyor musun. 5 hoca da rebic'i oynatmadı 5 hoca da hemen hemen aynı oyuncu tercihlerini kullandı 5 hoca da cenk'e katlandı. 5 aynı adam 5'i de 4 3 3 oynattı aynı kısırlığı izletti biz gerçekten anlamıyoruz biz şu cenk'in sahada kalışını anlamıyoruz ya hani sanırım futbolu bilmiyoruz

Çevrimiçi Talisca1903

neyse yarın london lions deplasmanı var 2000 kişide taraftarımız var bilet alan son dk satılanlarla kaçak felan 3000 kişi olur orda mücadeleye doyarız

Çevrimiçi Necmi

Cenk yerine direk koysaydık bu maçı almıştık :)
bizim kale direğini çıkarıp yerine cenki koysak gol yemeyiz

Çevrimiçi Monza

birilerinin çıplak fotosu elinde santajmı yapıyor oynamak için acaba başka izah bulamıyorum

Bunu ben de düşündüm, hatta yazacaktım acaba kaset mi var elinde diye. Gerçi kaset olsa istediği yeni sözleşmeyi kapıp, önümüzdeki 3 yılı garantiye alırdı.

Ancak takımın beşinci hocası olarak Cenk'i, şu durumdaki Cenk'i 90 dk sahada tutmak, bilemedim ne demek lazım. Sürekli aynı yanlışları yapıp farklı sonuçlar beklemek kısır döngüsü bu.

Fernando Santos sanki Serdar Topraktepe etkisini bile gösteremedi gibi görünüyor şu ana kadar.

Çevrimiçi Savaş

Abi bu işin en korkunç tarafı bu biliyor musun. 5 hoca da rebic'i oynatmadı 5 hoca da hemen hemen aynı oyuncu tercihlerini kullandı 5 hoca da cenk'e katlandı. 5 aynı adam 5'i de 4 3 3 oynattı aynı kısırlığı izletti biz gerçekten anlamıyoruz biz şu cenk'in sahada kalışını anlamıyoruz ya hani sanırım futbolu bilmiyoruz
Hakikaten gelenlerden hiçbiri farklı bisey denemedi. Hepsine sanki biri fısıldıyor gibi aynı şeyi oynattı.

Hatta hepsi aynı değişiklikleri aynı zamanda yaptı. Çok ilginç gerçekten.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

neyse yarın london lions deplasmanı var 2000 kişide taraftarımız var bilet alan son dk satılanlarla kaçak felan 3000 kişi olur orda mücadeleye doyarız
maç kaçta

Çevrimdışı Unnamed

bizim kale direğini çıkarıp yerine cenki koysak gol yemeyiz

Çarpar gol olur dayı  :biggrinking:

Çevrimiçi Talisca1903

cenki ısrarla oynatmak gezalı oynatıp mecburi opsiyonu devreye sokmaya çalışmak bilemedim var bir şeyler

Çevrimiçi tolga1903

Hakikaten gelenlerden hiçbiri farklı bisey denemedi. Hepsine sanki biri fısıldıyor gibi aynı şeyi oynattı.

Biz anlamıyoruz savaş abi başka açıklaması yok. Çünkü sorguladıkça insan aklını kaybedecek gibi oluyor neden sorusuna alabildiğimiz hiçbir cevap yok, soran gazeteci yok cevaplamaya tenezzül eden kimse yok. Verecek cevapları olsa ocak ayında 20 küsür puan fark mı yer mesela. Saldım ben sorgulamaktan vazgeçtim sadece semih'i biraz demir ege'yi izler kapatırım fazlası gereksiz.

Çevrimiçi COB

O istemediğin suratların hiç birine teklif gelmiyor.

Iyi satıcı kalitesiz malı satabilme yeteneğine sahip olandır.  Dakikada 100 küsür kapı açabilen bir başkanımız varsa, vi zahmet bu oyuncular için kulübün kapısını da açsın, dışarıya doğru.

Satamıyorsak, Fikret Orman'ın Sosa'ya uyguladığı tarifeyi uygulamamız gerekecek.

Çevrimiçi Necmi

içerde birinin manuple ettiğini düşünüyorum ciddi ciddi gerçekten hiç bir izahı yok ayağına top değmeyen adamı görememek mümkünmü muleka ne kadar savruk olursa olsun rakip savunmayı çok hırpalıyor gol atmasada atanlara yol açar cenk bir şeye yaramadığı gibi pozisyonlarıda öldürüyor ya ofsaytta ya olmadık haraket yapıp pozisyonu katlediyor birde herkes topu ona attığı için başkalarınında pozisyon bulma şansı kalmıyor rebiç son anda orta açtığında mulekanın vurduğu top aslında rebiç cenke attı o topu rakibe çarpıp mulekaya gitti

Çevrimiçi Necmi

Iyi satıcı kalitesiz malı satabilme yeteneğine sahip olandır.  Dakikada 100 küsür kapı açabilen bir başkanımız varsa, vi zahmet bu oyuncular için kulübün kapısını da açsın, dışarıya doğru.

Satamıyorsak, Fikret Orman'ın Sosa'ya uyguladığı tarifeyi uygulamamız gerekecek.
onun için fo lazım

Çevrimiçi kartalizma190399

4-4-2 dusmanlari izlemistir maci umarim. 4-3-3'le nasil orta saha'yi vermeyip oyunu tuttuk falan haha.

Kadromuz kotu eyvallah, kotu oyuncularimiz var, eyvallah. Ama surekli ayni oyunculari ayni formasyonla ayni mevkilerde saha'ya suren de bu hocalar.

4-3-3 oynariz diye kural mi var? Bir mac 4-1-2-1-2, bir mac 4-4-2, bir mac 3-5-2 ciksak ne olur?

Bir mac ucta Cenk oynamasa, Muleka veya Semih birlikye oynasa, hatta Mustafa oynasa ne olur?

Bir mac stoperde orijin olarak stoper olmayan adam yerine Aytug oynasa ne olur?

Bir mac 3 tane bal yapmayan ari misali orta sahayla cikmak yerine 4 hucumcuyla cikip rakibi savunmaya zorlayarak, ileride cogalarak oynamaya calissak ne olur?

Yahu sunlarin en azindan birkacini deneyelim, olmazsa ben zaten hatami kabul edecegim, eyvallah ben abartmisim diyecegim.

Surekli ayni seyleri deneyip sonuc alamamaktan biktim yahu. Fernando Santos'u da elestiririm.
Guardiola, Klopp, Mourinho gelsin, su ayni seyleri yapsin onlari da elestiririm.

Çevrimiçi Necmi

22:30
iyi sürükleyici bir film dizi falan bulayım izlemek için o saatte yoksa dayanamaz açarım durduk yere yenilmeyelim 🥺

Çevrimiçi Talisca1903

iyi sürükleyici bir film dizi falan bulayım izlemek için o saatte yoksa dayanamaz açarım durduk yere yenilmeyelim 🥺
ilkmaçı kaybettik bu sefer fena ezecez ingiliz züppelerini

Çevrimiçi Necmi

ilkmaçı kaybettik bu sefer fena ezecez ingiliz züppelerini
valla yeni oyuncularla takımın gücü artacağına azaldı gibi geliyor bana

Çevrimiçi Talisca1903

valla yeni oyuncularla takımın gücü artacağına azaldı gibi geliyor bana
tutmuyor hocanın sonraki trasferleri bursada da tutmamıştı delgado mitchell özellikle Mathewss çok iyi needham günü günün tutmuyor almman uymadı tam smonoviç te yanlış transfer adam 5 hemde ymuşak bize şutu olan 4 lazımdı

Çevrimiçi underworld

Çevrimiçi Necmi

Santos doğru tercih miydi?
transferlerden sonra anlarız onu şu kadroyla doğru tercih yok kimi getirsek fark etmeyecek

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Maç sonu açıklamalarını duyduktan sonra bende ciddi soru işaretleri oluştu

Çevrimiçi Serdar3444

Bence değildi...net fikrim bu ama inşallah yanılırım...
maç sonu açıklamasında 15 günde 5 maç yapınca Semih'i Dinlendirdim diyor ama ben sahada yorgun semih görmedim, yanlış yerde oynatılan semih gördüm, pres yiyen Semih gördüm ama yorgun olanını göremedim.
Ama Cenk'i  futbol ile ilişkili olarak hiç göremedim, demek ki hoca da görememiş? Çıkarmaması için ise hiç ama hiç görememesi gerekir!!!!Yoksa herhalde müdahale ederdi, kıyamet gibi top ezdi, Adam resmen kara delik gibiydi, Cenk'e gelen hiçbir top takıma geri dönmedi. Zaten topu durduramıyor kontrol edemiyor,
Belki ekrandan farklı görünüyordur diyeceğim ama saçmalamanın da bir sınırı olmalı...
Kenarda olupta 90 dakika bunu görememekte açıklanabilecek gibi değil, izahı yok....
Cenk'in emeklilik zamanı gelmişte geçmiş ama adam yönetime bir türlü anlatamıyor... 🙂!!!

Çevrimiçi hasankale

Yahu kardeşim hakikaten ayıptır ama yuh artik diyorum.
Rakip 50.dakikada 10 kişi kalmış kendi sahanda oynuyorsun
60 dan sonra al Cenki kenara sok rebici semihi ileri at takimin ön tarafına dinamizm kat bir hareket olsun.

Çevrimiçi Necmi

Bence değildi...net fikrim bu ama inşallah yanılırım...
maç sonu açıklamasında 15 günde 5 maç yapınca Semih'i Dinlendirdim diyor ama ben sahada yorgun semih görmedim, yanlış yerde oynatılan semih gördüm, pres yiyen Semih gördüm ama yorgun olanını göremedim.
Ama Cenk'i  futbol ile ilişkili olarak hiç göremedim, demek ki hoca da görememiş? Çıkarmaması için ise hiç ama hiç görememesi gerekir!!!!Yoksa herhalde müdahale ederdi, kıyamet gibi top ezdi, Adam resmen kara delik gibiydi, Cenk'e gelen hiçbir top takıma geri dönmedi. Zaten topu durduramıyor kontrol edemiyor,
Belki ekrandan farklı görünüyordur diyeceğim ama saçmalamanın da bir sınırı olmalı...
Kenarda olupta 90 dakika bunu görememekte açıklanabilecek gibi değil, izahı yok....
Cenk'in emeklilik zamanı gelmişte geçmiş ama adam yönetime bir türlü anlatamıyor... 🙂!!!
bir oyuncuyu dinlendirmek için yorgun olması gerekmiyor zaten üç günde enerjiyi toplar devam eder ama sürekli üst seviyede kalırsa yanlış bilmiyorsam kaslarda asit birikimi veya başka birşey birikiyor ve oyuncunun sakatlanma riski yükseliyor diye biliyorum dinlenmezse o an belki iyi oynar ama daha sonrasında uzun süreli düşüş yaşayabilir kaldıki semihin birkaç maç önceki performansıda yok cenk enerji harcamadığı için antrenman modunda sahada takıldığı için sürekli kalabiliyor ama semih kendini zorluyor o yüzden işi profesyonellere bırakmak daha doğru
Sorun semihin dinlenmesi değil neden muleka değil cenk sahada gol atamıyor dense pozisyona giriyor cenk onu bile yapmıyor muleka en azından savunmayı strese sokuyor baskı yapıyor alan açıyor kendi atmasada hücum işini kolaylaştırıyor yani hocanın semihi dinlendirdim mazereti bence mazeret değil
Feyyaz özür dilemiş ama özür birşey ifade etmiyor bu takım yemeye başlayınca durmuyor bunu özürle geçiştiremezsin senin görevin çözüm üretmek bu oyun yetersizlikle açıklanamaz senin kadron pendikten fersah fersah iyiyken dört yiyorsan bunun özrü olmaz ya bedeli ödetirsin oyunculara yada kendin ödersin bir değil iki değil dört yrmiş takım kendi sahasında özür maçına çıkmalı çıkıp savaşmalı rakibe sahayı dar etmeliki o sonuç kaza diyebilelim ama vurdum duymaz bir takım çıkıyorsa sahaya yönetim kelle düşürmek için kılıcını havaya kaldırmalı
Ben özür falan kabul etmiyorum oraları çoktan geçtik ben artık birçok oyuncuyu beşiktaş forması içinde görmek istemiyorum yeni oyuncumu alırsın alt yapı oyuncularına ı verirsin formayı bilemem bildiğim tek şey o oyuncuların çoğu beşiktaş formasını giymeye layık değil

Çevrimiçi Samet Demir

bir oyuncuyu dinlendirmek için yorgun olması gerekmiyor zaten üç günde enerjiyi toplar devam eder ama sürekli üst seviyede kalırsa yanlış bilmiyorsam kaslarda asit birikimi veya başka birşey birikiyor ve oyuncunun sakatlanma riski yükseliyor diye biliyorum dinlenmezse o an belki iyi oynar ama daha sonrasında uzun süreli düşüş yaşayabilir kaldıki semihin birkaç maç önceki performansıda yok cenk enerji harcamadığı için antrenman modunda sahada takıldığı için sürekli kalabiliyor ama semih kendini zorluyor o yüzden işi profesyonellere bırakmak daha doğru
Sorun semihin dinlenmesi değil neden muleka değil cenk sahada gol atamıyor dense pozisyona giriyor cenk onu bile yapmıyor muleka en azından savunmayı strese sokuyor baskı yapıyor alan açıyor kendi atmasada hücum işini kolaylaştırıyor yani hocanın semihi dinlendirdim mazereti bence mazeret değil
Feyyaz özür dilemiş ama özür birşey ifade etmiyor bu takım yemeye başlayınca durmuyor bunu özürle geçiştiremezsin senin görevin çözüm üretmek bu oyun yetersizlikle açıklanamaz senin kadron pendikten fersah fersah iyiyken dört yiyorsan bunun özrü olmaz ya bedeli ödetirsin oyunculara yada kendin ödersin bir değil iki değil dört yrmiş takım kendi sahasında özür maçına çıkmalı çıkıp savaşmalı rakibe sahayı dar etmeliki o sonuç kaza diyebilelim ama vurdum duymaz bir takım çıkıyorsa sahaya yönetim kelle düşürmek için kılıcını havaya kaldırmalı
Ben özür falan kabul etmiyorum oraları çoktan geçtik ben artık birçok oyuncuyu beşiktaş forması içinde görmek istemiyorum yeni oyuncumu alırsın alt yapı oyuncularına ı verirsin formayı bilemem bildiğim tek şey o oyuncuların çoğu beşiktaş formasını giymeye layık değil

Abi Semihin ayrıca arkasında da Umut var. Önünde Cenk var. Adam gol mü atsın, defans mı. Vücut dayanmaz bu duruma. Hoca nın Cenki görmeyip Semihi düşünmesi de manidar.

Birde Cenkin koşarak yapamadığını Rebic yürüyerek yapıyor. Ben anlamıyorum bu Rebic neden oturuyor da Cenk oynuyor. Adam Ghezzaldan bile sonraki tercih. Hayır yönetim çıkıp iki kelam da etmiyor. Nedir mevzu bizde anlayalım. Sahaya bakınca çözümleyemiyoruz çünkü.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: