3. Hafta Adana Demirspor 4-2 Beşiktaş
3. Hafta Adana Demirspor 4-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|3. Hafta Adana Demirspor 4-2 Beşiktaş Tarih : 27.09.2023 Saat : 20:00 Stadyum : Yeni Adana Stadyumu Hakemler : Ümit Öztürk - İbrahim Bozbey - Osman Gökhan Bilir - Murat Erdoğan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

3. Hafta Adana Demirspor 4-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 13569 defa] 3. Hafta Adana Demirspor 4-2 Beşiktaş

Çevrimiçi tolga1903

Bu Necip'te ne stopermiş arkadaş, helal olsun.

14 milyon euro değeri olan Amarteyi bile kesiyor.

Ne eksiği var biri söylesin. Daha iyi oyun kuruyor desin daha iyi rakibi karşılıyor daha iyi pozisyon bilgisi var ayağı daha düzgün lan bir şey söylesin de biri bu herife verilen para için soğutsun milletin içini. Niye aldın da allahin belası adamı yabancı kotasina takılmamasıma rağmen yedirdin yedek bıraktın desin bir tane delikanlı soru soracak şerefli namuslu bir muhabir bitti mi olm oldünüz mü geberdiniz mi sorsanıza niye aldırmış bu adamlari bu herif onanayı amarteyi niye aldırmış kime ne yedirmişler sorsanıza lan

Çevrimiçi Sefa Kara

Bu Necip'te ne stopermiş arkadaş, helal olsun.

14 milyon euro değeri olan Amarteyi bile kesiyor.

ya ramos gelse ne olur hoca yine necibi oynatır talha döner 2 haftaya zannediyor musunuz talha oynar yok yine necib.

Çevrimdışı Unnamed

Guardiola bile gelse ne bu yönetimle ne bu oyuncu kadrosuyla hiçbir şey olmaz. (2-3 isim haric)

Çevrimdışı Ravenman

Benim adayım Club Brugge'nin teknik direktörü.

O gelmese Molde'nin teknik direktörü.

Gerçek futbol, oyun pilanı, organizasyon, taktik.

Çevrimdışı Ravenman

Guardiola bile gelse ne bu yönetimle ne bu oyuncu kadrosuyla hiçbir şey olmaz. (2-3 isim haric)

Bizden daha küçük kulüpler gidiyor Nagelsmann'ları, Tuchel'leri, Van Bommel'leri, Kluivertleri getiriyor genç dinamik modern futbol oynayan teknik direktörler.

Sene 2023 biz halen 80 yaṣındaki (...) eski çağ Türk futbolu oynayan amca yeğen abi sisteminin hocalarla anlaşıyoruz ve koskoca sezonu çöpe attık.

Normal değil yani geçen sezon kasımda çöpe attık, şimdide eylülde. Ömrümde bukadar erken havlu atmak görmedim.

Ṣenolun tam sevdiği şey. Şimdi baskısız bir seri yapar gazetecilerden övgü alịr süper hocam muhteşem hocam.

Çevrimdışı Ravenman

Ne eksiği var biri söylesin. Daha iyi oyun kuruyor desin daha iyi rakibi karşılıyor daha iyi pozisyon bilgisi var ayağı daha düzgün lan bir şey söylesin de biri bu herife verilen para için soğutsun milletin içini. Niye aldın da allahin belası adamı yabancı kotasina takılmamasıma rağmen yedirdin yedek bıraktın desin bir tane delikanlı soru soracak şerefli namuslu bir muhabir bitti mi olm oldünüz mü geberdiniz mi sorsanıza niye aldırmış bu adamlari bu herif onanayı amarteyi niye aldırmış kime ne yedirmişler sorsanıza lan

Bizi sırtımızdan vurup Milli Takıma kaçınca Necip'i 1 kere bile aday kadroya çağırmadı. Bir defa bile çağırmadı herif.

Fakat Beşiktaşa gelince yapıştı yine Necipe. Necip ha Necip.

Altyapıdan çıkan tarihinin en yeteneksiz oyuncusu. Bu torpilden başka birşey değil. Hemde Türkiyenin en büyük torpili.

Yabancı hocalar, değişik yönetimler. Hepsi salak olamaz.

Çok büyük torpili var, Mehmet Karahanlı gibi.

Okadar yetenekli oyuncular altyapıda şans görmedi, gönderildiler. Fakat senin altyapıdan çıkan en kötü futbolcu, senin milyonlara aldığın yabancıları bile kesiyor.

Çevrimiçi BlackEagle16

Atı alan Üsküdarlı geçti olan Beşiktaş imizin gelecegine oldu.
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi BlackEagle16

Bizi sırtımızdan vurup Milli Takıma kaçınca Necip'i 1 kere bile aday kadroya çağırmadı. Bir defa bile çağırmadı herif.

Fakat Beşiktaşa gelince yapıştı yine Necipe. Necip ha Necip.

Altyapıdan çıkan tarihinin en yeteneksiz oyuncusu. Bu torpilden başka birşey değil. Hemde Türkiyenin en büyük torpili.

Yabancı hocalar, değişik yönetimler. Hepsi salak olamaz.

Çok büyük torpili var, Mehmet Karahanlı gibi.

Okadar yetenekli oyuncular altyapıda şans görmedi, gönderildiler. Fakat senin altyapıdan çıkan en kötü futbolcu, senin milyonlara aldığın yabancıları bile kesiyor.
Yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum. Torpilin adam kayirmanin cepleri doldurmanın zirvesinin yaşandığı bir klubuz. Diğer klupler gibi olamadık malesef. Yanlizca biz sevdik Beşiktaş i onada hep sevinmek için sevmedik dedik.

Çevrimiçi BlackEagle16

Beni bilen bilir foruma 6 senelik üyeliğim var ondan önce 2-3 senelik uyeliksiz takibim var zevk alıyordum buraya girip stadın yükselişini görmekten keyif alıyordum yenilirken de Beşiktaş gibi durusumuzdan ama son 2-3 yıldır şampiyonluk sezonuda dahil igrenmeye başladım adamciliktan. Kendini Beşiktaş tan üstün gorenlerden ve sessizce veda ediyorum buralara artık yazmayacagim. Aileme cocuklarima sinirden hep onlara yansıtmaktansa soğudum bu ülkenin futbol ikliminden. Zerre keyif almıyorum. !

Çevrimiçi BlackEagle16

Benden yana herkese hakkım helaldir. Varsa kalbini kırdığım yorumuna yanlış cevapler verdiğim affola Allah'a emanetsiniz.

Çevrimdışı Ravenman

Bende artık ligi maçlarına bakmayacam. Dün yine kahveye gittim kanser oldum 1 paket sigara içtim maç boyunca.

Bu (...) teknik direktörün fantazilerini ve Onur, Cenk ve Necip kazmaları için kendimi parçalamaya değmez. Hepimizin çoluk çocuğu var yazık günah.

Bu Şenol burda olduğu sürece ligi bırakacam. Daha 6. haftada sarı kizlara toplam 18 puan fark attık (fb 8, gs 6). Biraz lig heyecanı vardı onuda eylül ayında aldılar çöpe attılar. Yazıklar olsun.

Allah hepinizin belasını versin.

Çevrimdışı Ravenman

Çare

https://www.transfermarkt.com.tr/kjetil-knutsen/profil/trainer/22987

Ya bu, yada Club Brugge'nin teknik direktörü.

Gerçi bu yönetim hiç birisini almaz.

Yerli hoca alsalar giderler Trabzonsporluyu getirirler.

Yabanci hoca alsalar Valerien gibi kariyeri olmayanları getirirler.

Hasan Arat gelse ancak.

Boşta olanlar:

Zinedine Zidane
Antonio Conte
Joachim Löw
Andres Villas Boas
Lucien Favre

Çevrimiçi kartalizma190399

Ben birakamiyorum, her seferinde seyretmeye devam ediyorum kendimi sinir ede ede, stres ola ola.

Çevrimiçi Samet Demir

?t=HmpH6BWA1fwnsOFBWcm6vA&s=19

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Ben birakamiyorum, her seferinde seyretmeye devam ediyorum kendimi sinir ede ede, stres ola ola.
sende benim gibi yap iki senedir hiç bir beklentim yok o nedenle hırsda yapmıyorum hem öyle bakınca oyuna kusurlarda kabak gibi görünüyor kadroda necip cenk görünce zaten bu maçı alamayız dedim rakibin durumu ne olursa olsun baştan belliydi durum

Çevrimiçi Necmi

@Talisca1903  artık rebiçe mobing uyguladığına ikna oldunmu kendisi istememiş rebiçi ve kendi istemediği oyuncu alınırsa oynatmaz şenol en kötü anlarda sokar kötü görünmesini sağlar o nedenle herkesi oynattı ama rebiçi oynatmadı adamı mental olarak bitirdi bunu çok yaşadık şenolla yani boşa konuşmuyorduk saisde şenol gelene kadar iyiydi şenol gelir gelmez ahlaksız adam oldu

Etiketler: