Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 309 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5054901 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı ahmet türken

Konu dışı olacak ama 28 nisan'da İvano-Frankivsk'deyim Lviv'e geçeceğim o taraflardan bizi takip edenler var ise PM gönderebilirler  :icool:
@Altuğ iyi hoş oralara gidiyorsunda restauranta elinde sefertasıyla gidilmezki :evillol: :D

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Mart 2016, 10:49:35
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Klup açıklama yaptı bursamaçı olimpiyatta gözüküyor?
kayseri maçıda olimpiyat görünüyor sehven olmuştur...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Erdem Çözer

kayseri maçıda olimpiyat görünüyor sehven olmuştur...

stat TFF tarafından gezilip onaylanana kadar resmi olarak Olimpiyat'ta görünecektir..
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Fatih

Konu dışı olacak ama 28 nisan'da İvano-Frankivsk'deyim Lviv'e geçeceğim o taraflardan bizi takip edenler var ise PM gönderebilirler  :icool:
Kanka suan bakiyorum da acaip ucuz gozukuyor her yer. THY ile gidis donus haftaya 284.00TL gozukuyor  :bandit: @Altuğ
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Efe

evt öyle gözüküyor ama diğer açıklamalarda da öyle görünüyordu tff stadı değiştirmeden resmi neyse o yazılıyor tff stadı değiştirdimi onlarda değiştiriyor diye biliyorum ayrıca kayseri maçıda olimpiyat görünüyor  :)
[ Son Düzenleme: 31 Mart 2016, 10:53:38 Efe ]
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Altuğ

Kanka suan bakiyorum da acaip ucuz gozukuyor her yer. THY ile gidis donus haftaya 284.00TL gozukuyor  :bandit: @Altuğ

telefonuna aerobilet'in uyguamasını kur benim gideceğim tarihlerde 180 liraya geliyor gidiş geliş :)

Çevrimdışı Ensar

telefonuna aerobilet'in uyguamasını kur benim gideceğim tarihlerde 180 liraya geliyor gidiş geliş :)
konu dışının dibi :D

Çevrimdışı ensdndr

Federasyonda o maçın Vodafone Arena'da görünebilmesi için stadyumun federasyon ve il spor güvenlik kurulu teftişinden geçip burada karşılaşma yapılabilir onayı alması gerekiyor. Yani biz kafamıza göre stadyumu bitirdik burada oynayacağız diyemiyoruz.
Bu denetlemenin de önümüzdeki hafta Cuma gününe kadar yapılacağı düşüncesindeyim. Onay alınır, 10 unda protokol açılışı yapılır. 11 inde hayırlısıyla Bursaspor maçını oynarız. Federasyonun sitesinde de Cumartesi gününden itibaren Vodafone Arena görünür bursaspor maçının stadyumu.

Protokol ve resmiyet her şeydir bu ülkede.
Sen , ben yok BeşiktaŞ var !

Bursa macını ufak tefek eksıklıklerle olsada oynayacagız sonrasında kayseri macına kadar 19 gun var o arada tamamına yakın olan eksıkler tammalanır.. Benı tek endişelendiren yenı acık arka taraf devre düzenlemesi gibi duruyor.. Kapalı ve ve eski acık tarafı bitmek üzere.

Çevrimdışı sallapati

Denizbank Tribünü nün önüne sentetik serilmeye başlanmış.. Skorbord hazır havalanmayı bekliyor..

Çevrimdışı Ermanacer

Ya bu skorbord lar agir degilmi? cati bu agirligi kaldirabilirmi? :alala:

Çevrimdışı Erdem Çözer

bu arada erken konuştuk.. Kulüp TFF'yi beklemeden Vodafone Arena olarak ilan etti :) programı güncellediler..

Çevrimdışı Altuğ

konu dışının dibi :D

40 yılda bir yazıyorum o kadar konu dışım olsun @ALI RIZA 'cım gece siler neyse ben geri plan işleri halletmeye devam ^_^

Çevrimdışı Erdem Çözer

Ya bu skorbord lar agir degilmi? cati bu agirligi kaldirabilirmi? :alala:

hesaplarını yapmadan mı kaldırıyorlar sence :)

Çevrimiçi Necmi

@Necmi  abi seni çok seviyor sayıyordum. fakat bana özelden attığın bu mesaj

''Bir daha bu konu hakkında saçmalarsan bu forumdan gidersin.
Karşındaki insanları tanımadan kim olduğunu bilmeden konuşma.''

her gün girdiğim sizin için birşeyler yapmaya fotoğraflar atmaya çalıştığım bu forumda özgürce düşüncelerimizi söyleyemeyeceksek işimde olmaz zaten. Günden güne böyle insanlara diktatör gibi davranarak bu forumdan bir çok kişiyi uzaklaştırıyorsunuz. Evet silinen mesajımı ve uardığın konuyu tekrar yazıyorum.

Özgürce düşüncelerini ifade etmeyi yanlış anlamışsın sen.
insanların başkalarının hakkına gasp etmesini savunmak ve bunu yapacağını söylemenin
yada yapacak olanlara yol göstermenin bir özgürlüğü asla olamaz. Beşiktaş taraftarı haksızlığa
karşı gelen taraftardır. Haksızlığı savunan değil. Burda asla izin vermeyeceğimiz bir şeyde haksızlığı destekleyecek
yapıdaki insanlardır. Bunları Beşiktaş içinden temizleyemeyiz. Ama burası bizim ve burdan temizleriz.
Bu Beşiktaş içinde kötü bir zihniyettir. Burda bu kötü zihniyet hiç bir şekilde barınamaz. Bu gün burdan
yarında tribünlerden bu zihniyetin sökülüp atılması gerekir. Biz burdan başlıyoruz bunu tribünde sürderecek olanda
Beşiktaş kulübü ve devletin kendisidir. E-bilet bunun için kuruldu. Buda bir süreçtir. Bu süreç başladı.
Kendi koltuğunda oturmamayı taraftarlık olarak düşünen zihniyetin başkalarının hakkına gasp etmeyi hak gören zihniyetin ne burda
nede tribünde yeri yok. Toplumda adalet arayanın önce o adaleti kendi içinde yaratması gerekiyor. Kendin adil olamıyorsan
toplumada adalet getiremezsin.  @beşiktaşk
Evet böyle saçma sapan konuşanların bu forumda işi olmayacak burdan dışlanacaklar.

Çevrimdışı ahmett.67

Biletleri aldık, kalbimize indirmeyin yahu! :bandit:

Çevrimdışı onurturan

allahtan mabed biraz deli yoksa çıt çıkmayacak bizim gruptan :P
Biraz mıı :o_o:
Mabet aynen şöyle gidiyo bak
 :serefe:  :bandit: :serefe: :bandit: :serefe: :drunkard: :drunkard: :hiho: :yerlerde: :director: :super: :director:  :super:

Çevrimdışı Ensar

40 yılda bir yazıyorum o kadar konu dışım olsun @ALI RIZA 'cım gece siler neyse ben geri plan işleri halletmeye devam ^_^
abi hiç maclara felan geliyor musun :)

Çevrimdışı cursedofdragon

şu kırmızı ile gösterdiğim yere cam mı takıyorlar ki ?

Çevrimdışı faith

Çevrimdışı Erdem Çözer

Özgürce düşüncelerini ifade etmeyi yanlış anlamışsın sen.
insanların başkalarının hakkına gasp etmesini savunmak ve bunu yapacağını söylemenin
yada yapacak olanlara yol göstermenin bir özgürlüğü asla olamaz. Beşiktaş taraftarı haksızlığa
karşı gelen taraftardır. Haksızlığı savunan değil. Burda asla izin vermeyeceğimiz bir şeyde haksızlığı destekleyecek
yapıdaki insanlardır. Bunları Beşiktaş içinden temizleyemeyiz. Ama burası bizim ve burdan temizleriz.
Bu Beşiktaş içinde kötü bir zihniyettir. Burda bu kötü zihniyet hiç bir şekilde barınamaz. Bu gün burdan
yarında tribünlerden bu zihniyetin sökülüp atılması gerekir. Biz burdan başlıyoruz bunu tribünde sürderecek olanda
Beşiktaş kulübü ve devletin kendisidir. E-bilet bunun için kuruldu. Buda bir süreçtir. Bu süreç başladı.
Kendi koltuğunda oturmamayı taraftarlık olarak düşünen zihniyetin başkalarının hakkına gasp etmeyi hak gören zihniyetin ne burda
nede tribünde yeri yok. Toplumda adalet arayanın önce o adaleti kendi içinde yaratması gerekiyor. Kendin adil olamıyorsan
toplumada adalet getiremezsin.  @beşiktaşk
Evet böyle saçma sapan konuşanların bu forumda işi olmayacak burdan dışlanacaklar.

:claps:

Çevrimdışı mert_

Çevrimdışı Ensar

Çevrimdışı İhsan

stat TFF tarafından gezilip onaylanana kadar resmi olarak Olimpiyat'ta görünecektir..

:aman:
Olimpiyat daha iyi olmaz mı ?
Biletlere inanılmaz talep var. kesin 80.000 kişiyi tamamlarız    :money:  :biggrinking:
Gelirimizi ikiye katlarız  :evillol:
Come to Beşiktaş