Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5007944 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ErsinA.

Anıtlar kurulu izin vermediği için eski açıkta led panel olmayacakmış  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı aşığımsana

Bunların içerisinde heykel olabilir mi? 11 Nisan'da sürpriz olabilir.
olay bundan ibaret.reklam panosu ve kendi etrafında dönüyor olması lazım.
Ömrümsün Beşiktaş!

Çevrimdışı raichu

@capo di capi
cevap atamıyorum sana engellemişsin diyor  :D
linkteki ismi büyük harfler ve türkçe karakter kullanmadan ken di isminizle değiştirin yeterli  :)
yine de vereyim linki buyrun
[ Son Düzenleme: 30 Mart 2016, 17:40:39 raichu ]

Çevrimdışı ahmetx

yenı acıkta scourboard kaldırılmaya baslanmıs anlık bır vıdeo gordum sankı
  :lol:
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı arda

Abi nasıl isim değiştiriyoruz ya dediğin gibi yaptım olmadı ama sen yapabiliyorsan bide Hüseyin yaparmısın onu :D

Şöyle oluyor, gidip üzerinde altın sarısı kapak olan cocacola alıyorusun, Takımınlakolkola yazar önceki sayfalarda Altuğ göstermişti, sonra kapağın içinde yazan kodu https://www.takiminlakolkola.com/ şuraya giriyorsun. Önceleri 0.25 TL iken şimdilerde 1 TL takımına destek olmuş oluyorsun. Arkadaşlar kola dandik sağlıksız birşey içmeyin! Gidin su için süt için soda için ama illa kolada kola derseniz gidin bu ürünleri tercih edin damlaya damlaya göl olur. Hüseyin kardeş, bu videoyu haketmek için Faruk gibi süpersonik hizmetler yapman bir başarı göstermen bir efsane olman gerekir. Bunun için kola için :D Şaka şaka buyur link aşağıda;

aynı şekilde isim takım isimlerini değiştirirseniz renklilerin videosuna da ulaşabilirsiniz. Neden böyle bişey yapayım la bana ne onlardan derseniz aynen de katılırım :D
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı serti67

aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı ahmetx

abı yanlıs bısemı yazdım neye guldun yav:)
gördüğün görüntüyü bize de göstersene hayal görmüş gibi söylemişsin ona güldüm.  :)
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı aşığımsana

Ne güzel şeysin
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Ömrümsün Beşiktaş!

Çevrimdışı ensdndr

Bursa maçına kadar 3 antrenman yapacakmış takım Vodafone da.. ilki bu Cuma

Yarın değil öbür gün. daha henüz hybrid makinası bile çıkmamış olacak diye düşünüyorum. Bana kalırsa o makina sahadan çıkmadan takıma antreman yaptıramazlar.
Sen , ben yok BeşiktaŞ var !

Çevrimdışı ErsinA.

Bu videoyu eşim için yaptım ve mail attım.  3lü kombine almama izin verdi  :D :D

Çevrimdışı Blackmd1

@capo di capi
cevap atamıyorum sana engellemişsin diyor  :D
linkteki ismi büyük harfler ve türkçe karakter kullanmadan ken di isminizle değiştirin yeterli  :)
yine de vereyim linki buyrun

Sanırım Mücahit olmuyor  :D

Çevrimdışı sallapati

Yarın değil öbür gün. daha henüz hybrid makinası bile çıkmamış olacak diye düşünüyorum. Bana kalırsa o makina sahadan çıkmadan takıma antreman yaptıramazlar.

yarı sahada 5 e 2 yaparlar  :D

Çevrimdışı serti67

gördüğün görüntüyü bize de göstersene hayal görmüş gibi söylemişsin ona güldüm.  :)
he ya ıs yerınde vıdeo alıp atmadım ama @krykurt1903 twter hesabından bakabılırsınız

aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı Emre.Guler

Evet @serti67 doğru görmüş skorboard kaldırılıyor

Çevrimdışı raichu

he ya ıs yerınde vıdeo alıp atmadım ama @krykurt1903 twter hesabından bakabılırsınız
iskeleti ayağa kaldırmışlar birleştirmeye başlayacaklar herhalde

Çevrimdışı Emre.Guler

Çevrimdışı ilhancelebi

Bu tesekkurler kampanyasida ki dort buyuk takim icinde en guzel video bizimkisi olmus, daha samimi. Ozellikle genclerinde videoda olmasi tam bir camia havasi katmis.

Çevrimdışı serti67

Evet @serti67 doğru görmüş skorboard kaldırılıyor

adım uyur gezere cıkıcaktı yav sağolasın:) dogru gormusum
aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı ErsinA.

Skorboard çelik yapısını çatıya kaldırıp LED panelleri daha sonra monte edecekler anlaşılan.

Faruk'un dediği gibi panel montajını da dağcılar yapar belki.

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı serti67

aqUİLA NON CAPİT MUSCAS

Çevrimdışı Tuğrul

Arkadaslar ;
alt tarafa 270 derece led panel yerlestırecekler pekı ust taraf boyancakmı yada gıydırılıp yazılar yazılsa goruntu acısından cok daha guzel olur,umarım bu sekılde bırakmazlar.
”Öteki Sevdalar Gibi Aldanmışlık Değil Benimki.. Hangi Sevgili Tutarki Beşiktaşımın Yerini”

Çevrimiçi Necmi

http://kralspor.ensonhaber.com/besiktasin-yeni-stadinda-kurban-kesildi-2016-03-30.html

Stadda kurban kesilmiş.Allah kabul etsin.

Yalnız bu (Küfür Yasak) site hala Vodafone ismini kullanmamakta ısrar ediyor.

Geçtiğimiz günlerde de Telsim Arena diye haber yapmışlardı karaktersizler.
sende güzel reklamlarını yaptın @CrossBoy