28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray
28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray

Beşiktaş Forum|28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray Tarih : 03.03.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - Kerem Ersoy - Bahattin Şimşek VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray  [Okunma sayısı 6938 defa] 28. Hafta Beşiktaş 0-1 Galatasaray

Çevrimiçi sEuL

Adamların stoperde iki kazma var ama işte baskı yapıp hataya zorlayacak oyuncu yok. Cenk koşabilse zaten 2 tane atmıştı
[ Son Düzenleme: 03 Mart 2024, 19:24:19 sEuL ]

Çevrimiçi levitate

amartey şakasız pas almamak için saklanıyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Tam tersi adamlar bizim beklere biraz basınca direkt uzun vurup top kaybediyoruz .

Çevrimiçi Samet Ç

Şu Cenk'i çıkarıp Abu'yu al

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Cenk ile Amartey çok fazla ses çıkarıp gidemeyen mobiletler gibi

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu arada Muci ye ayak uyduracak oyuncu yok.

Çevrimiçi sEuL

Adamların stoperde Nelson - Sanchez var. Biz Semih Rashica Cenk üçlüsünden oluşan hücum hatuna durmadan şişiriyoruz. Arkadas beyninizi kullanin yerden oynayın

Çevrimdışı murat baltacı

Nasıl oluyorda tüm toplar bitik cenke geliyor
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Cenk senin yapacağın kontrolün ta......

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı ferdi1903

Bu amartey çok tehlileli oynuyor, başımızı yakmadan çıkar şunu hoca

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi Özgür Gültekin

korneri de pic ettiniz bravo

Çevrimiçi levitate

ben anlamıyorum abi her maç şut atan muçinin pas atası gelir, dan dun orta açan top süren masunun geriye dönesi gelir, her maç yerden giden takım 190 stoperlere şişiresi gelir

dalga mı geçiyorsunuz siz nasıl bir maç hazırlığı ya bu

Çevrimiçi Talisca1903

korneri paslaşmak ne yap ortanı gitsin

Çevrimdışı murat baltacı

Amartey olmaz cenk iş yapmaz bunu anlamak için kaç yaşına gelmen lazım hoca
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Cenk e bak mal mal kırmızı gorecek

Hırsını kale önünde görelim yiğidim, gereksiz artistliğe gerek yok.

Çevrimiçi sEuL

Beyinsiz taraftar, iyi bok yiyorsunuz. Koltuklari kırıp onlarida atın isterseniz. Gereksiz yere maçı geriyorlar, hangi maçı gerilimle kavgayla gürültüyle kazanabildik. Sinir oluyorum buna ya

Çevrimiçi pinehitman

Islıklayın ama gözünüzü seveyim malzeme vermeyelim şunlara, bu arada amartey saatli bomba gibi her an bizi patlatmaya hazır

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Rashica sağdan geliyor, Cenk önde koşuyor ama 1mt ofsaytta.
Ne yaparsın adam o hızla ancak yetiştiriyor.

Çevrimiçi levitate

onur ve raşinin şahsi çabaları olmasa hücum edemiyoruz

Çevrimiçi pinehitman

Kıllık yapmadığı bir tane duran top yok

Çevrimiçi Talisca1903

rashica iyi başaldı giderek düştü düşüyor her yaptığı ortayı rakibe çarptırıyor adamın olayı bu

Çevrimiçi Talisca1903

kart bu (Hakaret Yasak)₅ kart atağın içine etti

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Musrati nin hiç temposu yok.
Umarım genel durumu böyle değildir de bu sezona özeldir.

Etiketler: