27. Hafta İstanbulspor 0-2 Beşiktaş
27. Hafta İstanbulspor 0-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|27. Hafta İstanbulspor 0-2 Beşiktaş Tarih : 25.02.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı Hakemler : Atilla Karaoğlan - Cevdet Kömürcüoğlu - İlker Takpak -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

27. Hafta İstanbulspor 0-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 3007 defa] 27. Hafta İstanbulspor 0-2 Beşiktaş

Çevrimiçi uğur07

bu takim bitmis ya her takima eziliyor. herkes cok bitik atletiklik yok. donemiyorlar kosamiyorlar. surekli geciliyorlar. insallah antrenmanla cozulecek birseydir

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Cenk pozisyonda rakibe sarı göstermeyen onun bunun çocuğu Gedson’a sarı kartı ile koşarak geliyor.
o harakete sarı vermeyen hakemi sorgulamak lazım yaptığı haraket ayak bile kırardı cenkle aynı değil haraketi topa değil direk ayağaydı

Çevrimiçi uğur07

gecen hafta konya bu hafta istanbulspor. muthis paslasmalar dinamik takim. bunlar bu haldeyse biz nasil bunlarin onundeyiz ya

Çevrimiçi Talisca1903

semihe yapılan kart değilmi haramzade

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

bu takim bitmis ya her takima eziliyor. herkes cok bitik atletiklik yok. donemiyorlar kosamiyorlar. surekli geciliyorlar. insallah antrenmanla cozulecek birseydir

mental bu antrenmanlık değil kendilerine güveni kalmadı oyuncuların

Çevrimdışı mellfred

düzgün ayağa hızlı oynayan bir takım top göstermez bu takıma
3 pas yapamadık gene

Çevrimiçi sEuL

Her rakip Barca gibi görünüyor bize karşı, yok bilmem kaç maçtır gol yemiyor musuz savunma toparlanmış falan - geçiniz. İki pas yapabilen takım orta sahayi çok rahat geçerek Necip - Colley ile karşı karşıya kalıyor. İlerdeki oyunculari biraz iyi olan takım Pendikspor gibi dortleyip gonderir. Masu’nun kanat otoban oldu Cenk sayesinde. Onur ne savunmada ne ofansta var.

Yine bir iki oyuncunun bireysel çabaları ile birseyler yapmaya çalışıyoruz. Reziliz her zaman ki gibi.

Çevrimiçi Talisca1903

düzgün ayağa hızlı oynayan bir takım top göstermez bu takıma
3 pas yapamadık gene
teknik adam cenk kondisyon sıkıntısı var sağda ise bir hiç var millet futbolcu sanıyor semih stoperlerle boğuşup duruyor muçi işin içine giremedi daha şu ana kadar böyle

Çevrimdışı mellfred

o harakete sarı vermeyen hakemi sorgulamak lazım yaptığı haraket ayak bile kırardı cenkle aynı değil haraketi topa değil direk ayağaydı
gedsonun yediğe kart net
ancak aptalca görülmüş bir kart

Çevrimiçi sozkul

gecen hafta konya bu hafta istanbulspor. muthis paslasmalar dinamik takim. bunlar bu haldeyse biz nasil bunlarin onundeyiz ya

aynı şeyi düşündüm, bu takım nasıl lig sonuncusu dedim.
sanırım rakibi biz iyi oynatıyoruz

Çevrimdışı mellfred

teknik adam cenk kondisyon sıkıntısı var sağda ise bir hiç var millet futbolcu sanıyor semih stoperlerle boğuşup duruyor muçi işin içine giremedi daha şu ana kadar böyle
muçi top  almıyor
biraz istemesi lazım

Çevrimdışı ulumemo

Yorumlardan öyle anlaşılıyor ki takımın fiziksel ve mental sorunlarını çözmek için hocanın yine değişmesi lazım :D :D

Çevrimdışı mellfred

seneye ola ki şampiyonluk kovalıyoruz diyelim bu eleman her maç böyle top oynatırsa çok insan kalpten gider
istanbul küme düşmeyi garantilemiş bir takım
bunlar bile atak sürekliliği sağlıyor
azıcık kalite olsa 3’lemişti 

Çevrimiçi sEuL

Necip - Colley ikilisine tek kelime edemem. Top rakibin ayağına geçtiği anda rakip kendini Necip - Colley karşısında buluyor.

Bir değil iki değil üç değil her pozisyonda Necip - Omar ikilisi rakiplerine karşı başarılı olamaz tabi. Bunlar bir hata yapınca bütün olay bunların üzerine kalacak orası ayrı.

İki ofansif bek ile sahaya çıkıp bu ikiliden sıfır ofans katkısı almakta başarı.

Gedson - Muci - Musrati üçlüsü birbirinin dilinden zerre anlamiyor. Sahaya çıkıp oynayın birseyler denmiş sanki adamlara. Kim nerede basacak, kim nerede duracak, top kazanıldığında nasıl oynanacak kimse bilmiyor.

Bu takima yazın Ronaldo - Zago kalitesinde iki stoper, sol beke Adriano sağ beke Gökhan Gönül, kanatlara Mbabpe- Messi alsan yine bi cacik olmaz. Konya’da Ist’da kısıtlı kadrolarina rağmen sahada daha “takım” görüntüsü veriyorsa kadro kalitesinin konuşulması sacmalik. Teknik ekip bütün hafta ne yapıyor çok merak ediyorum.

Çevrimdışı Unnamed

Muci değil 10 milyon 1 milyon bile etmez. Demir Ege bin basar buna. Sağlam kazıklandık

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Demir

Geçen sene Redmond içinde aynı yorumları yapıyordun 😁😁😁
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Muci değil 10 milyon 1 milyon bile etmez. Demir Ege bin basar buna. Sağlam kazıklandık
hangi maçı izliyorsun üç tane net ara pas attı ceza sahasına alda at diye daha ne yapsın

Çevrimiçi uğur07

bizim oyumculara hep ikiye 1 uce bir basiyorlar allah sabir versin besiktaslilara

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı İzmitlibjk

1 kişi eksiğiz, adamın sol aciginda pas atacagi kimsesi yok bunu degerlendirerek yorum yapiyorsun dimi

Etiketler: