Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 145 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5951407 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 3 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı tayfun

@Necmi abi, @Altuğ nefes alacak zaman bırakmıyor kapitalizm ,buralardayım,günde elli kere açıyorum forumu ama muhabbete girecek vakit olmuyor.
@Efe belgelerimi toparladım,geçen hafta bi göz attım pek bir artış yok ama en azından 7 ve 8 de bu hafta bir çalışma yapıcam kısmetse.
sen ben yok BEŞİKTAŞ var.

Çevrimdışı Türkay

Akyazı Stadı'nın locaları, hem dar hem de alçak gibi duruyor. Bir de her yeri, şu bordo mavi renkle kombin etme sevdasından vazgeçseler iyi olacak.  :evillol:

Bizim oturma odasının aynısı duvarda ki çıkıntı bile aynı  :lol:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı ozan062

Bizim oturma odasının aynısı duvarda ki çıkıntı bile aynı  :lol:

hersey cok guzel de bunlar kac paraya pazarlıyoralr locaları??
bunlarınki 20 ise bizimki 80 olmalı
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Ya Düz siyah, Yada Alt Beyaz Üst Siyah, loca önündeki 2 sıra da kırmızı formamızdaki kırmızı tonunda. Eminim güzel duracaktır.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

o çimin tamamamı için bunu söyle sahada çim gelmeden yapılacak bi ton iş var drenaj olsun ısıtması olsun toprak serimi çim ekimi bular 1 ayı aşan işler saha 45 günde anca hazır olur haziran başında saha yapımı başlamalı en geç olarak :)
Anladım abi sağolasın :) Alan da kısıtlı zaten Allah kolaylık versin..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Serkan7738

Konu dışı olacak ama bu sporsor bağlantı da niye sürekli zayıflamayla diyetle ilgili reklamlar çıkıyo zoruma gidiyo

Çevrimdışı bnymnd

Bence koltuk dizaynı böyle olsun çok güzel duruyor.
Acısıyla tatlısıyla geçsin seneler, kalbim BEŞİKTAŞ için zikreder.

Çevrimdışı TØLGA

Ya Düz siyah, Yada Alt Beyaz Üst Siyah, loca önündeki 2 sıra da kırmızı formamızdaki kırmızı tonunda. Eminim güzel duracaktır.
konya stadyumu gibi olur sonra karman çorman
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı TØLGA

sipere geç ve kafanı çıkarma ateş etmeye başlar birazdan millet  :evillol:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Türkay

hersey cok guzel de bunlar kac paraya pazarlıyoralr locaları??
bunlarınki 20 ise bizimki 80 olmalı

hic fiyat yok locaları hakkında ama alan çok olmaz herhalde oturma odası resmen  :lol:

Çevrimdışı Tolga

Bende böyle olmasını istiyorum ama nedendir bilmiyorum kimse beğenmiyor bunu :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Türkay

:steamed: :steamed:

yapma futbol topu gibi boğaza ve stadın kalitesine hic yakısmaz

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Fotoşopdan anlayan varsa dediğimi yaparsa ne kadar şık göründüğünü anlarsınız.

Konya stadı gibi olmaz. Siyah ve beyazın arasında uzanan güzel bir kırmızı ton 2 sıra..

Çevrimdışı Efe

beşiktaş passo 131 bini geçmiş gelecek sene vodafone arena full oynayacak :ok:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

beşiktaş passo 131 bini geçmiş gelecek sene vodafone arena full oynayacak :ok:
Abi zaten o stat full olmazsa ben bi Beşiktaşlı olarak en başta sallarım istanbuldakilere :D
Yönetim çıkıp dese: "o kadar bağırıyodunuz stat stat diye, nerdesiniz lan :s20: " dese haklı :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı TØLGA

Abi zaten o stat full olmazsa ben bi Beşiktaşlı olarak en başta sallarım istanbuldakilere :D
Yönetim çıkıp dese: "o kadar bağırıyodunuz stat stat diye, nerdesiniz lan :s20: " dese haklı :D
sadece istanbuldakiler değil il dışından gelen kısımda desteklemeli her maçta
tabi stadyumun çoğunu istanbuldaki taraftarımız doldurur doldurmalı
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı TURKahvesi

koltuk renk düzeni kimseye de beğendirilmeyecek noktaya gelecek
misal üst kat komple siyah alt kat beyaz olursa bana göre basit kalır

şöyle bir şey yapılırsa nasıl olur diye ortaya atıyorum

cam mozaik sanatından yola çıkarak siyah-beyaz (arada füme rengi veya gri renk yerleştirilebilir) düzenini yerleştirebilirler
ikili veya üçlü veya dörtlü siyah renk yanyana yerleştirilmiş şekilde beyaz renk de aynı şekilde

https://www.google.com.tr/search?q=mozaik&biw=1920&bih=955&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=u6zPVN2nBMXxUsLpg7AN&ved=0CAYQ_AUoAQ#tbm=isch&q=cam+mozaik+siyah+beyaz&imgdii=_

Çevrimdışı ahmetx

meydan boş kalmış pikselciler ve damalı modelciler basmış siteyi  :boxin: :boxin: :boxin: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :bandit: :bandit: :bandit: :bandit:
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı TØLGA

Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Mustij1903

etme evladım :) Dama tahtası gibi oluyor böyle yapınca. Alt siyah hatta komple siyah muhteşem bir hava katacaktır. Bu arada görüşüne saygı duyduğumu ifade etmeliyim. :) Bizimkisi espiriden ibaret :ishock:
şşşşşşşşşşş bbbiiiiiir   kiiiiiiii üççççç BEŞİKTAŞ..... Lay lay lay lay lay lay lay lay layyyyyyy.

Çevrimdışı TURKahvesi

meydan boş kalmış pikselciler ve damalı modelciler basmış siteyi  :boxin: :boxin: :boxin: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :bandit: :bandit: :bandit: :bandit:

:ishock:  :lol:

Çevrimdışı ahmetx

bunun gibi diyorsun yani alt beyaz loca kırmızı üst siyah  :D

şu Konya stadının renk dağılımını gören Konyalılar ne yapıyordur acaba çok merak ediyorum.. :D :D :D
[ Son Düzenleme: 02 Şubat 2015, 19:29:48 ahmetx ]
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Mustij1903

Fotoşopdan anlayan varsa dediğimi yaparsa ne kadar şık göründüğünü anlarsınız.

Konya stadı gibi olmaz. Siyah ve beyazın arasında uzanan güzel bir kırmızı ton 2 sıra..
Ayrıca bu da fena fikir değilmiş. Aklına sağlık renkdaşım :)
şşşşşşşşşşş bbbiiiiiir   kiiiiiiii üççççç BEŞİKTAŞ..... Lay lay lay lay lay lay lay lay layyyyyyy.

Çevrimdışı Türkay

Ayrıca bu da fena fikir değilmiş. Aklına sağlık renkdaşım :)

Abi renktaş dediğini Necmi abi duymasın  :steamed:  :evillol: