Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2676371 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Ben iki olasılıklı konuştum hangisi doğru bilmiyorum. Fukara olmak hiç ayıp değil hem..  :icool:
Çok büyük fırsatı kaçırdık ona yanıyorum.

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

Çevrimdışı sozkul

Şinji Kagawa'da opsiyon varsa çok iyi olabilir. Yönetim bir sebepten opsiyonu gizliyor, öyleyse fazla dillendirmemek lazım. Eğer Kagawa seneye bizde olursa o zaman ouzan layiç kagawa uyumuyla yine o istediğimiz pas oyununu görebiliriz. Ama santraforda abuçakar gibi bir oyuncumuzun olması lazım ki ortalığı dağıtalım.

Ben şüphelendim, hoşuma gitmedi. İnşallah yönetimin açıklaması doğrudur, yönetim yalan söylememiştir.
Aklıma gelen kötü olasılık ise 1,6 opsiyonu kulüp değil 1 milyonu bölüşenler almış.
işler iyi giderse onu 2.6 yapıp koyduklarını geri alacaklar. Aklıma başka birşey gelmiyor.
Umarım bu düşündüklerim beni kötü niyetimin ürünü olmaktan başka birşey değildir ve umarım opsiyon yoktur.

Çevrimdışı Dr.Zeck

Eksik yerlerini doldurdular da, 2 stopere 12 milyon, 1 santrafora 10 milyon Euro gömdüler. 22 milyon Euro bonservis ödemesi net, CL'den gelen paraya yakın.

Türkiye'de hiç bir takımın 3 pozisyonunu 22 milyona dolduracak lüksü yok.

Bence inanılmaz komisyonlar döndü bu transferlerde.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

parasal anlamda haklısın tabi ki yanlıs anlasılmasın gs ye güzelleme yapmıyorum. Sadece yönetimi eleştiri amacı ile yazdım.. çünkü senelerdir böyle kandırılıp duruyoruz
Fikret Orman'ın ilk 2 senesi biraz iyidi transfer açısından.. Onda bile hazırlık kamplarına yetişmedi transferler :)

Zaten Gs sağlam bi ceza alacakgibi

Çevrimdışı mylife1903

Benim anlamadığım gelecek haftanın programını açıklamak için bugüne kadar bekleyen adamlar sonraki haftayı nasıl bu kadar tez hazırladılar. FT transferlerden fırsat bulamadı herhalde. Transfer bitince programını yapıp federasyona iletmiş gibi geliyor

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yok bizim baskan tatilden gelip acele acele yapmistir ft ile beraber tabi

Çevrimdışı caner.eryigit

garipten öteye intihar gibi bir şey bu sene şampiyon olamazlarsa fena olur
şampiyon olsalar bile opsiyonları nasıl karşılayacaklar. şampiyonluk gelirleri opsiyon için
çözüm değil. maaşlarıda yüksek bakalım izleyip göreceğiz.
Hiçbirşey olmayacak bu ffp işini bir tek biz abarttık herhalde.adamalar düğünde dolar atan adamlar gibi para saçıyorlar heryere.Allah tan ffp olayına takılmışız biz bir de olmasaydı şuan bu durumdaysak öteki ihtimali düşünemiyorum bile

Çevrimdışı mylife1903

Ben şüphelendim, hoşuma gitmedi. İnşallah yönetimin açıklaması doğrudur, yönetim yalan söylememiştir.
Aklıma gelen kötü olasılık ise 1,6 opsiyonu kulüp değil 1 milyonu bölüşenler almış.
işler iyi giderse onu 2.6 yapıp koyduklarını geri alacaklar. Aklıma başka birşey gelmiyor.
Umarım bu düşündüklerim beni kötü niyetimin ürünü olmaktan başka birşey değildir ve umarım opsiyon yoktur.
Abi sen bu isi biliyon vallahi
Gozunden kacmiyor
Aklima geldi de ispat edilemez diye yazmayam dedim

Çevrimdışı Dr.Zeck

GS camiasının özellikle UEFA kupasını kazandıktan sonra başarıya odaklı bir mantalite geliştirdiler. Başarısız olana tahammülleri hiç yok, hemen cezayı kesiyorlar. Ayrıca yönetimleri taraftar korkusundan kumar oynamıyor. Bizim yönetimin 2 senelik şampiyonluktan sonra yapması gerekenleri onlar yapıyor. Geçen yaz tatili az yapıp Beşiktaş’a zaman harcasalardı belkide şimdiden şampiyonluk şarkıları söylüyor olacaktık.

Adamlar 2 tane satıyor yerleri doluyor.. Orasının muhasebesini yapmam ama bide bunu parası yokken yapıyorlar. Biz onca satış yaptık + cl geliri geldi.. kimse bu paranın nereye harcandığını söylemedi.. Tamam belkide söylememeleri gerekiyor ama Takım yararına yaptıkları doğru bir sey yok bakılınca

Çevrimiçi tolga1903

Koyduklarını bu şekilde geri almaya mecburlarsa biz bitmişiz yalnız. Çok kötü abi söylediğiniz taraftarda infiale yol açtılar opsiyondu değildi böyle bişey umarım yoktur.

Çevrimdışı kyiv

An itibarı ile Başakşehirle puan farkı 11 Fenerbahçe ile 7.

Ha gayret az kaldı yetişecekler. Şenol Hocam Antalya'da da ilk 45 dakikayı çöpe at emi. Ne gereği var takımı 90 dakika için hazırlamanın.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kısaca yabancı kuralını değiştiremezsiniz diyor  :tabe: Ben de değişeceğini düşünmüyorum.

Digiturk CEOsu Yousef Al-Obadidly: "Yabancı oyuncu kısıtlaması Süper Lig'e zarar verir. Radikal bir değişiklik olursa bu bizi yeni bir değerlendirme yapmaya zorlar."
Bu en çok Gs ye yarar yalnız

Şuan mevcut 11 lerin de 1 tane bile YERLI oyuncu yok tamamı yabancı

Ayrıca Cb değişecek dediyse değişir Gerçi işin ucunda araplar olunca kararı değişebilir malum çok seviyor Arapları :alala:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi sEuL

An itibarı ile Başakşehirle puan farkı 11 Fenerbahçe ile 7.

Ha gayret az kaldı yetişecekler. Şenol Hocam Antalya'da da ilk 45 dakikayı çöpe at emi. Ne gereği var takımı 90 dakika için hazırlamanın.

Bizim IBFK'yi yakalamamiz imkansiz ama FB'nin bizi yakalamasini olasi bir durum olarak goruyorum.
SG'nin olmayan oyun plani, oyuna mudahaleleri, takim motivasyonu yerlerde - hadi hepsini gectim takimda gol atacak oyuncu yok.
Rakip ceza sahasi icerisine birden fazla oyuncu sokamadigimiz su sezonda orta rekoru kirip duruyoruz.
Teknik ekipte bunu goren tartisan bir kisi bile yok.
Antalya deplasmaninda puan kaybini - kazanma olasiligimiza gore yuksek goruyorum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu en çok Gs ye yarar yalnız

Şuan mevcut 11 lerin de 1 tane bile YERLI oyuncu yok tamamı yabancı

Ayrıca Cb değişecek dediyse değişir Gerçi işin ucunda araplar olunca kararı değişebilir malum çok seviyor Arapları :alala:
Yayıncı kuruluş ne derse o olur. Şu an ligin büyük kısmının tek gelir kaynağı yayın geliri  :tabe: Anadolu takımları yabancıları satıp para kazanmaya başladılar. Sistemin değişeceğini düşünmüyorum. Ama şu son banka yardımı meselesi yüzünden takımlar yabancıyı geçtim transfer yapamaz hale gelebilir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bizim IBFK'yi yakalamamiz imkansiz ama FB'nin bizi yakalamasini olasi bir durum olarak goruyorum.
SG'nin olmayan oyun plani, oyuna mudahaleleri, takim motivasyonu yerlerde - hadi hepsini gectim takimda gol atacak oyuncu yok.
Rakip ceza sahasi icerisine birden fazla oyuncu sokamadigimiz su sezonda orta rekoru kirip duruyoruz.
Teknik ekipte bunu goren tartisan bir kisi bile yok.
Antalya deplasmaninda puan kaybini - kazanma olasiligimiza gore yuksek goruyorum.
Q7 nin gittiği ve Kagawa'nın iyi performans verdiği olasılığı niye kimse hesaba katmıyor  :alala: Bu kadar da karamsar olmaya gerek yok . Hoca oyunumuzu değiştireceğiz demiş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Q7 nin gittiği ve Kagawa'nın iyi performans verdiği olasılığı niye kimse hesaba katmıyor  :alala: Bu kadar da karamsar olmaya gerek yok . Hoca oyunumuzu değiştireceğiz demiş  :tabe:

Hoca sezon basindan beri cok konusuyor ama uygulamaya geldiginde soylediklerinin ustunu cizip hepsini unutuyor.
Sahsen bu noktadan sonra SG ile bir basari beklemiyorum.
Ayrica Q7 2 mac cezasini cektikten sonra kaptan olarak sahaya cikar, hic merak etmeyin.

Çevrimdışı ozankarakoc

2015/2016 sezonunda gol atan oyuncularımız:

Gomez 28
Cenk 17
Oğuzhan 10
Sosa 9
Töre 6
Quaresma 5

2016/2017 sezonunda 6'nın üzerinde gol atan oyuncularımız:

Cenk 24
Aboubakar 19
Talisca 17
Babel 8
Quaresma 6

2017/2018 sezonunda 6'nın üzerinde gol atan oyuncularımız

Talisca 20
Negredo 15
Babel 15
Cenk 14

2018/2019 (İlk 19 haftada 3'ün üzerinde gol atan oyuncularımız)

Pektemek 5
Lens 5
Babel 4
Larin 4
Pepe 3
Love 3
Oğuzhan 3
Quaresma 3
Gökhan 3
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hoca sezon basindan beri cok konusuyor ama uygulamaya geldiginde soylediklerinin ustunu cizip hepsini unutuyor.
Sahsen bu noktadan sonra SG ile bir basari beklemiyorum.
Ayrica Q7 2 mac cezasini cektikten sonra kaptan olarak sahaya cikar, hic merak etmeyin.
Şenol Güneş de yönetim de gider biz kalırız. Sorun yok büyük bir camiayız  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Mehmet Demirkol

“Şenol Güneş Beşiktaşta 25 ayrı ve  farklı tandemle çalışmak zorunda kalmış. Beşiktaş 3 ayda bir stoperlerini değiştiriyor”

Çevrimiçi mellfred

Hey yavrum hey Malatya maçımızda Cuma. Gelen vuruyor giden vuruyor.
4 haftada 3. Cuma
bu renklilerin kupa maçı falan mı var ?

Oğuzhan özyakup sabah antremanında:

10 Şutta 9 isabet

10 Penaltida 10 Gol

10 Frikikte 6 Gol

Mesajlar işe yaramış. ⚫ ⚪

Yine de mümkünse penaltı kullanmasın :bandit:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Mehmet Demirkol

“Şenol Güneş Beşiktaşta 25 ayrı ve  farklı tandemle çalışmak zorunda kalmış. Beşiktaş 3 ayda bir stoperlerini değiştiriyor”
Ne yapalım en fazla para eden oyuncularımız stoperlerimiz olduğu için satıp takımı döndürüyoruz   :ebebe: İşin kötü tarafı o bölgeyi değiştirmesek  bu kadar basit gol yemezdik   :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu an Beşiktaş'da olan bitenleri konuşuyorlar. Dinlemenizi tavsiye ederim  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ozankarakoc

Bence eksik olan tek şey 'huzur'. Onun da sorumlusu yönetim.

Basına yansıyanlara ve oluşan genel algıya objektif olarak bakmaya çalışırsak, bütün rakiplerimiz (Fenerbahçe bile dahil) kenetlenmiş, bir olmuş, canla başla gidebilecekleri yere kadar gitmeye çalışıyorlar. Kasımpaşa oyuncularının paralarını önceden peşin ödüyor, bir anda huzur ortamı oluşuyor. Galatasaraylı, yönetime müthiş tepkili, ama yine de tribünler tıklım tıklım. İstedikleri transferleri de yaptırdılar, keyifleri iyice yerine geldi. Başakşehir zaten dertsiz tasasız... Herkes, ite kaka da olsa, taraftar zoruyla da olsa, bir şekilde 'huzura' kavuşuyor.

Biz kavuşamıyoruz. Bu da her şeye yansıyor.

Taraftar tribünde sessiz, etkisiz, bıkkın... Her konuda ikiye bölünmeye çok müsait. Hocacılar ve hocadan NEFRET edenler, Burak'ı destekleyenler ve Burak'tan NEFRET edenler, Quaresma HAYRANLARI ve Quaresma'nın ÖLMESİNİ isteyenler... Hem aşırı uçlar, ötekileştirmeler...

Yönetime baksan, terkedip gitmiş gibi... Kimse çıkıp bir açıklama yapmıyor. Öyle olunca herkes mikrofonu hocaya uzatıyor. O da cümle kurabildiği ölçüde açıklama yapmaya çalışıyor. Tabi ki söylediklerinin çoğu ya anlaşılamıyor, ya yanlış anlaşılıyor. Durup dururken gündem değişiyor, olmayan sıkıntılar da gündeme eklenmiş oluyor...

Bu 'huzursuzluk', transfer politikasından, yanlış kadro mühendisliğinden, uyum süreçlerinden, satın alma opsiyonlarından çok daha önemli...

O bulutlar dağılsa, taraftar 'güzel günler göreceğimize' inansa, aynı hocayla, aynı kadroyla, hatta aynı sistemle bile çok daha iyi sonuçlar alınabilir diye düşünüyorum.

2015-2016 ve 2016-2017'de, o 'huzur' ortamını yaratan, tek başına yönetimdi. 'Yeni moda Beşiktaş' hissini yaratan onlardı. 'O sene bu sene, bundan sonra her sene' inancını hepimize aşılayan onlardı. Bugünkü kargaşanın, yılgınlığın, isteksizliğin de tek sebebi maalesef onlar. Beşiktaş'a göz göre göre zarar veriyorlar. Umarım farkındalardır.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mylife1903

Oğuzhan özyakup sabah antremanında:

10 Şutta 9 isabet

10 Penaltida 10 Gol

10 Frikikte 6 Gol

Mesajlar işe yaramış. ⚫ ⚪

Yine de mümkünse penaltı kullanmasın :bandit:
Kalede tolga reyiz de yok

Çevrimdışı Librarius

Benim anlamadığım gelecek haftanın programını açıklamak için bugüne kadar bekleyen adamlar sonraki haftayı nasıl bu kadar tez hazırladılar. FT transferlerden fırsat bulamadı herhalde. Transfer bitince programını yapıp federasyona iletmiş gibi geliyor

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi adamlar gercekten at koşturuyor. Ligin ilk yarisi fikstürlerini CL'de basariya endeksli ayarladılar, ligin 2. yarısında ise ligi almaya endeksli ayarlıyorlar. Heriflerin Cuma maci yok artık. 2. yarinin ilk 4 haftasinda 3 cuma oynamak nedir yahu? Bunu TFF Fikret Orman'a ve Fatih hocasına sormuş mu acaba? Hakem atamalarında puan kaybı oranımız yüksek olan hakemler atanır, maclarimiz puan kaybının yüksek olduğu günlere konur. Bunların tesadüf oldugunu dusunen varsa donsun GS'nin oranlarına baksin.

Sadece bir ornek: Mustafa Ogretmenoglu Burak'i komik bir sarıdan cezalı duruma dusurdu, Egemen'in Mirin'e yaptigi net penaltıyı vermedi, Erzurumspor'un butun sertligini tolere edip kart cikarmadi ve bu herif bu hafta TS maçıyla ödüllendirilmiş. Mesaj açık: Beşiktaş'a karşı anadolu kulüplerini kayırırsan kariyerin yükselir. 

Gelelim Alper Ulusoy'a. Daha 2 hafta once GS'nin Ankaragücü macını yokettiler. Feghuli dirsek atıp burun kanatti, yan hakemin yozunun önünde ama kirmizi görmedi, Belhanda tukurdu kirmizi görmedi, N'diaye gole giden adami indirdi, birakin kartı faul bile calinmadi. Simdi ayni ekibi sadece 1 mac sonra yine GS maçına vermişler. Mesaj açık: GS'yi kayırırsan kariyerin yükselir.   

Yusuf Namoglu oyle bir yüzsüz GS tetikçisi ki onca istifa cagrilarina ragmen koltuğa yapismis vaziyette. GS'ye şampiyonluk hediye etmeden de kalkmayacak o koltuktan.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

Ya ceza alacaklarını biliyorlar ya da bu işi iyi biliyorlar.

Abi herifler kalpazan. Bugun bir hesap GS'nin yaptigi serdar Aziz kap aciklamasini paylasmis. Heriflerin Serdar'a 2.4 milyon euro borcu var, borca karsilik feshettiler sözleşmeyi ama kap aciklamasinda sanki serdar bunlara 2.4 milyon euro verip sözleşmesini feshetmiş gibi açıklama yapmışlar.   :lol:

Aslında bunu UEFA'ya iletmek lazım. Resmen dolandiricilik yapıyorlar.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...