Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 141 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2699038 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı Dr.Zeck

Tolgay gitti, Quaresma dışındakilerin de sözleşmesi bitiyor.

Ne dolmuşa bindiniz arkadaşlar, Galatasaray bombaları patlatıyormuş.

Hayatında Kongo milli takımının formasını 4 kere giymiş stopere 8 milyon, Senegal milli takımı formasını 3 kere giymiş santrafora 10 milyon Euro verdiler. 18 milyon Euro. Bonusları falan açıklamadılar bile, net çıkan bu.

Bizim yönetim Hırvatistan milli takımı stoperinin yaşlı olanını bedava getirdi, genç olanını 4 milyona aldı diye yemedikleri küfür kalmadı.

Bombaymış, Diagne'yi 2018 Ocak ayından önce, öteki Luyindama'yı düne kadar duyan yoktu ülkede.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öyle diyorsun ama adamlar en azından eksik yerlerini doldurdu.. forvetleri yoktu şimdi 2 tane aldılar ki bi tanesi bence bu ligi sallar kagıt üzerinde digeride bu lig için yeterli oldugunu kasımpasada attıgı goller ile gösterdi.

defans aldılar hiç izlemedim parasıda fazla onun hakkında yorum yapamam ama maiconu izlediğim için sçylüyorum ondan kötü değildir bence..

bide bize gelelim .. neyse bence hiç gelmeyelim elde avuçta transferimiz bile yok..

Çevrimdışı f_madida

işde bütün iş yine oyuncuda bitiyor opsiyon olsada seville monaco isterse oyuncuda gitmek isterse gider.
opsiyonun tek önemi oyuncu tutarsa alacağın rakamı bilmek oluyor.
dortmunt ciddi kulüp bazı şeyler güven ilişkisine bırakılır. opsiyonu yaptığında oyuncuyla bağlayıcı anlaşmayı yapabiliyorsan bu önemli
imzalatırsın oyuncuya 3-4 yıllık kontrat kaçacak yeri olmaz opsiyon iyi olur.

yahu zaten hele bir oynasin bakalim nasil oynayacak, ne kadar oynayacak. sonuc olarak bu japon da olsa bir muddettir A takimla oynamamis bir adam. bir oynasin, bizim ligde ne kadar is yapiyor, hakkaten istedigimiz verimi verecek mi gorelim.

ondan sonra vefali bir arkadassa ve istiyorsak kalir. vizyonspor gibi bizi basamak olarak kullandigini sanip asagilara da gidebilir tabi, sonra bir iki sene hannover gibi kluplerde kumede kalma mucadelesine girmek istiyorsa buyursun o da mumkun.

ayrica opsiyon bulunan 3 oyuncunun opsiyonunu alamadik, o yuzden opsiyon konusunda cok da takilmamak lazim. Mario istemedi gitti, yoksa opsiyonu vardi. Talisca gecen sene gitti ayni sekilde. Bir Abou istiyordu ffpye takildi ama onu alacaktik yalniz, hulle mulle Arap klupleriyle aldi-verdi islerine girilirdi Abou icin, neyse gecmiste kaldi artik.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı f_madida

Öyle diyorsun ama adamlar en azından eksik yerlerini doldurdu.. forvetleri yoktu şimdi 2 tane aldılar ki bi tanesi bence bu ligi sallar kagıt üzerinde digeride bu lig için yeterli oldugunu kasımpasada attıgı goller ile gösterdi.

defans aldılar hiç izlemedim parasıda fazla onun hakkında yorum yapamam ama maiconu izlediğim için sçylüyorum ondan kötü değildir bence..

bide bize gelelim .. neyse bence hiç gelmeyelim elde avuçta transferimiz bile yok..
kadro kuvvetlenmesi konusunda haklisin da sana da biraz garip gelmedi bu is, yani ffp denetimindeki bir klup 14 yabancisi olmasina ragmen apar topar 15. yabanciyi 3 milyon euro vererek kiraliyor, 6 milyon opsiyon koyuyor vs..
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı mrred

https://www.ntvspor.net/video-galeri/kagawa-satin-alma-opsiyonuyla-kiralandi-5c546011febaf3489429fa84
Bu arada böyle bir bilgi var
Kaynak Ntvspor Nebil Evren
özetle şunu diyorlar, yönetim aksini söylese bile kagawada opsiyon var ve 1.6 milyon euro!
[ Son Düzenleme: 01 Şubat 2019, 19:00:03 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Ntvspor ısrarla opsiyon var diyor. Peki bizim yönetim neden ısrarla yok diyor ? Kafamda deli sorular
Dün hoca transfer yapmıcaz diyordu ardından Kagawa geldi . Şimdi opsiyon yok diyorlar fakat ntvspor gibi muteber bir kanal opsiyon var diyor.

Ortada açık olan bir şey var,
Yönetim ve hoca zaman zaman iyi polis kötü polis oynuyorlar. Bazen yönetim iyi polis oluyor bazende hoca iyi polis oluyor bunu yapma sebepleri nedir? Hala çözemedim.
[ Son Düzenleme: 01 Şubat 2019, 19:03:55 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

yahu zaten hele bir oynasin bakalim nasil oynayacak, ne kadar oynayacak. sonuc olarak bu japon da olsa bir muddettir A takimla oynamamis bir adam. bir oynasin, bizim ligde ne kadar is yapiyor, hakkaten istedigimiz verimi verecek mi gorelim.

ondan sonra vefali bir arkadassa ve istiyorsak kalir. vizyonspor gibi bizi basamak olarak kullandigini sanip asagilara da gidebilir tabi, sonra bir iki sene hannover gibi kluplerde kumede kalma mucadelesine girmek istiyorsa buyursun o da mumkun.

ayrica opsiyon bulunan 3 oyuncunun opsiyonunu alamadik, o yuzden opsiyon konusunda cok da takilmamak lazim. Mario istemedi gitti, yoksa opsiyonu vardi. Talisca gecen sene gitti ayni sekilde. Bir Abou istiyordu ffpye takildi ama onu alacaktik yalniz, hulle mulle Arap klupleriyle aldi-verdi islerine girilirdi Abou icin, neyse gecmiste kaldi artik.
işde kagawa nasıl olacak denen bir oyuncu değil o oynayamazsa sorunu onda arayamazsın
negredo kim dendi hasbelkader bir iki takıma gitmiş love kim dendi küçük takımın büyük oyuncusu
ama kagawa öyle değil dünyanın en iyi takımlarından birinin uzun yıllardır en iyi oyuncularından biri olmuş bir
oyuncu bu güne kadar üretilen mazeretlerin hiç biri bunda üretilemez. sakat değil dortmuntta kamp yaptı hazırlık maçındada oynatılmış
onun hazır olmayan hali bile bizim hazır oyuncularımızdan iyidir. Burda verimsiz olursa kel görünür o zaman.
bu arada gomez gibide değil daha genç ve çok daha iyi durumda geliyor. gomez gibi golü atan değil takımı sürükleyen bir oyuncu
abou olayına gelince bunu yönetim demedi burdan arkadaş söyledi sakatlığı riskliymiş belkide zorlayıp
alabilirlerdi 10 M ye ama sakatlığı nedeniyle riske girmediler bunuda kalkıp böyle söyleyemezler
burda hem oyuncuyu hem portoyu taça atarsın. kim bilir açıklanmayan konularda yorum yapmakta ne derece doğru uzun süre
pazarlık yaptılar belkide sakatlığının verdiği riski minimize etmek istediler 5 e kadar alınsa
bu bir şekilde hazmedilirdi ama 10 M hazmedilemeyecek bir risk bilemiyoruz bilmediğimiz
konudada ne iyi yaptılar nede kötü yaptılar diyemeyiz birilerini suçlamak kolay ama detayları bilmeden
suçlamak sallamanın ötesine geçmez. sarper hoca üstünü çizdiyse o oyuncuya 5 i bırak 3
bile verilmemeli doğrusu bu. ama yönetim yinede çok uğraştı aşağıya çekebilmek için

Çevrimdışı mrred

Bu arada Kagawa maç başı ortalama 12 km ve üstü koşuyormuş bu da @Necmi abinin tezini doğruluyor. Kagawa 10 numara değil arkadaşlar hücuma yönelik 8 numara
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

kadro kuvvetlenmesi konusunda haklisin da sana da biraz garip gelmedi bu is, yani ffp denetimindeki bir klup 14 yabancisi olmasina ragmen apar topar 15. yabanciyi 3 milyon euro vererek kiraliyor, 6 milyon opsiyon koyuyor vs..
garipten öteye intihar gibi bir şey bu sene şampiyon olamazlarsa fena olur
şampiyon olsalar bile opsiyonları nasıl karşılayacaklar. şampiyonluk gelirleri opsiyon için
çözüm değil. maaşlarıda yüksek bakalım izleyip göreceğiz.

Çevrimiçi Akil Emre

garipten öteye intihar gibi bir şey bu sene şampiyon olamazlarsa fena olur
şampiyon olsalar bile opsiyonları nasıl karşılayacaklar. şampiyonluk gelirleri opsiyon için
çözüm değil. maaşlarıda yüksek bakalım izleyip göreceğiz.
Abi bu gs hep aynı terane , ama bi şekilde kaostan kurtuluyorlar, kağıt üstünde de lig için azman santraforlar buldular, şamp olunca yine bi çözüm bulurlar malesef

Çevrimdışı mrred

Buradan çıkan sonuç şu , Takımda her maç 12 km üzerin koşan bir orta saha olabilir ise
Biz kesinlikle 4 3 2 1 taktiği ile oynamalıyız.

Burak

Adem                  Kagawa

Oğuzhan (Sol iç)             Dorukhan (Sağ iç)

Medel (çapa 6 numara)

Bu formasyonda Burak en az 11 km koşmalı
Diğerleri de 12 km koşmalı
The great gig in the sky

Çevrimdışı tuncaboylu

Eksik yerlerini doldurdular da, 2 stopere 12 milyon, 1 santrafora 10 milyon Euro gömdüler. 22 milyon Euro bonservis ödemesi net, CL'den gelen paraya yakın.

Türkiye'de hiç bir takımın 3 pozisyonunu 22 milyona dolduracak lüksü yok.

Bence inanılmaz komisyonlar döndü bu transferlerde.

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Aaa Senol hocadan sonra  takimi calistiracak adam  belli oldu  :biggrinking:?
Kaval kemigi desem ? ne anlarsiniz ?  :D
Yorgo

Çevrimdışı Librarius

GS camiası özellikle UEFA kupasını kazandıktan sonra başarıya odaklı bir mantalite geliştirdi. Başarısız olana tahammülleri hiç yok, hemen cezayı kesiyorlar. Ayrıca yönetimleri taraftar korkusundan kumar oynamıyor. Bizim yönetimin 2 senelik şampiyonluktan sonra yapması gerekenleri onlar yapıyor. Geçen yaz tatili az yapıp Beşiktaş’a zaman harcasalardı belkide şimdiden şampiyonluk şarkıları söylüyor olacaktık.
[ Son Düzenleme: 01 Şubat 2019, 23:45:59 Librarius ]
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Ripley

Şinji Kagawa'da opsiyon varsa çok iyi olabilir. Yönetim bir sebepten opsiyonu gizliyor, öyleyse fazla dillendirmemek lazım. Eğer Kagawa seneye bizde olursa o zaman ouzan layiç kagawa uyumuyla yine o istediğimiz pas oyununu görebiliriz. Ama santraforda abuçakar gibi bir oyuncumuzun olması lazım ki ortalığı dağıtalım.

Çevrimdışı Librarius

Hey yavrum hey Malatya maçımızda Cuma. Gelen vuruyor giden vuruyor.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi sozkul

Senin hakkımda yazdığın birşeyi ciddiye alamam kusura bakma.

Şu ciddiye aldıklarının bir listesini ver, kısa liste odur zaten, diğerleri  senin yazdıkların üzerine yorum yapıp sonra bu cevabı alıp boşu boşuna morallerini bozmasınlar. Hoş birşey değil çünkü.

Çevrimiçi sozkul

Uzun süre oynamayan N'jie'ye 7 milyon Euro opsiyon koydurmak istedi Marsilya, üstelik zorunlu satın almalı.

Karşı taraf opsiyon koymak istemiyorsa ya da saçma bir opsiyonda diretiyorsa, yapabilecek bir şey yok.

Adam geldi, burada mutlu olursa; gider Dortmund'dan kolaylık ister. Dortmund 2-3 milyonun çingeneliğini yapmayacaktır.

Ben opsiyon olmamasının büyük hata olduğunu düşünüyorum.
Adam burada kötü oynar katkı veremez ise  mutlu olma olasılığı yok düşünüyor, bosphorus şiş kebab yetmez tek başlarına.

Ama burada iyi oynadıp katkı verdiği durumda iki olasılık var:
-Burada mutludur.
-Burada mutsuzdur.

Burada mutlu olduğu durum için ise elimizde düşük bir bonservis bedeli olması büyük avantaj, çünkü bu durumda başka taliplileride ortaya çıkacağı için bizim onlarla rekabet ederken düşük bonservis nedeniyle biraz maaş artırıp ibreyi lehimize çevirme şansımız artar.

Olay siyahla beyaz değil yani, gri tonlar var. Papatya falı gibi seviyor sevmiyor olmaz burada.

Çevrimiçi sozkul

gsnin transferlerinde bir is var yalniz.. ffpdeki hicbir klup boyle bodoslama elde avucta ne var ne yoksa gomemez, ne diyelim karamanin koyunu simdilik.

Ya ceza alacaklarını biliyorlar ya da bu işi iyi biliyorlar.

Çevrimdışı balkan-kartal

Bu sezon ikinc olucaz sampiyonlugu da 3-4 puanla kaciracaz
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Ya ceza alacaklarını biliyorlar ya da bu işi iyi biliyorlar.
Ceza meza almazlar. Bu lafları Tudor zamanında da duyduk. Çok transfer yapmışlardı men gelecekti vs. Fukara avuntusu bunlar.

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

Çevrimiçi sozkul

DortmunttAn turkiyeye 1.5 milyona anca malzemeci gelir abi

Japonlar çok çalışkandır, ömür boyu çalışmak isterler, belki Süreyya'dan işi öğrenmeye gelmiştir, yan dal yapıp ordan yürüyecektir..

Çevrimiçi ergin

Hey yavrum hey Malatya maçımızda Cuma. Gelen vuruyor giden vuruyor.
Benim anlamadığım gelecek haftanın programını açıklamak için bugüne kadar bekleyen adamlar sonraki haftayı nasıl bu kadar tez hazırladılar. FT transferlerden fırsat bulamadı herhalde. Transfer bitince programını yapıp federasyona iletmiş gibi geliyor

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi sozkul

Ffp vardı ve olmasa bile 10 milyon bize büyük para

fakat Abu'nun istemiyorum deme şansı yoktu, 4.5 yıllık anlaşma yapılmıştı 3.3 milyon avrodan, anlaşmanın yürlüğe girmesi opsiyonu kullanmamız şartına bağlıydı.
Başkan ikide bir o bizim oyuncumuz diyordu. Parayı ödeyebileceğini düşünüyordu sanırım.

Çevrimiçi sozkul

Ceza meza almazlar. Bu lafları Tudor zamanında da duyduk. Çok transfer yapmışlardı men gelecekti vs. Fukara avuntusu bunlar.

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

Ben iki olasılıklı konuştum hangisi doğru bilmiyorum. Fukara olmak hiç ayıp değil hem..  :icool:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★