30.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş
30.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|30.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş Skor : Akhisar Belediyespor 3-3 Beşiktaş Tarih : 23.04.2016 Saat : 19:00 Stadyum : 19 Mayıs Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 144730 defa] 30.Hafta / Akhisar Belediyespor - Beşiktaş

Çevrimdışı asi_kartal

Tolga bu maçdan sonra kaleye geçerse çok ağır konuşurum. Kimse yok bana son 4  5 maç uyumsuzluk olur vs. ile gelmesin çünkü bundan kötüsü olamaz, aykırı.. Hatalı goller yese de en tecrübeli o oldugu için Boyko geçmeli. Bu saatden sonra tolga psikolojik olarak kaleye geçemez aslında geçmemeli zaten...
BEŞİKTAŞ için bir şeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!

:uhohu: :ishock:

Çevrimdışı Hopitale

Sinirden fena olduk ama sakin olalım. Bu sezon bu kadroyla şampiyon olarak bitecek artık.

Çevrimdışı Ensar

Olayın özünü zaten bu cümle açıklıyor @Ensar  . İrdelenmesi gereken bu cümlenin içeriği , bu cümledeki zihniyet . Yönetimden daha mı iyi bilecekmişiz denilirken işte yönetimin bildiği de bu . Yönetimin bildiği şey  'BİZİM ÇOCUKLAR'
abi bak cımbızlıyorum ;

"özellikle ismail kardeşim"
"biz onlarla zaten sarılmışız"
"onlarla yola devam edeceğiz"
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı cursedofdragon

1 beraberlik 1 puan demek. Mesela haftaya fener yenerse biz berabere kalırsak 1 puan öndeyiz demektir.

ya nediyonuz abi siz ?

Bizim şuan puanımız 70

fener yarın oynayacak puanı şuan 64 yarın fener yendi diyelim 67 puan oluyor puan farkı 3 değil mi ?

Biz bir beraberlik aldık mı fener kazandı mı fener öne geçmiyor mu ?

Çevrimdışı f_madida

Tolga bu maçdan sonra kaleye geçerse çok ağır konuşurum. Kimse yok bana son 4  5 maç uyumsuzluk olur vs. ile gelmesin çünkü bundan kötüsü olamaz, aykırı.. Hatalı goller yese de en tecrübeli o oldugu için Boyko geçmeli. Bu saatden sonra tolga psikolojik olarak kaleye geçemez aslında geçmemeli zaten...

Boyko Tolga'dan cok daha kotu...Her gelen sutu iceri aliyor.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Tolga

ya nediyonuz abi siz ?

Bizim şuan puanımız 70

fener yarın oynayacak puanı şuan 64 yarın fener yendi diyelim 67 puan oluyor puan farkı 3 değil mi ?

71-70 oluyor biz önde oluyoruz yani.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı ebabil

kim geçecek? üç kaleci aynı anda geçse yine gol yer bunlar. geçen sene kornerden gol yiyerek şampiyonluğun canına ot tıkayan günay mı geçsin? geleni geçeni alan boyko mu?

Çevrimdışı Yasin02

serdarın ağlaması rezalet resmen ulan daha 4 maç var ne ağlaması kulübedeyken daha maç bile bitmemiş şu duygusallık şu romantizm bitirecek bizi

sezon boyunca 2 kez ilk 11 (bursa-akhisar) oynuyorsun ikisinde de oyundan alınıyorsun ve iki maç da yüksek gerilim içeriyor üstüne üstlük birde saçma sapan gol yiyor takım bu psikolojide nasıl davranmasını bekleyebilirsin ki ?
Aquila non capit muscas.

Çevrimiçi underworld

ismaille tolga ile serdar ve diğerleri ile sözleşme uzatan gün yüzü görmesin !

Çevrimdışı Mavi Tuna

Bugun takim 3 gol atip 3 asist yapti :/ cok canim sıkıldı, yedigimiz bu sacma gollerin aciklamasi olamaz ama umarim bu aldigimiz son ders olur ve kalan maclari kazanip sampiyon oluruz, olacagiz da. Aksini dusunmek bile istemiyorum..
Beşiktaş: 3 Beşiktaş:3

oldu. Adamlar hiçbir şey yapmadan 3 gol attı. Bir tane organize atakları yok.

Beşiktaş'ın en iyi izlediğim ilk yarısıydı. Çok sakindik, topa iyi bastık ve rakibi iyi bozduk ama ne olduysa oldu maç 3~3 bitti. Akıl sır erecek gibi değil.

Bir maç 3~3 biter de bu şekilde bitmesi çok acaip oldu. Sezon sonunda inşallah yüzümüz güler.

Samsung Note 3 N9005 LTE cihazımdan Tapatalk Pro ile gönderildi

Çevrimdışı kyiv

Kazanıp adamların fişini çekecekken resmen Fenerbahçeye hayat öpücüğü verdik. İşte bunun için şampiyonluk sayılarında adamlardan geriyiz. Mevcut koşullarda olsa ne Galatasaray ne de Fenerbahçe bu şampiyonluğu son haftaya bırakmazdı. Biz şampiyonluğu vermek için can atıyoruz.

Çevrimdışı EMİR EMRE

ya nediyonuz abi siz ?

Bizim şuan puanımız 70

geçmiyor  :D

sen de bendensin @cursedofdragon kafa gitmiş ben gibi.

Çevrimdışı Cemil-T

Al ismaili vur aleksise al aleksisi vur tolgaya
Maçın özeti
Sıctılar

#evedönüyoruz

Çevrimdışı Ensar

ya nediyonuz abi siz ?

Bizim şuan puanımız 70

Beşiktaş 71 fb 70 olur puanlar

Çevrimdışı MrtBlgc

Osmanlıyı da Kayseriyi de yeneceksin kalan iki maçta bir beraberlik şansın oluyor. 10 puan şampiyon yapar fakat Fb TSye puan kaybederse Cenkin attığı beraberlik golünün önemi ortaya çıkar.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

cok kritik bir mac ve yine Tolga ben artik diyecek soz bulamıyorum

Hala Tolga yi Boyko ya tercih ederim diyenlere de selam olsun
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı AmaralGürses

ya nediyonuz abi siz ?

Bizim şuan puanımız 70

71-70 önde oluyoruz o durumda, maç siniri taraftarın matematik yetisini de bitirmiş.

Çevrimdışı Scout

İNANMADINIZ SOSANIN TOPU DİREKTEN DÖNDÜ TOTEME GÜVENMEDİNİZ ! BEN 3-2 İKEN YAZDIM İNANIN DİYE BOŞA SÖYLEMİŞİM ! GOL OLMAZ FİLAN DEDİNİZ HER NE OLURSA OLSUN GÜVENECEKTİNİZ !
Pika Pika

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bir kaleci o Topa cikiyorsa Vuracak !!

Vuramayacagini düşünüyorsan cikma Defans atsin topu taca !! Cikip vuramıyorsun topu aglardan çıkarıyorsun :akuma:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

71-70 oluyor biz önde oluyoruz yani.

pardon benim kafa durdu.Herkesten özür diliyorum sinirden.

Çevrimdışı Türkay

:

Hiç birini birine tercih etmem ikisi de çok kötü. Ama mahkumuz işte
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Orhan_

Yediği atağa karşı yediği gol oranı diye bir istatistik tutuluyor mu bilmiyorum ama varsa öyle bir şey ilk 3 içindeyizdir. Böyle saçma bir defans hattı olamaz. Şu fenere şampiyonluk verirsek öncelik yönetim olmak üzere takımında geri 5linin gidişi kesindir. 3 kuruş 5 kuruş diye diye iki senedir şampiyonluktan olup hem geriye düşüyoruz, hem rakiplerimize nefes veriyoruz. Kar ettiğimiz 3 5 kuruşta bir işe yaramaz hale geliyor. Ayrıca al Tolgayı vur Boykoya, al Boykoyu vur Günaya. Hepsi birbirinden kötü.

Çevrimdışı Ömer Fikri Er

Millet şampiyonluk gitmiştir yazıyor !! yahu siz iyi misiniz? Nasıl bir vazgeçme bu
Şu maçta bile son dakika direkten döndük.

Takıma laf ediyorsunuz, kendiniz daha beterini yapıyorsunuz?
BU takım her şeye rağmen şampiyon olacak :tabe:

Çevrimdışı kyiv

Yarın Trabzonspor farklı yenilir.Kimsenin beklentisi olmasın.Elalem biz değil önüne gelen fırsatı tepmez...offf ulan parayı kazanan siz üzülen biz...nasıl olcak bu iş?

Çevrimdışı Ensar

bak olay ne biliyor musun bu ikisi el ele tutuşsun İsmaili de yanlarına almayı unutmasınlar sonra hep beraber cehennemin dibine kadar yolları var.

Etiketler: