2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 382 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11322959 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı mertnet

Çok heyecanlı beyler.
Yalnızca üç gün içinde olası 3 transferi öğreneceğiz.
Ne işkenceler çektik Hazİran başından beri.
Üç gün nedir ki...
...diyor sensei Mert.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

bunca yıldır stoper sorunu yaşıyoruz. şu yalçın ayhanı oynadıgı oyunu gördükçe ahh biliç ahh nasıl kıymış bu çocuga ,cengaver gibi her maçta ölümüne oynuyor yüregini koyuyor ortaya... :s20:
Yazik ettik hala iyi durumda Biliç tas koymasaydi hem o sene , hem de gecen sene banko oynardı

Az cekmedik o sene ve gecen sene , Hatta bu sene bile çekiyoruz hala.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Atınçla ilgili olay bence bize verecekleri 1m€ ile alakalı gibi geliyor.. Bu parayı vermeyelim sizde kiralık oynasın tarzı bişe olabilir..istermiyim derseniz satın alma opsiyonuna bağlı.. Parlatıp çocugu parayı başkası kazanacaksa istemem tabiki. Bakalım kim gelecek 2. Stoper olarak

Çevrimdışı ProjectOrigin

Vallaha Yunus Emre büyük oğlan gece uyanıyo 4 yaşında bebe kapat baba şu telefonu artık diyo utanıyorum artık kendimden

:D :D :D

Bende de 24 saat açık forum sekmesi arka tarafta.Her dakika merak ediyorum ne oluyor ne bitiyor.

Bu arada defansta Necip'i izlemektense asıl orjini stoper olan herhangi birisini izlemeye razıyım.Biz Alexis'i niye yolladık ki zaten.İsmail-Tolga kombo hatalarını bu garibana yükledik.

Transfer sezonu bitince napicaz abi? ben burda yazilan yorumlari 10 15 sayfa geriden gelip okumaya bayiliyorum sezon bittiginde bosluga dusucem resmen sabah kahvaltisinda ders aralarinda bile okuyodum ama bu transfer donemi bitmezse de kim gelecek takintisi yuzunden kafayi yiyebilirim. Bilemiyorum zor bi durum :D
Besiktas futbol takimi 2016-2017 sayfasindan devam edicez Beşiktaşı konusmaya ayni sekilde devam sadece bu sayfa dondurulacak o kadar

Çevrimdışı İhsan

Transfer sezonu bitince napicaz abi? ben burda yazilan yorumlari 10 15 sayfa geriden gelip okumaya bayiliyorum sezon bittiginde bosluga dusucem resmen sabah kahvaltisinda ders aralarinda bile okuyodum ama bu transfer donemi bitmezse de kim gelecek takintisi yuzunden kafayi yiyebilirim. Bilemiyorum zor bi durum :D

Sana yetki verilsin bütün konu dışıları silerek bu başlığı temizleyebilirsiniz  :biggrinking:
Come to Beşiktaş

Vallaha Yunus Emre büyük oğlan gece uyanıyo 4 yaşında bebe kapat baba şu telefonu artık diyo utanıyorum artık kendimden
Abi sorma toptan kafayi yedik hepimiz :D

Çevrimdışı sozkul

yok abi yeter vallahi. Senelerdir kale ve stoperden cok cektik. Elimizdekilerden cok daha iyi bir stoper almaliyiz. Yoksa ne fark edecek ki. Niceligi doldurmus olacagiz. Yİne nitelik konusunda eksik kalacagiz.

Öylede en azından Nasri gelirse geçen yılki ön alan zenginliğini yaşayacağız, nasri, talisca, Q7, ebubekir,  Cenk, Tolgay, Olcay, Aras, kerim. Muhteşem ilk 11 oyuncuları ve gayet yeterli yedeklerimiz olacak, Buraya bakıp  seviniyorum ben,  arka tarafa bakınca ömrüm kısalıyor çünkü.

:D :D :D

Bende de 24 saat açık forum sekmesi arka tarafta.Her dakika merak ediyorum ne oluyor ne bitiyor.

Bu arada defansta Necip'i izlemektense asıl orjini stoper olan herhangi birisini izlemeye razıyım.Biz Alexis'i niye yolladık ki zaten.İsmail-Tolga kombo hatalarını bu garibana yükledik.
Aynen oyle bende de Arka planda sekme acik 24 saat hic cikis yapmıyorum forumdan

Alexis konusunda da katılıyorum , Cok yuklendik adama hak etmedigi kadar cok

Hep söyledim akhisar macindaki Gol Ismail ve Tolganın ortaklaşa hatasiydi ama kabak Alexisin basina patladi

Çevrimdışı ekrembaser

Benim gözler sayfayı yenilemekten vedalı abi.

😄😄😄

Çevrimdışı sozkul

Atınçla ilgili olay bence bize verecekleri 1m€ ile alakalı gibi geliyor.. Bu parayı vermeyelim sizde kiralık oynasın tarzı bişe olabilir..istermiyim derseniz satın alma opsiyonuna bağlı.. Parlatıp çocugu parayı başkası kazanacaksa istemem tabiki. Bakalım kim gelecek 2. Stoper olarak

Atınç ile ilgili senaryoyu burda biz uydurmuştuk bir kaç gün önce, birileri bahsediyorsa burdan kopyalamışlardır

[ Son Düzenleme: 28 Ağustos 2016, 23:04:49 sozkul ]

Öylede en azından Nasri gelirse geçen yılki ön alan zenginliğini yaşayacağız, nasri, talisca, Q7, ebubekir,  Cenk, Tolgay, Olcay, Aras, kerim. Muhteşem ilk 11 oyuncuları ve gayet yeterli yedeklerimiz olacak, Buraya bakıp  seviniyorum ben,  arka tarafa bakınca ömrüm kısalıyor çünkü.

Güldürdün abi valla cok yasa sen :ok:

On taraf Ferrari arka taraf Tofaş , Gecen senede böyleydi

Çevrimdışı Bishamon

Tolga'nın şunu yaptığını düşünebiliyor musunuz ?  :lol: :lol:

Çevrimiçi Necmi

Öyle bir ihtimali düsünmek istemiyorum. Bİri gelecek ama kim ? pepe ve sakho'dan biri gelmedigi sürece ben tatmin olmam acikcasi.
Manoel diye dedikodu çıkıyor ama bana inandırıcı gelmedi sağ ayaklı stoper bu

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Atınç ile ilgili senaryoyu burda biz uydurmuştuk bir kaç önce, birileri bahsediyorsa burdan kopyalamışlarfır

Ben burda görmedimde Atınç haberleri dün yada önceki günlerde çıkmıştı sanırım.. Herkes bişeler çıkarıyor sıkıntıdan :))

Çevrimdışı İhsan

Güldürdün abi valla cok yasa sen :ok:

On taraf Ferrari arka taraf Tofaş , Gecen senede böyleydi

Ön çekişli Mercedes diyelim  :friendship:
Come to Beşiktaş

Çevrimiçi 38life

3 gün sonra eleştirilerim çok sert bir şekilde başlayacak. Yönetime... Karabük maçından sonra Hocaya... (Umarım bunlara gerek kalmaz)

Futbolculara eleştiri yok. Kimse kapasitesinin üstüne çıkmak zorunda değil. Performans eleştirisi yapılır okadar.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Levent BAL

https://cevirigezegeni.wordpress.com/2015/09/17/zlatanin-intikami/ Şunu okuyunca aklıma Guardiola'nın bugün söyledikleri geldi aklıma birini göndermek istediğinde bunu kimseye söylemiyor yani oyuncu kendi istedi gitti dedirtmek için uğraşıyor. Biraz düşününce belki yine böyle yapmak istiyor olabilir.

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Manoel diye dedikodu çıkıyor ama bana inandırıcı gelmedi sağ ayaklı stoper bu
Brezilyalı gelmesin yeter valla. Bunların hepsi aynı standart :)))bocchetti gelsin rakitsky gelsin..

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Ersan'ın parasınla gittik kimleri aldık hey allam. O zaman alınsa olay zaten Mayıs'a kalmazdı heralde.
Atınç ve ersanın parası tam 13m€..ne adam alınırmış be :))

Çevrimdışı Kutay

Dinomo Kievdeki vidayı alabilseydik keşke hem adamları zayıfltamış olurduk ama böyle birşey imkansız tabi  :bandit:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Kutay

Atınç ve ersanın parası tam 13m€..ne adam alınırmış be :))

aynen abi ama büyük çoğunluğu stada gitti sanırım bu paranın
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Berat

aynen abi ama büyük çoğunluğu stada gitti sanırım bu paranın

Aynen haklısın, bir an aklımdan çıktı.

Gerçi 4.4 M€ Boyko + Alexis

Çevrimdışı T.Yapici

Besiktas futbol takimi 2016-2017 sayfasindan devam edicez Beşiktaşı konusmaya ayni sekilde devam sadece bu sayfa dondurulacak o kadar

o baslikta burasi kadar aktif oluyormu? cunku ben gerilerden gelip okuyorum sonra yine 3 5 sayfa ilerlesin diye bekliyorum ilerleyince tekrar okuyorum falan boyle okumak asiri zevkli bazen hos sohbetler oluyor ona katilmak geliyor icimden ama o sohbetin uzerinden 4 5 sayfa gecmis oluyor bu yonu biraz sıkıntı ama geriden gelip okumak acayip guzel :D Ayrica bu baslikta ki heycan baska bir baslikta yakalanamaz diye düşünüyorum. Kiz arkadasim yanimda konuşurken ben burda yazilanlara dalıyorum falan bir gun bu Beşiktaş basimiza buyuk bi dert acacak ama neyse ne demistik, " gelecekse tum acilar biz hazırız senden gelsin " diyerek bir paragraf icinde noktalama isaretlerine dikkat etmeden anlam bütünlüğü saglayamadan konuyu kapiyorum:D
Hiçbir zaman hatırlarınızdan çıkmasın ki, Cumhuriyet sizden "fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür " nesiller ister.

Bu yoruma kesinlikle katılıyorum Kerim tam Eredivisie topçusu 1 yil kiralamak hic fena bir fikir degil

Kerim Frei Beşiktaş için değerli bir oyuncudur. Ancak kendisini bulması için 1 sezon hollanda liginde oynamalidir. 1 sezon Hollanda liginde oynamak ona inanılmaz level atlatacaktir
[ Son Düzenleme: 28 Ağustos 2016, 23:13:29 Yunus Emre Dökmeci ]

Etiketler: