2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 394 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11322597 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

İsmail'in bunun menajerinin ne olduğu neyin peşinde oldukları zaten belliydi. Takımı amaçlarına giden yolda bir araç gibi kullandılar İsmail ve menajeri. Ben burada en çok hocaya kızıyorum bu ümitsiz vakaya verdiği krediden dolayı.

Kredi falan vermedik ki, şampiyon olurken 600 bin euro'ya işimizi görüp sonra da yol verdik.

Çevrimdışı tangaz

Kredi falan vermedik ki, şampiyon olurken 600 bin euro'ya işimizi görüp sonra da yol verdik.

çok da işimizi görmedi be dostum az daha bunun yüzünden şampiyonluğu veriyorduk isoya rağmen şampiyon olduk desek abartmış olmam  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı LuceGel

Kolarov geldiğinde İsmail yedek olacaktı ve ona 1.8 m euro verseydik çok büyük hata yapardık.

Gitsin Fb'de oynasın daha doğrusu yedek olsun :evillol:
Tamamda Hasan Alinin yedeği olmak nedir kardeşim  :lol:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı Ersoy

Mükemmel olay mükemmel. :kop: :kop:

?lang=tr
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Orası bizi ilgilendirmez isterse kadroya gidemesin abi

Çevrimdışı Tolga

Kolarov'u yedeği olacakken Hasan Ali'nin yedeği olmak istemiş kendi seçimi :kop:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı MrtBlgc

Gökhan Töre'nin İngiltere'ye niye bedava gittiğinin en büyük örneği Vincent Janssen'in Tottenham'a yaptığı transferdir. 1 yıl önce 400 bin € transfer olmuş Az Alkmaar'a, geçen sezon 27 golle gol kralı olduktan sonra hop 22 m€ ya Tottenham'ın yolunu tutuyor.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

çok da işimizi görmedi be dostum az daha bunun yüzünden şampiyonluğu veriyorduk isoya rağmen şampiyon olduk desek abartmış olmam  :icool:

O kadar da haksızlık etmeyelim.  :) :)

Evet Motta + Tosiç ikilisiyle de şampiyon olurduk belki, ama İsmail'i ucuza kullandık o mevkiide. Verdiğimiz maaşa göre aldığımız verim iyiydi.

Çevrimdışı Onur Küçük

600 bin avroya bir işimizi görmedi İsmail.Yediğimiz gollerin neredeyse yarısında dolaylı veya direk sorumluydu bu arkadaş. Bu futbolcu yüzünden çoğu Beşiktaşlı fikir ayrılığına düştü, kavga etti , forumda moderasyon yiyen de oldu .
Faydası değil zararı olan bir futbolcu. Böylelerinin bu kulübün kapısından bir daha geçmemesi gerekir.
İsmail 1-2 seneye kadar kariyeri tepe taklak olduktan sonra 'Ben bir hata yaptım . Pişmanım tekrar dönmek istiyorum ' şeklinde kulübe mesaj yollaması da az bir olasılık değil. Dikkatli olmalıyız bu konuda.

Çevrimdışı tuncaboylu

Gökhan Töre'nin İngiltere'ye niye bedava gittiğinin en büyük örneği Vincent Janssen'in Tottenham'a yaptığı transferdir. 1 yıl önce 400 bin € transfer olmuş Az Alkmaar'a, geçen sezon 27 golle gol kralı olduktan sonra hop 22 m€ ya Tottenham'ın yolunu tutuyor.

Benzerliği göremedim dostum.  :alala: :alala:

Çevrimdışı Yasin02

Bu adamı ilk 2014 dünya kupasında seyretmiştim çok iyiydi, bu sene de bize karşı istanbul'daki maçta iyi oynamıştı 1 gol atmıştı 2. maçta tolga saolsun 1 gol 1 asist yapmıştı bence Belhanda'nın yerine bu adamı kadroya katmak için uğraşmalıyız
[ Son Düzenleme: 12 Temmuz 2016, 15:04:12 Yasin02 ]
Aquila non capit muscas.

Çevrimdışı Bishamon

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı tangaz

O kadar da haksızlık etmeyelim.  :) :)

Evet Motta + Tosiç ikilisiyle de şampiyon olurduk belki, ama İsmail'i ucuza kullandık o mevkiide. Verdiğimiz maaşa göre aldığımız verim iyiydi.

ucuz etin yahnisi yavan olur misali performans sergiledi kaç tane gol yememize sebebiyet verdi bunun yüzünden sol stoperlerimiz travma yaşadı. neyse geçti gitti kışkış cinler yallah  :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı MrtBlgc

Benzerliği göremedim dostum.  :alala: :alala:
Benzerlik demedim zaten dostum, benzerlik olsa Gökhan Töreye de düşünmeden bu paraları verirlerdi. Bir önceki sezon 400 bin euroya transfer edilen adama sırf geçtiğimiz sezon gol kralı oldu diye 22 m € ya akıtmışlar. Yani böyle bir şeyin Türkiye'de olması imkansız demeye getiriyorum. Ki takımdaki en iyi oyuncular arasında gösterdiğimiz GT yi bile zor bela WestHama kiraladık. GT Hollanda liginde bu çıkışı yakalasaydı konuşulan rakamlar çok daha farklı olurdu. Onu demeye çalışıyorum.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu adamı ilk 2014 dünya kupasında seyretmiştim çok iyiydi, bu sene de bize karşı istanbul'daki maçta iyi oynamıştı 1 gol atmıştı 2. maçta tolga saolsun 1 gol 1 asist yapmıştı bence Belhanda'nın yerine bu adamı kadroya katmak için uğraşmalıyız
Brayn Ruiz zaten gundemimizde olan bir futbolcuydu

Sosa ve Ruiz arasinda gidip geliyorduk , Bilic hem kanat hemde forvet arkasi oynayan bir futbolcu istiyordu ve Sosa da israrciydi bu nedenle biz Sosayi aldik , Bryan Ruiz de Sportingin yolunu tuttu.. :busted_cop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Kuntz

Kalede Fabri ve Boyko iyi performanslar gösterecekmiş gibi hissediyorum. Mrmic adı bile böyle düşünmeme yetiyor :D

Ayrıca İsmail'in gidişi de Kolarov müjdesi gibi geldi bana. Resmen çifte bayram olacak.

Çevrimdışı MrtBlgc

Brayn Ruiz 32 falan oldu heralde değil mi?

ucuz etin yahnisi yavan olur misali performans sergiledi kaç tane gol yememize sebebiyet verdi bunun yüzünden sol stoperlerimiz travma yaşadı. neyse geçti gitti kışkış cinler yallah  :evillol:
Olan Mottaya oldu :by2: :by2:

Çevrimdışı tuncaboylu

Benzerlik demedim zaten dostum, benzerlik olsa Gökhan Töreye de düşünmeden bu paraları verirlerdi. Bir önceki sezon 400 bin euroya transfer edilen adama sırf geçtiğimiz sezon gol kralı oldu diye 22 m € ya akıtmışlar. Yani böyle bir şeyin Türkiye'de olması imkansız demeye getiriyorum. Ki takımdaki en iyi oyuncular arasında gösterdiğimiz GT yi bile zor bela WestHama kiraladık. GT Hollanda liginde bu çıkışı yakalasaydı konuşulan rakamlar çok daha farklı olurdu. Onu demeye çalışıyorum.

Doğru diyorsun.

Normal bir durum bu: Hollanda liginden Van Basten, Romario, Ronaldo, Van Nistelrooy gibi santraforlar çıkmış ve adamlar her yeni parlayana bu gözle bakıyorlar.

Senin liginden de çıka çıka  "İtalya'da mutsuzum Fethullah hocam, dönmek istiyorum" Şaban, "küçük enişte" Emre, "rap şarkıcısı" Ümit Davala, "reklam yıldızı" Arda Turan çıkarsa; adamlar da temkinli yaklaşıyorlar.

Çevrimdışı mylife1903

600 bin avroya bir işimizi görmedi İsmail.Yediğimiz gollerin neredeyse yarısında dolaylı veya direk sorumluydu bu arkadaş. Bu futbolcu yüzünden çoğu Beşiktaşlı fikir ayrılığına düştü, kavga etti , forumda moderasyon yiyen de oldu .
Faydası değil zararı olan bir futbolcu. Böylelerinin bu kulübün kapısından bir daha geçmemesi gerekir.
İsmail 1-2 seneye kadar kariyeri tepe taklak olduktan sonra 'Ben bir hata yaptım . Pişmanım tekrar dönmek istiyorum ' şeklinde kulübe mesaj yollaması da az bir olasılık değil. Dikkatli olmalıyız bu konuda.
2 seneye survivorda ismael yahu

Dun benim yazdigim seyi bugun Amkspor da heber yapmış :busted_cop:

Quaresma Şampiyonluk turunda ölümden döndü diye

Ulan nerde Sakat adam var hepsi bizde arkadaş :D

Dikkat etsene olm kendine :bandit:

Oturduğu yere bak.

Çevrimdışı Kuntz

Brayn Ruiz 32 falan oldu heralde değil mi?

85 doğumlu. En az 2-3 sene daha verimli top oynar.

Çevrimdışı MrtBlgc

Doğru diyorsun.

Normal bir durum bu: Hollanda liginden Van Basten, Romario, Ronaldo, Van Nistelrooy gibi santraforlar çıkmış ve adamlar her yeni parlayana bu gözle bakıyorlar.

Senin liginden de çıka çıka  "İtalya'da mutsuzum Fethullah hocam, dönmek istiyorum" Şaban, "küçük enişte" Emre, "rap şarkıcısı" Ümit Davala, "reklam yıldızı" Arda Turan çıkarsa; adamlar da temkinli yaklaşıyorlar.
Aynen Hollanda ligi mükemmel golcüler çıkarmış bir lig ama 400 bin € - - - > 22 m € nasıl bir kardır hocam? Bi de bu paralara rüştünü ispatlamış kaliteli golcüler de alabilirsin. 22 m çok iyi para.  Kaldı ki Hollanda ligi sert bir lig değil, Colin Kazım 12-13 gol attı o ligde..Gerçi Tottenham bu parayı oyuncunun attığı gol sayısı kadar alt yapıda aldığı eğitime de veriyor. Böyle de bir gerçek var. Bilmiyorum ya.. Böyle transferler duydukça Gökhan Töre transferi bana tam bir hayal kırıklığı geliyor.

Çevrimdışı tangaz

hollanda ligi büyük kumar evet büyük hücumcular çıkıyor ama çok riskli aynı zamanda mesela herenveende bir herif vardı 38 golle falan kral oldu sonra m'brough 20 milyon civarına transfer ettiler ve ardından battılar kayyuma falan devroldular o dönem t.şanlı ordaydı hatta.

Çevrimdışı MrtBlgc

85 doğumlu. En az 2-3 sene daha verimli top oynar.
Evet oynayabilir, Sporting bırakırsa eğer çökmek lazım, takıma liderlik de eder. Mesela Ziyech'i falan söylüyorlar ben pek emin olamıyorum, yaşı çok genç.. Bize daha çok geriye düştüğümüz maçlarda sorumluluk alacak bir oyuncu lazım. Sosa geçen sene çok maç kazandırdı bize böyle.

Etiketler: