2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 378 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11323133 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi 38life

SON DAKİKA / Kolarov 10 dk sonra kapa bildirilecek !

Kaynak yok. Çok da şey etmeyin yani :)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı cursedofdragon

14:00 diyorlar ama cuma bekliyorum ben :) Kompany'i de zorluyor olabiliriz :)

Çevrimiçi Samet Ç

752780779642585088[/tweet]](Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)[/url]

Kaynak bu da ben inanmıyorum

Çevrimdışı Bishamon

Twitter'da herkes 14 diyor ama olmaz bence.Keşke olsa  :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Bizi şampiyon yapan 3 adam vardı kadroda. Bunlar Atiba, Sosa ve Gomez'di. Gomez bizim oyuncumuz değil ve şu an kadroda yok. Sosa gitmek istiyor kalmayacak. Elimizde bir tek atiba var. Ama istatistik olarak bizi şampiyon yapanlar Sosa ve Gomez'di. Burda neye güldün hic anlamadım :)

Yanlışın var, geçen sene şampiyon olan bizdik.

Çevrimdışı Orhan_

Yapmayın böyle şeyler. Çok pis adrenalin salgılıyorum önce. Sonrasını görünce bir titreme geliyor.

Çevrimdışı MrtBlgc

Sosa gitti dağıldık gibi karamsarlığa girmeye de gerek yok. Biz burda Ismaili gönderdik diye bayram ederken Gs'liler can atıyor bize gelsin diye keza Fb'liler de var. Bunlar henüz uyanamadılar daha. Biz hem taraftar olarak hem yönetim olarak bilinçlendik. Bunlar o kafada iken 2-3 yıl götürürüz ligi.
Sosa da getirsin parasını nereye gitmek istiyorsa gitsin.
İşte o kadar kolay değil, bir kere kulüpler senin FFP anlaşman olduğunu biliyor ve hepsi düşük fiyat veriyor. Milan'ın Sosa için verdiği fiyat 3 m € mesela. Ayrıca Sosa'nın gitmek istediğini almak isteyen kulüp de biliyor ve ona göre sana fiyat veriyor. 5-6 ya satarsak büyük iş olur. Avrupa'daki herhangi bir kulüp o paraları vermez. Belki Çin'den bir takım çıkıp yüksek bonservis bedeli verebilir. Ayrıca hepimiz kabul edelim, Sosa kalitesindeki bir oyuncuyu bulmak zor, çünkü pahalılar. Hem forvet arkası oynayıp, dilediğinde kanata çekip ordan bile sana oyun kuruyordu. Mücadele eden, koşan, defansa yardım eden üstüne bir de gidip ilerde asist yapıp gol arayan bir oyuncuydu. Kim ne derse desin, kaybımız büyük. Kulüp şu dönem bize neler yapabileceğini gösterecek. Ha bu arada bi de Atiba krizi var. O da kesin değil. Yani kalacak diye bir şey yok. Çok kritik kararlar almamız gereken zamanlar bizi bekliyor.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

ucagi cuma 22:20 de istanbulda

gelen ucak ozel ucak tabiki ama bos gelmez bir kisi icin ozel ucak kalkarmi acaba ne dersiniz?

Şunlar dikkatimi çekti benim dün gece  :naughty:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi 38life

Muhtemelen yalandır ama bağğğzılarının yüzü kızarsın yine de.

Çevrimiçi 38life

Yapmayın böyle şeyler. Çok pis adrenalin salgılıyorum önce. Sonrasını görünce bir titreme geliyor.

Aynı şey bana da oluyor görünce. Ben de herkese yaşatmak istiyorum hahaha  :evillol:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bende niye böyle gereksiz bi heyecan var onu anlamadım :alala: Baya böyle aşı sırası bekliyo gibiyim :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı mylife1903

Sosa olayi kotu zamanda patladi, tam eglenecektik heriflerle simdi kendi isimize bakmamiz lazim. Ismail gitti ya transfer yapmasak da kanirta kanirta sampiyonuz kimse moralini bozmasin. Su defans hattiyla bile artik 10 gol az yeriz. Ustelik fabrinin iyi kaleci cikma ihtimali var daha

Çevrimiçi 38life

Osmanlıspor maçı öncesi yapılan doping testi sonuçlanmış. Şampiyonluğumuz elimizden alınıp Fenerbahçeye verilmiş.

Şaka şaka negatif çıkmış sonuç :)

Çevrimdışı Ersoy

Bende niye böyle gereksiz bi heyecan var onu anlamadım :alala: Baya böyle aşı sırası bekliyo gibiyim :D
Benim içimde de bi his var anlamadım Allah Kolarov gelecek diye bize mesaj mı veriyor bu ne böyle.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı tuncaboylu

A Sporda O kivircik sacli kiz diger kendini bilmezlerin hepsinden daha iyi biliyor futbolu

Birde diğerlerini surekli bozuyor veriyor ayari , ozellikle Beşiktaşı karalamaya calisanlara ayar cekmesi daha da hoşuma gidiyor :busted_cop:

Arkadaşlar, o adamları izleyerek boşuna zaman kaybediyorsunuz. Tamamına yakını ezbere konuşan, kanalın talimatlı politikasına uygun cümleler kuran boş beleş adamlar. Emin olun şu forumda bile daha çok ilgilenen ve bilgi sahibi olan onlarca kişi vardır, onlar sadece torpille araya adam sokup bu işten para kazanan şanslılar.

O adamlardan bir şey öğrenemezsiniz. Beşiktaş hakkında iyi de konuşsalar, kötü de konuşsalar; ciddiye almaya değmezler.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı mylife1903

Benim içimde de bi his var anlamadım Allah Kolarov gelecek diye bize mesaj mı veriyor bu ne böyle.

Yahu amma buyuttunuz bu kolarovu 6ustu bir sol bek biz ismaellen sampiyon olmus bir camiayiz. Olcay oynasin orda gene sampiyonuz. Ha yok soyle rahat rahat 3-4 mac kala sampiyon olalim sonra genc cocuklari izleyelim diyorsaniz, tamam kolarov gelsin, atiba kalsin

Çevrimdışı tangaz

Sosa olayi kotu zamanda patladi, tam eglenecektik heriflerle simdi kendi isimize bakmamiz lazim. Ismail gitti ya transfer yapmasak da kanirta kanirta sampiyonuz kimse moralini bozmasin. Su defans hattiyla bile artik 10 gol az yeriz. Ustelik fabrinin iyi kaleci cikma ihtimali var daha

@mylife1903 dostum bence avatar resmini değiştir  :D
bak ben eski avatarına haydut kılıklı ismail dedim başkanın dikkatini çekti gönderdi. şimdi pektemeğin bu cengaver fotosunu görürse dayanamaz kıyamaz elde tutar. bu mustinin eşiyle NYC.de selfie çektirirken sakatlandığı bi foto vardı onu koy onu  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu İsmail Köybaşı'nın Fenerbahçe'ye gidişini, Gökhan Zan'ın Galatasaray'a gidişine benzeten bir tek ben miyim?

Şampiyonluk hatrına Gökhan Zan'la sözleşme yenilenecekti de, Galatasaray araya girmişti ve fiyat yükseltip elimizden almıştı.

İkisinin sakatlık geçmişi, yarım yamalak geçen sezonları, yarım yamalak milli oluşları falan, çok benziyor.

Çevrimiçi Samet Ç

Beşiktaş'ın Osmanlıspor ile oynayacağı maç öncesi siyah-beyazlı futbolculara yapılan doping testinin sonuçları belli oldu.

Siyah beyazlı futbolculara yapılan testler negatif çıktı.

TFF'nin birkaç saat içinde açıklama yapması bekleniyor.

Haber Kaynağı: HABER1903

Çevrimiçi 38life

Sağlık kontrolleri part 2

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bu İsmail Köybaşı'nın Fenerbahçe'ye gidişini, Gökhan Zan'ın Galatasaray'a gidişine benzeten bir tek ben miyim?

Şampiyonluk hatrına Gökhan Zan'la sözleşme yenilenecekti de, Galatasaray araya girmişti ve fiyat yükseltip elimizden almıştı.

İkisinin sakatlık geçmişi, yarım yamalak geçen sezonları, yarım yamalak milli oluşları falan, çok benziyor.

İnternet kafede öğrenip üzülmüştüm :D

Tabi o zamanlar maaşmış, sakatlık geçmişiymiş ilgilenmiyoruz :D

Çevrimdışı mylife1903

@mylife1903 dostum bence avatar resmini değiştir  :D
bak ben eski avatarına haydut kılıklı ismail dedim başkanın dikkatini çekti gönderdi. şimdi pektemeğin bu cengaver fotosunu görürse dayanamaz kıyamaz elde tutar. bu mustinin eşiyle NYC.de selfie çektirirken sakatlandığı bi foto vardı onu koy onu  :bandit:
Hanimini araya sokmak istemiyorum abi yoksa coktan, kadinin ne sucu var. belki sosanin esi gibi amerigada yasamak ister, hmmmm ben bunu begendim.

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Ersoy

Yahu amma buyuttunuz bu kolarovu 6ustu bir sol bek biz ismaellen sampiyon olmus bir camiayiz. Olcay oynasin orda gene sampiyonuz. Ha yok soyle rahat rahat 3-4 mac kala sampiyon olalim sonra genc cocuklari izleyelim diyorsaniz, tamam kolarov gelsin, atiba kalsin
Abi kalemiz bos kalsa da şampiyon oluruz da güzel futbol izlemek istiyoruz be.

Bundan sonra her sene!

Etiketler: