Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 42 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1651357 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı tangaz

Bugün söylenenleri 3 sene öncesinde söylemeye başladığı için  süresiz banlananlar oldu. Onlar banlı ifade ettiğin kişiler ise rahat rahat yazmaya devam ettiler. Nasıl bir çelişki veya adaletse doğruyu söyleyenler banlanmış doğrunun üzerini kapatmaya çalışan da rahat rahat o işi yerine getirmiş.

bu konuda en büyük haksızlığa zulme uğrayan kişi serhat akkayadır adamın çok üzerine gidildi çok ağır söylemlere maruz kaldı sinirleri bozuldu resmen ve o da patladı.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Egos

bu konuda en büyük haksızlığa zulme uğrayan kişi serhat akkayadır adamın çok üzerine gidildi çok ağır söylemlere maruz kaldı sinirleri bozuldu resmen ve o da patladı.

ben de benzer şekilde düşünüyorum, ayrıca bugün kendisinin doğum günü. nice mutlu senelere serhat, doğum günün beşiktaş'a uğur getirsin.

Çevrimdışı tangaz

ben de benzer şekilde düşünüyorum, ayrıca bugün kendisinin doğum günü. nice mutlu senelere serhat, doğum günün beşiktaş'a uğur getirsin.

mutlu yıllar serhat akkaya

@Serhat Akkaya
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yatacak yeriniz yok Fikret Orman ve saz arkadaşlari
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Gerçekten küfür serbest olmalı böyle kişilere.
Normalde de zaten kim haksız kazanç kazanıyorsa, kimin kimin hakkını yiyorsa attıkları bir adım bile bir taraflarından çıksın ki söz konusu Beşiktaş ise daha da kötü olsunlar. Biz burda Beşiktaşla yatıp kalkan puan kaybedince haftalarca kendine gelemeyen, karşılıksız sonuna kadar seven taraftar olarak kendimizi paralarken adamların yaptıklarına kazandıkları paralara bak. Cidden denilecek bir şey yok.

Çevrimdışı sozkul

Benim okuduğum yazıda tahsilat yerine tazminat kelimesi geçiyor. Sen deyince izledim videoyu. 1 değil 2 kez tazminat kelimesini söylemiş. Tahsilat yerine yanlışlıkla tazminat deme ihtimali yok gibi birşey. Öyle olsa bile adamın tahsilatını 10-20 gün evvel Kartal yuvası çekleriyle alıp sonra çekip gitmesi de normal bir durum değil.

11:44 ve 12:12'de toplamda 2 kez tazminat diyor.

Ben gürültülü bir ortamda kulaklıkla dinledim ve bir kez tahsilat dediğini duydum sandım, sen dikkatli dinlediysen seninki doğrudur. Onları yakacağız dedi, burdan bazı açıklarını yakaladıklarını ve dava açacaklarını düşündüm ben. Başkan dediğini yapmalı, umarım unutmaz bu söylediklerini, önce konuşuyorlar sonra araya aracılar giriyor birşeyler oluyor, unutuluyor. böyle olursa güvenimi kaybederim.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Sut atinca pas oyunu bozuluyor abi

şut atmayınca nasıl gol atacağız

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Fikret orman ve yancılarının burnundan fitil fitil getirilmeli

Ben gürültülü bir ortamda kulaklıkla dinledim ve bir kez tahsilat dediğini duydum sandım, sen dikkatli dinlediysen seninki doğrudur. Onları yakacağız dedi, burdan bazı açıklarını yakaladıklarını ve dava açacaklarını düşündüm ben. Başkan dediğini yapmalı, umarım unutmaz bu söylediklerini, önce konuşuyorlar sonra araya aracılar giriyor birşeyler oluyor, unutuluyor. böyle olursa güvenimi kaybederim.

+1903
kesinlikle katılıyoruım abi, böyle şeyler çok çabuk unutuluyor.

Çevrimiçi sefaköykartali

3 adet kanat alıp karavana atmak da ayrı bir seviye ki dünyada kanat forvetten geçilmediği bir dönemde
Ahmet Nur Çebi' den en büyük isteğim bu. Üç tane alt orta seviye kanat alınacağına, bir tane üst seviye veya o seviyeye çıkma potansiyelli genç oyuncu alsın yeter. Şu an sol tarafı Pedro Caner yaparak bile idare edebiliyoruz ama sağda pozisyona girecek, adam geçecek bir tane kanat yok. Oyuncular bizim kalitemizde değiller maalesef. Samet Aybaba' nın Olcaylı Nianglı hücum hattı bile hücum anlamında şu anki kadrodan daha becerikliydi.
[ Son Düzenleme: 02 Kasım 2019, 14:43:30 sefaköykartali ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Başkanın açıklamaları  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Yaw 500bin nedir cerez parasi

Habire ozel ucak tutuyorlar diyordum
Bana tepki veriyorlardi
Her kurusu dusuneceksin iste
Havuz su kacirmaya basladigi zaman durmuyor
Cete midir nedir bunlar arkadas
Kerizfeneri midir endir bi dava vardi onu hatirladim

Ne yazsak basimiz belaya girecek
Acayip hayal kirikligi

Daha bunlar baslangic herhalde, aysberk

Umut safak falan oze ucak gorecek mi besiktas sonrasi
Sadrazamin sol kolu sanki ekonomi ucmuyor
Emekcinin parasini odeme ozel ycaklarda gez

Çevrimiçi sefaköykartali

En kötü halinde olan Beşiktaş an itibariyle liderlikten sadece 6 puan geride. Şahsen bu sezon şampiyonluk beklemiyorum ancak şuanki ligde neyin ne olacağı belli olmaz. İlk yarıda kalan fikstürde içeride Malatya ve dışarıda Fener maçları dışında zor maçımız kalmadı. Devre arasına kadar zirveye çok yakında girme şansımız var. Takım formsuz olsa da merkez olarak Vida Ruiz Atiba Elneny Ljajic gayet güçlü bir iskelet. Kenarlarda ise savunma anlamında idare eder, hücumda ise caner dışında kanat katkısı 0. Hücumdaki beceriksizliklerimizin de bize kaybettirdiği net 2-3 maç var. Hücumdaki beceriyi arttırmanın yolu da Ljajic' in eski günlerine dönmesi, Burağın sakatlanmaması ve gol asist yapacak kanat oyuncularının olması. Devre arasına yarışta girersek yönetimin bir forvet kiralaması, bir kanat forvet çözmesi gerekecek. Eğer Ljajic de toparlanmazsa bir tane de 10 numaraya ihtiyacımız olacak. Devre arasına takımın nasıl bir havada girdiği çok önemli. Eğer istekli ve yarışta girersek birkaç takviyeyle ve yeni yönetimin birlik beraberliği oluşturmasıyla başarılı oluruz.
 Ancak devre arasına kadar yarıştan koparsak da yönetimin devre arasında revizyon yapmaya başlaması gerekir. Şayet gelecek seneye Vida da dahil para getirebilecek ve maaşı yüksek oyuncuların hepsini yollamamız lazım.

Çevrimiçi levitate

Başkanın açıklamaları  :tabe:

ne güzel konuşuyor be

2.5 yıldır hasret kalmışız :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Yaw 500bin nedir cerez parasi

Habire ozel ucak tutuyorlar diyordum
Bana tepki veriyorlardi
Her kurusu dusuneceksin iste
Havuz su kacirmaya basladigi zaman durmuyor
Cete midir nedir bunlar arkadas
Kerizfeneri midir endir bi dava vardi onu hatirladim

Ne yazsak basimiz belaya girecek
Acayip hayal kirikligi

Daha bunlar baslangic herhalde, aysberk

Umut safak falan oze ucak gorecek mi besiktas sonrasi
Sadrazamin sol kolu sanki ekonomi ucmuyor
Emekcinin parasini odeme ozel ycaklarda gez

özel uçağı geç adamlar otellere 20-40k euro ödüyormuş

kim bilir daha neler vardır
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

Burak ve Victor 11 başlamasın lütfen hocam. Hazır olmadan oynatıp oynatıp tekrar sakatladık bu ikiliyi. Umut'la Roco bence morallidirler. Performans verebileceklerini düşünüyorum. Diğerleri eksiklerini tamamlasın milli maç arasından sonra Dorukhan hariç tam kadro olmaya çalışmak lazım.

Çevrimdışı worns

ne güzel konuşuyor be

2.5 yıldır hasret kalmışız :D

Umarım böyle devam edebilir. İşe yeni başladığınızda umut vermek çok daha kolaydır. Henüz sorumlu olduğunuz bir icraatiniz yoktur. Sürekli yeni şeyler vaat edebilirsiniz. Orman'da böyleydi.

Yeni başkan cephesinden de şimdilik olumsuz bir şey yok. Ekonomik anlamda kısa vadeli önlemleri alabildiler gibi. Ama asıl uzun vadeli yapısal değişiklikler gerekiyor o açıdan işleri daha zor. Asıl başarılarını da onlar belirleyecek.

Burak ve Victor 11 başlamasın lütfen hocam. Hazır olmadan oynatıp oynatıp tekrar sakatladık bu ikiliyi. Umut'la Roco bence morallidirler. Performans verebileceklerini düşünüyorum. Diğerleri eksiklerini tamamlasın milli maç arasından sonra Dorukhan hariç tam kadro olmaya çalışmak lazım.

Burak ve victorun bu nedenlerden dolayı gs maçında oynamadığını düşünmüştüm. Hani daha hazır değil dilimiz çok yandı oynatmayalım hesabı diye ama umut ve roco falan iyi değiller bunu bi anlayalım öncelikle, yani her yeri motivasyonlu olsa da bir maçlık falan performans verirler. Bu  ikilinin Beşiktaşta öyle üst üste 11 başlayacak isimler değiller. Tamam umut çok karakterli çok iyi biri Allah gönlüne göre versin de burası hayır kurumu ya da taraftar kurumu değil.Onun hiç bir suçu yok çağırdılar gelmiş falan suç onu bu takıma laik görenlerde. Bende bu takıma aşığım ve benle birlikte milyonlarda aşık o zaman onlarda oynasın gibi mantık bu. Bizi ayıran yetenekler, yeteneği var diye şuan ordakiler oynuyor ama umutun da yetenek bakımından bizden farkı yok. Roco zaten gsnin acizliğinden dolayı sırıtmadı ki feguli pozsiyonu da çok kötüydü. Ki feguli geçen seneki formda feguli değil hatta kesik yedi ve her zaman yavaş bir oyuncuydu.Aklıma rodolfo geldi hatta onu öyle görünce. Antalyada hızlı oyuncular var ve roco çok sırıtabilir. O yüzden ruiz ve burak oynamalı. Gerçi ben artık hazırlar gs maçında da riske atılmadılar bu maç hazır olurlar diye düşünürken okuduğum haber aklıma geldi, burak  normalde olmayacakmış ama çok istemiş oynamak falan gibi.  Eğer haber doğruysa yani gs maçında hazır olmadıklarından değilde daha sakatlıkları uzun süreceği oynatılmadıysa burak oynamasın. Ruiz ise takımla falan antreman yapıyo ne zamandan beri zaten bu maçta oynamayacaksa kusura bakma da hangi maç oynayacak. Sakatlıkların çoğu da para sakatlığı olduğu da ortaya çıkmıştı zaten.

Umarım böyle devam edebilir. İşe yeni başladığınızda umut vermek çok daha kolaydır. Henüz sorumlu olduğunuz bir icraatiniz yoktur. Sürekli yeni şeyler vaat edebilirsiniz. Orman'da böyleydi.

Yeni başkan cephesinden de şimdilik olumsuz bir şey yok. Ekonomik anlamda kısa vadeli önlemleri alabildiler gibi. Ama asıl uzun vadeli yapısal değişiklikler gerekiyor o açıdan işleri daha zor. Asıl başarılarını da onlar belirleyecek.

Aynen öyle fikret orman ilk geldiği seneler çok başarılıydı takımla bütünleşmesi, yaptığı transferler, gerçekten takımın her bir kuruşuna dikkat ediyor oluşu falan. Ekonomi bakanı olsun falan dendiği günler unutulmuş. Adam cimrinin kralı gibiydi resmen. Youtubeda şarkısı da var para  vermem bonservise falan diye.

Yeni başkan bence kesinlikle güzel başladı, açıklamaları falan gayet tatmin etti. Özellikle hakemlerin hata lüksü yok tarzı açıklamasına ise mest oldum. Pırıl pırıl adam gibi adam laflarından falan sıkıldım. Biz öyle efendi gibi davrandıkça tepemize bindiler, yani artık hakemlerin hata lüksü yok. Tabi orda bahsedilen mesela küçük bir foul verilmedi falan değil. Artık var diye bir şey var, hata yapsalarda izleyip düzeltebiliyorlar doğru karar veriyorlar. Ayrıca yendiğimiz bir maçın ardından bunları söylemesi çok güzeldi. Bakın altını çizdim yendiğimiz maçın ardından çünkü kaybedince zaten o puan gelmiyor ama yendiğin zamanlar bunu söylersen o kaybedebileceğin puanları engelleyebilirsin. Nzonzinin falan kırmızı kartı falan verilmedi yani gsyi çok daha kötü yapabilirdik. Nzonzinin pozisyonun da hata yapan hakemlere tabiki de sallayacaksın var diye bir şey var durdurup söylemesi lazım odanın.Yendik diye bunlar göz edilmemeli. Yani sonuç olarak anç başkan gayet güzel başladı, Allah yolunu da açık etsin. Gelecekteki hamleleri hakkında şimdiden kestirmek güç, umarım bu güzel başlangıcı katlanarak artar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi 38life

Bu kadar gol kaçıran takımdan hiçbirşey olmaz. Her maç böyle çok pozisyon bulamazsın çünkü. Bunları kaçırma lüksün yok.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı caner.eryigit

Lens çok karakterli bir futbolcu parasını almasına rağmen hiç değişmedi...
Aynen devam.

Çevrimiçi 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

bu cücünün cl finali yönetmesi tamamen bal

adam kör ve art niyetli