Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 370 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8401695 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Librarius

Porto dayken de Avrupa maçlarında golleri vardı.

Porto'da golleri vardi ama Porto genel itibariyle son 3 sezondur cop. Yani kendi liginde ve Avrupa'da basarili olamadigi icin elindekileri parlatamiyor. Besiktas ise hem kendi liginin sampiyonu, hem CL'de ses getiren performanslara imza atti hem de suan Avrupa'da ceyrek finalde. Bu takimin forveti hele birde Avrupa maclarinda iyi bir performans gostermisse radara girmis demektir. Cenk ve Abou suan takip edilen, buyuk kuluplerin radarinda olan oyuncular.

Bakin Benfica Guedes denen elemani 30'a PSG'ye okuttu devre arasinda. Porto satin alma opsiyonu olmasa Abou'yu 10 milyona birakmazdi sene sonu. Bence indirim yapmayacaklar ve biz 10 milyona alacagiz, almaliyiz. Abou bir sezon sonra 15-20 araliginda elden cikarilir. Iddialiyim bu konuda.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı mylife1903

Beşiktaş Futbol takımının 2018 yapılanması burada yazılanlardan çok farklı

sponsorundan duyumum var
transfer sezonunda yazacaktım ancak B.şehir-Gs maçının ardından
skora göre şamp. zamanı gelmişse paylaşım zamanıda gelmiş olabilir

saygılar
@abdusta abi alistira alistira soyle sonra medikalparklik olmayalim, kotu reklamini yaptik kan alirlar

Çevrimdışı Özgür Yılmaz

hoca konusunda hak veriyorum; hatta bence yönetim, kadro, taraftar hocaya ayak uydurmaya çalıştığı için güzel işler yapıyor. güneş'e göre konum belirliyoruz. feda'dan başlayan döneminin önceki senelerinde bu paylar daha dengeli dağıtılmıştı.

Beşiktaş ile Şenol Güneş'in uyumu mükemmel oldu maşallah. Şenol Güneş'in düzgün karakteri ve efendi kişiliği tam Efendi Beşiktaş'a uygun olduğu gibi, Beşiktaş'ın kara kartallar gibi saldırmak olan oyun anlayışı da Şenol Güneş'in oyun anlayışı olan hücum futbolu anlayışıyla birebir örtüşüyor.

Şenol Güneş'in Beşiktaş'ın Alex Ferguson'u olmasını gönülden ve çok istiyorum. Dilerim ki bu isteğim gerçekleşir ve Şenol Güneş hocamız uzun yıllar boyunca Beşiktaş futbol takımımızın başında teknik direktör olarak görev yapmaya devam ederek Beşiktaş'ın Alex Ferguson'u olur.

Şenol Güneş hocamız Beşiktaş'a geçen sezon genellikle 'topu kapıp mümkün olan en kısa zamanda direkt olarak rakip kaleye giderek gol atmaya çalışmak oyunu' yani kara kartallar gibi saldırmak oyunu oynatıyordu.

Şenol Güneş hocamız Beşiktaş'a bu sezon ise genellikle 'topu rakipten kapıp oyuna hâkim olarak oyundaki üstünlüğünü rakibine kabul ettirmek oyunu' yani oyuna hükmeden Efendi Beşiktaş oyunu oynatıyor.

Beşiktaş olarak gelecek sezonla birlikte kanımca yapmamız gereken şey, oyuna hükmedip oyundaki üstünlüğümüzü rakiplerimize kabul ettirme oyunu olan Efendi Beşiktaş oyunuyla, direkt hücumlarla gole gitme oyunu olan kara kartallar gibi saldırmak oyununu birleştirerek oynamaktır. Bir taraftan Efendi Beşiktaş olarak oyuna hükmetmeli ve diğer taraftan da maçtaki rakibimize centilmenlik ölçüleri içinde durmaksızın devamlı olarak kara kartallar gibi saldırarak goller bulmaya çalışmalıyız. Yani Beşiktaş oyunu olan kara kartallar gibi saldıran Efendi Beşiktaş futbolu oynamalıyız. :ok:
[ Son Düzenleme: 10 Nisan 2017, 19:37:48 Özgür Yılmaz ]
Şeref'inle oyna Hakkı'nla kazan.

Çevrimdışı Berat

kendini bırakmış vücudu sporcu vucudu olmaktan çıkmış şenol hoca
iyi fırça kaymış şimdi verdi kilolarını ama forum tutmadı daha sanki oyun alışkanlığınıda
kaybetmiş hoca oyuna sokup taraftara yem etmez şu sıralar şampiyonluğu garantiledikten sonra
ısınma turları başlar. şampiyonluk apoleti takmak için oynatacaktır illaki

400.000€

Çevrimiçi Necmi

İyi hoş da maddi dengeler açısından yine artıda olmasa bile, çok küçük zararla transfer dönemini kapatmalıyız. Başkan da bundan bahsetti. Sadece Abou'ya 10 milyonu gömdük diyelim, Caner de var, etti 11 milyon euro. Daha kanat takviyesi, 10 numara veya satılan oyunculara göre orta saha takviyesine ihtiyacımız var kaliteyi yükseltmek için. Satıp iyi para kazanırız dediğimiz oyuncu da yok elimizde, ilk 18 harici konuşuyorum. Kiraya gönderilenler de, en iyi ihtimalle maaşını ödemeyelim diye bonservis kazanılmadan satılırlar.
oyuncumuza uçuk bir teklif gelmediği sürece kadro korunacak 2-3 kaliteli takviye yapılarak
transfer dönemi kapatılacak Başkanın dediği gibi paramız var sıkıntı yok. maaş sınırına yaklaşmıyoruz bile
biz gsden iyiyiz bütçenin %70 ini maaş olarak verebiliyoruz ve bütçemizdegs bütçesine göre çok daha yüksek
%300 gibi hiç maaş sorunumuz yok bonservis sıkıntısı yaşamıyoruz. elbette mirasyedi gibi davranmayacağız ama
planlar belli büyük ihtimalde seneye talisca alınacak Abouya biz on M yi büyük ihtimal gömdük zaten
10 numara alınmayacak hiç öyle bir beklenti içinde olmayın belki iyi bir forvet daha alınır yada ba gelir iyi bir kanat alınır birde sol stoper  tolgay giderse birde orta saha takviyesi olabilir. yaşlı oyuncu alınmaz diye tahmin ediyorum.
amaç taliscayı gelecek sene 10 numaraya adapte edip ondan sonraki senede bonservisini almak o adaptasyon olmazsa almayız. Ama bu yönde oyuncuda uyarıldı sanırım son maçlar tam bir on numara gibi oynuyor her maç iki üç tane mutlak asistlik pası oluyor ama forvetler beceriksiz davranıyor. Gelecek sene çok bambaşka bir talisca göreceksiniz diye tahmin ediyorum. bu sene sadece karikatürünü izliyoruz yaz güçlenme idmanını yesin takımında eskisi oluyor. ondan sonra izleyin derim.

Çevrimdışı Librarius

Abou'yu çok seviyorum, ama 10 milyon verilmesi rasyonel olmaz bence.

Türkiye Ligi'nden Avrupa'ya 15'e oyuncu satmak, en az 2-3 sene daha mümkün değil gibi. Çin pazarı da yabancı sınırından ötürü kısıtlandı. Yani verdiğimiz parayı çıkarmamız riskli.

Ayrıca Abou'ya 10 verirsek, çocuk bunun baskısı altında da kalacak ve henüz baskı altında dağılacak bir mental yapıya sahip gibi duruyor.

Ülke ve taraftar yapısı da, bir maçta kral yapıp bir maçta yerin dibine sokmaya müsait. Talisca 2 frikik atıyor, "25 milyon verilsin" deniyor. 1 maç kötü oynuyor, "25 değil, 2.5 etmez" deniyor

Abou'nun bonservisini 5.5-6 gibi rakamlara indiremezsek, alınmasına çok olumlu bakmıyorum o yüzden.

Ha Avrupa Ligi finalinde kupayı getiren golü atar, taraftar heykelini diker falan; o zaman düşünürüz.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sorunlu bir bakis acisi bu. Sen 2 verip aldigin oyuncuyu tabiki 15 uzeri satamazsin. Senin 10 verip verdigin kaliteli oyuncuyu almak isteyen kulup sana 15 veya 20 teklif eder. Bu biraz da kendin pisir kendin ye mantigi. Abou seneye de CL'de ve lig gollerine devam etse, bunu isteyen Avrupali kulup sana bize 5 birak mi der? Once bir bakar Besiktas kaca almis, sonra gelir ustune bir fiyat onerir. Besiktas artik 8-10 milyonluk genc yeteneklere yonelmeli.

Iddia ediyorum Abou bu sene alinsin, seneye 15-20 milyon arasi satilir. Cocukta ki gelisim ciddi derece de hissediliyor. 10 bile olsa mutlaka alinmalidir bu cocuk.

Çevrimdışı Librarius

Taliskanin 25inden daha gercekci en azindan abunun 10u

Taliskaya kimse cikip 25 falan vermez. Verebilitesi olanlar taliskayi alabilemiyor ingiltereden. Ispanyadan real, barca belki atletiko verebilir 25 ama onlar almaz o paraya taliskayi. Almanyadan kim alir diye dusunuyorum bulamiyorum. Taliskanin gercekci ederi 7-8 olur.

Abuda ise durum farkli 10 verebilir ingiliz orta sira takimi ama orda lisan problemi var. fransadan belki 8 veren cikar.

Baskan bence taliskayi bir sene daha kiralik zorlar saten sozlesmesi var. abuya ise 10 vermez 5-6 bandina cekmeye calisir.

Abu konusunda beni rahatsiz eden konu 3.3. 33 aliyordu 3.3 yahu butonu da yaninda hediye

Gecen gun yazmistim: tek tehdit Monaco cunku orda Portekizli bir hoca var. Portekizli transfer cetesi buyuk paralara oyuncu cakip duruyorlar zengin takimlara. Guedes en fazla 10 milyonluk bir oyuncu ama Benfica PSG'ye 30'a satti. Forma yuzu goremiyor. Talisca'da tek tehdit Monaco su asamada.

Bu arada baskan NTV'de acikladi. 25 ve uzeri teklif gelirse Benfica'nin satma hakki var. Yok teklif yoksa Taslica bir sene daha bizde. Baskan ilginc bir sey daha soyledi, teklif gelse de oyuncu gitmek istiyormu bakalim dedi. Kafada planlari yapmis bizim baskan.  :D

Çevrimiçi Necmi

400.000€
o sana en hayati anında çok büyük bir para kazandırdı. ahde vefa var. o kadar aldın
400 ver. çin yüzünden ailevi sorun yaşamış işte. çıkmaza girmiş. birde gönderdiğimiz her oyuncuya burası senin evin geri
geldiğinde kapılar sana ardına kadar açık dediğinde göndermen çok daha kolay olur. yoksa
şu anki Beşiktaşdan oyuncu göndermek gerçekten zor. Adamlar para kazanıyor tıkır tıkır muazam huzur var
sadece takım değil aile boyu huzur var. izlemiyormusun sosyal medya hesaplarını giden ağlayarak gider bu
kadrodan artık huzur başarı para ideal ortam var. Fabrinin oziye attığı fırça bile ne kadar aile olduğumuzu
gösteriyor işte. o fırçalıyor ozide dostça tepki veriyor sana ne der gibi hali yok.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Lo birak sen bana renkli demis adamsin, en militan besiktaslidan renkli kokusu almismis

Kim yaziyordu sikerteli ya
@Yunus Emre Dökmeci olmasin.

Ulan hatirlayamadim habire tospa resmi koyuyordunuz, sonra yutuptan ciZgi film izlettiniz ya bana pukemin mi neydi. Sen yeni laptop almistin
Ben ve @Tolga yaziyorduk Skrteli :D

Iyiki de almamışız :bandit:

Boyko yu boşver satmaya bakalım , gözüm Fabriden baskasini görmüyor :tabe:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Librarius

abunun zerre oyun aklı yoksa cenkte akıl hiç yok :D

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abou'da futbol ankle yokes kimse de yok. Abou'nun mental sorunlari var, kabul. Bitiriciligi sorunlu ama gelisiyor. Fakat adamin futbol akli cok ust duzey. Oguzhan'in TS macinda o inanilmaz pasi atmasini kim sagladi? Acin o pozisiyonu izleyin.  Oguzhan gibi ustun oyun gorusu ve zekasi olan oyuncular, yine ustun gorusu ve zekasi olan adamlarla parlar. Abou o hareketlenmeyi yapmasa o pas olmazdi. Adam ileride oynadiginda bir sekilde gol pozsiyonuna giriyor.
Son olarak eksik olan yanlarindan biri de baldirlarinin cok kalin olmasindan dolayi, plaseleri cok isabetli yapamiyor, bacagi tam donmuyor.

Çevrimiçi Necmi

Lyon 0 - 2 Besiktas
14' Talisca
76' Marcelo
Besiktas 2 - 1 Lyon
'2 Lacazatte
'49 Cenk
'87 Cenk (P)
Schalke 1 - 0 Besiktas
'81 Huntelaar
Besiktas 3 - 0 Schalke
'2 Cenk
'61 Cenk
'85' Cenk
Manchester United 0 - 1 Besiktas
'64 Talisca
Şampiyon BEŞİKTAŞ

Not : Bana ait değil. :D
bende diyorum vahimi indi :D

Çevrimdışı mylife1903

Gecen gun yazmistim: tek tehdit Monaco cunku orda Portekizli bir hoca var. Portekizli transfer cetesi buyuk paralara oyuncu cakip duruyorlar zengin takimlara. Guedes en fazla 10 milyonluk bir oyuncu ama Benfica PSG'ye 30'a satti. Forma yuzu goremiyor. Talisca'da tek tehdit Monaco su asamada.

Bu arada baskan NTV'de acikladi. 25 ve uzeri teklif gelirse Benfica'nin satma hakki var. Yok teklif yoksa Taslica bir sene daha bizde. Baskan ilginc bir sey daha soyledi, teklif gelse de oyuncu gitmek istiyormu bakalim dedi. Kafada planlari yapmis bizim baskan.  :D
Monakoda oynar yalniz taliska hem de guzel oynar, iyi oynar
Monako istese gidilmez mi yaaa

Ahhh monako ahh

Çevrimdışı Librarius

cenkin arızası akıldan ziyade bencillik ve kendini olduğundan küçük görme...

Gencler ve TS maclarinda cok diriydi. Ayrica bencillik yaparken rahat olmadigi icin etkisiz sutlar cikariyor. Ozguven sorunu var dedigin gibi. Onu da asarsa Higuain gibi (bir tik alti) bir golcuye evrilebilir.

Çevrimdışı mylife1903

Abou'da futbol ankle yokes kimse de yok. Abou'nun mental sorunlari var, kabul. Bitiriciligi sorunlu ama gelisiyor. Fakat adamin futbol akli cok ust duzey. Oguzhan'in TS macinda o inanilmaz pasi atmasini kim sagladi? Acin o pozisiyonu izleyin.  Oguzhan gibi ustun oyun gorusu ve zekasi olan oyuncular, yine ustun gorusu ve zekasi olan adamlarla parlar. Abou o hareketlenmeyi yapmasa o pas olmazdi. Adam ileride oynadiginda bir sekilde gol pozsiyonuna giriyor.
Son olarak eksik olan yanlarindan biri de baldirlarinin cok kalin olmasindan dolayi, plaseleri cok isabetli yapamiyor, bacagi tam donmuyor.
Baldirin kalinligindan degil de dumen palasinin fazla sarkimindan ruzgarli havalarda ana govdede bir tarafa denge bozulmasi kalkismasi oluyor olabilir.

Çevrimdışı Librarius

Ben hep buralardayım @tangaz aboudan goller beklediğin maçları yazarken de buradayım kırmızı gördükten sonra hepimiz gibi sinirlenip gömdüğün zamanlar da burdayım
Senin o söylediğin olumsuz özellikleri düzgün olsa büyük ihtimal everton lukakunun yerine bu sene abouyu almıştı bile buralara uğramadan hemide. :D
Ama bu onu kötü topçu kesinlikle yapmaz.Benim gözümde amokaciden bile iyi topçu lukakunun 1-2 tık altında ve bizim için çok çok yeterli hatta daha da ileri gidip şunu söyleyebilirim
Eğer bonservisini alırsak 2 seneye kulüp tarihinin en pahalı ve rekor transferini yapabiliriz.15-20 bandında kesin satılır.Fazlası olur eksiği olmaz.

Yazilanlari sirayla okuyarak cevap yazdigim icin ayni seyleri bir onceki mesajimda yazdim. Bazi abilerimiz Abou'yu yorumlarken bizi Barcelona, Real, Chelsea, Juventus seviyesinde dusunuyor. Abou'nun elbette eksiklikleri var ama bu cocuk gercekten cok potansiyelli. Benim su iddiam var: biz de veya baska bir takimda Abou en az 20 milyonluk bir transfer yapacak. Bundan adim gibi eminim. Son vuruslarda ki eksikligini de gidermis gibi gorunuyor. Karabuk, Kayseri, TS maclarinda bunu gosterdi. Insallah daha iyi olacak kara boga.

Çevrimiçi Necmi

Free Ba mi yoksa 10 milyona Abu mu ?
Başkan Fikret Orman o yüzden hesabı ona göre yapın.
ikiside zaten başkan Fikret Orman olduğu için bunu söylüyorum
farkı ayıramıyorsunuz bizim paramız olmadığı ve sınırlarımız olduğu için para harcayamıyorduk
o devir bitti şu anda ışığı gördüğümüz anda 20-25 bonservislere bile hazır olun
tek ilke verdiğinde kazandırırmı. hem takımda kaldığında ne kadar artısı olur hemde
satıldığında ne kazandırır. EPL yi saymayalım onlar absürt onun dışında bizim bütçemizi
avrupada geçebilen kulüp sayısı iki elin parmakları kadar bile değildir. Bizim iki sene falan sonra
takım değerimiz 200-250 aralığında olur. 20 M üstü değerde 3-4 oyuncumuz olur.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Kaleye uzak olan mesafelerden orta açılacak mesafelerden o kullansın ve Sol caprazdan olanlari kullansin

Sag capraz , Cephe , hafif sag taraftan olab frikiklere ilişmesin , Penalti atar gibi frikik atiyor adam

Quaresma kullanmasın. Talisca ortasahanın yayından bile kaleye vurabilir frikikte sıkıntı yok .

Çevrimdışı Gokhan-

Ts'li taraftarlar hala çekememezlik yapıyorlar, kuduruyorlar, Bjk şanslıydı, yoksa beraberliği bile hak etmiyordu gibi futboldan çok uzak yorumlar yapıyorlar.
Seneye alayının iflahını keseceklermiş, Atiba'yı çıkarsak biz de hiç bir numara yokmuş, Atiba onlarda olsa skor 5-1 olurmuş vs vs vs.
Koyduk mu tezahuratına içerlemişler, bu adamlar bize burada (Küfür Yasak)₅ diye bağırdı farkında değiiler.
Haaa bir de Lyondan ve Laccazette'den medet umuyorlar, içleri anca öyle soğurmuş  :evillol:
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Fransız emniyeti, Beşiktaş taraftarını ''aşırı tehlikeli konumda'' adlandırarak Lyon'da güvenliği en üst seviyeye çıkardı.

Habertürk / Kartal Yiğit: Quaresma'nın çok ciddi bir şeyi yok. Lyon maçında oynayacak Quaresma.

Çevrimiçi underworld

Beşiktaş taraftarı tarafından tartışılmayacak oyuncu dünya'da yok, geç o işi  :lol:

Atiba istenmedi (tamam ilk geldiğinde kimse nasıl olduğunu bilmiyordu eyvallah).
Kontratı yenilendiğinde ben bu forumda yoktum ama her yer de isyan kopmuştu, o yaşta adama sözleşme yapılır mı diye  :D

Bu sezon başında artık Atiba yaşlandı Gökhan ondan formayı alır dedik, niye böyle dendiyse.
Örneklemeyi Atiba üzerinden yaptım, her şeyini veren adam bile ötelenip ağız büküldüğü zamanlar oldu, kaleye şut çekmiyor, ara pası atamıyor gibi saçma sapan yorumlar yapıldı.
Ben bu yönetimi taraftar kafasıyla hareket etmediği için tutuyorum, taraftara kalsa ne Atiba olur, ne Fabri, ne Aboubakar.

Eğer Abou'yu kaçırıp 30+ oyunculara kontrat yaparsak  tartışırım 1-2 sene sonra tekrardan forvet arayacağız çünkü.
Abou kalsın yanına da 30+ oyuncu alınsın buna eyvallah.

ben bir oyuncuya 10 milyon verdiğimizi hiç hatırlamıyorum.
Tartışma mevzusuna gelince yeterlilikten çok performans tartışmalı olabilir.

Çevrimdışı Eray

ikiside zaten başkan Fikret Orman olduğu için bunu söylüyorum
farkı ayıramıyorsunuz bizim paramız olmadığı ve sınırlarımız olduğu için para harcayamıyorduk
o devir bitti şu anda ışığı gördüğümüz anda 20-25 bonservislere bile hazır olun
tek ilke verdiğinde kazandırırmı. hem takımda kaldığında ne kadar artısı olur hemde
satıldığında ne kazandırır. EPL yi saymayalım onlar absürt onun dışında bizim bütçemizi
avrupada geçebilen kulüp sayısı iki elin parmakları kadar bile değildir. Bizim iki sene falan sonra
takım değerimiz 200-250 aralığında olur. 20 M üstü değerde 3-4 oyuncumuz olur.

Yanlisiniz var bu FFP bu sezon bitmiyor onumuzdeki sezon da ayni sartlara gore transfer politikamız devam edicek +1'lik cezadan kurtulmak icin. Öyle bas 20-25 al oyuncu dönemi falan yok nerden uyduruyosunuz anlamadim abi. Baskan kendi diyor Talisca'nın opsiyonu 23 milyon ama Besiktas'ın alabilcek gücü şuan yok Talisca'yı diye. Hayal gormeyelim lutfen biz daha öyle bas 20-25 milyon al oyuncu alabilcek durumda degiliz.
Baskanın FFP Acıklaması: http://www.milliyet.com.tr/fikret-orman-dan-flas-caner-erkin-v-besiktas-2426236-skorerhaber/

Marcelo, Türkiye liginde 41 maça çıktı. Yalnızca 2 maç kaçırdı( kart cezası.)

Bu sezon takımın en çok süre alan futbolcusu.

İSTİKRAR...

Çevrimdışı Berat

o sana en hayati anında çok büyük bir para kazandırdı. ahde vefa var. o kadar aldın
400 ver. çin yüzünden ailevi sorun yaşamış işte. çıkmaza girmiş. birde gönderdiğimiz her oyuncuya burası senin evin geri
geldiğinde kapılar sana ardına kadar açık dediğinde göndermen çok daha kolay olur. yoksa
şu anki Beşiktaşdan oyuncu göndermek gerçekten zor. Adamlar para kazanıyor tıkır tıkır muazam huzur var
sadece takım değil aile boyu huzur var. izlemiyormusun sosyal medya hesaplarını giden ağlayarak gider bu
kadrodan artık huzur başarı para ideal ortam var. Fabrinin oziye attığı fırça bile ne kadar aile olduğumuzu
gösteriyor işte. o fırçalıyor ozide dostça tepki veriyor sana ne der gibi hali yok.

Giden miktar yine 400.000 € abi.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ts'li taraftarlar hala çekememezlik yapıyorlar, kuduruyorlar, Bjk şanslıydı, yoksa beraberliği bile hak etmiyordu gibi futboldan çok uzak yorumlar yapıyorlar.
Seneye alayının iflahını keseceklermiş, Atiba'yı çıkarsak biz de hiç bir numara yokmuş, Atiba onlarda olsa skor 5-1 olurmuş vs vs vs.
Koyduk mu tezahuratına içerlemişler, bu adamlar bize burada (Küfür Yasak) diye bağırdı farkında değiiler.
Haaa bir de Lyondan ve Laccazette'den medet umuyorlar, içleri anca öyle soğurmuş  :evillol:

6.sıradayken böylelerse bunlar lider olsalar demekki dillerinden kurtulamayacaz yok işte hakem verdi size maçı tek kale oynadık neler neler kaçırdık öyle yorumlar yapıyolarki onlar şampiyonluk kapışacağımıza seneye başakşehirle yine kapışalım daha iyi bari adamlar ne çirkeflik yapıyorlar ne birşey twitterdan komik şeylerde falan yazıyorlar.

Etiketler: