Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 101 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8364530 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Abunun avantajı gerçekten de 10 üstü fiyatlara gitme potansiyeli var, çünkü tam alt kademe ingiliz takımları forveti tiplemesi.
İngiltere'de çalışma izninin çıkmasında önemli kriter son 2 yılda milli takımda belirli bir süre oynaması.
Bu da kaynak : http://www.danielgeey.com/the-foreigner-debate-the-fas-new-work-permit-regulations-explained/

Official FIFA Ranking   Required % of international matches over previous 24 months
FIFA 1-10                   30% and above
FIFA 11-20                   45% and above
FIFA 21-30                   60% and above
FIFA 31-50                   75% and above

Şu an Kamerun FIFA sıralamasında 33. sırada yani yüzde 75 oynama istatistiği lazım, kabataslak baktığımda yüzde 75 in üzerinde Abubakar.
Buradan bakıyorum : http://www.transfermarkt.com.tr/vincent-aboubakar/nationalmannschaft/spieler/147487/verein_id/3434/plus/1?hauptwettbewerb=&wettbewerb_id=&trainer_id=&start=10.04.2015&ende=10+Nis+2017&nurEinsatz=0

Bu oyun tarzı ve çalışma izni avantajlarından dolayı ben Abu'yu portonun 10 nun altında bırakacağını sanmıyorum.
Bizim için şöyle bir formül en mantıklı gözüküyor:
Abu'ya 10 bonservis ama maaşı düşük tutmalıyız, 2 civarı mesela. Abunun burada kalma isteği bu formülün olabilitesini gösterecek.

Talisca ise İngiltere için bu kriterleri sağlamıyor, sağlayacak gibi de gözükmüyor. O yüzden İngiltere pazarı kapalı.
Avrupa'dan bu paralar kolay kolay gelmez, bence 1 sene daha bizle olur o sezonun sonunda da alırsak 10-15 civarı bizle anlaşır ya da yolları ayırırız.

Yani elimiz iki oyuncuda da güçlü bence, Taliscanın ingiltere'ye gitme durumu olsa elimiz bayagı zayıflardı ama o durum çok zor, kriterler ortada çünkü.
Türk milli yapabiliriz taliscayı  :D
eninde sonunda olacak bu. Brezilya a milli forması hiç giymemiş.
biz kontrat yaparsak uzun süreli tm olma ihtimali oldukça yüksek

Çevrimdışı Tolga

Bence Aboubakar alınacak ama üst düzey ve kimsenin tartışmadığı bir santrafor transferi daha yapılacağını düşünüyorum. (Tabi Aboubakar'ın bonservisi 4-5 m euro bandında olursa bu söylediğim olabilir.)

Ba'yı almayacağız bence.
[ Son Düzenleme: 10 Nisan 2017, 18:45:37 Tolga ]
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı abdusta

Beşiktaş Futbol takımının 2018 yapılanması burada yazılanlardan çok farklı

sponsorundan duyumum var
transfer sezonunda yazacaktım ancak B.şehir-Gs maçının ardından
skora göre şamp. zamanı gelmişse paylaşım zamanıda gelmiş olabilir

saygılar

Çevrimdışı mylife1903

31 yaşında ki 1 sene oynamamış demba ba ?

25 yaşında her maç gol atan daha güçlü fizikli top saklıyabilen top sürebilen abuobakar ?

Abuobakar'dan daha iyisi gelicekse onu tercih ederim ancak demba ba vs abuobakar arasında tabiki abuobakar.
Mangirlar da muhim
Ben de dembaya guvenip yola cikmam aslinda ama abuya da 10 vermez baskan. 

Birazdan kirmizi tabela gelecek gene transfer basligina dondu burasi, konu disina yonlendirdim olmadi
Birazdan @Necmi abi bi kova kirmizi boyayla tabelayi asacak

Bende tiner cok, olmayan dusunsun

Çevrimiçi Necmi

20 macta 7 golu var yahu
3 macta 1 gol eder yaklasik
Kalan 7 macta 3 gol atsa 10 gol eder bence de atamaz 15
14 golü var 20 yi rahat görür. :D
şl  al sayılmaz falan deme hiç öyle kıvırma olmaz şu anda penaltı golleri olmasa
cenkin elimizdeki en golcü oyuncu abou birde attığı 14 golün 10 tanesi puan aldırdı
3 tanesi malubiyetten kurtardı. ve kolay golüde yok şapkadan tavşan çıkardı.
böyle konuşmayın valla çarpılırsınız.

Çevrimiçi Necmi

tüm kulvarlarda die rahat kendince ama atladığı detay bakar bir daha avrupada oynayamayacak  :bandit:
o kadar emin olma derim :bandit:
süper kupa bile oynama ihtimali var :D

Çevrimdışı mylife1903

Türk milli yapabiliriz taliscayı  :D
eninde sonunda olacak bu. Brezilya a milli forması hiç giymemiş.
biz kontrat yaparsak uzun süreli tm olma ihtimali oldukça yüksek
Turk milli yaparsak, tanitim fonundan azicik ortulu nakit calistirsinlar abi hemen alalim, soyadini tartismaya baslayalim

Sef tali enderoglu

Bursa macinda ne guzel olur
Besiktasimizin 5. Golu
10 numarali formasiyla
Enderoglu

Seftaaali

Enderoglu

Seftaliiii

Çevrimiçi underworld

31 yaşında ki 1 sene oynamamış demba ba ?

25 yaşında her maç gol atan daha güçlü fizikli top saklıyabilen top sürebilen abuobakar ?

Abuobakar'dan daha iyisi gelicekse onu tercih ederim ancak demba ba vs abuobakar arasında tabiki abuobakar.
Ba'ya küfür ettin başına büyük bela aldin adamım

Çevrimdışı Gokhan-

Bu mali yapıda 10 verdigimiz oyuncu tartışmaya açık olmamali.

Ba-abu-cenk aynı kadroda olamazlar.

Ba-cenk -ömer gayet ideal.

Beşiktaş taraftarı tarafından tartışılmayacak oyuncu dünya'da yok, geç o işi  :lol:

Atiba istenmedi (tamam ilk geldiğinde kimse nasıl olduğunu bilmiyordu eyvallah).
Kontratı yenilendiğinde ben bu forumda yoktum ama her yer de isyan kopmuştu, o yaşta adama sözleşme yapılır mı diye  :D

Bu sezon başında artık Atiba yaşlandı Gökhan ondan formayı alır dedik, niye böyle dendiyse.
Örneklemeyi Atiba üzerinden yaptım, her şeyini veren adam bile ötelenip ağız büküldüğü zamanlar oldu, kaleye şut çekmiyor, ara pası atamıyor gibi saçma sapan yorumlar yapıldı.
Ben bu yönetimi taraftar kafasıyla hareket etmediği için tutuyorum, taraftara kalsa ne Atiba olur, ne Fabri, ne Aboubakar.

Eğer Abou'yu kaçırıp 30+ oyunculara kontrat yaparsak  tartışırım 1-2 sene sonra tekrardan forvet arayacağız çünkü.
Abou kalsın yanına da 30+ oyuncu alınsın buna eyvallah.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı mylife1903

14 golü var 20 yi rahat görür. :D
şl  al sayılmaz falan deme hiç öyle kıvırma olmaz şu anda penaltı golleri olmasa
cenkin elimizdeki en golcü oyuncu abou birde attığı 14 golün 10 tanesi puan aldırdı
3 tanesi malubiyetten kurtardı. ve kolay golüde yok şapkadan tavşan çıkardı.
böyle konuşmayın valla çarpılırsınız.
Abi lig gollerine bakiyorum sampiyonlar liginde atmis atmamis onemli degil benim icin. Karijmanin da sayalim ozaman avrupada asist ve gollerini 5 gol 14 asist oluyor. Para da gelecek de ligde yemisim uefa kupasini alirsak hayir demem de su turda elenirsek de hic agzimi acmam isterse 95. Dakikada abu penalti kacirsin. Cok uzadi bu lig isi.

Benim icin varsa yoksa tek mac var suan fb derbisi.

O mac tur atmak istiyorum fbye 4-5 tane sokusturduktan sonra. 

Evirip cevirip fbyi delik desik edemiyorsa bu takim sampiyon falan olmasin zaten.
Ilkyari evirip delecez ikinci yari cevirip desecez, evirip cevirip delik desik edecez baska yolu yok.

Çevrimiçi underworld

Başkanın son röportajini biri paylaşsin lütfen .
Zira sık sık izlemek gerekiyor.

Çevrimdışı mylife1903

Beşiktaş taraftarı tarafından tartışılmayacak oyuncu dünya'da yok, geç o işi  :lol:

Atiba istenmedi (tamam ilk geldiğinde kimse nasıl olduğunu bilmiyordu eyvallah).
Kontratı yenilendiğinde ben bu forumda yoktum ama her yer de isyan kopmuştu, o yaşta adama sözleşme yapılır mı diye  :D

Bu sezon başında artık Atiba yaşlandı Gökhan ondan formayı alır dedik, niye böyle dendiyse.
Örneklemeyi Atiba üzerinden yaptım, her şeyini veren adam bile ötelenip ağız büküldüğü zamanlar oldu, kaleye şut çekmiyor, ara pası atamıyor gibi saçma sapan yorumlar yapıldı.
Ben bu yönetimi taraftar kafasıyla hareket etmediği için tutuyorum, taraftara kalsa ne Atiba olur, ne Fabri, ne Aboubakar.

Eğer Abou'yu kaçırıp 30+ oyunculara kontrat yaparsak  tartışırım 1-2 sene sonra tekrardan forvet arayacağız çünkü.
Abou kalsın yanına da 30+ oyuncu alınsın buna eyvallah.
Oooo arsiv acik yahu gecen sezon ben donup okumustum, silinenler de vardir tabi ama cok fantastik.
Bu fander fili yazanlar falan mi istersin
Nikuli midir nedir ona 3-4 milyon imza parasi verelim diyenler mi

@Yunus Emre Dökmeci nin boyko sevgisi var romeo julyet gibi
@Mehmet Ali C. Nin ospina fentazileri
Sikerteli kim yaziyordu @cursedofdragon galiba

Arisivi donup donup okuyom ilk defa @Necmi abi tavsiye etmisti, cok super oralar insallah silinmemistir server degisiminde kaybolmadilar insallah.

Çevrimiçi Necmi

Yahu @sametbagan nerde yanilmisim yahu
Ben dedim fazla heveslenmeyin mert dombra geliyor
Cok mu heyecanlandiriyor abu

Dedim tam sevdigim tip futbolcu ama bizim ihtiyacimiz olan degil dedim
Yanlis mi

Portonun yedek santraforu bizim seviyemiz icin dogru tercihtir dedim

Sonra ekledim pingi yuksek, futbolu bilmiyor, savruk, hizi gucu istegi yerinde
Yanlis mi

Bizim ambelaj kotu bu ismael cocuk ustume yapisti resmen

Isin ozu 3.3 alacak yuzun varsa karsiligini verecek gucun olacak. (Anonim- forumdan biri yazmisti)

3.3 33 aliyordu

Besiktasin santraforu trabzon macinda havadan gelen topu tissss diye kontrol edip trank diye gecirecek, abu kontrol edemedi o topu karsi karsiya
Attığı golde muazzamdı ama o gelen topu sağ içle yumuşatıp bacak arası soluna plase bırakıp topa bakmadan etrafında dönüp kaleciyi terse yatırması mükemmel gol vuruşuydu. dışa vuracaktı deniyorda öyle dönerek dışa doğru vuramazsın onurun soluna çok zorlama bir vuruş olurdu ya kalecinin üstüne gider yada dışarı çıkardı. dönüp arkasındaki oyuncunun bacak arasından bıraktı bence gecenin en güzel golüydü

Çevrimdışı cursedofdragon

Oooo arsiv acik yahu gecen sezon ben donup okumustum, silinenler de vardir tabi ama cok fantastik.

Arisivi donup donup okuyom ilk defa @Necmi abi tavsiye etmisti, cok super oralar insallah silinmemistir server degisiminde kaybolmadilar insallah.

Ben öyle vasıfsız oyuncuları yazmam :D

Sağ bek'e Gökhan'ı yazdım aldık :D
Sol bek'e Caner yazdım aldık :D
Sol bek'e fabio coentrao yazmıştım adriano aldık daha iyisini aldık :D
Stoper'e kamil glik yazdım mitrovic aldık :D
Forvet'e mandzukic yazdım abuobakar'ı aldık :D

Çevrimdışı mylife1903

Attığı golde muazzamdı ama o gelen topu sağ içle yumuşatıp bacak arası soluna plase bırakıp topa bakmadan etrafında dönüp kaleciyi terse yatırması mükemmel gol vuruşuydu. dışa vuracaktı deniyorda öyle dönerek dışa doğru vuramazsın onurun soluna çok zorlama bir vuruş olurdu ya kalecinin üstüne gider yada dışarı çıkardı. dönüp arkasındaki oyuncunun bacak arasından bıraktı bence gecenin en güzel golüydü
Yilin golu diye dusundum once ama sonra biraz daha inceleyecem o golu biraz sikinti var, yeredusuyorum feynkini yapmadi

Benim icin yilin golleri simdiye kadar sunlar
Cenkin alanyaya attigi kafa golu
Atibanin tsye attigi kafa golu
Koyyaranin rizeye attigi gol

Çevrimdışı mylife1903

Ben öyle vasıfsız oyuncuları yazmam :D

Sağ bek'e Gökhan'ı yazdım aldık :D
Sol bek'e Caner yazdım aldık :D
Sol bek'e fabio coentrao yazmıştım adriano aldık daha iyisini aldık :D
Stoper'e kamil glik yazdım mitrovic aldık :D
Forvet'e mandzukic yazdım abuobakar'ı aldık :D
Lo birak sen bana renkli demis adamsin, en militan besiktaslidan renkli kokusu almismis

Kim yaziyordu sikerteli ya
@Yunus Emre Dökmeci olmasin.

Ulan hatirlayamadim habire tospa resmi koyuyordunuz, sonra yutuptan ciZgi film izlettiniz ya bana pukemin mi neydi. Sen yeni laptop almistin

Çevrimdışı Gokhan-

Bizim de oldu zamanında falsölerimiz.
Ama Beşiktaş için toto olmakta bir şereftir  :evillol:

Çevrimiçi Necmi

Trabzondan yedigimiz ilk golde, okayin harika golunda karijmaya bak, serhat adam dogru yerde.

Sen simdi karijmanin kafasina gore ileride takilip, durdugunu ve hocanin da bunu her mac ilk11 koydugunu mu soyluyorsun.

Adam takimin en hizli oyuncularindan biri bu yasta olmasina ragmen, ustelik topla da hizli ve top saklayip faul de alabiliyor. Atalay grafikler koyardi her cl macinda falan santrafordan bile ileride gozukurdu karijma, hocanin taktigi degil herhalde.

Senol gunesin takiminda senolun dedigini yapmayan oynayamiyor, kerim, olcay, tolgay bazi ornekler. Bu karijma oyundan cikarken su kaynatiyor ama ben olsam ben de oyuncumun sahadan cikmamak istemesini tercih ederim, sonra oturur konusulur hatalar, detaylar

Bazi seylerde hocaya guvenin arkadaslar. Hocayi taniyin azicik. Hoca sureci mukemmel yonetiyor. Bu oyuncularin cogu ya rotasyon oyuncusu ya da oynadiklari en buyuk kulup besiktas. Tosic rotasyon oyuncusu olmus butun kariyerinde geldi gecen sene en zor zamanimizda sorumluluk aldi, sampiyon yapti takimi. Bu sene de ligin en az gol yiyen savunmalarindan birinde kariyer zirvesi yapiyor ve stoper degil bu adam.

Marselo kume dusen takimdan geldi. Babel takimsizdi, ozel anlasma ile oynayip geldi, taliska abu yetersiz bulunup gonderildiler, travmali oyuncular toplulugu yahu atiba haric. Gg nin yasadigi travmalari bi dusunun.

En saglam kariyeri olan adriyano takimda o da ekonomik oynamak zorunda, adele problemi var cocugun.

Hocaya azicik guvenelim, hersey daha kolay ve guzel olacak.

Fbye 7-8 tane atmaya calisip sampiyonluk kaybeden senol gunes yok basimizda daha olgun ve kurt bir hoca var. oyle yumusak falan da degil kimse merak etmesin, kramponu agza veriyor diyolla
Atibada takım bulamıyordu antalyaya gidecekti ellerinden aldık burda siz yoktunuz
atibayla kontrat yenilediler diye Başkana bile az gömmedi ergenler. Futbolu çok bilen arkadaşlar
atibanın bu takımda işi yok diyordu. Ben kesin yenilenmeli diyordum yenilediklerini biliyorsun
başkana laf söylemiyelim diye böyle konuşuyorsun diyorlardı. zaten iki yıl bazı şeyleri savundukça
bu tip suçlamayla bolcana karşılaştım. Bazı arkadaşlara göre bir oyuncu gol atamıyorsa ve kalecide
değilse kötü oyuncu oluyor. oynadığı mevki önemli değil ya kurtaracak yada atacak.

Çevrimiçi Necmi

Olcayin senaryo baska abi,
Seneye son mac ts besiktas
Biz fb ile cekisiyiz son hafta deplasmandayiz bize beraberlik yetiyor. Fb sivassporla oynuyor, uzaktan selcuk bir gol atiyor maci kazaniyorlar, bizim mac 0-0 dakika 95. Hakem ortasahadan penalti caliyor, topun basina olcay geciyor, donuyor topu taca vuruyor, son duduk ve sampiyon besiktas, bizim takim yumak halinde seviniyor, olcayi omuzlara aliyoruz, olcay kartal pencesi yapiyor
Raki dovdukce ivan dragoyu alkislayan politburo baskani gibi ts baskani kalkip alkisliyor

Mactan sonra olcay muhtessam saaaynnn ayaamla yapistirdim top taca cikti, biraz daha aglasin fbliler diyor
Istiklal marsi
Kapanis

Nasil?
sonra onu staddan kaçırabilmek için kgb den ders almamız gerekiyor ama hemen kalabalık etrafını çevirip üstüne bir Beşiktaş forması giydirip o arada sakallarını kesip sonra gözden çıkarttığımız bir Beşiktaşlı oyuncuyada sakal bıraktırıp o hengamede olcaydan çıkarttığımız ts formasını üstüne geçirip ortalığa salmalıyız ama hızlı koşucu olmalı ts lilere çabuk yakalanmaması lazım. :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

Atibada takım bulamıyordu antalyaya gidecekti ellerinden aldık burda siz yoktunuz
atibayla kontrat yenilediler diye Başkana bile az gömmedi ergenler. Futbolu çok bilen arkadaşlar
atibanın bu takımda işi yok diyordu. Ben kesin yenilenmeli diyordum yenilediklerini biliyorsun
başkana laf söylemiyelim diye böyle konuşuyorsun diyorlardı. zaten iki yıl bazı şeyleri savundukça
bu tip suçlamayla bolcana karşılaştım. Bazı arkadaşlara göre bir oyuncu gol atamıyorsa ve kalecide
değilse kötü oyuncu oluyor. oynadığı mevki önemli değil ya kurtaracak yada atacak.
Eee tosicten ne istiyorlar abi ozaman, adam atamiyorsa asist yapiyor cok paylasimci.

Yayinci kurulus ihale oncesi sartnameye koydurmus, besiktas tosicle sozlesme yenilesin, kige heyecan katiyor cocuk, sozlesmesine de zam yapilsin farkink biz oderiz demisler abi

Baskanin kafasina yatmis bu taktik hemen kosmus roche firmasina  sponsorluk kapmis, diazepam satislarinizi patlatiyorum diye

Çevrimiçi Necmi

Abou'nun nasıl oyun aklı yok arkadaş :)
Trabzon maçında 3 kere falan güzel koşu yapıp pas alamadı adam.
Şimdi bu aralara salak olduğundan mı gidiyor, yoksa suç o adamın koşusunu görmeyen pasörlerimizde mi.

Ayrıca Trabzon maçında ilk yarının sonlarında kontrol edemediği pozisyonda oyun zekasının bir ürünü, ama şanssızdı.

Gomez olsaydı lokum gibi yumuşatır, mermi gibi çakar diyenler olacaktır elbet, ama geçen sene Abou'dan daha yumuşak gelen bir topu kontrol edemeyişi geliyor aklıma.
İnce eleyip sık dokuyacaksak eğer biraz da artılarına bakalım, eksilerini herkes görüyor.
adama asist yaparlarsa affetmiyor. yanlız başkandan uyarı geldi herhalde artık gol sevinçlerini kayarak yapmıyor.
kara sabanla tarla sürer gibi çimleri sürüyordu. :bandit:

Çevrimiçi Necmi

dün bunu anlatmaya çalıştım forumda yaygın kanının aksine bende böyle düşünüyorum.
kanıyı falan boş ver vuruş anının fotosunu koymuşlar işte nereye vurduğu görünüyor
ayak içi direk onurun soluna bacak arasından yollamış daha tahmine ne gerek var ayen beyan ortada :D

Çevrimdışı Librarius

Beşiktaşı sevmediği konusunda hemfikirim ama ön yargıların hangi sebeple olursa
olsun adalet duygunu köreltmesin bu senide aynı teraziye koyup tartar.
Beşiktaşı doğramak için sahaya çıkıyor demek ve bunlarıda haklı olduğu kararlar üzerine oturtmaya çalışmak
haklı olduğun bir konuda haksız duruma düşmeni sağlar. Ligin ikinci yarısından sonra oynadığımız hiç bir maçta
leyhimize tek bir karar çıkmadı bir çok penaltımız verilmedi verilen verilmeyen ofsaytlar. verilen verilmeyen kırmızılar
ne yani bütün hakemlermi Beşiktaşı doğramak için çıkıyor. baktığında bize avantaj sağlayacak hiç bir hata yapılmadı.
ama hala lideriz büyük ihtimallede şampiyon olduk. bakarsan en yakın rakibimiz başak ikinci yarı hakemler yüzünden çok yandı
şu bu hakemi Beşiktaş maçlarından uzak tutamazsın bunu yapacak gücün olsa bile yapmazsın şu dönemde herşey
yolundayken neden birilerini karşına alacak hal ve tavır içinde olasın düzgün yürüyen çarka neden çomak sokasın.
ANÇ hakemi beğenmiş en azından akıllı insanlar yönetiyor Beşiktaşı gaza gelmiyorlar ne zaman ne söylemesi gerektiğini biliyorlar.

Ali Palabiyik'la ilgili goruslerim uzun sureye ve bir cok maca dayali gozlemlerimle olustu. Adamin yonettigi Besiktas maclarinda aleyhimize skora etki eden hatalari istisnasiz ve istikrarli bir sekilde yapmasi ve bu konuda beni hic sasirtmamasi bu adamin Besiktas dusmani bir tetikci oldugunu gosteriyor. Atandigi her maclant once yaziyorum vexa soyluyorum, bu adam aleyhimize facies Bir hata yapacak. Ve ne hikmetse bu gerceklesiyor. Ama atandigi her FB macinda FB lehine fahis hata yapiyor.

Besiktas'li yoneticinin mactan sonra cikip "hakem gozunun onunde ki penalty goremeyerek yetersizligini gostermistir" dese bizim carkimiza niye comak sokmus olsun ki? Hadi bunu soyleyemiyor, bari cikip "hakem iyi yonetti" demesin. Neyse bu konuyu daha fazla uzatmayacagim, taki Ali Palabiyik'in bir sonraki macimiza verilmesine kadar. O mactan once Ali Palabiyik aleyhimize skora etki eden kararlar verecek diye yazacagim ve mactan sonra hakli cikmis olacagim. Buraya yazdim, ileride hatirlatirim.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı mylife1903

Ali Palabiyik'la ilgili goruslerim uzun sureye ve bir cok maca dayali gozlemlerimle olustu. Adamin yonettigi Besiktas maclarinda aleyhimize skora etki eden hatalari istisnasiz ve istikrarli bir sekilde yapmasi ve bu konuda beni hic sasirtmamasi bu adamin Besiktas dusmani bir tetikci oldugunu gosteriyor. Atandigi her maclant once yaziyorum vexa soyluyorum, bu adam aleyhimize facies Bir hata yapacak. Ve ne hikmetse bu gerceklesiyor. Ama atandigi her FB macinda FB lehine fahis hata yapiyor.

Besiktas'li yoneticinin mactan sonra cikip "hakem gozunun onunde ki penalty goremeyerek yetersizligini gostermistir" dese bizim carkimiza niye comak sokmus olsun ki? Hadi bunu soyleyemiyor, bari cikip "hakem iyi yonetti" demesin. Neyse bu konuyu daha fazla uzatmayacagim, taki Ali Palabiyik'in bir sonraki macimiza verilmesine kadar. O mactan once Ali Palabiyik aleyhimize skora etki eden kararlar verecek diye yazacagim ve mactan sonra hakli cikmis olacagim. Buraya yazdim, ileride hatirlatirim.
Fbnin 5 icsaha macina firatboyu gonderen utanmaz meheka biZim icerdeki fb macina verir palabiyiki

Çevrimdışı Gokhan-

adama asist yaparlarsa affetmiyor. yanlız başkandan uyarı geldi herhalde artık gol sevinçlerini kayarak yapmıyor.
kara sabanla tarla sürer gibi çimleri sürüyordu. :bandit:
Kamerun Çapa'sı var abi adamda, başkan haklı hibritimize zeval gelecek yoksa  :D

Toplam 56 gole etki etmişler.
Bir de böyle bir şey var, 3'ünü de yeni oyuncu olarak değerlendirirsek güzel istatistik bence.
Ki daha oynayacağımız çok maç var.

Etiketler: