2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 242 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3477019 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı murat

Butun sene yazdim onur, tolgay ile oguzhanin miyminti oyunu darbe vurdu bize ayni alan acip duvar olan santrafor kadar hemde.
Saga pas sola pas geriye pas bi daha geri bi daha sola bi daha yana ver pepeye sisirsin ya da solda iyice evele gevele 60-70m salla sag tarafa quaresma orta kessin. Sadece oguzhan ve tolgay degil tabi findik kadar beyniyle oynayan taliskada da ariza vardi herifte raket gibi ayak var 5m yanina pas veremiyordunduzgun ara pasi atamiyordu ha taliskayi da anlamak lazim onunde kagni gibi agir negredo, pas versen dert vermesen dert.
On taraf komple dagiliyordu sonra tabi

Zincirleme bir akil tutulmasi oldu

@tangaz tam mesaji alintiliyordum ucurmuslar, sen kodesdemisin hala
ben tolgay veya ozide kabahat olduğunu düşünmüyorum.bu işin sorumlusu şenol hocadır.takım yaşlı diyemi öyle oynattı bilmiyorum ama topun bizde kalmasına hata yapılmamamasına çok fazla taktı.hızlı hücum riskli pas ileide şok pres gibi önceki seneler çokça denediğimiz ve başarılı olduğumuz oyunları bıraktık yana geriye tiki takaya yöneldik.

Çevrimdışı tuncaboylu

Twitter'dan:

Yahu Alphonso Davies bundan önce kac paraya oynuyordu bu kadar maas ve 12 milyon bonservis teklif ediyorsunuz diyen Bayern taraftarlarini Almanca bilen arkadaşlar bi zahmet bana bi iletsin!

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

nihayetinde bizim istemediğimiz şeyler bize sorulmadan oldu mu? Oldu.
Haklısın.

Çevrimdışı İhsan

Love Negredo'dan fazla gol atar bence de.
....

Negredo bile Negredodan fazla gol atar  :bandit: :D
Come to Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Şimdi ben twitteerde şöyle bir kadro gördüm.

Ospina
Rafael pepe jesus adriano
Ozi medel
Töre kagawa babel
Abuş

@Necmi abi nedir bunun olma ihtimali.
zor :D

Çevrimdışı mylife1903

Kaleye senol gunes gecsin
Guti ortaya ilhan ileri
Mis gibi saha icinden yonetsinler

Senol gunesin maasi tartisiriz sonra

Degaji ortasahayi gecer mi hocanin

Çevrimdışı cursedofdragon

Twitter'dan:

Yahu Alphonso Davies bundan önce kac paraya oynuyordu bu kadar maas ve 12 milyon bonservis teklif ediyorsunuz diyen Bayern taraftarlarini Almanca bilen arkadaşlar bi zahmet bana bi iletsin!

katılmamak elde değil :)

Çevrimiçi Necmi

biz ettik
işimize geliyordu :D
yabancı sınırının gelmesindende serbest bırakılmasındanda bir biz katkı sağladık.
bizim önümüzü tıkamak istediler. Her iki durumdada bizi beslediler. Onlarda olmayan futbol aklı
vardı bizde çabuk reaksiyon veren bazıları inanmasada futbolu iyi yöneten bir yönetimle süreci kendi
lehimize atlattık. şimdi iki takım ffp de biz değiliz ekonomik olarakta öldük bittik densede biz ikisindende çok daha iyi durumdayız
yerliye yönelmeleri normal yarın bizim yerli kalitesi düşük olursa önümüze sınırlar gelecek o nedenle
yerli kalitende yabancı kalitende iyi olacakki rakiplerini çaresiz bırak. istediğin yönede rahat dön.
bunu bildikleri sürece zırt pırt karar alamazlar.

Çevrimdışı f_madida

Şimdi ben twitteerde şöyle bir kadro gördüm.

Ospina
Rafael pepe jesus adriano
Ozi medel
Töre kagawa babel
Abuş

@Necmi abi nedir bunun olma ihtimali.

Tore'nin yerine bi Brahimi de olur aslinda.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı mylife1903

işimize geliyordu :D
yabancı sınırının gelmesindende serbest bırakılmasındanda bir biz katkı sağladık.
bizim önümüzü tıkamak istediler. Her iki durumdada bizi beslediler. Onlarda olmayan futbol aklı
vardı bizde çabuk reaksiyon veren bazıları inanmasada futbolu iyi yöneten bir yönetimle süreci kendi
lehimize atlattık. şimdi iki takım ffp de biz değiliz ekonomik olarakta öldük bittik densede biz ikisindende çok daha iyi durumdayız
yerliye yönelmeleri normal yarın bizim yerli kalitesi düşük olursa önümüze sınırlar gelecek o nedenle
yerli kalitende yabancı kalitende iyi olacakki rakiplerini çaresiz bırak. istediğin yönede rahat dön.
bunu bildikleri sürece zırt pırt karar alamazlar.
Biz degil katkiyi veli pekto ismael tolga falan sagladi

Çevrimdışı mylife1903

Tore'nin yerine bi Brahimi de olur aslinda.
Tam quaresma hikayesi bitmisken biraymi ile mi baslayacaz

Rocky degil de creed

Çevrimdışı mylife1903

tam ben arfa haberlerinin cikma zamani
Turk basini calismiyor arkadas

Çevrimdışı f_madida

Tam quaresma hikayesi bitmisken biraymi ile mi baslayacaz

Rocky degil de creed

pideci faik'e de cok guvenemiyorum, brahimi gelse fena olmaz.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi Necmi

nihayetinde bizim istemediğimiz şeyler bize sorulmadan oldu mu? Oldu.
buda yanlış ilk yabancı sınırının getirilmesi isteği bizimdi :D
katakulleye geldiler karar çıkıncada biz ne yaptık dediler.
yabancı sınırı için bir süre kondu ve bizim vetomuzla bu süre uygulandı yani canlarının
istediği gibi kaldıramadılar tff kararı sonuna kadar uygulanacak dedik uygulandı alınan kararın süresi dolunca serbest bıraktılar
bu sürede yapılanma için bize yetti bize biraz zaman lazımdı o zamanı kazandık
aslında istemediğimiz değil tamda istediğimiz şekilde gelişti olay stadımız bitti tam saldıracak pozisyona geldik
gelirlerimiz arttı yabancı sınırı serbest bırakıldı. sonra ağlama nedenleri serbest bırakılmasının bize çok yaradığını görmelerinden oldu
hemen geri dönüş yapmak için baskıya başladılar ffp yedi ikiside oyuncu alamaz duruma geldiler sınır getirmeye uğraştılar
tıpkı ffp yiyince bizim istediğimiz gibi :D  ama yemedi bu sınır falan gelmedi top 2019 a atıldı 2019 da alınsa bile karar bu 4 yıl sonrasını bağlayacak
kim öle kim kala o zamana neler değişir.

Çevrimdışı yoruk

Bugün her sitede son 3 yılki satışlarımız yazıyor.Baktım listeye ,hatırladım tekrar..

Oradaki tek soru işareti Olcay..

Olcay nasıl o paraya gitti halen aklım almıyor.Orada bir şeyler döndü ya neyse..

Çevrimiçi Necmi

tam ben arfa haberlerinin cikma zamani
Turk basini calismiyor arkadas
basın şaşırdı birşey yapamıyor yaladıkları takımlar yerle bir oldu dağıldılar nerden tutacaklarını bilemiyorlar.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

O degilde biz sağ beke rafael i aldıydık. Ne oldu o iş?

Çevrimdışı sozkul

ben adrianoyu eleştirmiyorumki @sozkul
bazı arkadaşların mantıık bakışlarına eleştiri yaptım
orda eleştiri neydi bir oyuncu 25 maç oynamış 18 inde 90 dakika oynayabilmiş
7 maç oyuncu değiştirmemize sebep olmuş sürekli sakatlanıyor dendiği için
üstüne bastım o metinin Gökhan gönül kısmını silsek okuyan biri adrianoyu neden
gömüyorlar diyebilir. Çünkü yapılan eleştiri bire bir adrianoyuda anlatıyor.
biri bu nedenle kötülenirken aynı nedenlerle bir başkasına dokunulmaz muamelesi
yapmak yanlış bu nedenle adriano eleştirmiyorsan Gökhanıda eleştirmeyeceksin
yok performans deniyorsa o zaman kaç maç oynadığını bir kenara bırakıp performansını
verdiği yada veremediği katkıyı konuşuruz bunun içinde sadece oyuncu yeterli olmuyor
etrafındaki şartlarıda etüt etmek lazım. Sırf gömmek için oyuncu gömülmemeli
yada forumda hoşlanmadığın biri bir oyuncuyu koruyor diye Beşiktaş oyuncusuna saldırmayacaksın
Kişisel egolarını Beşiktaş oyuncuları üzerinde test etmeyeceksin.
Basit bir örnek verdim sunulan gerekçe bire bir aynıyken birini bu nedenle sarıp sarmalayıp
diğerine kazma kürek girmeyeceksin ikiside bizim oyuncumuz kendi oyuncularımızı konuşurken
en azından adil olmalıyız. Ben adrianoya laf etmiyorum bu nedenle adrianoya susup Gönüle laf edilemez diyorum.
diğer taraftan kalite yeterliliği konusu tartışılabilir elbet Beşiktaşa yeterli değil dersin daha iyi bir
sağ bek lazım dersin. Ama mesajlar böyle değil 25 maç oynamış 18 maçta 90 dakika oynamış sürekli sakatlanıyormuş
bu nedenle Gönüle güvenilmezmiş söylenen bu ve bire bir aynısı adriano dedim ona nasıl güveniyorsunuz
ne kadar iyi olursa olsun bu adrianoda olsa oynanan her 4 maçın birinde oynayamaması takım için
büyük riskdir. 9 maç takımdan bir oyuncunun eksik kalması şampiyonluğa oynayan bir takım
için handikaptır. Bu konuda GG eleştiriliyorsa haklıdırlar ama adrianoda eleştirilmeli o zaman
bildiğim kadarıyla GG daha ucuza oynuyor
Sadece ortada bir çelişki var buna dikkat çektim. oyun içinde kaldığı sürelerde verdiği katkılar
bambaşka bir konu konuşulanda bu değildi.

Haklısın yanlış anlamışım,
 Ben orda GG yi eleştirenlerin eleştirme mantığını eleştirdiğini çözden kaçırıp,  GG- Adriano karşılaştırması yaptığını sandım. Çok da şaşırmıştım.

Çevrimdışı mylife1903

pideci faik'e de cok guvenemiyorum, brahimi gelse fena olmaz.
Babeli de satip sistem degisterek 3-5-2 oynarsak keci 3-6-1 oynarsak deve kesecem

Çevrimdışı mylife1903

Bugün her sitede son 3 yılki satışlarımız yazıyor.Baktım listeye ,hatırladım tekrar..

Olcay nasıl o paraya gitti halen aklım almıyor.Orada bir şeyler döndü ya neyse..
Ederi oydu
Ustune yagli balli sozlesme kapti cocuk bizim yonetim de yardimci oldu

Çevrimiçi Necmi

olcay yuhalandıktan sonra bunu gurur yaptı bütün konsantrasyonu kayboldu.
ts de talip olunca gitmek istemesi kaçınılmaz bir şeydi yönetiminde işine geldi bu durum
madem böyle bir gelişme var kullanalım bunu dediler.

Çevrimdışı İhsan

bunu küfür eden sözde taraftara sormak lazım
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı mylife1903

bunu küfür eden sözde taraftara sormak lazım
Pektoya kufur etmiyorlar mi abi

Çevrimdışı tangaz

Pektoya kufur etmiyorlar mi abi

pekto muhafazakar kontenjanından dokunulmzlık zırhı var reis
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

Haklısın yanlış anlamışım,
 Ben orda GG yi eleştirenlerin eleştirme mantığını eleştirdiğini çözden kaçırıp,  GG- Adriano karşılaştırması yaptığını sandım. Çok da şaşırmıştım.
böyle düşünmende normal çünkü beklenen oldu kendi çelişkilerinin üstünü kapatmak için benim
adrianoyu eleştirdiğimi sunmaya çalıştılar. aslında anlatmak istediğim netti anlayanda anladı :D
bir anda oynanan süreleri konuştuğumuz unutuldu adrianonun nasıl katkı verdiği üzerine gidilmeye başlandı.
sanki vermedi diyen varmış gibi. Bir şey demedim 25 maç oynayabilmiş dediler gömerken bende
adrianoda 25 maç oynamış dedim 18 maç 90 dakika oynayabilmiş dediler bende adrianoda 18 maç oynamış dedim
7 maç oyundan çıkarılarak vs oyuncu değiştirmemize sebep olmuş dediler be adrianoda 7 maç dedim
bunlar eleştiriyse yanlış görünüyorsa neden eleştirinin içinde adriano yok dedim kimse oyun içinde katkısı demediki
bu göreceli bir durum GG katkı vermiyor diyen olur veriyor diyende olur tartışılır ama tartışma konusu bu değildi
taki ben buna parmak basana kadar. insanlar eleştiri yaparken eleştirdikleri kişinin Beşiktaş oyuncusu olduğunu unutmamalı
Beşiktaş oyuncusunu eleştirirken adil olmak zorundayız. eleştirilsin ama haklı yere olsun konunun ne kadar mantıksız olduğunu
göstermek için adriano örneğini verdim. hoca böyle dedi diye bir mantıkmı olur. Hocaya sorulmuş cevap veriyor
neden adriano  konuşsunki onu sorsalar belki onun içinde aynı şeyleri söyleyecek bilemeyiz. bu kendini haklı çıkarma
ergümanı değil. madem hocanın sözleri kanun o zaman neden love eleştiriliyor hoca memnun beğeniyor.
konu Beşiktaş olunca işimize geldiği gibi yorumlamayalım bu yanlış yada burda tartışırken haklı çıkmak için
Beşiktaşı yada oyuncularını alet etmeyelim. Beşiktaşın menfaati için konuşulur birilerine laf yetiştirmek için değil
Beşiktaş oyuncusunu savunan birine saldırmak nedir ya.
Arkadaşlar buranın Beşiktaş forumu olduğunu hatırlamalı burda her Beşiktaş oyuncusu ölümüne savunulur. Bu yanlışda
değil suçta değil ve Beşiktaş oyuncusu savundu diye birine saldırılırsa göreceği muamele nettir.
transfer sezonundayız elbet eleştiri olacak oyuncu performansı konuşulacak yerine adam ihtiyacı varsa konuşulacak
bunlar bambaşka konular. Daha iyi oyuncu Beşiktaşı daha iyi yerlere götürmek için istenir bu elindeki oyuncuya
çöp muamelesi yapma hakkı vermez kimseye a oyuncusu iyidir ama ben Beşiktaşın daha iyi olmasını isterim
her oyuncunun yerine daha iyisinin gelmesine hayır demem bu Beşiktaşı ileri götürür ama kendi oyuncumuda
değerini kaybettirecek bir açıklama yapmaktan kaçınırım
quaresmayı çok eleştirdim ama ağzımdan kötü oyuncu olduğunu söyleyen bir kelime geçmedi daha iyisini verebileceğini
ama vermediğini biliyorum eleştirimde kızgınlığımda buna. Adam marka ben kötü desem ne olacak. çok iyi
oyuncu olması Beşiktaşın oyununa zarar verdiği gerçeğini değiştirmiyor. bu benim görüşüm başkasıda tersini savunur.

Etiketler: