2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 43 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3502675 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı underworld

7 milyon hayırlı olsun
Q7 de 8 desek
Vida da 15 etse

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Saka maka bir yaz doneminde 50 milyonluk satis yapacagiz.

Ulan bunu 100 yillik tarihleri toplaminda yapan renkli var mi be ajsjsjsjs
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı tangaz

bu kadar çok sirküle olan bir kadroyu da her hoca bırakın yarıştırmayı bir arada bile tutamaz.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Cidden @sosyalkartal nerede yahu transferin en hareketli gününde? He bi de bu hafta 1 gelen 1 giden transfer KAP'ı olacak demişti sanki?

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı indie

İyi güzel satıyoruz ama kadroya baktıkça içim darlanıyor, aklıma ilk devre havlu attığımız sezonlar geliyor. Şu anki kadrodan, hele de Babel ve Q7 de giderse ligde hiç bir maçta galibiyete güvenemem.

Çevrimdışı furkankaya1903

Kaleci olarak Göztepe'den Beto alınsa olmaz mı?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı atalay

Alıntı yapılan: atalay
02 Ocak 2016, 19:13:55 »
Bir diğer yüksek potansiyel... Büyük stoper olacak.
http://www.transfermarkt.com.tr/duje-caleta-ndash-car/profil/spieler/238266
02 Ocak 2016, 19:02:23 »
Gelecek yıl hatta devre arasında alınabilecek stoper. Büyük potansiyel...
http://www.transfermarkt.com.tr/matej-mitrovic/profil/spieler/206734
20 Aralık 2016, 10:37:12 »
RB Salzburg forması giyen Dayot Upamecano; Barça, Chelsea, Arsenal gibi kulüplerin radarındaymış. Muhtemelen Rangnick onu paravan kulüpten RB Leipzig'e aldırıp, Orban'ın yanına monte edecek. Bizi burada ilgilendiren kısım ise aynı takımda oynayan ve daha önce burada önerdiğim: Duje Caleta–Car. Bununla beraber bir diğer Hırvat stoper Zagreb'li Filip Benkovic de takip edilesi bir başka isim.
Duje'nin yanına önemli scoutlar ✓ koymuştur. İlaveten Benkovic için şu anda 20 milyon euro gibi rakamlar telaffuz ediliyor. Bunlar Matej ile beraber Hırvatların gelecek stoperleri.
Onun dışında burada iki sene önce aynı gün yazdığım Duje ve Matej. Biri doğru diğeri yanlış kulübe gitti. Maliyetini fazla buluyorum ama doğru oyuncuyu tercih ederken bile geliştirecek bir organizasyon veya koyup-oynatacak bir karar mercii olmadıktan sonra oralardan olmuş oyuncu alamazsınız.

Marsilya Duje'yi 19 milyon karşılığında satın almış. Doğru kulübe giden ile yanlış kulübe gelenin farkı. 13-16 arası filteremden çift haneli rakamları gören yüzlercesinden bir diğeri. Diğeri de görür.
[ Son Düzenleme: 21 Temmuz 2018, 10:39:39 atalay ]

Çevrimdışı sametbagan

Marsilya Duje'yi 19 milyon karşılığında satın almış. Doğru kulübe giden ile yanlış kulübe gelenin farkı. 13-16 arası filtereden çift haneli rakamları gören yüzlercesinden bir diğeri. Diğeri de görür.
Q7 gidecek söylentileri var yerine tavsiye ettiğin biri var mı?

Benim aklımdan Emre Mor geçiyor ama onun da adı sürekli olumsuz haberler ve saha dışı olumsuz olaylarla anılıyor.

Şenol hoca bişeyler kata bilir mi bu çocuğa acab.Opsiyonlu 1 yıl kiralasak fena olmaz sanırım.

Serdar gürlerden falan kalite olarak daha iyi olur sanırım.

Çevrimdışı sametbagan

Sanırım fabri gitti.Koyalım tolgayı kaleye parayı da forvet ve oos transferine basalım.

Çevrimdışı atalay

Beşiktaş kaleci arıyorsa topu oyuna sokma konusunda hassas olmalı. Bunun için önce teknik direktörün üzerinde durması lazım. Seçimde de goalkeeper transition ve sweeper keeper özellikte isimler tercih edilmeli. +1 pas istasyonu çok değerli. Ayak tekniği elit seviyede olmak zorunda değil. Belli seviyede iş görecek çok kaleci var.

Çevrimdışı sametbagan

8-10 arası q7 yi satmamak gerçekten en hafif tabiri ile alıklık olur.Tabi oyuncunun da rızası olacak. :D

Gömeceksiniz ama q7 gider ,babel kalırsa diğer kanadı da sağlık bi töreye verirsek eğer ben negredo yerine love gitsin derim.

En azındn devre arasına kadar şans vermeliyiz.Tab love yerine de abuş olması kaydıyla

Pektemeği de yollayıp abuş-negredo-larin üçlüsü ile devam edersek çok iyi olur. 

Çevrimdışı tangaz

Marsilya Duje'yi 19 milyon karşılığında satın almış. Doğru kulübe giden ile yanlış kulübe gelenin farkı. 13-16 arası filteremden çift haneli rakamları gören yüzlercesinden bir diğeri. Diğeri de görür.

duje salzburga bedelsiz giderken matej bize ederin üstünde bir bedelle geldi. bence sorgulanması gereken nüanslardan biri de bu. öte yandan duje olsun benkoviç olsun potansiyel aralıklarının matejin epey önünde olduklarını düşünüyorum. matej yanlış transferdi, gerek bedeliyle gerekse de kültürel özellikleriyle. çocuğun imza günü olsun havaalanına ilk ayak bastığı gün olsun yüzü gülmüyordu, bu coğrafyaya adapte olamayacağı çok barizdi ve öylede oldu. matej bir köylü ve büyük şehirlerde kaybolan yüzlercesinden biri. Bazı insanlar böyledir ve matej belçikada yaptığı açıklamalarla bu tezimi kendisi de teyit etmişti. ileride yaşı büyüdükçe potansiyelini daha çok ortaya çıkarabilir.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı İhsan

Kağıt üstünden ne kastettiğimi düşündün bilmiyorum ama yanlış anlamışsın herhalde. Scout ekibinin yarattığı şey zaten kağıdın üstündeki verileri yaratmaktır.

kağıt üstü = transfermarkt
scouting = çuval dolusu gol atan bizde de iş yapabilir mi ?
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

8-10 arası q7 yi satmamak gerçekten en hafif tabiri ile alıklık olur.Tabi oyuncunun da rızası olacak. :D

Gömeceksiniz ama q7 gider ,babel kalırsa diğer kanadı da sağlık bi töreye verirsek eğer ben negredo yerine love gitsin derim.

En azındn devre arasına kadar şans vermeliyiz.Tab love yerine de abuş olması kaydıyla

Pektemeği de yollayıp abuş-negredo-larin üçlüsü ile devam edersek çok iyi olur.

4,35 maaşlı yedek tüm takımın kimyasını da psikolojini de bozuyor. hem negredo heme love gitsin.

bu arada gün sonunda quaresmanın seneye de aramızda olacağını düşünüyorum  :icool:

dün istanbuldaki porto maçının özetlerini seyrediyordum jose sa ne toplar çıkarmış öyle bence kaleciye para gömmeyelim bu elemana fırsat verelim. 2,5 altı bonservisle ve 1 civarı maaşla gelsin başlasın. yaşı 25 oğlak burcu ben kefilim  :icool:

Çevrimdışı abdusta

sözleşme bitimine 1 yılı kalmış oyuncularımızı bonservis bedeliyle yolluyorsak
sanırım bu satış projesine kimsenin itirazı olmaz,buna yüreğimiz yansada Karizmada dahil
Ancak hala Pektemek ve benzerlerinin öncelikle elden çıkartılamamasıda borçlarımızı daha hızlı eritmemize engel.
Bursasporla Harun için görüşüldüğünü sanmıyorum,kaldıki orada parlatılıp satılan hiçbir oyuncusu başka takımda
aynı performansı gösteremedi,Harun bizde 2ci Boyko davası olur.
günün sonda 20-30 milyon euro gibi karla transferi kapabilitirsek borçlarımıza etkisi yüzde 20 ye yakın azalmayla
positif yansır,hemde sadece lige odaklanacagımız bir sezonda

saygılar

Çevrimdışı f_madida

Negredo ve Love gittigi gun, Aboubakar gelmis kadar sevinecegim.

Al Hilal istemiyor muydu bu Negredo'yu? Ne oldu o is?
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı caner.eryigit

Adriano kırmızı çizgimizdir dokunulmazlığı var sakın aman ha...

Çevrimdışı tangaz

Adriano kırmızı çizgimizdir dokunulmazlığı var sakın aman ha...

seneye pepe ve adriano da yolcular muhtemelen her sene defansın en az yarısı değişiyor ve hikayenin sonunda hoca kafaya huni takacak gibi duruyor

Çevrimdışı underworld

Genç adamlar kovalamak lazım.

Çevrimdışı alimm

Volkan Babacan' a karşılık Tolgay Arslan isteseler ?? :alala:
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı underworld

Francis Uzoho vs Köre li kaleci

Çevrimdışı tangaz

volkan babacan kötü kaleci özellikle geçen sene yerlerdeydi performansı

Çevrimdışı f_madida

Ben pek begenmiyorum Volkan'i. Onun yerine Tolgay'i da 6-7 milyona satip daha iyi bir kaleci bulalim.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı tuncaboylu

Güle güle Q7
Nerede okudun?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı 38life

Beşiktaş kaleci arıyorsa topu oyuna sokma konusunda hassas olmalı. Bunun için önce teknik direktörün üzerinde durması lazım. Seçimde de goalkeeper transition ve sweeper keeper özellikte isimler tercih edilmeli. +1 pas istasyonu çok değerli. Ayak tekniği elit seviyede olmak zorunda değil. Belli seviyede iş görecek çok kaleci var.

Mevzu topu oyuna sokmaksa Ali Reza Beiranvand gündemdeki isimler arasında en iyisi bence.Adam eliyle topu rakip ortasahanın ortasına kadar adrese teslim gönderiyor.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Etiketler: