2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 312 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6172794 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Ne yazmis abi, polyannagillerden mi Yoksa bizim esraftan mi

abi ben biliyorsun teknoloji özürlüyüm öyle detaylı irdeleyemedim mevzuyu ama galiba bizim eşraftan gibi bir hisse kapıldım fazla da soramadık biraz atarlı bir gardaşımızdı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı kartalbayt

Çevrimdışı tangaz

Bizim başkan klüpler birliği başkanı olucak galiba.

Başakşehir başkanı da bizim başkanı desteklediği bir açıklama yayınlamış.

Şimdiye kadar başakşehir,osmanlı,karabükspor açıkca kimi istediklerini belirttiler.

11 takıma ulaşmış başkana destek verenler.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı cursedofdragon

11 takıma ulaşmış başkana destek verenler.

vermeyen klüpler gs-fb-bursa başka :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

güzel haber :)
Tutacak nöbet kalmadı. Bir Ganso haberi dolanıyor ortalıkta sadece. O da gelirse sürpriz olur bu saatten sonra.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Onlar vermesin zaten
Keske bulasmadaydi baskan cok gereksiz bir mevki
Belki baskan bi el atar da duzeltir orayi

Çevrimiçi Necmi

antalya sivas ekle geriye bir takım kaldı acaba hangisidir
kayseride açıkladı desteğini malatya destekler konyayada çektiğimiz kıyaktan sonra destekler
bence son takım akhisardır desteklemeyen
gs fener bursa antalya sivas akhisar

Tutacak nöbet kalmadı. Bir Ganso haberi dolanıyor ortalıkta sadece. O da gelirse sürpriz olur bu saatten sonra.

gelmez artık bu saatten sonra kimse yönetimden de açıklama geldi zaten ne gelen ne giden var artık diye :)

Çevrimdışı tangaz

k.paşa da vermez sankim diyecem de bu ciner gibi tipler güç eksenli kaymalarıyla tanınan tipler

Çevrimiçi Necmi

gelmez oyuncu artık en azından yabancı olmaz kadroyu boşaltamayız bundan sonra gidecek olan
değerli oyuncu olur.

Onlar vermesin zaten
Keske bulasmadaydi baskan cok gereksiz bir mevki
Belki baskan bi el atar da duzeltir orayi

bende  merak ediyorum abi zaten yeterince başında iş vardı başkanın.

Ayrıca klüpler birliği başkanı olunca çok rahat konuşamıcak şimdi konuşsa klüpler birliği başkanı böyle konuşurmu diye çemkircekler.

İnşallah hayırlısı olur.

Çevrimiçi Necmi

k.paşa da vermez sankim diyecem de bu ciner gibi tipler güç eksenli kaymalarıyla tanınan tipler
doğru onları unutmuştum belki onlar vermez sivas verir

Çevrimiçi underworld

Kbb nin ne gibi yaptırım  gücü  var?

Ayda bir toplanıp  çay ,  kek yaparak takılıyorlar.

Çevrimiçi underworld

Son güne  kadar  tosıc  >ts olabilir, meydanları terk  etmeyin.

Çevrimiçi Necmi

bende  merak ediyorum abi zaten yeterince başında iş vardı başkanın.

Ayrıca klüpler birliği başkanı olunca çok rahat konuşamıcak şimdi konuşsa klüpler birliği başkanı böyle konuşurmu diye çemkircekler.

İnşallah hayırlısı olur.
boş verin iyidir kulüplerle bağı güçlendirir. Başkan akıllı boş işlerle uğraşmaz
vardır bir hesabı.

antalya sivas ekle geriye bir takım kaldı acaba hangisidir
kayseride açıkladı desteğini malatya destekler konyayada çektiğimiz kıyaktan sonra destekler
bence son takım akhisardır desteklemeyen
gs fener bursa antalya sivas akhisar

antalya ve sivası unuttum ben bide dediğin gibi akhisardır abi.

Sonuncusuda bence kasımpaşadır.

7 desteklemeyen takım.

fb-gs-antalya-sivas-bursa-akhisar-kasımpaşa

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu tosic olayı nedir abiler parayı arttırın fln filan birşeyler yazılıyor sosyal medya da gidici herhalde arkadaş.tamam o da gitsin de Ümraniye de piknik yapan diğer arkadaşlar neden hala gitmemekte diretiyor.

Çevrimdışı sağduyu

Lens in sözleşmesindeki opsiyon gerçek bir opsiyon mu, yoksa satın almak zorunda mıyız?  Bilen birisi aydınlatırsa bu mühim konuyu herkes öğrenmiş olur.
İyi bir insan olunmadan, iyi bir Beşiktaşlı olunmaz.
.

Lens in sözleşmesindeki opsiyon gerçek bir opsiyon mu, yoksa satın almak zorunda mıyız?  Bilen birisi aydınlatırsa bu mühim konuyu herkes öğrenmiş olur.

Benim bildiğim opsiyon sadece satın almak zorunda değiliz.

Çevrimiçi Necmi

Kbb nin ne gibi yaptırım  gücü  var?

Ayda bir toplanıp  çay ,  kek yaparak takılıyorlar.
mesela yabancı kontenjanına kulüpler birliği ne olacağına karar verir dendi en tepeden
daha öncede onlar karar vermişdi YD ne dedi kulüpler birliğinin kararını uyguladık.
o kadar pasif değil merak etme çay içip dağılmıyorlar önümüzdeki yıllar için alınacak çok kararlar var mesela şu borçları devletin ödeme meselesi
kulüpler yasası gibi kararlar bekliyor.
liderlik ben büyüğüm demekle olmuyor her mevkide ağırlığını koyacaksın bu iki günde kazanılmıyor
bak yıllardır renklilerin kurduğu tff gücünü kıramıyoruz bir türlü bizden dahamı güçlülerde kurdular yoo
tff yi kulüpler birliğini sürekli elde tutarak yarattılar bu korku imparatorluğunu şimdi onları yıkmanın yoluda buralardan geçiyor
önce kulüp olarak güçlendik öyle renkliler gibi şişirme güç değil herkese her şeye ramen kazanılan bir güç
bunun herkes bilincinde bütün takımlar renklilerin şişirme gücünüdegördüler bizim gerçek gücümüzüde görüyorlar
bu her yere yavaş yavaş işleyecek onların yandaşları düştükce yerini biz dolduracağız.

Çevrimiçi Necmi

tahmin ettiğim satın alma zorunluluğuyla konmuş bir opsiyon yoksa kiralık fenerde alırdı satma şartıyla verdiler diye biliyorum

Çevrimiçi Necmi

antalya ve sivası unuttum ben bide dediğin gibi akhisardır abi.

Sonuncusuda bence kasımpaşadır.

7 desteklemeyen takım.

fb-gs-antalya-sivas-bursa-akhisar-kasımpaşa
nasıl yedi bizdemi desteklemiyoruz 11 destekleyen varsa + biz 12 takım ediyor geriye 6 takım kalıyor :alala:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı kartalbayt

Yöneticilerin açıklamalarına göre transfer sezonu bitti diye kabul edersek Şampiyonlar Ligi'ne bildireceğimiz kadromuz nasıl olacak? İki tane yurtdışı altyapılı (Cenk ve Orkan) bir de yabancı (Mitroviç) gitti. Yerlerine yeni transferleri mi yazarız sizce yoksa alternatif kanat olarak Töre de düşünülebilir mi?
Cenk > Love
Orkan > Larin (Töre)
Mitroviç > Vida

Etiketler: