BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)
BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)

Beşiktaş Forum|BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA) Maça gidecek ve gitmeyi düşünecekler bu başlık üstünden organize olabilirler.. BİLETİ almak için:

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)  [Okunma sayısı 113985 defa] BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)

Çevrimdışı umit

Arkadaşlar ankaradan bende bir arkadaşımla geliyorum. trenle gidip gelicez.

Çevrimdışı forzAonur

Arkadaşlar ankaradan bende bir arkadaşımla geliyorum. trenle gidip gelicez.

sabah hangi trenle kardesim
[ Son Düzenleme: 03 Aralık 2014, 23:05:51 FARUK ]

Çevrimdışı EmreTkgz42

passkart meselesi varmış ya o sorun çıkartır mı hocam emre öyle dedi de. sonra saatlerce onu bekleyip stada giremezsek koyar adama :) @Emre şahin
Aynen passkart çıkarmak biraz zor uzun sıra oluyor ki son gün gişelerde baya sıra olacağını tahmin ediyorum. ama bi gün öncesinden veya erken gelip sıraya girersen sıkıntı olmaz. Eskişehirden passo noktasından bilmiyorum nası kart ama orada direk 5dkda alıyosun kartı. @CosmiC

Çevrimdışı Recep

Ben de Ankara'dan hızlı trenle gelip dönücem batı alt tribündeyim

Çevrimdışı EmreTkgz42

Abi sabah 7 gibi buradan çıkıp Konya'ya vardığımızda bazı tarihi yerleri gezeceğiz. Maça 1 saat kalada stada giriş yapacağız o yüzden olmaz gibi :))
Anladm sağlık olsun yine de geliyorsun iyi seyirler :)

Çevrimdışı EmreTkgz42

:hosgeldin iz eğer bizimle maç öncesi buluşmak isterseniz özel mesajla telefon numaranızı yollayın @Recep

Çevrimdışı forzAonur

Ankardan saat kacta gidiosun kardesim bende batidayim

Çevrimdışı fore_kazık

arkadaşlar maça gideceklere şimdiden hayırlı yolculuklar ve kolay gelsin...

passolig kartı olmayan arkadaşlar için verebileceğim tek tavsiye şudur ki; ne yapın edin maç gününden önce kartınızı temin edin. ben başakşehir standındaki kasımpaşa maçına gittim. düşünün yaklaşık 7500 biletli seyirci vardı. 2/3 ü passolig sahibi olsa sadece 2500 kişide passolig kartı yoktu. saat 17.30 gibi kart sırasına girdim, kartı alıp stada girdiğimde dk30 da demba ba penaltı golünü atmıştı. :lol:

bu gidişle konyada en az 30.000 kişiye oynayacak gibiyiz. o kalabalıkta sıraya girerseniz mazallah sezonun ilk yarısı bitince kart sırası anca gelir  :evillol:  o yüzden siz siz olun kartı maç gününden önce almaya bakın, alamıyorsanız da statdan sabahın köründe alın kartınızı rahatınıza bakın :)

Çevrimdışı Skywalker

Eskkişehir Osmangazi'den bi kaç arkadaş gelmeyi planlıyoruz da yht 40 tl çekiyor sadece gidişe. Eskişehir'de de unibjk zayıf sanıyorum şimdiye kadar bişeylerini görmedim.Eskişehirli olup maça gidecek birini bulsakta arabasından yararlansak ne güzel olur var ya  :D

Eskişehir Osmangazi Üniversitesinden OGÜ-ÜNİBJK olarak maça katılıyoruz..
Gerçeğin mayası gözle görülmez...

Çevrimdışı EmreTkgz42

Eskişehir Osmangazi Üniversitesinden OGÜ-ÜNİBJK olarak maça katılıyoruz..
@CosmiC sen iletişime geç istersen yer varsa falan

Çevrimiçi murat

arkadaşlar istanbuldan gelen var mı ?
Hoşgeldiniz aramıza
95577 güncel passo sayısı
[ Son Düzenleme: 04 Aralık 2014, 09:42:25 MURAT ]

Çevrimdışı adnan49

arkadaslar satılan bılet sayısı bırgun oncesınden mı gelıyor tarıh 3 aralık yazıyorda

Çevrimdışı Volkan Başaran

arkadaslar satılan bılet sayısı bırgun oncesınden mı gelıyor tarıh 3 aralık yazıyorda

Hayır. İnternet üzerinden görüntülenen verilerde "İngilizce" yazdığını söyledi bir arkadaş tarihlerin. Düzenleme yaparken yanlış yazmışım. Veriler günceldir.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı adnan49

Hayır. İnternet üzerinden görüntülenen verilerde "İngilizce" yazdığını söyledi bir arkadaş tarihlerin. Düzenleme yaparken yanlış yazmışım. Veriler günceldir.

tamam duzeldı eyw dostum :)

Çevrimdışı fani madida

sadece kale arkası üst tribünler boş kalacak gibi. gerçi oranın da en az yarısı dolu olur
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı CrossBoy

arkadaşlar maça gideceklere şimdiden hayırlı yolculuklar ve kolay gelsin...

passolig kartı olmayan arkadaşlar için verebileceğim tek tavsiye şudur ki; ne yapın edin maç gününden önce kartınızı temin edin. ben başakşehir standındaki kasımpaşa maçına gittim. düşünün yaklaşık 7500 biletli seyirci vardı. 2/3 ü passolig sahibi olsa sadece 2500 kişide passolig kartı yoktu. saat 17.30 gibi kart sırasına girdim, kartı alıp stada girdiğimde dk30 da demba ba penaltı golünü atmıştı. :lol:

bu gidişle konyada en az 30.000 kişiye oynayacak gibiyiz. o kalabalıkta sıraya girerseniz mazallah sezonun ilk yarısı bitince kart sırası anca gelir  :evillol:  o yüzden siz siz olun kartı maç gününden önce almaya bakın, alamıyorsanız da statdan sabahın köründe alın kartınızı rahatınıza bakın :)

Benim şimdi maça kadar passolig kartın gelme ihtimali yok.Tek geçişlik kartı sadece Konya da stadın ordaki gişelerden mi alabiliyorum.Yoksa başka yerden alma şansım var mı? Adana da stadın oralardan falan mesela :alala:

Benim şimdi maça kadar passolig kartın gelme ihtimali yok.Tek geçişlik kartı sadece Konya da stadın ordaki gişelerden mi alabiliyorum.Yoksa başka yerden alma şansım var mı? Adana da stadın oralardan falan mesela :alala:

Tek geçişlik pass kartları heryer veriyor aslında. Stadyum gişe önlerindeki yerler açıkca alırsın sıkıntı olmaz. Sadece maçı tanımlıyor çipe zaten
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı yigitcan1903

Ankara ses versin nasıl gidiyorsunuz ? :D Pazar Konya perşembe olimpiyat yerleşik hayata geçemedik

Çevrimdışı forzAonur

Ankara ses versin nasıl gidiyorsunuz ? :D Pazar Konya perşembe olimpiyat yerleşik hayata geçemediki

pazar yht ile konya

Çevrimdışı yigitcan1903

Beşiktaş Travel ile gitsenize..
Hem kulübümüzde kazanmış olur..

gidin gezin yenin ve aynı otobüsle geri dönün..

125 lira..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı forzAonur

Sağ olasın ben de bi bakayım yht bilet kalmış mı?

Gidis bki vardir ama donus ek seferi full dolu

Çevrimdışı Deniz Sezgün

Ankara ses versin nasıl gidiyorsunuz ? :D Pazar Konya perşembe olimpiyat yerleşik hayata geçemedik
Hafta içi olimpiyat çok zor @yigitcan1903 o yüzden yht ile konya tercihini kullandık  :D

Çevrimdışı darkfather

Beşiktaş Travel'ın koyduğu tur sayesinde benim de gelebilme ihtimalim var ama kesin değil tabi.

Buradan Beşiktaş Travel ile giden var mı?

Etiketler: