Önder Özen İstifa Etti
Önder Özen İstifa Etti

Beşiktaş Forum|Önder Özen İstifa Etti Beşiktaş Futbol Genel Direktörü Önder Özen istifasını görüşmek üzere istanbul'a döndü. Özen, başkan Fikret Orman ile yarın birkez

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Önder Özen İstifa Etti  [Okunma sayısı 61520 defa] Önder Özen İstifa Etti

Çevrimdışı Anıl

Cem Bilge, İsmet Berkan, Adnan Dalgakıran, Tamer Kıran ve İbrahim Altınsay...
Bu kişiler zaten Başkanla ve bazı(levent erdoğan,ANÇ) yöneticilerle anlaşamadıklarından ayrılmadılar mı?
O günden bu güne ne değişti de Altınsay tekrar göreve getirilsin?
Başkanın vizyonu Semet Aybaba'dır, İ.Toramandır, ANÇ'dir.
Bunlarla da Dream team değil, voltranı bile oluşturamazsın.
Tamer Kıran'ı ayırsak oradan... Kendi taraftarını tribünde dövdürmüş birinin Beşiktaşla anılmaması gerekiyor  :)

Çevrimdışı POSEİDON

Tamer Kıran'ı ayırsak oradan... Kendi taraftarını tribünde dövdürmüş birinin Beşiktaşla anılmaması gerekiyor  :)

Haklısın. Altınsay ile dalgakıran'ın arasında hiç olmamış:)
Asıl olan hayattır,
     Hayatta BEŞİKTAŞ....

Çevrimdışı canU

Tamer kıran ı ben de sevmiyorum o grupta olmamalı gerçekten. Evet önder özeni getirdi ama altınsayı kaçıran da onun hareketleriydi. Şimdi anç birini getirecek onu da bir başkası kaçıracak. Sistemde sıkıntı var yönetimde sıkıntı var. Başkan ya adam gibi çözecek ya kendi gidecek kredisi bitti artık.

Çevrimdışı sallapati

Cem Bilge, İsmet Berkan, Adnan Dalgakıran, Tamer Kıran ve İbrahim Altınsay...
Bu kişiler zaten Başkanla ve bazı(levent erdoğan,ANÇ) yöneticilerle anlaşamadıklarından ayrılmadılar mı?
O günden bu güne ne değişti de Altınsay tekrar göreve getirilsin?
Başkanın vizyonu Semet Aybaba'dır, İ.Toramandır, ANÇ'dir.
Bunlarla da Dream team değil, voltranı bile oluşturamazsın.

demogoji yapmayın abi ,
Önder Özeni Bilic i getiren de Fikret Ormandı.
hatta Altınsayı getiren de Fikret Ormandı

Çevrimdışı Abdullah

demogoji yapmayın abi ,
Önder Özeni Bilic i getiren de Fikret Ormandı.
hatta Altınsayı getiren de Fikret Ormandı
Ama yönetimine aldığı adamlar yüzünden onları gönderen de Fikret Orman'dı. Ve kendi sonunu da bu egosu getirecek bu sene sonunu göremezler

Çevrimdışı POSEİDON

Baştan söyleyeyim, Alen'i hiç sevmem.
Ancak geçtiğimiz haftalarda " beşiktaş taraftarı canlı yayında inşaat izliyor, klübün içinde neler oluyor bilmiyor" demişti.
Varmış demek adamın bir bildiği. Bize cambazı izletirken içimizi oymuşlar resmen.
Asıl olan hayattır,
     Hayatta BEŞİKTAŞ....

Yd'nin gidişinin ardından herkes fikret ormanı yd'den sonra kim gelirse iyidir diye eleştirdi. Işte bu noktada aynısı önder özen içinde geçerli. Plansız programsı koca 8 yılın ardından önder özenin konuşmaları herkesi etkiledi (bende dahil) ama konuşmadan öte olmadığını gördük. Samet aybaba dönemiyle ne farkı vardı bu senenin? Uzun vade falan demeyin bu şaşalı plan az biraz da mı etki etmez?

Çevrimdışı eski inönü

keşke Önder Özen açıklasaydı her şeyi. Yalçın olayını Toraman-Sezer olayını Eneramoyu Dany'i Bilic'i menajerleri, menajer sevici yöneticileri... Bu kokuşmuş düzeni yıkamadık be Önder hoca  :by2:

Çevrimdışı Volkan Başaran

keşke Önder Özen açıklasaydı her şeyi. Yalçın olayını Toraman-Sezer olayını Eneramoyu Dany'i Bilic'i menajerleri, menajer sevici yöneticileri... Bu kokuşmuş düzeni yıkamadık be Önder hoca  :by2:
Konuşacaklardır zmanala..

Bekleyelim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı ACAB1903

Önder Özen'in gidişi ile bir çok proje ve anlayış da gitmiş oldu..
""F.Orman: Önder Özen'in yerine başkasını alıcaz.. Takımda göndermek istediğim futbolcular var"" ------> profesyonellik anlayışı

Çevrimdışı VYCMas

Duvara konuşsam duvar canlanıp "abi ben bu işlerden anlamam ama haklısın galiba" derdi de "bütçe var da başkan mı almıyor" geyiğini yapmazdı.

Ben yatıyorum, bütün Beşiktaşlılara iyi geceler :) yarın güzel bir güne uyanırız inşallah
Abi sana gercekten helal olsun.Sallapatiyi falan salla.Kaydadeger seyler degil onlarin dedikleri.Cidden kulube uye olmak lazim.Gercekleri gormek lazim.Suan ben bi umut isigi goremiyorum Besiktas adina ne yazik ki.Biliyorum ki cok buyuk bi kaos olcak.Bunun altindan kalkmamiz lazim.Nasil olcak bilmiyorum ama Altinsayi baskanliga getirmemiz lazim.En azindan gercekten Besiktasin iyiligini dusuncek biri lazim.Orjinal Besiktas taraftari bunu haketmiyo.Besiktas serefli takimdir, halkin takimidir.Bunum bilincinde bi yapilanma lazim.

Çevrimdışı yatoraya

ntvspor'da Cem Dizdar'ı dinleyin arkadaşlar..
BeşiktAŞK!

Çevrimdışı canU

Önder Özen'in gidişi ile bir çok proje ve anlayış da gitmiş oldu..
""F.Orman: Önder Özen'in yerine başkasını alıcaz.. Takımda göndermek istediğim futbolcular var"" ------> profesyonellik anlayışı

başından beri bunu anlatmaya çalışıyorum işte. Fikret orman başarılı finans açısından stat açısından. Ama egosu kurumsallaşmayı engelliyor aynı ünal aysal aynı aziz yıldırım. Sadece o da değil anç de engelliyor. Sen kimsin de takımdan adam yollacaksın. Futboldan ne kadar anlarsın kardeşim sen.

Çevrimdışı sallapati

Abi sana gercekten helal olsun.Sallapatiyi falan salla.Kaydadeger seyler degil onlarin dedikleri.Cidden kulube uye olmak lazim.Gercekleri gormek lazim.Suan ben bi umut isigi goremiyorum Besiktas adina ne yazik ki.Biliyorum ki cok buyuk bi kaos olcak.Bunun altindan kalkmamiz lazim.Nasil olcak bilmiyorum ama Altinsayi baskanliga getirmemiz lazim.En azindan gercekten Besiktasin iyiligini dusuncek biri lazim.Orjinal Besiktas taraftari bunu haketmiyo.Besiktas serefli takimdir, halkin takimidir.Bunum bilincinde bi yapilanma lazim.
onlar dediğin kim? senden farklı düşünenler mi?
demokrat olmayı öğrenin biraz. her fikre saygı duyacaksın.

sallapatiyi salla demişsin, dikkat et sallapati seni sallamasın

Çevrimdışı Factatum

Sakin olun yahu!  :D

Kimseyi körü körüne düşman bellemek te, birilerinin bir yerlerinin kılı olmak ta; akıl irfan sahibi olanın yapacağı şeyler değil. Öncelikle akıl ve itidal sahibi olmak gerek. Duyguların sizi yönetmesine fırsat vermeyin.  :ok:

Çevrimdışı Tolga

onu bilir onu söylerim bu yönetim önder özende gittikten sonra çok fazla o koltukta kalamaz bu yönetim varken herşey birbirine karışmış laçkalıklarla dolu devam edecek çünkü bugüne kadar tonla yapılan saçma sapan işler var önder özende dayanamadı sonunda
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

biraz önce lig radyoda ali ece konustu.3 ay sonra genel kongre var dedi.wo zaman görusecegz dedi.odalara böcek kondugunu söyledı.40gun once moledo jimenez lanzini hemen alalm demis yönetıciler erken demisler.1-1olmpyutta kaldgmz mçta sevinen yöneticiler varmıs fb macı.van ghaalden bielsadan hakan çalhanoglunn neden alındmadıgını bjk muhabrlerının 2tanesının adını bile sölemicem dedi sureakli yalan haber yaptıgı bunların sonradan yöneticilerle fot cektirdigıni söyledi.

Çevrimdışı sallapati

Sakin olun yahu!  :D

Kimseyi körü körüne düşman bellemek te, birilerinin bir yerlerinin kılı olmak ta; akıl irfan sahibi olanın yapacağı şeyler değil. Öncelikle akıl ve itidal sahibi olmak gerek. Duyguların sizi yönetmesine fırsat vermeyin.  :ok:

evet abi körü körüne Önder Özen fanatikliği yapanlar var. Önder Özen ne yaptı diyorum kem küm diyorlar. yaptığı iyi şeyler varsa mutlaka projeler devam ettirilir.. ama ben Önder Özenin iyi bir yönetici olduğunu ve futboldan çok anladığını düşünmüyorum açıkçası

Çevrimdışı Tolga

biraz önce lig radyoda ali ece konustu.3 ay sonra genel kongre var dedi.wo zaman görusecegz dedi.odalara böcek kondugunu söyledı.40gun once moledo jimenez lanzini hemen alalm demis yönetıciler erken demisler.1-1olmpyutta kaldgmz mçta sevinen yöneticiler varmıs fb macı.van ghaalden bielsadan hakan çalhanoglunn neden alındmadıgını bjk muhabrlerının 2tanesının adını bile sölemicem dedi sureakli yalan haber yaptıgı bunların sonradan yöneticilerle fot cektirdigıni söyledi.
hep söyledim bu yönetim giderse çok fena bir şekilde gidecek dedim artık ne kadar rezillik varda ortalığa dökülecek bundan sonra önümüzdeki yıl kulübün içindeki pislikleri temizlemekle uğraşacaz öyle gözüküyor

Çevrimdışı sallapati

Ahmet Nur Çebi ve Deniz Atalayın gönderilmesi gerektiğini ben de düşünüyorum.. Fikret Ormanın sonunu getirecekler yoksa bu iki yönetici

Sunuda soyledı ö özenin almadıgı maas aldıgından fazlaymıs

Çevrimdışı Deniz

Çok kirli işler dönüyor çok.Burada sadece ntvspor izleyerek konuşan arkadaşlar var .acıyorum bir de biliyoruz vs diye hava yapıyorlar.daha bir gün kongreye gitmemiş, kongre farelerinin son seçimde kimi desteklediğinden bile bir haber olanlar.

Beşiktaşta işler sizin izlediğiniz ntvspordan çok başka dönüyor.Size göre Orman hariç herkes suçlu.Altınsay suçlu,Özen suçlu,Dalgakıran suçlu,Urgancılar suçlu,oynatılmadan gönderilen futbolcular suçlu.Tek suçsuz var o da Orman dimi?

Kongre günü zahmet edip bir kongreye gidin o 8 sene yd yi başımıza musallat eden kongre farelerinin kimin peşinden koştuğunu,menfaatlerinin ne olduğunu gözlerinizle görün.Burada klavyeden konuşmakla olmuyor bak gidin bir görün.Sonra gelin alın elinize klavyenizi benim ne demek istediğimi pek hala anlarsınız.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Volkan Başaran

Çok kirli işler dönüyor çok.Burada sadece ntvspor izleyerek konuşan arkadaşlar var .acıyorum bir de biliyoruz vs diye hava yapıyorlar.daha bir gün kongreye gitmemiş, kongre farelerinin son seçimde kimi desteklediğinden bile bir haber olanlar.

Beşiktaşta işler sizin izlediğiniz ntvspordan çok başka dönüyor.Size göre Orman hariç herkes suçlu.Altınsay suçlu,Özen suçlu,Dalgakıran suçlu,Urgancılar suçlu,oynatılmadan gönderilen futbolcular suçlu.Tek suçsuz var o da Orman dimi?

Kongre günü zahmet edip bir kongreye gidin o 8 sene yd yi başımıza musallat eden kongre farelerinin kimin peşinden koştuğunu,menfaatlerinin ne olduğunu gözlerinizle görün.Burada klavyeden konuşmakla olmuyor bak gidin bir görün.Sonra gelin alın elinize klavyenizi benim ne demek istediğimi pek hala anlarsınız.

Deniz böyle konuşursan Belge ister arkadaşlar..

Yazılı belgen yoksa Besiktasarena.com da konuşmayacaksın..

Site ismi olarak yakında fikretormanarena.com açılırsa şaşırma..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı forzatunga

tüm yd tayfası Adalı'yı destekledi demirören medyası da destek verdi Adalı'ya bunu bilmeyen ya da görmeyen olduğunu sanmıyorum.
+haber1903 tayfası +dernekler +dinazorlar

Çevrimdışı Tolga

tüm yd tayfası Adalı'yı destekledi demirören medyası da destek verdi Adalı'ya bunu bilmeyen ya da görmeyen olduğunu sanmıyorum.
+haber1903 tayfası +dernekler +dinazorlar
dernekler destek verseydi zaten adalı kazanırdı seçimleri

Etiketler: