Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 107 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8371674 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Basket takımımız ne kadar sık maç yapıyor ya :alala:
helal olsun çokda iyi gidiyorlar ve onları çok yanlız bırakıyoruz
boş tribünlere oynuyorlar.

Çevrimiçi Necmi

mevcut golcülerimiz skor yönünden zayıflar bari talisca ve babel skor üretsin bırak dokunma  :bandit:
cenk geçen sene 15. hafta gomez performansının önünde :evillol:
ne bekliyorsun 15 maçta gol kralımı olsun :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı mylife1903

@leylileyli okuduğunu iyi anlayamamışsın. bunu yurt dışında yaşayan bir kardeşim olduğun için hoş karşılıyorum, türkçen gerilemiş olabilir. boğazı kesilen kandırılmış askerler die belirttiğim grup, hain komutanları tarafından tatbikat var yürüyün gidiyoruz marş marş die sokaklara çıkartılan rütbesiz erlerdir.

sonra medya beynimi yıkayamaz benim çünkü ben haber vb takip etmiyorum yaklaşık 2 senedir bu böyle haber anlamında takip ettiğim tek konu beşiktaş kendimi soyutladım pek çok şeyden dolayısı ile medyanın etkileyebileceği biri değilim. sosyal medya şu bu hiç bir platformda yokum sadece bu foruma üyeyim ve burayıda bilgisayar üzerinden takip ederim. sürekli takip eden üye arkadaşlar akıllı tlf dahi kullanmadığımı bilirler. okuma vb gibi konuları desen ilk okulda cin ali serisinde bıraktığım için birşey bilme, belirli bir dünya görüşü sahibi olma ihtimalimde yok. senin kadar bilgili değiliz o nedenle değil sadece fransada dünyanın her yerinde donumla dönebilirim. kaba bir tabir oldu gerçi bu ama senden öğrendim bu tabiri malum ben cahil biriyim. danimarkada son 18 ayda kaç terör eylemi oldu kaç bomba patladı kaç danimarka askeri öldü kaç danimarka vatandaşı öldü kaç kere darbeye teşebbüs edildi. ileri görüşlü çok bilgili bir dünya insanı olarak bizi de bilgilendirebilirmisin?

son olarak da bak bizler burada yeri gelir takılırız yeri gelir birbirimizi kızdırırız bazen de birbirimize gireriz ama bunları yaparken birbirimize saygısızlık yapmamaya özen gösteririz. ben reşit olduğumda sen daha doğmamıştın. böyle donunla dönersin falan die değil senden bir hayli büyük birine kimseye hitap edemezsin...

birde media brainwashed falan demişsin de yandaş türk medyasını yoğun okuyan ve beyni yıkanan kişinin kim olduğunu stivi vonder abimiz dahi görüyor bilgilerine...

Valla abi hastayim simdi kalktim okuya okuya geliyorum. Breynvos falan filan donmus, ceysin bourn herkes yemin ediyorum.
Avrupa dursa gelismese ne olur arada bi 700 sene medeniyet farki var. 
kaldirimlarin yuksekligine bakilip medeniyet seviyesinde olculebilir.

Simdi yazacam yazacam sayfalarca, kimse anlamayacak, sonra ben de ne yazdigimi unutacam, ben de anlamayacam.

Yildirim demiroren zamani nasildi taraftar cildirt bizi baskan, kopart bizi baskan, lale devrimi desem ne desem iste o aklima geldi, herkes layik oldugu sekilde yonetilir.

Ha bide unlu bir cin atasozu aklima geldi

Layin ne yub yan yin nihau ten du ti ha ama kinua yinaa hi zan zinaaati

Yani, yazin yedigin hurmalar, bagirsaklari kisin tirmalar

Çevrimdışı mylife1903

cenk geçen sene 15. hafta gomez performansının önünde :evillol:
ne bekliyorsun 15 maçta gol kralımı olsun :bandit:
Gol olarak beklenti buyuk abi, sebebi su.
Adanaspor, trabzonspor gibi maclari ornek alalim bu maclarda istatistik kasacak oyuncu olacak. Cenk kendini toparlayacak bu maclarda 3-4 atacak artik. Burak yilmaz hic sevmem, bilen bilir bu maclari yakalasaydi en az 3er tane atardi.

Bu hem dosta guven dusmana titreme saglarken azicik kara bulutlari dagitirdi.

En son hangi futbolcumuz dort gol atti bizim? Besiktasin son 10 yildir gol problemi var.

Eskiden gazeteyi aldigimizda haftaya mac kimle bakardik en az 3 atariz derdik

Gelene gecene 6-7 tane atarsan, rakipler ustune fazla gelemez @Necmi abi rahat rahat oynarsin

Çevrimdışı Culpable

ben 7 yil yasadim avrupa ulkelerinde

avrupa ulkelerinde pazarlar kurulup toplandiktan sonra   ortaya birakilan meyvalari  sebzelerin iyilerini toplayip  evine goturen turkler ile cok karsilastim  ne tesaduf ki bu turkleri  Turkiyeye izine giderken son model mercedes bmw  ile gittiginide gordum :)

yillarca avrupa devletlerini  yalanlarla kandirip  sosyal yardim  aldilar  en buyuk hirsizliklari yaptilar ama bu adamlara  baksan hepsi dini butun insanlar olarak gozukur
bu sahte dini butun hirsizlarda dogal olarak  ya isid  fani yada var olan hukumetin troludur

dun aksam tesaduf  su yakilma videosuna denk geldim  sansurlu sekilde izledim
iclerim acidi  insallah dogru degildir  genel kurmay dogru yada yalan aciklamasinda bulunmamis  sayet bu video dogru ise  ve  daese acacaklari ates ile  cehenem atesinin icinde birakmazlarsa yaziklar olsun bu ulkeyi yonetenlere

Çevrimdışı mylife1903

ben 7 yil yasadim avrupa ulkelerinde

avrupa ulkelerinde pazarlar kurulup toplandiktan sonra   ortaya birakilan meyvalari  sebzelerin iyilerini toplayip  evine goturen turkler ile cok karsilastim  ne tesaduf ki bu turkleri  Turkiyeye izine giderken son model mercedes bmw  ile gittiginide gordum :)

yillarca avrupa devletlerini  yalanlarla kandirip  sosyal yardim  aldilar  en buyuk hirsizliklari yaptilar ama bu adamlara  baksan hepsi dini butun insanlar olarak gozukur
bu sahte dini butun hirsizlarda dogal olarak  ya isid  fani yada var olan hukumetin troludur

dun aksam tesaduf  su yakilma videosuna denk geldim  sansurlu sekilde izledim
iclerim acidi  insallah dogru degildir  genel kurmay dogru yada yalan aciklamasinda bulunmamis  sayet bu video dogru ise  ve  daese acacaklari ates ile  cehenem atesinin icinde birakmazlarsa yaziklar olsun bu ulkeyi yonetenlere
Simdi acicam bayramlik agzimi ortalik karisacak. Olay zaten senin teroristin benim teroRistim baslayinca kopuyor. Teroristin iyisi kotusu olmaz.

Futbol teroristleri de var melo gibi lugano gibi bunlar bizimde takimda olsa besiktas taraftari tepki verir. Cenk azicik kolay dusmeye basladi diye kufur ediyoruz. Problem bizde degil, problem kendi oyuncusu serrefsizlik yapinca onu koruyan ve gormezden gelen insanlarin rakip oyuncular ayni kalkismalarda olunca tepki vermesidir. Cifte standart ve tutarsizlik zihniyeti cahilligin en buyuk yansimasidir. Firsatcilik, toprakcilik, adamcilik gibi zayif karakter belirtileri de medeniyet dedigimiz tek disi kalmis canavarin ozellikleri degildir.

Çevrimdışı tangaz

Simdi acicam bayramlik agzimi ortalik karisacak. Olay zaten senin teroristin benim teroRistim baslayinca kopuyor. Teroristin iyisi kotusu olmaz.

Futbol teroristleri de var melo gibi lugano gibi bunlar bizimde takimda olsa besiktas taraftari tepki verir. Cenk azicik kolay dusmeye basladi diye kufur ediyoruz. Problem bizde degil, problem kendi oyuncusu serrefsizlik yapinca onu koruyan ve gormezden gelen insanlarin rakip oyuncular ayni kalkismalarda olunca tepki vermesidir. Cifte standart ve tutarsizlik zihniyeti cahilligin en buyuk yansimasidir. Firsatcilik, toprakcilik, adamcilik gibi zayif karakter belirtileri de medeniyet dedigimiz tek disi kalmis canavarin ozellikleri degildir.

abi bu deaşın durumu aynen çin atasözündeki gibi yediğimiz hurmalar bağırsaklarımızı tırmalıyor biz bu deaş yöneticilerini antepteki kilisteki hastanelerde tedavi etmiyormuyduk bir süre öncesinde  :alala:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

abi bu deaşın durumu aynen çin atasözündeki gibi yediğimiz hurmalar bağırsaklarımızı tırmalıyor biz bu deaş yöneticilerini antepteki kilisteki hastanelerde tedavi etmiyormuyduk bir süre öncesinde  :alala:
Konu taze yeri burasi degil ama bana gelen duyumlara gore piton piton efendi satranc tahtasina oturmus, sah ve mat edecekmis gibi. Yuzune gulerken adamin tabiri ile sirtindan bicaklarsan elin rusu kindar nesil yetistirmistir zaten hayatta unutmaz, yuz yil gecse de unutmaz, halk unutsa devlet gelenegi unutmaz.

Simdi kulislerde konusulanlara gore, terordur canim biz anliyoruz teror kotu bir sey derken, ortak terorle mucadele ekibi kuralim, biz uzmanlari gonderelim ankaraya derken, sen yok ben kendim cozerim dersen hani terorle ortak mucadele, hani teror karsiti turkiye derler, sah ve mat. Kabul edip arastirirsan da adamlar zaten kendi videosu, kendi tapesi ile gelince montaj fontaj kumpes komple falan islemez. Cok fena ifsa ederler.

Elin rusuyla ugrasirken once durust ve sozunun eri olacaksin, bugun kardesim putin yarin piton bu diye yazarsa gazetelerin o is yas. Adamin muhalefet lideri jirinovski benden iyi turkce konusuyor yahu

Kendimizi dev aynasinda gormekten bir vazgecemedik. Ha yersen guclu ulke, ortadogunun yildizi ha amerigali sana deveyi nereye bagliyorsunuz dediginde cografyasi kotu hepsi salak. Azicik imaji duzeltmek lazim. Suan disarida imaj lubnan

Çevrimdışı tangaz

Konu taze yeri burasi degil ama bana gelen duyumlara gore piton piton efendi satranc tahtasina oturmus, sah ve mat edecekmis gibi. Yuzune gulerken adamin tabiri ile sirtindan bicaklarsan elin rusu kindar nesil yetistirmistir zaten hayatta unutmaz, yuz yil gecse de unutmaz, halk unutsa devlet gelenegi unutmaz.

Simdi kulislerde konusulanlara gore, terordur canim biz anliyoruz teror kotu bir sey derken, ortak terorle mucadele ekibi kuralim, biz uzmanlari gonderelim ankaraya derken, sen yok ben kendim cozerim dersen hani terorle ortak mucadele, hani teror karsiti turkiye derler, sah ve mat. Kabul edip arastirirsan da adamlar zaten kendi videosu, kendi tapesi ile gelince montaj fontaj kumpes komple falan islemez. Cok fena ifsa ederler.

Elin rusuyla ugrasirken once durust ve sozunun eri olacaksin, bugun kardesim putin yarin piton bu diye yazarsa gazetelerin o is yas. Adamin muhalefet lideri jirinovski benden iyi turkce konusuyor yahu

Kendimizi dev aynasinda gormekten bir vazgecemedik. Ha yersen guclu ulke, ortadogunun yildizi ha amerigali sana deveyi nereye bagliyorsunuz dediginde cografyasi kotu hepsi salak. Azicik imaji duzeltmek lazim. Suan disarida imaj lubnan

öyle deme ama bak sen de kandırılmışsın. kuzey avrupadan gelenler buraları fifth avenue gibi görüyor
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

RAKITSKY icin cok Guzel bir formul bulunmus :busted_cop: :busted_cop:

Once 6 Ayligina 2 milyon € ya kiralanip sene sonunda 6 milyon € daha verilip bonservisi alinacakmis plan buymus :super:

Eger gerceklesirse cok akillica bir transfere daha imza atacak yonetim :claps:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Rakitsky an meselesi

Babel'le el sıkışan Beşiktaş, Ukrayna ekibi Shakhtar Donetsk'in 27 yaşındaki stoperinde de sona geldi. Siyah-beyazlılar, Rakitsky'nin menajeriyle aradaki ufak pürüzleri çözmeye çalışıyor. Oyuncu, ilk etapta 2 milyon euroya yarım sezon kiralanacak. Ardından 6 milyon euro daha verilip bonservisi alınacak.

Hem Süper Lig'de hem de Avrupa macerasına devam edeceği UEFA Avrupa Ligi'nde başarıyı hedefleyen Beşiktaş, sezonun ikinci yarısına kadrosunu güçlendirerek girmek istiyor. Deportivo'da forma giyen Ryan Babel'le el sıkışarak kanatlara takviye yapan Beşiktaş yönetimi, şimdi de gözünü Ukrayna ekibi Shakhtar Donetsk'in stoperi Yaroslav Rakistky'ye çevirdi.

27 yaşındaki oyuncu için görüşmeleri başkan Fikret Orman'ın bizzat yürüttüğü belirtildi. Oyuncuyu ve kulübünü ikna eden siyah-beyazlıların menajeriyle arada kalan ufak pürüzleri gidermeye çalıştığı ifade edildi. Rakitsky'nin, sahada çok yönlü görev alabilmesi nedeniyle teknik direktör Şenol Güneş'in de transfere olumlu baktığı ifade edildi.

Ödeme planı bile hazır :busted_cop:

Ukraynayı oyuncunun transferinde atılacak adımlar ve ödeme planının bile belli olduğu öğrenildi. UEFA Finansal Fair-Play yaptırımları nedeniyle bu dönemde bonservis bedeli ödeyemeyecek olan siyah-beyazlılar, Rakitsky'yi ilk etapta kiralık olarak kadrosuna katacak. Kiralama bedeli olarak Shakhtar Donetsk'e 2 milyon euro verilecek. Sezon sonunda ise 6 milyon euro daha verilerek oyuncu bonservisiyle birlikte kadroya katılacak. Tecrübeli oyuncunun, Beşiktaş'a toplam maliyetinin 8 milyon euroyu bulacağı bildirildi.

Haberin orjinali bu..

Çevrimdışı mylife1903

Rakitsky an meselesi

Babel'le el sıkışan Beşiktaş, Ukrayna ekibi Shakhtar Donetsk'in 27 yaşındaki stoperinde de sona geldi. Siyah-beyazlılar, Rakitsky'nin menajeriyle aradaki ufak pürüzleri çözmeye çalışıyor. Oyuncu, ilk etapta 2 milyon euroya yarım sezon kiralanacak. Ardından 6 milyon euro daha verilip bonservisi alınacak.

Hem Süper Lig'de hem de Avrupa macerasına devam edeceği UEFA Avrupa Ligi'nde başarıyı hedefleyen Beşiktaş, sezonun ikinci yarısına kadrosunu güçlendirerek girmek istiyor. Deportivo'da forma giyen Ryan Babel'le el sıkışarak kanatlara takviye yapan Beşiktaş yönetimi, şimdi de gözünü Ukrayna ekibi Shakhtar Donetsk'in stoperi Yaroslav Rakistky'ye çevirdi.

27 yaşındaki oyuncu için görüşmeleri başkan Fikret Orman'ın bizzat yürüttüğü belirtildi. Oyuncuyu ve kulübünü ikna eden siyah-beyazlıların menajeriyle arada kalan ufak pürüzleri gidermeye çalıştığı ifade edildi. Rakitsky'nin, sahada çok yönlü görev alabilmesi nedeniyle teknik direktör Şenol Güneş'in de transfere olumlu baktığı ifade edildi.

Ödeme planı bile hazır :busted_cop:

Ukraynayı oyuncunun transferinde atılacak adımlar ve ödeme planının bile belli olduğu öğrenildi. UEFA Finansal Fair-Play yaptırımları nedeniyle bu dönemde bonservis bedeli ödeyemeyecek olan siyah-beyazlılar, Rakitsky'yi ilk etapta kiralık olarak kadrosuna katacak. Kiralama bedeli olarak Shakhtar Donetsk'e 2 milyon euro verilecek. Sezon sonunda ise 6 milyon euro daha verilerek oyuncu bonservisiyle birlikte kadroya katılacak. Tecrübeli oyuncunun, Beşiktaş'a toplam maliyetinin 8 milyon euroyu bulacağı bildirildi.

Haberin orjinali bu..
Uefada oynayabilecek mi bu raketci?

Çevrimdışı ekrembaser

Çevrimiçi Samet Demir

Oynayabiliyor abi
Hayır simao oynayamaz diyolla

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı ekrembaser

Hayır simao oynayamaz diyolla

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gerçi lines geçen sene gsnin UEFA maçında oynayamamıştı UEFA'da oynadığı için oynayamıyo olabilir

Çevrimdışı tangaz

bu arada babelin deportivoda yarım sezonda 110bin euro kazandığı bizden yarım sezon için 850 bin alacağı yazılıp çiziliyor.  :nerd:

Çevrimdışı ekrembaser

bu arada babelin deportivoda yarım sezonda 110bin euro kazandığı bizden yarım sezon için 850 bin alacağı yazılıp çiziliyor.  :nerd:

Ülke şartları abi çok normal maalesef

Çevrimdışı tangaz

Ülke şartları abi çok normal maalesef

rakam, yani 850 binler yıllık 1,750ler falan bizim piyasaya göre makul görünüyor ama avrupa piyasasına göre cidden çok çok fazla ödüyoruz.

Çevrimdışı ekrembaser

rakam, yani 850 binler yıllık 1,750ler falan bizim piyasaya göre makul görünüyor ama avrupa piyasasına göre cidden çok çok fazla ödüyoruz.

Kesinlikle abi ülkede normal bi düzen olsa bu paralar otomatikman aşağı iner ama şu koşullarda mümkün değil

Çevrimdışı tangaz

Kesinlikle abi ülkede normal bi düzen olsa bu paralar otomatikman aşağı iner ama şu koşullarda mümkün değil

sadece ülkedeki anormal unsurlarda yetmiyor şu renklilerin bir an evvel normal maaş vermelerini beklemek lazım eren derdiyoklar serdar azizler 2-2,5 maaş aldıkları sürece bu maaşlar düşmez

Çevrimdışı alimm

rakitsky gelirken hocasını kovduran boyko'yu da gönderseydikk...
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Andreas Beck'ten Alman basınına; "Türkiye'den kaçmak mı? O zaman teröre teslim olursunuz, bunu yapmam." :claps: :claps:

Ryan Babel Istanbulda !!

Forma Numarasi 49 hayirli olsun iyi transfer yaptik iyi tabela yapacak bir oyuncu :tabe:

Çevrimdışı brkntcnr

West Ham'ı çalıştıran Slaven Bilic, Beşiktaş'a golcü futbolcu Andy Carroll'ı önerdi.

Lucescu - Dentinho.

Etiketler: