Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 110 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8372124 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

@Necmi biliyosun 80 ihtilalinde bende 5 yaşındaydım sokağa çıkma yasaklarında çıkıp çocukluğumuzu gene de yaşıyorduk o günlerde hayal meyal hatırlıyorum. ama unutmaman gereken bir şey daha var aradan 36 sene geçti dünya değişti savaşlar değişti savaşların şekli değişti ve transferlerini düşündüğümüz futbolcuların hiçbiri 80 ihtilalinde daha doğmamıştı onlar ancak milenyum sonrasını bilebilirler...
aslında değişmez değişen insanlar yoksa o zamanlarda bomba patladığında insanlar parçalanıyordu
ölüyordu. amaçlar değişir kişiler değişir ama şekil hep aynıdır bu işin sonunda zararı gören halktır yani dediğin gibi değil
şekil pek değişmiyor. Bir yapı halka saldırıyorsa bilki kapitale hizmet ediyordur. Bu hizmeti yapanda asla kapitalin varlığını
sürdürdüğü bölgelerde yapmaz. sen hiç dünyada zenginlerin olduğu bir yerde bomba patladığını duydunmu.

Çevrimiçi Necmi

abi yorum da yazmıştım zaten farklı bir modemle denedim yine kopma sorunu yaşıyorum.
Hız ile ilgili bir şey değil 5-6 aydır sorunsuz kullanıyordum hız aynı modem'in arayüzünde hızı görebiliyorum.TT hızı düşürdü öyle denediler yine kopma meydana geldi sonra hızı yükseltmişler yani hızla alakalı değil.Zaten 22.12.2016 sabahında ordan bi ölçüm yapmışlar normal diyorlar.
Abi bizim mahallede fiber yok :) 16 mbps Adsl kullanıyorum.
Hayır yeni biriside gelmedi mahalleye yeni internet bağlatan filanda yok ne olduysa bi anda oldu.
Ayrıca pc ile ilgili birşey olduğunu düşünmüyorum akşam saatlerinde kopma yaşıyorum yani insanlar işten çıkıp evlerine geldiklerinde.Bide pazar günleri gündüz ve akşam dahil.
Hafta için gündüz ve geceler'i 12 den sonra kopma sorunu yaşamıyorum millet yatıyor.
Birisi yüzünden internet kopuyor benden kaynaklanmıyor ama bulamadılar sorunu.
Müşteri temsilcisini aramak çözüm değil onlar ekibi yönlendiriyorlar onlarda geldiler işte hiçbirşey yapmadan gittiler.
Aklınıza başka bir çözüm geliyormu :)
evet geliyor sabret yakında düzelecektir konu büyük ihtimal benim son söylediğim bu senin mahalenle ilgili değil
daha global dedim ya internette genel bir yavaşlama var bu özellikle yurt dışı çıkışlarda oluyor senin dediğin saatler insanların
en fazla internette sörf yaptığı yükleme yaptığı iş saati dışı zamanlar bu zamanlarda internette yükleme olur ve bu genelde sosyal medya
gibi yurt dışı kaynaklı sitelere yönlenir diyelim tr den 10 tane çıkış var ve bu çıkışların devlet 3-4 tanesini kapattı sonuç ne olur
on kapılık yolcu 5-6 kapıya yüklenir bu yüklenmede bağlantı hızları iyi olan pastayı kapar diğerlerini dışarı atar. Bu sanırım sosyal medya trafiğini
yavaşlatmak için uygulanan bir yöntem yurt dışı yükü arttır insanlar bağlanamasın bir şey indiremesin video açamasın vs vs
ortam sakinleşir hatları normale döndürürler senin durumun düzelir. yapacağın bir şey yok @cursedofdragon
bu işler mahale boyutunda olmaz en minimum ilçe boyutunda trafik yoğun olur sizin santrallar zayıf olur. yükü kaldıramaz
bazen trafiği düşürmek için bile kapatıp açarlar aç kapa pclerine download için açıp bırakanları taça at trafik hafiflesin
mantığı hakim olur :)

Çevrimiçi Necmi

bu arada sakinleştiysen modunu kaldırırım. @cursedofdragon
densizlik ediyordun ipin ucunu kaçırıyordun o nedenle aldım.
en azından mesajların düşmez kimseyide sıkıntıya sokmazsın dedim. :D

Çevrimiçi Necmi

Foruma Voltaire'nin üye olduğunu bilmiyordum. Bu arada bunu anlayana yemek ısmarlayacağım. 
burası Beşiktaşlıların olduğu bir forum normal değilmi :alala:
bazen sivri dillerini içeri sokabilmek için takla atıyoruz burda  :D @atalay
tangaz mütevazi davranmış aslında elebaşı :evillol: mylife da sivridir ama o rusça
konuşuyor zaten dediğini anlamıyoruz önemli olmuyor :D
sende az değilsin hakkını yemeyelim şimdi :kop:

Çevrimdışı atalay

Öne çıkardığım şey ironi sanatıydı. Ama karikatür 'cuk' oturmuş. @Barış1903 Bu arada Evelyn Beatrice Hall, yazdığı Voltaire biyografisinde ona bu sözü yakıştırmış. Sözün orjinalinin ise Voltaire'nin bir mektubunda: "Yazdıklarınızdan nefret ediyorum ama yazmaya devam etmeniz için canımı veririm" olduğu söylenir ama mektupta böyle bir ifade de yok. Velhasıl Voltaire böyle bir cümle kullanmamıştır. | Ankara'ya yemek kuryesi var mı? @tangaz 
[ Son Düzenleme: 24 Aralık 2016, 02:59:27 atalay ]

Çevrimdışı atalay

Yanan fitili elimle söndürdüm. @Necmi Mention zamanlaman hayat kurtardı.

Çevrimiçi Necmi

Öne çıkardığım şey ironi sanatıydı. Ama karikatür 'cuk' oturmuş. @Barış1903 Bu arada Evelyn Beatrice Hall, yazdığı Voltaire biyografisinde ona bu sözü yakıştırmış. Sözün orijinalin ise Voltaire'nin bir mektubunda: "Yazdıklarınızdan nefret ediyorum ama yazmaya devam etmeniz için canımı veririm" olduğu söylenir ama mektupta böyle bir ifade de yok. Velhasıl Voltaire böyle bir cümle kullanmamıştır. | Ankara'ya yemek kuryesi var mı? @tangaz 
@atalay  seni yakalamışken biraz babel anlatımı yapsan diyorum geçen Önder Özeni dinledim
Babelin kendisini çok şaşırttığını söylüyordu ben tembel çalışmakatan kaçan marka olan kibirli bir
oyuncu bekliyordum ama hiçde öyle değil iyi antrenman yapan yardımlaşan  bekini takip eden bir
oyuncu hiçde düşündüğüm gibi değildi diyordu. oldukça uyumlu bir oyuncuymuş herkesin söylediğinin tersine

Çevrimdışı tangaz

Öne çıkardığım şey ironi sanatıydı. Ama karikatür 'cuk' oturmuş. @Barış1903 Bu arada Evelyn Beatrice Hall, yazdığı Voltaire biyografisinde ona bu sözü yakıştırmış. Sözün orijinalin ise Voltaire'nin bir mektubunda: "Yazdıklarınızdan nefret ediyorum ama yazmaya devam etmeniz için canımı veririm" olduğu söylenir ama mektupta böyle bir ifade de yok. Velhasıl Voltaire böyle bir cümle kullanmamıştır. | Ankara'ya yemek kuryesi var mı? @tangaz

@atalay 2016 yazında izmire hiç gelemedim belki sömestre de gelirim değerli sohbetinle taçlandırırsak yemek daha leziz olacaktır eminim.  :eyes
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

@atalay  seni yakalamışken biraz babel anlatımı yapsan diyorum geçen Önder Özeni dinledim
Babelin kendisini çok şaşırttığını söylüyordu ben tembel çalışmakatan kaçan marka olan kibirli bir
oyuncu bekliyordum ama hiçde öyle değil iyi antrenman yapan yardımlaşan  bekini takip eden bir
oyuncu hiçde düşündüğüm gibi değildi diyordu. oldukça uyumlu bir oyuncuymuş herkesin söylediğinin tersine

waay bakıyorum da bay özen çok keyiflendirmiş seni  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı atalay

Müthiş bi' Amerikan pragmatistliği taşıyorsun. Ne zamandan beri Önder Özen'i önemsemeye başladın?

@atalay 2016 yazında izmire hiç gelemedim belki sömestre de gelirim değerli sohbetinle taçlandırırsak yemek daha leziz olacaktır eminim.  :eyes

Zevkle.

Çevrimdışı Barış1903

Geçenlerde, daha transfer kesinleşmeden kendisi babel konusuna yok hükmünde yaklaşmıştı bayaa gülmüştüm  :D

Çevrimdışı tangaz

bu arada ne elebaşılığı mı gördün  :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Müthiş bi' Amerikan pragmatistliği taşıyorsun. Ne zamandan beri Önder Özen'i önemsemeye başladın?

Zevkle.
tabiki hiç bir zaman önemsemiyorum @atalay sadece geçen konuşmasına tanık oldum söylediklerinden
sonra senin fikrini merak ettim o kadar. ben fikirleri sevip sevmemeye göre dinlememki babel yorumu yaptı aldım
bir kenara koydum ilerde kendim gözlemleyeceğim ne kadar doğru söylemiş.

bu arada doğum gününüde kutlayayım gerçi biraz geciktim ama

Çevrimiçi Necmi

waay bakıyorum da bay özen çok keyiflendirmiş seni  :icool:
yoo neden keyiflendirsin sadece konuşmasını aktardım
gözümün önünde çiçek böcek uçuşmuyor. babel sorunumuza çözüm olurmu bilmiyorum bekleyip
göreceğiz

Çevrimdışı tangaz

yoo neden keyiflendirsin sadece konuşmasını aktardım
gözümün önünde çiçek böcek uçuşmuyor. babel sorunumuza çözüm olurmu bilmiyorum bekleyip
göreceğiz

hızı eskiye yakınsa ekstra skor performansı verebilir

Çevrimdışı atalay

bu arada doğum gününüde kutlayayım gerçi biraz geciktim ama

Teşekkür ederim. Benim saatim epey geride zaten.
[ Son Düzenleme: 24 Aralık 2016, 02:34:48 atalay ]

Çevrimiçi Necmi

bu arada ne elebaşılığı mı gördün  :bandit:
:nerd:
çok tevazu gösterme genel Beşiktaşlı yapısı bu sende değil bir çok insanda var.
zaten yanlış bir şey değil koyun olacağına onları güden çoban köpeği olmak lazım Beşiktaşlılar çoban köpeğidir renkliler koyun

Çevrimdışı tangaz

Teşekkür ederim. Benim saatim birkaç saat geri.

bu d.günlerini nereden görüyorsunuz beyler?

umutlarının yeniden yeşereceği bi yaş olur umarım @atalay

ispanyadamısın?

Çevrimdışı atalay

ispanyadamısın?

Teşekkürler. Evdeyim. Saatimi nezaketen geriye aldım.

Çevrimiçi Necmi

hızı eskiye yakınsa ekstra skor performansı verebilir
işte beni düşündüren bu bizim sorunumuz skorda değil öncesinde Babelde zaten
öncesine katkı versin diye alındı ama bakıyorum asistleri az hep yani skora asist olarak katkısı fazla olmayacak
gibi geliyor. atandan çok attırana ihtiyaç var. dua edelim ozi dönsün talisca gittiği gibi gelsin yoksa işimiz var gene

Çevrimdışı tangaz

:nerd:
çok tevazu gösterme genel Beşiktaşlı yapısı bu sende değil bir çok insanda var.
zaten yanlış bir şey değil koyun olacağına onları güden çoban köpeği olmak lazım Beşiktaşlılar çoban köpeğidir renkliler koyun

ne mutlu Beşiktaşlıyım diyene!
bak beşiktaşlılık dedin rizedeki kepazelik aklıma geldi gene...

Çevrimiçi Necmi

bu d.günlerini nereden görüyorsunuz beyler?

ispanyadamısın?
Ana sayfada en altta görürsün @tangaz

Çevrimdışı tangaz

Teşekkürler. Evdeyim. Saatimi nezaketen geriye aldım.

bende yengeyi şükran günü için akrabaları yanına götürdün die düşünmüştüm...

Çevrimdışı tangaz

işte beni düşündüren bu bizim sorunumuz skorda değil öncesinde Babelde zaten
öncesine katkı versin diye alındı ama bakıyorum asistleri az hep yani skora asist olarak katkısı fazla olmayacak
gibi geliyor. atandan çok attırana ihtiyaç var. dua edelim ozi dönsün talisca gittiği gibi gelsin yoksa işimiz var gene

mevcut golcülerimiz skor yönünden zayıflar bari talisca ve babel skor üretsin bırak dokunma  :bandit:

Çevrimdışı tangaz

Etiketler: