20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük
20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük

Beşiktaş Forum|20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük Tarih : 13.01.2024 Saat : 19:00 Stadyum : Beşiktaş Park Hakemler : Mert Güzenge - Serkan Olguncan - Bahtiyar Birinci - Burak Pakkan VAR :

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük  [Okunma sayısı 4080 defa] 20. Hafta Beşiktaş 3-0 Karagümrük

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 13.01.2024
Saat : 19:00
Stadyum : Beşiktaş Park
Hakemler : Mert Güzenge - Serkan Olguncan - Bahtiyar Birinci - Burak Pakkan
VAR : Mustafa Öğretmenoğlu - Özgür Yankaya - Furkan Ürün
Yayın : Bein Sports

Çevrimdışı İzmitlibjk

Hocam çık şu kadroyla, önde bas taraftar desteği ile, 6 tane atalım geçelim.

Mert
Jonas   tayyip      bahtiyar   terzi
            Hacı       gedson
Semih      rashica     rebic
                  Mustafa

Çevrimiçi fatihsahin

Merhabalar ilk defa maça gideceğim arabayı nereye bırakabiliriz

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siyah beyaz

Çevrimiçi Serdar3444

Herkes Semih'i sağ açık, sol açık olarak yazıyor ama Semih net forvet, ilk adımı çok hızlı, ivmelenmesi çok iyi, bu kadar  hızlı dönebilen ve cidden 18 yaşında olamayacak bir güçteki adamı kanat oynatamazsın, yazık olur. Bu adamı maçta çok yormayacaksın. Adam net forvet, köşeye şut atamıyor diyordum ama köşeye atmasa da, topa bekletmeden gerilmeden, göstermeden öyle bir vuruyor ki, bu maç şutunun kuvvetini de görterdi,kaleci hata yapmadı, durduramadı topu. Bu maç oyun zekasını da gördük, pasları öyle doğru yerlere attı ki, daha önce söylediklerimi yedim, yanında azıcık beyni ile oynayan, doğru koşuları yapan topçu olsa, çok güçlü ve doğru ataklara çıkaracaktı takımı. Pasör ve duvar olmayı da çok doğru yapıyor. Oyun aklı çok iyi. Azıcık isabet çalıştı mı zaten gideceği bir tane lig ve üç tane takım var. Timo Werner'e benziyor ama bence çok daha iyisi. Milli takım için de bulunmaz hint kumaşı oldu. Vasatın üstü 3 hızlı orta saha ile oynarsa (birisi Rashica olmak üzere...)Türkiye'nin her takımının içinden geçer. İnşallah ben oldum demez ve gelişimini sürdürür.

Çevrimiçi Samet Demir

Herkes Semih'i sağ açık, sol açık olarak yazıyor ama Semih net forvet, ilk adımı çok hızlı, ivmelenmesi çok iyi, bu kadar  hızlı dönebilen ve cidden 18 yaşında olamayacak bir güçteki adamı kanat oynatamazsın, yazık olur. Bu adamı maçta çok yormayacaksın. Adam net forvet, köşeye şut atamıyor diyordum ama köşeye atmasa da, topa bekletmeden gerilmeden, göstermeden öyle bir vuruyor ki, bu maç şutunun kuvvetini de görterdi,kaleci hata yapmadı, durduramadı topu. Bu maç oyun zekasını da gördük, pasları öyle doğru yerlere attı ki, daha önce söylediklerimi yedim, yanında azıcık beyni ile oynayan, doğru koşuları yapan topçu olsa, çok güçlü ve doğru ataklara çıkaracaktı takımı. Pasör ve duvar olmayı da çok doğru yapıyor. Oyun aklı çok iyi. Azıcık isabet çalıştı mı zaten gideceği bir tane lig ve üç tane takım var. Timo Werner'e benziyor ama bence çok daha iyisi. Milli takım için de bulunmaz hint kumaşı oldu. Vasatın üstü 3 hızlı orta saha ile oynarsa (birisi Rashica olmak üzere...)Türkiye'nin her takımının içinden geçer. İnşallah ben oldum demez ve gelişimini sürdürür.
Semih varken şu 4-3-3 türevlerini unutmamız lazım. Hazır bizde kanat yok, hocada kanatsız sistemi çok seviyorken benim şuan hocadan beklentim 4-1-3-2 ile çıkması. Bu oyun ile hoca hem Semihi hemde Gedsonu kazanır.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı zubeyirbaya

Semih varken şu 4-3-3 türevlerini unutmamız lazım. Hazır bizde kanat yok, hocada kanatsız sistemi çok seviyorken benim şuan hocadan beklentim 4-1-3-2 ile çıkması. Bu oyun ile hoca hem Semihi hemde Gedsonu kazanır.

4132 deneyebilir ama bir kaç maç sonra bence. henüz bir kaç antremana çıkabildiler. dizilim anlatmakla uğraşacak zaman bulamamış olabilir hoca. rize maçına benzer çıkıp kazanmaya çalışırız gibime geliyor. belki o maçta aldığı notlardan bir kaç ufak tefek defansif soruna müdahale etmeye çalışabilir. demir ege o rolde kötüydü ona müdahale edebilir vs

Çevrimiçi BlackEagle16

Hocam salihte ne gördün canını yediğim Salih çıkınca Beşiktaş'ın oyunu düzeliyor görün sunu
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi sEuL

Yoruldum, artık şu Cenk ve türevleri nedeniyle maç falan izlemek Besiktas’i takip etmekte falan zorlaniyorum.

Zaten Onur ve Umut türevleri ile sınanıyoruz yeterince, futboldan değil hayattan soğuyuruz - üstüne Cenk falan yapmayın Allah aşkına ya.

Oynatin şu Semih’i de en uçta işte (Küfür Yasak)₆, dilimizde tuy bitti halen kanat olarak oy atıyorlar çocuğu ya. Yeni hoca gelmiş günleridir şu mavi bekliyorsun sonra yine aynı tas aynı hamam.

Bir aydır şu takımı takip eden birinin Cenk ile Onur ile işi olmamalı artık. Neyse off ya

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bakalım Cenk önceki maçlardaki gibi kendi basması gereken yere el kol hareketleriyle birilerini yönlendirmeye çalışacak mı?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bence hoca Cenk ve Salih in durumunu görüp sözleşme konusunda fikir sahibi olmak istiyor.
Ha hehangibir yoldan geçen Besiktasliya sorsa cevap çok net ama neyse hoca da görsün.

Çevrimiçi sEuL

Bence hoca Cenk ve Salih in durumunu görüp sözleşme konusunda fikir sahibi olmak istiyor.
Ha hehangibir yoldan geçen Besiktasliya sorsa cevap çok net ama neyse hoca da görsün.
Tehlikede burada işte, yeni hoca gelmiş kimseyi tanımıyor. Bu ikisi bi taraflarını yırtıp hocanın gözüne girmeye çalışacaktır muhakkak. Yeni kontratı aldıktan sonra ise yatışa geçebilirler, sonrası umurlarında olmaz. 

Çevrimiçi Talisca1903

asıl tehlike kalede kiralık kalecemiz bugün neuer olur hiç sekmez

Çevrimiçi sEuL

Semih ya, bayiliyorum sana çocuk aferin.

Bu kadar kolay rakip eksilten ve hep dikine oynayan başka oyuncumuzu hatırlamıyorum yakın zamanda.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Su çocuğu bugüne kadar oynatmayan tum salaklara saygılarımı sunuyorum.

Çevrimiçi Talisca1903

semih iyi başldı Cenkte fena değil

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Zamanında burada bir kaç kişi Semih oynasın diye bir yerlerimizi yırttık.
Su an aynısını Demir Ege için soyluyorum.
Bu çocuk oynadıkça güçlenecek ve çok önemli bir özelliğe sahip. Basit biçimde dikine oynuyor. Salih oynayacağına onun yerine fazlasiyla oynar.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

semih iyi başldı Cenkte fena değil

Cenk iyi yada kötü diyeceğimiz herhangi bir şey henüz göstermedi.

Çevrimiçi Talisca1903

Cenk iyi yada kötü diyeceğimiz herhangi bir şey henüz göstermedi.
forvetin yapması gereken şeylerde var

Çevrimdışı kahyaoglueren

Cenk yine kaçırmaya devam ediyor

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi levitate

Zamanında burada bir kaç kişi Semih oynasın diye bir yerlerimizi yırttık.
Su an aynısını Demir Ege için soyluyorum.
Bu çocuk oynadıkça güçlenecek ve çok önemli bir özelliğe sahip. Basit biçimde dikine oynuyor. Salih oynayacağına onun yerine fazlasiyla oynar.
+9999999999999
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı zubeyirbaya

cenk şunu bari at be o kadarlık gücün de mi kalmadı lanet olsun

salih'in iki önemli pasıyla üretilen pozisyon

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

cenke bak nasi basıyor nakdkwjflslafl

Etiketler: