Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 289 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5690560 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Mehmet92

İşçilerden bi nebze de olsa iyi haber geldiğine göre şimdi hasar tespiti bekleyecez

Çevrimdışı asyakartalı

dikkat ederseniz domino taşı gibi devrilmiş.. ama domino taşı dizerken güvenli aralık bırakılır...

saha içindeki dikey destek iskelesine kadar devrilmiş..orda durmuş yıkılma..

bir tane daha dikey destek takılabilmiş olsaydı domino gibi devrilmeyecekti
destek iskelesi de çöktü.yerde yatıyor kapalı-yeni açık köşede

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Çok şükür hayati tehlikeleri yok işçilerin.
Görünen o ki o devrilenlerin bir çoğunda esneme hasar var. Değişmeleri gerekecek mi bakalım. Eğer gerekirse ne kadar sürede gelecek. Aşırı bir zaman kaybı olmaz umarım bu arada jackler takılır uzun halatlarla birlikte o bölüm beklenirken muhtemelen.
Oh be kardeşim yemin ederim haberlere bile bakamadım siteye gireyim dedim ve senin mesajı sayfa başında ilk gördüm. Boş ver bu arada ne kadar esnerse esnesin ne kadar zamanda değişirse değişsin hiç bir işçi çalışan emekçi kardeşimize bir şey olmamış ya . Hiç bir şey bırakın insan canını tırnağından bile önemli değil
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı CanEmre

dikkat ederseniz domino taşı gibi devrilmiş.. ama domino taşı dizerken güvenli aralık bırakılır...

saha içindeki dikey destek iskelesine kadar devrilmiş..orda durmuş yıkılma..

bir tane daha dikey destek takılabilmiş olsaydı domino gibi devrilmeyecekti
numaralıda ilk yapılanların vardı dikey iskelesi. Muhtemelen de o çöktü
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı ALBATROS

canlı yayın ne zaman açılır acaba  :alala:

hasar gidene kadar açılmaz kötü bir görüntü var sonuçta

Çevrimiçi Necmi

iki işçimize geçmiş olsun ucuz atlattık arkadaşlar.
işçilerimizle ilgili detaylı bilgiler gelir paylaşırız.
Şu an için görünen büyük bir tehlikeyi küçük sıyrıklarla atlattığımız
yönünde. Emekçilerimizin durumu iyi olduğuna göre şu anda hasarın boyutuyla
ilgili konuşabiliriz. Destek kaynaklı bir problem olduğunu sanmıyorum yıkılan noktada zaten destek vardı.
o desteği bile yıktığına göre burda bir dış etken söz konusu büyük ihtimalle vinçle ilgili bir
problemden kaynaklanmış gibi görünüyor. Ama şimdiden şu suçlu bu suçlu diyerek birilerini
Afişe etmenin bir manası yok ve büyük haksızlıklar ortaya çıkar kimse böyle bir vebal altında kalmak
istemez sanırım. Nasılsa bu gece olmasa bile yarın doğru bilgiye ulaşacağız ve bütün problemi detaylarıyla öğreneceğiz.

Çevrimdışı CUBUKLU

herhangi bir yamulma kırılma çatlama bozulma vs. yoksa çabuk toparlanır gibi görünüyor. bekleyip göreceğiz
Beşiktaşk'ı vodafone arenaya sığacak mı ?

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Allah acil şifalar versin emekçi kardeşlerimize.Benim bir sorum olacak arkadaşlar. Bu kazadan sonra iş Güvenliği konusunda stadla ilgili hukuki bir süreç, bir sıkıntı olur mu?
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Mehmet92

iki işçimize geçmiş olsun ucuz atlattık arkadaşlar.
işçilerimizle ilgili detaylı bilgiler gelir paylaşırız.
Şu an için görünen büyük bir tehlikeyi küçük sıyrıklarla atlattığımız
yönünde. Emekçilerimizin durumu iyi olduğuna göre şu anda hasarın boyutuyla
ilgili konuşabiliriz. Destek kaynaklı bir problem olduğunu sanmıyorum yıkılan noktada zaten destek vardı.
o desteği bile yıktığına göre burda bir dış etken söz konusu büyük ihtimalle vinçle ilgili bir
problemden kaynaklanmış gibi görünüyor. Ama şimdiden şu suçlu bu suçlu diyerek birilerini
Afişe etmenin bir manası yok ve büyük haksızlıklar ortaya çıkar kimse böyle bir vebal altında kalmak
istemez sanırım. Nasılsa bu gece olmasa bile yarın doğru bilgiye ulaşacağız ve bütün problemi detaylarıyla öğreneceğiz.

Necmi abim yeni açığın kapalıya doğru tarafında da iskele çökmüştü ekim-kasım zamanlarında.Ciddi gibi gözüken ama çabuk telafi edilen bi sıkıntıydı.Bu da öyle olur mu?

Çevrimiçi fatihsahin

büyük geçmişler olsun verilmiş sadakamız varmış diyelim Allah korusun daha feci şeylerde olabilirdi. Hasara gelirsek sonuçta parçalar çelik  hemen esnemede falan iptal olacağını düşünmüyorum test edilmiştir diye düşünüyorum yanlışım varsa düzeltin lütfen
siyah beyaz

Çevrimdışı dropoon

kelepçeler üzerinde durduğu iskeleye sabitlenmemişti. sırayla belli derecelerde aşağı doğru yatmışlar beyaz boruların çok ağır olmadığınıda biliyoruz. ben büyük bi hasar çıkacağını zannetmiyorum vida değişimi enfazla diyorum. kendi düşüncem tabiki, bilgi kirliliği oluşmasın

Çevrimdışı Deniz

Gereksiz mesajlar silinecektir dalga geçilecek bir durum yok orda canlar riske edildi.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Gereksiz mesajlar silinecektir dalga geçilecek bir durum yok orda canlar riske edildi.

:claps: :claps:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı yedic

Öncelikle geçmiş olsun. Kazadan dolayı stadın mühürlenme yada yeni açıktaki gibi beklemeye alınma ihtimali var mıdır?

Çevrimdışı Sawii

Çok büyük geçmiş olsun. yaralanan arkadaşlar, umarım biran önce eski sağlıklarına kavuşurlar.

İSG uzmanı olayı inceleyecek mi acaba ? çok prosedür girecek işin içine.  işi durdurma talebi yetkisi bulunuyor. 

Çevrimdışı Deniz

Öncelikle geçmiş olsun. Kazadan dolayı stadın mühürlenme yada yeni açıktaki gibi beklemeye alınma ihtimali var mıdır?
Ölümlü bir kaza olmadı neyse ki.

Ben işlerin devam edeceğini düşünüyorum.Her iş kazası olan şantiye mühürlenseydi memlekette şantiye ya da fabrika kalmazdı.(iş kazaları bizim bildiğimizden çok çok daha fazla oluyor hemen hemen her şantiyede..)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı atlantisyolcusu

Cok büyük geçmiş olsun. Buna da şükür ölüm kalım olsa bu stadı bitirmezlerdi. Allaha bin şükür can kaybı olmamış. Stadlarda ilgili kelepceler, celik borular ve halatlar hasar gorduyse bunların hepsinin yeniden yapılması epey zaman alır gibi görünüyor. Zaten 1 hafta 10 gün aksama var deniyorsa 1-2 ayı geçer. Neyse vardır bi hayır allah beterinden saklasin

Çevrimdışı Deniz

Çok büyük geçmiş olsun. yaralanan arkadaşlar, umarım biran önce eski sağlıklarına kavuşurlar.

İSG uzmanı olayı inceleyecek mi acaba ? çok prosedür girecek işin içine.  işi durdurma talebi yetkisi bulunuyor. 
Stadımızda ISG uzmanları görevli hali hazırda.Olay en kısa zamanda incelenip sonuca varacaktır.

Hasar tespit çalışmaları için de yüklenici firma ile bir çalışma yapılır..

Çevrimdışı Sedat_BJK

Bjktv canli yayin

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı CanEmre

Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı Besiktasincocugu

Oncelikle iki yarali iscilerimize buyuk gecmis olsun. Allah acil sifalar versin. Gercekten cok talihsiz bir kaza. Ihmal oldugunu dusunmuyorum boyle buyuk bir projede, ustelik isin basinda baskanimiz var. Her insaatte boyle kazalar olabilir sonucta. Komplotheorileri ureten ve komik olmaya calisan arkadaslar neyin pesinde anlamis degilim gercekten. 
Besiktask!

Çevrimdışı dropoon

Çevrimdışı Sedat_BJK

Cok sukur emekcilerimiz iyi. Kemerlerinin bagli oasi kurtarmis onlari. Bu arada isguvenligi konusuluyor, spikerin kafasinda baret yok uzerinde renkli yelek yok..

Çevrimdışı Deniz

Vinçten kaynaklı gibi durduğunu düşünmüştüm ilk belirlemelere göre öyleymiş sanırım..

Çevrimdışı Sedat_BJK

Vinçten kaynaklı gibi durduğunu düşünmüştüm ilk belirlemelere göre öyleymiş sanırım..
Bence de. Bir kisinin bir anlik hatasi dedigine gore vincin bumu  iskeleye carpti heralde...