26.Hafta / Beşiktaş - Başakşehirspor
26.Hafta / Beşiktaş - Başakşehirspor

Beşiktaş Forum|26.Hafta / Beşiktaş - Başakşehirspor Skor : Beşiktaş - Başakşehirspor Tarih : 06/04/2015 Saat : 20:00 Stadyum : Fatih Terim Stadyumu Hakem : Mete Kalkavan Yayın : Lig TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

26.Hafta / Beşiktaş - Başakşehirspor  [Okunma sayısı 121825 defa] 26.Hafta / Beşiktaş - Başakşehirspor

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

45 dakikalık rezillik izledik abiler.

Rakip rezil,
Hakem rezil,
Takımımız rezil..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı atalay

Her şeye rağmen 3 tane net pozisyonumuz var; bu kadar cömert olmamalıyız.
[ Son Düzenleme: 06 Eylül 2017, 04:09:42 atalay ]

Çevrimdışı Türkay

İkinci yarı kim girerse girsin bu şekilde oynamaya devam edersek hiç bir şey olmaz.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı talha

Noldu bazılarının kurtarıcısı Sivok sahalarda pek yok gibi. :kop:
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimiçi Samet Ç

Noldu bazılarının kurtarıcısı Sivok sahalarda pek yok gibi. :kop:
Öyle deme o ALTIN KAFA  :kop:

Çevrimdışı cisse557

Italyada juventus, İngilterede Chelsea, Fransada Psg, Ispanyada Barcelona,  Almanyada Münih. Hepsi lider gibi oynuyor. Pas yuzdeleri yüksek, oynamayı seven takımlar. Bize bakıyorum. Geriye yaslanip kontralardan gol atmaya çalışan takım. Nasıl olcak bu şampiyonluk işi birisi bana anlatabilir mi?

Çevrimdışı Efe

Bu macta puan kaybi Herseyi bitirir kafa olarak yazik edecekeler bu kotu gs ve fb nin gerisinde kalacaklar bu takim şampiyonlugu kendisi verecek yazik olacak :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Deniz

Bu futbolla 9 da 9 mu yapacaz?
Fenerin macini izledim gs nin macini izledim adamlar inanmis.bizimkilerin ilk yari performansiyla devam ederlerse en iyi ihtimal 1 puan aliriz.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı wbishop82

artık dayanamıyorum.bu kadar göz göre göre hakkı yenen bir takımın maçını izleyemiyorum.haksızlıkları gözümüzün içine baka baka yapıyorlar.bu eziyeti bizlere izletiyorlar.çok üzücü.böyle olmamalıydık.kalecisi ayrı,sedat denen kasabı ayrı,hakemi ayrı.takım tam futbol oynayacak İZİN VERMİYORLAR !!! ben kızamıyorum bu oyunculara,sizleri bilemem.gerçekten bu kadar bariz yapılmaz bazı şeyler.rakiplerin attığı gollere bir bakın.tamam süper oynamıyoruz belki ama adamlar bizim yarımızı oynamıyor.eleştiremem arkadaş ben bu futbolcuları.hepsine helal olsun.çok üzgünüm dayanamıyorum artık

Çevrimdışı Celestine Babayaro

Go Home Bilic sesleri yükselecek artık.Bu maçı alsak da bu oyunla Beşiktaş yürümez.BEŞİKTAŞ ağır taştır Bilic coktan bu taşın altında kalmış,can çekişiyor.Oyunumuz çok kötü ikinci yarı kesinlikle bir forvet daha girmeli

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 19 Kasım 2016, 18:29:43 atalay ]

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bu futbolla 9 da 9 mu yapacaz?
Fenerin macini izledim gs nin macini izledim adamlar inanmis.bizimkilerin ilk yari performansiyla devam ederlerse en iyi ihtimal 1 puan aliriz.
Büyük maçlar inandırır abi, derbiler yani :)
Bizim takım 2 sezondur 2 defa berabere kalmış, diğerlerinde yenilmiş..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Nisan 2015, 21:04:04
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Italyada juventus, İngilterede Chelsea, Fransada Psg, Ispanyada Barcelona,  Almanyada Münih. Hepsi lider gibi oynuyor. Pas yuzdeleri yüksek, oynamayı seven takımlar. Bize bakıyorum. Geriye yaslanip kontralardan gol atmaya çalışan takım. Nasıl olcak bu şampiyonluk işi birisi bana anlatabilir mi?

Çok uç örnekler olmadı mı :)

Ben Psv gibi onun tarzında oynasak ona razıyım :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Nisan 2015, 21:04:41
  • Beşiktaş / Bodrum
Her şeye rağmen belli olmaz maç ortada böyle böyle önemli olan kazanmak artık.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Büyük maçlar inandırır abi, derbiler yani :)
Bizim takım 2 sezondur 2 defa berabere kalmış, diğerlerinde yenilmiş..
Derbilerde rezil futbol oynatiyor bari boyle maclarda duzgun oynatsin.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı tnevel92

başakşehirli oyunculara üç büyüklerin formasını giydir. hersene lig şampiyonluğunu domine eder.
gördükleriyle karar verenler, göremediklerine yem olurlar

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Derbilerde rezil futbol oynatiyor bari boyle maclarda duzgun oynatsin.
Abi gs rezil haldeyken zirveye geçti, inandı.
Fb koptuk derken 2 derbi aldı, inandı.
Biz sene başından onların 2 katı kadar inanıyoruz ama bu giderek azalıyor, artmıyor bi türlü.

Çevrimdışı Deniz

Her şeye rağmen belli olmaz maç ortada böyle böyle önemli olan kazanmak artık.
Oyle degil iste.rakiplere bakiyorum gümbür gumbur basliyorlar maca.adamlar sampiyonluk arzusuyla yanip tutusuyor.bizde neden bu heyecan yok.neden biz boyle oynamiyoruz?

Çevrimdışı cisse557

artık dayanamıyorum.bu kadar göz göre göre hakkı yenen bir takımın maçını izleyemiyorum.haksızlıkları gözümüzün içine baka baka yapıyorlar.bu eziyeti bizlere izletiyorlar.çok üzücü.böyle olmamalıydık.kalecisi ayrı,sedat denen kasabı ayrı,hakemi ayrı.takım tam futbol oynayacak İZİN VERMİYORLAR !!! ben kızamıyorum bu oyunculara,sizleri bilemem.gerçekten bu kadar bariz yapılmaz bazı şeyler.rakiplerin attığı gollere bir bakın.tamam süper oynamıyoruz belki ama adamlar bizim yarımızı oynamıyor.eleştiremem arkadaş ben bu futbolcuları.hepsine helal olsun.çok üzgünüm dayanamıyorum artık
Farklı maçları mı izliyoruz acaba? Ben Gs maçını izlerken top rakip defansın ayağına gelince yasin umut bruma snejider dortlusunun pres yapıp oyun kurdurmadigini görüyorum. Gole 5-6 kişiyle gittiklerini görüyorum. Adamlar rakibi hata yapmaya zorluyor ve yaptırıyor. Sen geriye yaslanip kalecilerin futbolcuların hata yapmamasindan yakınıyorsun. Adamlar şampiyonluga inanmis gibi oynuyor. Bırakalım artık bala kazanıyorlar lafını.

Çevrimdışı Deniz

Dogru duzgun bir devre olmasi dilegiyle

Çevrimiçi Samet Ç

abi bu saatten sonra tabela lazım da onu da beceremiyor Bilic.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Neyse :bandit:
2. yarı başlıyo hadi Bismillah yeniden

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Nisan 2015, 21:08:30
  • Beşiktaş / Bodrum
Oyle degil iste.rakiplere bakiyorum gümbür gumbur basliyorlar maca.adamlar sampiyonluk arzusuyla yanip tutusuyor.bizde neden bu heyecan yok.neden biz boyle oynamiyoruz?

Abi abartmayın :)

Attıkları ilk golleri görmedin mi ikisinin de? Kaldı ki oynadıkları takımlara bakın. Bu kıyas yanlış olur.

Böyle bakarsak biz de Erciyes'i ezdik geçtik.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Kemal

Dk 65 ten sonra nasıl yerlerde yatıp zaman oldurecekler iyi seyredin

Çevrimdışı EagleForce

Su futbolla bir sekilde sampiyon olsak bile seneye Bilic olmamali su takimin basinda. Ama 2. olsak bile kesin kalir. 3.lukte belki gider. O bile garsnti degil bu yonetimle.

Etiketler: