Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5074579 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı Anıl

Zemin ekme hibrit olursa bu sezon oynanmaz olayı nerden çıktı ? SIS ile yapılan ilk röportajda ekme yapılacağı ve drenaj dahil 70 gün süreceği söylenmişti. 20 Şubatta başlanmış olsaydı drenaja 70. gün 30 Nisan oluyor. Ki daha önce başlandı.

Bir de kombine konuşulmuş. Satılan kombine sayısı 22-23 bin civarındaydı en son :)

Çevrimdışı sallapati

kamera açısı bence ideal.. Teşekkürler @ZEKI abi

Çevrimdışı cursedofdragon

merhaba arkadaslar,
http://haber.besiktasarena.com/wp-content/gallery/vodafone-arena-fotograflari-27-subat-2016/vodafone-arena-27-Subat-2016-41.jpg burasi numarali daki kamera cekim alani
http://haber.besiktasarena.com/wp-content/gallery/vodafone-arena-fotograflari-27-subat-2016/vodafone-arena-27-Subat-2016-42.jpg
oradan sahanin gorunus yeri
@ddc1979  tanistigimiza cok memnun oldum cikarken seni goremedim, nasilsa daha cok gorusecegiz maclarada bekleriz.
stad ile ilgili ustun koru bir yorum yapacak olursam. Taraftar alanlari ile ilgili bir sikinti yok gibi, ama ne 19 mart nede 9 nisana bu stad acilamaz. Ciddi anlamda yapılacak isler var ve yetismez.
30 nisan ise neden olmasin buyuk olasilikla 30 nisana yetistireceklerdir.

abi kamera açısı 2.ci kat balkon olmuyacakmıydı ?

Çevrimiçi Necmi

Çatının tribün üstünü kapatmıyor diyen arkadaşlar için bu foto aydınlatıcı olur

Çevrimdışı FARUK

Site deki Bu fotoğraflar özellikle göz hizasında çekildi arkadaşlar
Sırasıyla yeni açık en üstte çatının saha görünümü ile ilgisi
Köşe yırtığı üst kenarından ve yan kenarından koltuğa oturarak göz hizasında çekilen fotolar

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

merhaba arkadaslar,
http://haber.besiktasarena.com/wp-content/gallery/vodafone-arena-fotograflari-27-subat-2016/vodafone-arena-27-Subat-2016-41.jpg burasi numarali daki kamera cekim alani
http://haber.besiktasarena.com/wp-content/gallery/vodafone-arena-fotograflari-27-subat-2016/vodafone-arena-27-Subat-2016-42.jpg
oradan sahanin gorunus yeri
@ddc1979  tanistigimiza cok memnun oldum cikarken seni goremedim, nasilsa daha cok gorusecegiz maclarada bekleriz.
stad ile ilgili ustun koru bir yorum yapacak olursam. Taraftar alanlari ile ilgili bir sikinti yok gibi, ama ne 19 mart nede 9 nisana bu stad acilamaz. Ciddi anlamda yapılacak isler var ve yetismez.
30 nisan ise neden olmasin buyuk olasilikla 30 nisana yetistireceklerdir.

Evet :halay:

Harika oldu bu abi ellerinize sağlık :claps: :claps:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı bjklimert_

Bugün kaplama çalışmları devam ediyor mu
[ Son Düzenleme: 27 Şubat 2016, 15:50:14 bjklimert_ ]

Çevrimdışı denilanz

Site deki Bu fotoğraflar özellikle göz hizasında çekildi arkadaşlar
Sırasıyla yeni açık en üstte çatının saha görünümü ile ilgisi
Köşe yırtığı üst kenarından ve yan kenarından koltuğa oturarak göz hizasında çekilen fotolar
Süper, teşekkürler. Soru işareti falan kalmadı.

Çevrimiçi Necmi

Zemin ekme hibrit olursa bu sezon oynanmaz olayı nerden çıktı ? SIS ile yapılan ilk röportajda ekme yapılacağı ve drenaj dahil 70 gün süreceği söylenmişti. 20 Şubatta başlanmış olsaydı drenaja 70. gün 30 Nisan oluyor. Ki daha önce başlandı.

Bir de kombine konuşulmuş. Satılan kombine sayısı 22-23 bin civarındaydı en son :)
sorun çimin bitmesi değil oynanacak maç kalmıyor @Anıl  en fazla iki maç kayseri ve osmanlı maçları
oynanabilir. bitiyor biz maçları deplasmanda yapıyoruz :bandit:

Çevrimdışı ZEKI

stadi gezmeye basladiginizda inanin surasi neresi burasi neresi demekten, burda ne var ne olacka diye merak etmekten unutuyorsunuz. Bizde eski acik taraftar dolasim alanina cikmayi eski acik uste cikmayi unuttuk  :D unuttugumuz bu olsun. Ama yeni acık balkon koselerden harika gozukuyor. Stadin ilk sirasindanda en ust sirasindan da fotograf cektik. Bazi fotograflar iyi cikmamis kusura bakmayin. Su an icin fotograflarda bos oda olarak gordugunuz alanlar soyunma alanlari. Hala kendime gelemedim. Ust bas camur olmus takim elbisenin pacalari camur icinde  :evillol: :evillol:

Calisanlar cok yardimciydi. Hepsi canla basla calisiyorlar. Ust tavan kaplamalarini yapan bir kardesmizle konustuk bizim isimiz 15 gune bitiyor dedi. Zemin kaplamalari taraftar alanlarinin cogunda bitmis.

Çevrimdışı Kartalizm06

Merhaba arkadaşlar forumu izleyici olarak epeydir takip ediyorum. Yorum yazıp kalabalık yapmak istemediğim için bu zamana kadar üye olup yorum yazmadım. Zaten sorulması gerekenleri soran çok ilgili ve bilgili arkadaşlarımız var. Hepinize teşekkür ediyorum. Hepinizin emeğine yüreğine sağlık.

Bugün başkanın açıklamasından zeminin serme çimden vazgeçilip ekme çim yapılacağını mı düşünmemiz gerek?

Peki ekme çim yapılacak olursa 70 gün diye biliyorduk bu süreç ne zaman başlamış saymalıyız?

Selamlar...
Şampiyonluk hasretiyle çok çile çektik,
Geceleri uyumadan sabahlar ettik,
Uçurumlara düşmeden tut elimizi,
Şampiyon ol BEŞİKTAŞIM mesut et bizi!

Çevrimdışı ozan062

ışıklandırmalar takılıyor dedi başkan ,, bakalım aksam maçlarında stadyum cokmu aydınlık olacak yani tribünlerin oldğu yer birazcık karanlık mı olacak yoksa oralarda aydınlıkmı olacak merakla bekliyoruz
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı ddc1979

@ZEKI abi senle Tanışma şeklimi ölsem unutmam artık :) Bende senle tanıştığıma çok memnun oldum.
Kalsaydın pasta yiyecektin.
Kaçırdın pastayı :)
ağaçlı yoldan yürümek...mabede varmak...

Çevrimdışı Anıl

sorun çimin bitmesi değil oynanacak maç kalmıyor @Anıl  en fazla iki maç kayseri ve osmanlı maçları
oynanabilir. bitiyor biz maçları deplasmanda yapıyoruz :bandit:
E tamam abi 30 Nisana çim yetişmez diyenler için yazdım ben. Bence 30 Nisanda açılır stad daha önce de söylemiştim :)

Çevrimdışı ZEKI

Çevrimdışı kartal190321

adamların defansı iyi sadece.. Kazanırlarsa o yüzden kazanırlar biz kaybedersekte defansımız yüzünden kaybediriz. Biraz dikkatli oynamamız lazım.. Beraberlik bize fazlasıyla yeter kazanırsakta tadından yenmez ama kaybetmememiz lazım..

bir maç eksiğimiz var yediğimiz gol 20....fenerin yediği gol 19...onların defansı iyi bizim kötü nasıl bi çelişki...ülkemizde açılış yapma meraklısı siyasiler var istesekte istemesekte uymak zorunda kalınıyor...anlayış gösterilmesi lazım...başkanda futboldan anlıyor taraftar gibi düşünmüş..toki arenadan şampiyon olarak çıkacaz...osmanlı maçıylada hem stat hemde şampiyonluk bi arada olursa tadından yenmez başkanda böle düşünüyordur tahminimce :bandit:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimiçi Necmi

E tamam abi 30 Nisana çim yetişmez diyenler için yazdım ben. Bence 30 Nisanda açılır stad daha önce de söylemiştim :)
ekme bile olsa 30 Nisanda sahayı yemyeşil görürüz @Anıl

Çevrimdışı sallapati

ben size açılış tahminimi vereyim..

23 nisan (siyasilerle olan açılış ) taraftar olmayacak .. kurdele kesilecek
30 Nisan - Kayserispor maçıyla görsel şölen ve ilk maç..

Ağustos-Eylül aylarında da Barcelona ile uluslararası açılış (daha büyük görsel şovlar ve konserler)  :bandit: :bandit:

Çevrimdışı Anıl

Çevrimdışı m1903

Herkese selamlar,

Üye olmak bugüne kısmetmiş, uzun süredir ziyaretçi olarak takip ediyordum. Gerçekten stat hakkında hemen hemen herşeyi buradan öğrendim. Bu vesileyle herkese verdiği bilgilerden dolayı ve emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Fotoğraflar için ayrıca teşekkürler,çekenin ellerine sağlık.  :)

Çevrimdışı tifosi_BJK_1903

Başkana katılıyorum bende 23 Nisanda kupayı kaldırırız... Daha geç olmaz

Sent from my iPhone using Tapata tapata duu

Çevrimdışı Hasan Tahsin

bir maç eksiğimiz var yediğimiz gol 20....fenerin yediği gol 19...onların defansı iyi bizim kötü nasıl bi çelişki...ülkemizde açılış yapma meraklısı siyasiler var istesekte istemesekte uymak zorunda kalınıyor...anlayış gösterilmesi lazım...başkanda futboldan anlıyor taraftar gibi düşünmüş..toki arenadan şampiyon olarak çıkacaz...osmanlı maçıylada hem stat hemde şampiyonluk bi arada olursa tadından yenmez başkanda böle düşünüyordur tahminimce :bandit:
Bende diyorum ki futbol bölümüne 15.09 dan beri neden mesaj bırakılmıyor. Meğer buraya yapılıyormuş  :) Bu arada benim doğum günü 30 Nisan. Sesimi çıkarmadan pusuya yattım bekliyorum. Erken sevinmemek lazım
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Tolga

ben size açılış tahminimi vereyim..

23 nisan (siyasilerle olan açılış ) taraftar olmayacak .. kurdele kesilecek
30 Nisan - Kayserispor maçıyla görsel şölen ve ilk maç..

Ağustos-Eylül aylarında da Barcelona ile uluslararası açılış (daha büyük görsel şovlar ve konserler)  :bandit: :bandit:
Aynı fikirdeyim :)
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı raichu

@ZEKI abi senle Tanışma şeklimi ölsem unutmam artık :) Bende senle tanıştığıma çok memnun oldum.
Kalsaydın pasta yiyecektin.
Kaçırdın pastayı :)
nasıl tanıştınız ki merak ettim şimdi  :D

Çevrimdışı FARUK

Herkese selamlar,

Üye olmak bugüne kısmetmiş, uzun süredir ziyaretçi olarak takip ediyordum. Gerçekten stat hakkında hemen hemen herşeyi buradan öğrendim. Bu vesileyle herkese verdiği bilgilerden dolayı ve emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Fotoğraflar için ayrıca teşekkürler,çekenin ellerine sağlık.  :)
Merhaba, hoşgeldiniz