Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 95 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5672256 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı mehmetthedum

Aslında teknik olarak çatı kalkmış durumda. Yani 4 taşıyıcı kablo ve borular halihazırda yerden 10 metre civarında yüksekteler. (Beyaz iskelelerin üzerinde) :bandit: :evillol:
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimiçi Renton

Aslında teknik olarak çatı kalkmış durumda. Yani 4 taşıyıcı kablo ve borular halihazırda yerden 10 metre civarında yüksekteler. (Beyaz iskelelerin üzerinde) :bandit: :evillol:
Kalkmaya basladiktan 20 gun sonra yerine gelir cati
See you in another life,brother.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Şu halde Gs maçına yetişiyor gibi inşallah.
[ Son Düzenleme: 24 Temmuz 2015, 14:50:05 isake ]
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Erdinç

Cati halatları prekastlara serilmiş olsaydı 10 gün kaybımız olacaktı arkadaşın dedigi gibi cati teknik olarak kalkti zaten :) insallah bu hizla emekci kardeslerimiz en kisa zamanda bitirecektir. Artik tarihlerin onemi yok. Keyifle son adimlari izliyorum. Hasret bitecek birde cinconu gömersek ilk macta tarihe gecicek bir mac olur. Bizde o ani yasayan sansli taraftarlar :)

Çevrimdışı guardian

artık dayanamadım bende aranıza katıldım arkadaşlar takip edebildiğim kadarıyla iş sıralarına göre boru dikme temposunu ayarlıyorlar. hibrit çim meselesinde de moralinizi bozmak gibi olmasın ama bu tarz bir uygulama sadece montaj için bile ( çim bekleme süresi hariç ) en az 60 gün sürer maalesef.

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Temmuz 2015, 15:25:07
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
artık dayanamadım bende aranıza katıldım arkadaşlar takip edebildiğim kadarıyla iş sıralarına göre boru dikme temposunu ayarlıyorlar. hibrit çim meselesinde de moralinizi bozmak gibi olmasın ama bu tarz bir uygulama sadece montaj için bile ( çim bekleme süresi hariç ) en az 60 gün sürer maalesef.
:hosgeldin
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Erdinç

Çevrimiçi sozkul

abi bence öyle bir durum varsa stat yapmayalım kalsın yarım , transfer yapalım . Bu taraftar artık şampiyonluk istiyor .

Parayı stad yerine transfere harcadığımızda şampiyon olacağımız kesinse öyle yapalım.
Ama ben stadsız şampiyon olamayız diyorum.

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı kadir137

Forumun haber sitesinden çim firmasıyla yapılan röportajı okumanı tavsiye ederim abi. Çim işlemlerine başladıkları günden tam 70 gün sonra oynamaya hazır bir zemin olacığının garantisini veriyor firma.
Beşiktaş'la kafayı bozmuşsun diyorlar, çok şükür kafamız bozuk kanımız değil.

Çevrimdışı kadir137

Eski açıkta çapraz halatlar takılmış.

Çevrimdışı kadir137

Paletli ries bu aralar biraz tembellik mi yapıyo sanki  :D

Çevrimdışı guardian

Forumun haber sitesinden çim firmasıyla yapılan röportajı okumanı tavsiye ederim abi. Çim işlemlerine başladıkları günden tam 70 gün sonra oynamaya hazır bir zemin olacığının garantisini veriyor firma.
kardeşim makaleyi dikkat ve ilgiyle okudum orada yazdıkları alt yapı sistemini bile kurmaları sadece 30 gün sürer( nereden biliyorsun dersen sentetik çim firmasında çalışıyorum ) çim sisteminin kurulmasıda bir okadar sürer dolayısıyla dikkatini çekerim sistemin kurulması diyor kurulduktan sonrada bekleme süresi var ..
makaledeki paragrafı ekliyorum

Bitiş tarihi belli mi peki?

Tarihlerle ilgi konuşmak pek doğru değil aslında. İşe başladığımız andan itibaren 70 gün sonra sahayı üzerinde oynanabilir şekilde bitmiş olarak teslim edeceğiz. 30-40 günde inşai süreci bitiriyoruz ve 70. günde maç yapılacak şekilde sahayı devrediyoruz.
[ Son Düzenleme: 24 Temmuz 2015, 15:50:08 guardian ]

Çevrimdışı hic2222

Parayı stad yerine transfere harcadığımızda şampiyon olacağımız kesinse öyle yapalım.
Ama ben stadsız şampiyon olamayız diyorum.
Geçen sezon stadımız olsaydı bence şampiyon olurduk....
Önce stad
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı capo di capi

Geçen sezon stadımız olsaydı bence şampiyon olurduk....
Önce stad

Aynen önce stad  :ok:
Süleyman Seba Ölümsüzdür

Çevrimdışı hic2222

Oooo bir destek iskelesi daha hazırlanmış. Nerede kullanılacak aceba

Edit :
Derken yerine geldi. :)
[ Son Düzenleme: 24 Temmuz 2015, 15:55:00 hic2222 ]
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı Easthanbool

" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimdışı Ayberk

Ev yok eşya var, neye yarar içine koyamadıktan sonra. Önce Stad
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Beyler kombine alacağım. Eski açık ile numaralının birleşimi, üst kat. O açıdan bir fotoğraf var mı acaba?

İkinci soru: Normal garanti bonus card'a taksit yapıyorlar mı acaba? Bilgisi olan cevap verirse sevinirim. :)
İmza forum kurallarına aykırı

Çevrimdışı Erdem Çözer

kardeşim makaleyi dikkat ve ilgiyle okudum orada yazdıkları alt yapı sistemini bile kurmaları sadece 30 gün sürer( nereden biliyorsun dersen sentetik çim firmasında çalışıyorum ) çim sisteminin kurulmasıda bir okadar sürer dolayısıyla dikkatini çekerim sistemin kurulması diyor kurulduktan sonrada bekleme süresi var ..
makaledeki paragrafı ekliyorum

Bitiş tarihi belli mi peki?

Tarihlerle ilgi konuşmak pek doğru değil aslında. İşe başladığımız andan itibaren 70 gün sonra sahayı üzerinde oynanabilir şekilde bitmiş olarak teslim edeceğiz. 30-40 günde inşai süreci bitiriyoruz ve 70. günde maç yapılacak şekilde sahayı devrediyoruz.

kendi verdiğin bilgi ile kendi yazdığını çürütmüşsün :) adamlar açıkça işe başladığımız andan itibaren 70 gün sonra oynanır diyor :)
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı mesut

abi bence öyle bir durum varsa stat yapmayalım kalsın yarım , transfer yapalım . Bu taraftar artık şampiyonluk istiyor .

çok fazla iletim olmasa da her gün giriş yapmadan forumu takip edenlerdenim. şu iletiyi görünce yazmadan edemedim.
geçen sene galatasaray şampiyon oldu, peki şu anda gs taraftarı dahil tüm taraftarlar neyi konuşuyor. yeni transferleri, formaları, şampiyonluk ihtimallerini vs değil mi.

demek istediğim şampiyonluğu hepimiz istiyoruz ama futbolda da dün yok, hemen sonrasında yeni sezonu düşünmeye başlıyorsun. o yüzden stad yarım kalsın ama şampiyonluk gelsin mantığını anlayamıyorum.

1 sene şampiyon olursun 10 sene beklersin. ama böyle bir stadın (ki sana belki 50 yıl hizmet edecek), her sene seni en güçlü şampiyonluk adayı yapacak taraftarı parayı desteği vs vs getirecek.

bu lafa bu kadar takılmamın sebebi de kişisel değil. başka zaman ve yerlerde de "stad yapacağımıza transfer yapsaydık da şampiyon olsaydık" diyen çok beşiktaşlı gördüm. sanki transfer yapınca şampiyonluk garanti oluyor. az daha sabredin.

Çevrimdışı Hakan Gülcan

Eski açıkta çapraz halatlar takılmış.

Onlar da gerilecek dimi öyle salınmayacak  :D
"Beşiktaş için bir şeyler yapmak istiyorsanız, kimsenin adamı olmayın."

Çevrimdışı Efe

suana kadar 2 adet boru takildi simdi vincler yer degistiriyor numarali orta bolumden devam edecekler boru takmaya
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Şampiyon Beşiktaş JK