Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 125 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1771569 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu arkadaşı hatırladınız mı?Maganda hocasını korumak için kastığı algıya bak :D Bu leş medyanın yazdığı hiçbir şeye itibar etmemek lazım.
Hahaha.

Bizim bazı kurnaz(!) taraftarlar da , Fikret Orman'a çakmak için "Bu herifi araştırmacı gazeteci, Beşiktaş'ın haklarını koruyor" diye savunuyorlardı.

Çevrimdışı tuncaboylu

Artık itibar etmeyeceklerdir.Taraftarı birleştiriyorlar bu tür açıklama ve haberlerle. Farkında değiller  :evillol:
Ederler ederler.

Bu paralı fedai yine bir otopark haberi yapar, bizim bazı taraftarlar da başkanı gömmek için bunun kıçının dibine düşerler.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ederler ederler.

Bu paralı fedai yine bir otopark haberi yapar, bizim bazı taraftarlar da başkanı gömmek için bunun kıçının dibine düşerler.

Ülkede bazı şeylere değişmez diyorlar ama değişiyor. Bu değişecek,değişti  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

fenerlilerin tff.ye geldiği belli olmaya başlamış yıllarca sözde beşiktaşlılar yönetiyrdu şöle bi çakışlarını görmemiştik

Objektif Beşiktaş, efendi Beşiktaş, diye diye diye tepemize çıktılar. Helal olsun, böyle olacaksın, fakat bize de aynısı yapılacak. Yönetim konusunu kesinlikle değerlendiremedik.

Çevrimdışı Sinan23

Şuan Mkd nin maçı var. Forvetleri Sam Nombe hoşuma gitti. Golde de iyiydi. Çok hızlı atletik ve rakibin sırtından düşmüyor. David Kasumu da iyi ortasaha.

Çevrimdışı cursedofdragon

Türkiye: Mert Günok, Zeki Çelik, Merih Demiral, Çağlar Söyüncü, Umut Meraş, İrfan Can Kahveci, Emre Belözoğlu, Güven Yalçın, Yusuf Yazıcı, Hakan Çalhanoğlu, Cenk Tosun

Çevrimdışı tuncaboylu

Türkiye: Mert Günok, Zeki Çelik, Merih Demiral, Çağlar Söyüncü, Umut Meraş, İrfan Can Kahveci, Emre Belözoğlu, Güven Yalçın, Yusuf Yazıcı, Hakan Çalhanoğlu, Cenk Tosun
Güven'den hattrick bekliyorum.

Çevrimdışı worns

Güven sol tarafta oynayacak herhalde. Orada verim verebileceğini düşünüyorum. Rakip zaten zayıf bir kaç gol sıkıştırsa da istatistik yapsa :)

Çevrimdışı worns

Andorra maçında ne yapacaksın Emre'yi be hoca. Kafandaki alternatif kimse onu oynatsana.

Çevrimdışı 38life

Güven Yalçın dünyanın en iyi ortasını açtı.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

karşı da ki takım top oynamaya gelmemiş.

cenk tosun oynamadığı içini geri gitmiş.
hakan çalhanoğlu vasat zaten milli takımda.
güvenden kanat olmaz.
yusuf yazıcıda sadece ts de abdülkadir ile bir şeyler yaptığı yoksa bir halt olmadığı belli.

4 kişi eksik oynuyoruz.

fark yaratacak oyuncu yok orta saha da oğuzhan kadrodaysa oyuna girmeli.

Çevrimdışı worns

cenk tosun oynamadığı içini geri gitmiş.
hakan çalhanoğlu vasat zaten milli takımda.
güvenden kanat olmaz.
yusuf yazıcıda sadece ts de abdülkadir ile bir şeyler yaptığı yoksa bir halt olmadığı belli.

4 kişi eksik oynuyoruz.

fark yaratacak oyuncu yok orta saha da oğuzhan kadrodaysa oyuna girmeli.

Ozi çıktı kadrodan sakatlığı nedeniyle.

Çevrimdışı mrred

Bu milli takımın oyunu size hangi takımı hatırlatıyor ?
Ufak bir ipucu ; kapanan takımlara karşı tek opsiyonu orta açmak olan bir takım
The great gig in the sky

Ozi çıktı kadrodan sakatlığı nedeniyle.

doğru unuttum işimiz zor o zaman.

Çevrimdışı mrred

Vodafone Park'ta aylar sonra bir takım gömülen rakibine karşı sağlı sollu seri ortalar yaparak pozisyon arıyor. Şenol Güneş'in geri dönüşü! İkinci yarıda Talisca da girerse Andorra'nın kilidi çözülür.
The great gig in the sky

Çevrimdışı worns

Manasız bir panik havası var milli takımda. Rakip kapandıkça ve gol gelmedikçe çizgiden orta kesmeye başladık. Andorra'ya ne ortası kesiyorsunuz arkadaş adamların tek bildiği şey kalenin önünü kapatıp yüksek topları kesmek zaten. İçerde kaç tane stoper kılıklı adam var belli değil.

Az sakin oynayıp ceza yayı üzerinde çoğalmak ve pasla içeriyi zorlamak lazım. Oldukça kalas defans oyuncuları var rakipte. Bir biçimde açık verirler, penaltı yaptırırlar vs. Ceza sahası çevresinde dolanıp durmak gerekir böyle maçlarda. Oyunu genişletmenin hiç bir manası yok. Maçın yapısına uygun değil kanatlara açılıp durmak.

Çevrimiçi sEuL

Ilk yarinin son 10 dakikasini izleyebildim, gozlerim kanadi.
Orta sahadan orta, kanatlardan orta, ceza sahasindan orta....
Insanda biraz futbol aklida olacak, arkadas 1 tane actin olmadi, 2 tane actin olmadi, 3.4.5.6.7.8.9..... bi noktada artik farkli birseyler deneyeyim demek zorundasin artik.

Çevrimdışı worns

Aynısını yazacaktım ama neyse dedim sataşma olmasın referans vermeden yazayım :)

Çevrimdışı mrred

Şu milli takımın en son oynaması gereken oyun yan orta yüksek top ama adamın başka bir opsiyonu olmayınca oyun böyle oluyor işte. Bütün Türkiye son iki sene yaşadığımız kürek futbolunu şimdi anlamıştır.
The great gig in the sky

güven-cenk'in yanına santrafor kaymalı.

orta sahaya bir çilingir girmeli.

4-4-2'ye dönülmeli.

Takım orta sahadan hücum yapamıyor kanat ortaları ile cenk tek başına etkili olamaz.

Çok adam sokmak lazım ceza sahasına...

:)

bunu hatırlattı ceza sahası çevresinde paslaşıp gole atamayan barçayı :D

Çevrimdışı Arthur Dayne

Transferler son hafta geldiği için böyle oynuyor herhalde milli takım

Çevrimdışı mrred

Bir tarafta savunmada santim santim açı açı nasıl duracağını öğreten hatta 60 pasla gol atan , yalancı koşular yaptıran teknik direktörler ve anlayışlar diğer tarafta Kürek futbolu.
The great gig in the sky