Kombine, Bilet ve Kombine Transferi Ana Konu
Kombine, Bilet ve Kombine Transferi Ana Konu

Beşiktaş Forum|Kombine, Bilet ve Kombine Transferi Ana Konu Arkadaşlar malum Passo'nun sitesinde kombine transferi bölümü var. Kombine alıp da maça gidemeyecek olanlar Passolig kartı olan birisine

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kombine, Bilet ve Kombine Transferi Ana Konu  [Okunma sayısı 260902 defa] Kombine, Bilet ve Kombine Transferi Ana Konu

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

Az önce Bursa macina bilet alabilecegimi farkettim, simülasyon yaptim bilet alacakmisim gibi ve ödeme ekranina kadar geldim. Bilet'e para aktarma islemini yaptigim esnada süre doldu tekrar baslamak zorunda kaldim. Bu sefer de koltugu sectikten sonra TC/Pasaport no istedi (ilk denemede aninda diger sayfaya gecmisti TC istemeden), sistemde kayitli pasaport numarami yazdigimda: Girilen bilgiler servis tarafından doğrulanamadı! Lütfen bilgileri kontrol ederek tekrar deneyiniz. mesaji aliyorum ve devam edemiyorum.

Bu arada kombinem yok, daha önce Olimpiyat'ta mac izlemisligim var öncelikli satis kombinesi olanlar icin mi gecerli veya diger statlara gelenler icin de mi gecerli?

Hocam kombine sahibi Tcler geçerli şu anda sadece . Kombinesi olmayan arkadaşlar için 5 Nisanda 3'lü kombine çıkacak  2 gün sonrada Bursa maçı biletleri

Çevrimdışı Thuggie

Su an tekrar ödeme sayfasina kadar gelebildim, ödeme yaparsam alabilir miyim sizce bileti? Sonra'dan iptal etmesinler?

Çevrimdışı Kemal

Suan satışlar ne durumda acaba

Çevrimdışı onder23

Bursa maçı için bilet alırken iş bankası kart ile para yüklemeye çalıştım 4.5g den dolayı mesaj gelmedi
Bende başka kart ile para yükledim. Bu kart ile bilet alırken
''Öncelikli bilet haklarınız şu anda devam eden başka bir rezervasyonda kullanılıyor.''
Hatasını alıyorum nedir bunun çözümü ne yapmam gerekiyor bilen var mı?  :s20: :s20:

Çevrimdışı onder23

Sorun Çözüldü arkadaşlar
Benzer sorunu yaşayan arkadaşlar olursa 15dk sonra  deneyin. O zaman zarfında rezarvasyon düşüyor. Tekrar işlem yapabilir duruma geliyorsunuz

Çevrimdışı Turgay.BJK

• Yavru Kartal
  • *
  • 02 Nisan 2016, 19:02:51
  • Kafanın Tavana Değdiği Yer...
  • Aslolan Hayattır! Hayatta BEŞİKTAŞ!
Bi ara kombine sahibi olup 3lü alanlar bile tekli alabiliyodu. Sonra sistemi kapatıp alınan biletleri iptal ettiler.

| Beşiktaş JK |

Çevrimdışı Burhan Korkmaz

Öncelik hakkın olanlardan maça gidemecek olan varsa bana bir bilet almasını rica ediyorum

Çevrimdışı berkotistis

5 Nisanda  3 lü bilet alacağız iki kişi.  Ben kendi hesabımdan girip iki tane yanyana 3lü bilet alabilir miyim?  Biri benim TCme  diğeri arkadaşın TCsine?   

Çevrimdışı Burak

Kale arkalarından kombinesi olan ve maça gelemeyecek olan varsa, ücreti karşılığında bilet almam konusunda yardımcı olabilir mi? Maçlara gittiğim için öncelik hakkım var ama görünüşe göre bilet kalmayacak bana :(

Mobilden yazıyorum, yazım hataları için kusura bakmayın.

Çevrimdışı gomezcha12

Arkadaşlar ben konya da maça gittim ama passoligim genel passolig olarak ben  beşiktaş passoligi alsam o önceliğim geçerli olur mu bilenlerden çok çok acil yardım bekliyorum  :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20:

Arkadaşlar ben konya da maça gittim ama passoligim genel passolig olarak ben  beşiktaş passoligi alsam o önceliğim geçerli olur mu bilenlerden çok çok acil yardım bekliyorum  :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20:

Önceliğiniz olur ama bilet alamazsınız . Beşiktaş Passolig çıkardıktan sonra bilet alın sorun olmaz heralde

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Fikret

Arkadaşlar bizim 4 kişilik kombine grubundan 1 arkadaş maçlara gelemeyecek.
Kendisinin 3'lü kombine almadığını da yeni öğrendim hemen tekli bilet aldırdım.
Maça gelmek isteyen dayıma transfer ettirmek istiyorum ancak başaramadım.

Bursa maçı tekli bileti TRANSFERİ mümkün müdür?
Daha sonra mı mümkün olacak? Nedir durum bilen varsa yazabilirse sevinirim.

Arkadaşlar bizim 4 kişilik kombine grubundan 1 arkadaş maçlara gelemeyecek.
Kendisinin 3'lü kombine almadığını da yeni öğrendim hemen tekli bilet aldırdım.
Maça gelmek isteyen dayıma transfer ettirmek istiyorum ancak başaramadım.

Bursa maçı tekli bileti TRANSFERİ mümkün müdür?
Daha sonra mı mümkün olacak? Nedir durum bilen varsa yazabilirse sevinirim.

Devirler maçtan 24 saat önce açılacak diye bir haber okumuştum yanlışta hatırlıyor olabilirim

Çevrimdışı Yasin A.

Devirler maçtan 24 saat önce açılacak.

Çevrimdışı MarioGomez1903

Kesin bilgi mi yada bir tahmin mi?

Devirler maçtan 24 saat önce açılacak.

Çevrimdışı mmansiz

Arkadaşlar üçlü kombinesi alsam bir maçını devretmek istiyorum olur mu?  Net bilgi lazım iki maça gidecem ben

M.Mansız

Çevrimdışı aşığımsana

böyle giderse ikinci öncelikte tekli bilet kalmayacak
Ömrümsün Beşiktaş!

Çevrimdışı Ensar

böyle giderse ikinci öncelikte tekli bilet kalmayacak
bence kalmaz kardeşim ama şey var deplasman tribünü iki bin küsür orası mecbur tek bilet satilacak
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Yarın inşallah 3lü bileti alabilirim saat 11de hemen çökücem inşallah problem çıkmaz

Çevrimdışı Thuggie

Üçlü biletlerin fiyatlarini bilen var mi? Tahmini, kale arkalari

Üçlü biletlerin fiyatlarini bilen var mi? Tahmini, kale arkalari

Açıklandı hocam buyrun resmi site

Çevrimdışı Thuggie

Evet az önce gördüm, umarim düsürebiliriz ya. Saatimi simdiden kurdum

Çevrimdışı MarioGomez1903

Uclu bilet alirken kredi karti ile alabiliyormuyuz yada once passolig kartina para mi yuklemek gerekiyor?

Çevrimdışı Ardozo

Arkadaşlar merhaba 2 sorum olacak bu passo işine yeniyim de, cevaplarsanız sevinirim.

"Beşiktaşımızı yalnız bırakmayan taraftar" kategorisine giriyor muyum emin değilim. Passolig'imi daha geçen ay çıkarttım, ancak Arsenal maçında tek maçlık Passo alıp girmiştim. Bu sizce sayılıyor mu?

İkinci olarak; daha önce maça gitmiş, veya kombinesi olan bir arkadaşım 2 bilet alıp birini bana transfer edebilir mi?

Şimdiden teşekkürler.