Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 71 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5007543 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı DenizAnt

Günaydın cehennem çukuru sakinleri
İlk defa şunu beğenmedim yazacağım; soyunma odasındaki mozaikli havuz.bundan tesislerede yaptılar.bana çok amatör geliyor tasarım ve kullanılan mozaik.sanki 1990'lardan kalma gibi hissediyorum görünce.daha şık bir malzeme kullanılamaz mıydı?
Birde defalarca soruldu biliyorum ama gelişme varmı merak ediyorum; tribünlerin en üstlerindeki koltukların olmadığı boş alanlar kötü görüntü veriyor kapatılacak mı bişeyle?

2 ya da 3 yıldızlı kaplıca oteli çocuk havuzu gibi olmuş mozaikli havuz. ya da keçiören, sefaköy gibi yerlerdeki ucuzcu müteahhit işi 3-4 katlı apartman dairesi dış cephesi gibi. bu malzemeyi alıp evinizin banyosunu, ıslak zeminlerini filan kaplamazsınız bugünün zevkiyle. neyse artık o konuda futbolcularımız bir zevksizlik teşhisi koyarlarsa iletirler belki yönetime. nasıl olsa ben girmeyeceğim içine  :icool:

maç günü stada en erken saat kaçta girebiliriz bilen var mı? mümkün olan en erken saatte girip, kapalı üstte biraz dolaşarak, biraz da oturarak stadı içeriden doya doya seyretmek istiyorum da.

Çevrimdışı Sezer94

Bugun gectim stadin ordan takim otobusu girecegi on tarafda calismalar var ayrica kapali arka kisim kaldirim yapilmis

Isiklar cok az yaniyor arkadaslar adamlar tam devir acmiyor hem gerek yok hemde masraf

Bu isiklar stadi isiklandirmaz demeyin ama eksik isiklar var gibi gorunuyor
Her zaman her yerde en büyük kartal.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı metin tan

arkadaslar vodafone arenadaki ilk golumuz hayirlara vesil olsun :)

ilk golü töreye attırmayaydın bari oynamayacak heralde  :lol:

of nasil bi aptallik yapmisim ya tolgayi alcaktim onun yerine hataya bak rezil oldum ya :(

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Numaralı tarafında da sentetik çim işi başlamış. :super: :super: Hafta sonu yedek kulübeleri gelirse şaşır ayın :money: :money: Şaka bi yana hibritte coşmuş mu ne olmui :ok: :ok:

"Stat yamuk olmuş, Konya ve Bursa'nın stadı bile düz"cüler gelir birazdan.  :D
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Emre.Guler

Arkadaşlar o skorboard resmini nerede görürseniz yayınlayan kişiyi uyarin. Benim amacım sadece forumdaki kapasite tartışmasinin dağılmasıydı.  Uyarin silsinler

VSP250g cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı yavvuzz

Golden sonra sosa da gomeze :) . Hay allahim ya o ne bicim sevinc.

Çevrimdışı Erdem Çözer

Arkadaşlar o skorboard resmini nerede görürseniz yayınlayan kişiyi uyarin. Benim amacım sadece forumdaki kapasite tartışmasinin dağılmasıydı.  Uyarin silsinler

Artık iyi niyetinden şüphelenmeye başladım.. Resmen insanları trollüyorsun
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Kadir Akdağ

Yalancının evi yanmış kimse inanmamış :) Bence Fotoşok işine fazla girme güvenirliğini yitirirsin şuan olduğu gibi :)

ysariusta

• Ziyaretçi

:steamed: :steamed: :dont: :dont:

Çevrimiçi Kapkarakartal

Bazı yorumlar okuyorumda kendilerinin Beşiktaş'lı olduğuna inanmak istemiyorum nerdeyse Fikret ORMAN'ı dolandırıcı, vatan haini ilan edicekler. Bu kişiler zannımca her yıldız transferinden sonra kulübü batıran zat-ı muhterem Yıldırım DEMİRÖREN'e "yeter Yıldırım DEMİRÖREN yeterr" diye tezahurat yapan kesim.

Çevrimdışı worns

Herkes yazmış ama bende eklemeden edemeyeceğim, kapasite meselesi anlamsız bir muhabbet. 40 42 bin aralığı bizim için gayet yeterli. Mesele stadın konumu, konforu, işlevselliğinde bitiyor. Yeni stadımız bu anlamda 90 bin kişilik stad yapsanız bile erişemeyeceğiniz özellikler barındırıyor.

Ek olarak takımın seyirci ortalamasını da dikkate alınca meselenin hiç bir anlamı kalmıyor. Yeni stadın etkisiyle ilk başta bolca full çekecek olsak da maksimum 30 bin seyirci ortalamasına oynayacağımız zaman zaman bunun epey altını göreceğimiz açık.

Çevrimdışı Sezer94

Türkiyede stad doldurmak cok zor asla tam dolu olmaz
Her zaman her yerde en büyük kartal.

Çevrimiçi Necmi

hadi canım bu kadar kolay kurtaramazsın :D
Bende ilk resmi gördüm heyecan yaptım sonra senin yayınladığını farkettim  :o_o:

Çevrimdışı harunmustak

Tövbe tövbe sosa sevinç te ne yapıyor öyle  :busted_cop:
Mustafa Pektemek gibiydin sevgilim, ne yaptığın belli değildi...

Çevrimiçi Necmi

Türkiyede stad doldurmak cok zor asla tam dolu olmaz
asla çok iddialı bir kelime  :busted_cop:
cümle içinde çok zor ve asla var asla mümkün değil demek çok zor ise yapılabilir ama
bunun için çok emek gerekir anlamında :D
doldurmada yanlış bir kelime bunu tüm biletlerin satılması olarak değiştirmek lazım
bileti satarsın rahatsızlanır işi çıkar gelemez şu anda kombine satışını durdurmasan herhalde
son kombineye kadar satarsın buda önümüzdeki sezon full stad demek

Çevrimdışı ayayhan

fikret orman

izin alamaz diye eleştirdiler
yıkamaz diye eleştirdiler
yıkmasın eski stad daha iyi diye eleştirdiler
tarihi eser çıkar stad yaptırmaz diye eleştirdiler
yapıldı eleştirdiler
 çatıyı eleştirdiler
koltukları eleştirdiler
stünları eleştirdiler
trübünlerin dik olmasını eleştirdiler
sponsoru eleştirdiler
vs
vs
vs

eleştirmedik yeri kalmadı
sonuç biz burada hiç eleştirmiyormuşuz..

allahım sen sabır ver.

Çevrimdışı yigitcan1903

Mevcut fotoğraflardan tek tek yaptığım sayıma göre koltuk sayısı 42867. Tabi (+) (-) yanılma payı da olabilir. Şimdi Başkan'a sallamak için fırsat kollayan "bazı" arkadaşlar ne bahane bulacaklar merak ediyorum.                                                                                                                       

Tribün tribün verir misin kapasiteyi @ahmetx ten de istemiştim @Mustafa UZUN
[ Son Düzenleme: 31 Mart 2016, 21:43:55 yigitcan1903 ]

Çevrimdışı Kartal1903

insanlar artık senı bu stada atılmış bi trol olarak göruyor  :D :biggrinking: :kop:
BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı Serdar

Şimdi sende bana utanmıyosun diyerek hakaret ettin ozamn.. Ben başkana utanmıyorlarla ve kandırıyorlar kelimesinden başka bişey dememiştim.Önce bi yazdıklarımı baştan sonra okuyun sonra çevap verin bence ..eğer 42 bin çıkarsa laflarımı geri alırım ya çıkmazsa siz hala herşeyi toz pembe yaşamaya devam etcekmisiniz.

Kardeşim bak şimdi, senin haddine mi nasihat vermek falan diyeceksin ama hayata toz pembe bakmak kapkara bakmaktan çok çok iyidir. Üşenmedim tüm iletilerine baktım bir tane olumlu mesajını görmedim. Bu kadar olumsuz bakışla hayat bitmez , azcık ılımlı ol olumlu ol.
Hee benim hayat felsefem  herkese herşeye sallamak diyosan  onu bilmem bak. Sen mükemmelsin böyle devam et derim o zaman.

Çevrimdışı celiker1

Altına not düşmeden photoshop resim paylaşmak şahsen bugün beni rahatsız etti.Yarım saat gerçek mi,değil mi anlamaya çalışmak zorundamıyım?Uğraşmışsın yapmışsın,emeğine saygım var ama paylaşırken altına not düşülmesi daha şık olur...
[ Son Düzenleme: 31 Mart 2016, 21:46:02 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Abdullah

Vodafone Arena Özel Tasarım Formamız #EveDönüyoruz

Çevrimdışı Samet_

Vodafone Arena Özel Tasarım Formamız #EveDönüyoruz
Gerçek mi bu :) Öyleyse süper