2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 397 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11322574 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Koa_lAA

eren i fazla küçümsemeyin bence... özellikleri bakımından çok beğendiğim bir topcu.. sakatlanmazsa yeter bize lig için.. bence iyi transfer olur.. sağlıklıysa tabi..

Çevrimdışı Türkay

Mario'dan Eren Derdiyok'a düştük.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Eren Derdiyok güzellemeleri için yerimizi alalım  :D

Vallaha çok kötü durumdayız ben onu dahi alabileceğimizi düşünmüyorum..

Şuanda sol bek yok muhtemelen Andreas beck oynayacak , stoperde eksiğiz eğer sosa giderse ortasaha çok eksik kalacaktır..

Sol bek ve ortasaha alsınlar ben Cenk Tosun a razıyım forvette. Bu sene çok kötü olduk hem oyuncu satıp bütçe ayarlayamadık hemde ülkede yaşanan olaylar elimizi kolumuzu bağladı.

Çevrimdışı MrtBlgc

Rüyamda Sosa Milanla idmanlara çıkıyordu. Ya ben böyle rüyalar görmezdim, nasıl bir transfer sezonu bu böyle, kabus gibi..

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Vallaha çok kötü durumdayız ben onu dahi alabileceğimizi düşünmüyorum..

Şuanda sol bek yok muhtemelen Andreas beck oynayacak , stoperde eksiğiz eğer sosa giderse ortasaha çok eksik kalacaktır..

Sol bek ve ortasaha alsınlar ben Cenk Tosun a razıyım forvette. Bu sene çok kötü olduk hem oyuncu satıp bütçe ayarlayamadık hemde ülkede yaşanan olaylar elimizi kolumuzu bağladı.
Burada yazdık hazır koyup geçmişiz hız kesmeyecektik. 2 ay Gökhan Gönül'le uğraştık ya da uğraşıyor gibi göründük olay çözülmesine rağmen. Önceliğimiz o muydu? Fabri miydi? Gökhan Töre olayını kaç ay sonra çözdük o da en olmadık şekilde. Gökhan Gönül olayı rakibin en değerli oyuncalarından birini almak açısından çok önemli iyi de bir oyuncu ama onun dışında şu ana kadar çok kötü bir transfer dönemi geçiriyoruz. Gitmesi gereken oyunculardan birisini bile gönderemedik sanırım Pedro dışında.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Kalyoncu

Eren Derdiyok güzellemeleri için yerimizi alalım  :D
Hiçbir maçta böyle  koşmadım demişti.kim gelirse gelsin fener gibi kulübün değerlerini iki paralık etmeyelim hele eren gibi bir oyuncu için.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Hiçbir maçta böyle  koşmadım demişti.kim gelirse gelsin fener gibi kulübün değerlerini iki paralık etmeyelim hele eren gibi bir oyuncu için.

Merak etme Şaban gibi kolumu kessen Siyah Beyaz akar der herkes unutur, yönetimin arkasında duralım diye konuşmalar başlar, ülkemiz zaten kötü durumda filan denir, unutulur, susturulur.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Kutay

ya remy ya bony gelmeli yoksa şampiyonlar liginde rezil oluruz en azından grupta 3. olup uefaya gitmeliyiz
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Forza.55

forvet adayım eto'o.. kimsenin karşı olacağını sanmıyorum.

arada yedek kalmayıda sorun etmez 35 yaşında.cenk tosun da daha çok forma şansı bulur böylece.

Adam antalyaya baya bağlı,koparmı oradan bilmiyorum ama en azından teklif yapılıp uğraşılmalı.

Çevrimdışı tuncaboylu

Burada yazdık hazır koyup geçmişiz hız kesmeyecektik. 2 ay Gökhan Gönül'le uğraştık ya da uğraşıyor gibi göründük olay çözülmesine rağmen. Önceliğimiz o muydu? Fabri miydi? Gökhan Töre olayını kaç ay sonra çözdük o da en olmadık şekilde. Gökhan Gönül olayı rakibin en değerli oyuncalarından birini almak açısından çok önemli iyi de bir oyuncu ama onun dışında şu ana kadar çok kötü bir transfer dönemi geçiriyoruz. Gitmesi gereken oyunculardan birisini bile gönderemedik sanırım Pedro dışında.

"Yazmakla olsaydı, biz de koyup geçerdik" demiş Napolyon. (Referans: parmakla alınabilseydi)

Töre'yi satamadan işe girişemiyorsun, inisiyatif sende değil alıcıda.

Mario Gomez kararını vermeyince santrafor alamıyorsun, inisiyatif sende değil.

Gitmesi gerektiğini düşündüğün oyuncularına talip çıkmıyor, inisiyatif sende değil.

Ülke hapı yutmuş, Sosa gitmek istiyor. Tutabilmek için yapabileceğin şeyler sınırlı. Sözleşmesi sürdüğü için inisiyatif kısmen sende, ama hepsi değil.

Yapabileceğimiz şeyler sınırlı, ülkenin idari ve takımın ekonomik şartlarında Eren Derdiyok'u öpüp de başımıza koyacak haldeyiz.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Çok kötü bi transfer dönemi şapkadan tavşan çıkmazsa eğer sol bek ve ortasaha rotasyonu beni çok düşndürüyor..

Kalede bu sene Boyko oynaması gerekiyor.

Barcadan Adriano gelirse sol bek e eyvallah orda sıkıntı kalmaz sosa adriano takası keşke olsa kalmak istemeyen adam için iyi bi teklif.

Boyko - Gökhan Gönül - Marcelo - Rhodolfo - Adriano - Atiba - Oğuzhan - Tolgay - Quaresma - Olcay - Cenk Tosun. .  En iyimse kadro bu şekilde olacaktır fena değil ama  alternatifsiz Cenk henüz bu seviyedemi tam emin değilim.

Çevrimdışı tuncaboylu

Profesyonel düşünmek lazım, İsmail gibi adam için Koybaşı'yı aldı adamlar.

Ayrıca Eren bize karşı kötü oynasaydı değerimiz iki paralık olurdu, adı çıkardı.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Yazmakla olsaydı biz de koyup geçerdik demiş Napolyon. (Referans: parmakla alınabilseydi)

Töre'yi satamadan işe girişemiyorsun, inisiyatif sende değil alıcıda.

Mario Gomez kararını vermeyince santrafor alamıyorsun, inisiyatif sende değil.

Gitmesi gerektiğini düşündüğün oyuncularına talip çıkmıyor, inisiyatif sende değil.

Ülke hapı yutmuş, Sosa gitmek istiyor. Tutabilmek için yapabileceğin şeyler sınırlı. İnisiyatif kısmen sende, ama hepsi değil.

Yapabileceğimiz şeyler sınırlı, ülkenin idari ve takımın ekonomik şartlarında Eren Derdiyok'u öpüp de başımıza koyacak haldeyiz.
Geçen sene niye satmadın o zaman Töre'yi?
1000 euro mevzusunun yalan olduğunu yazdık son durumla beraber ortaya çıktı. Bu kadar süre bekletmek veya beklemek saçmaydı, en kötü karar kararsızlıktan iyidir, sonuç ortada elindeki en değerli adamı kaybettin.
Gitmesi gerektiğin hangi oyuncuna talip çıkacak ki? Yazdım burada ne Milosevis ne Pedro Ne Alexis ne Boyko şu saatten sonra satılabilir diye durum ortada hepsi tıpış tıpış idmanda.

Sen en azından kritik bölgeler için şu ana kadar bonservisi elinde olan oyuncular için hamle yapabilirdin onları da yapmadın, sonuçta bu kaotik ortamda Eren Derdiyok gibi 3. forvet yapmayacağın adamların peşine düşüyorsun. Bunun adı da plan program oluyor.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Kalyoncu

Merak etme Şaban gibi kolumu kessen Siyah Beyaz akar der herkes unutur, yönetimin arkasında duralım diye konuşmalar başlar, ülkemiz zaten kötü durumda filan denir, unutulur, susturulur.
Mario gomezin alternatifi eren derdiyokmuydu? Madem öyleydi niye bugün teklif yaptık.

Çevrimdışı brkntcnr

Adriano ve Mathieu kiralık.
Sosa > Luiz Adriano takası.
Sosa yerine de kiralık bi orta saha.

En temizi bu olacak gibi.

Çevrimdışı yigitcan1903

Derdiyok birden fazla konuda sorun çıkarabilir sadece futbol değil

Çevrimdışı ayayhan

gelirse

2016-2017 sezonu gol kralı eren derdiyok olur

nokta

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Mario gomezin alternatifi eren derdiyokmuydu? Madem öyleydi niye bugün teklif yaptık.

Alternatif filan yok. Menajerler yönlendiriyor transferde kulübü bu kadar net.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Ama şöyle bi durum söz konusu Eren Derdiyok Gomezde ' den sonra algıyı geçemiyor çünkü geçen sene herkes burda çok beğeniyordu.

Çevrimdışı can1903

Mario Gomez'den sonra Eren Derdiyok mu? Attan inip eşek değil bu.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Türkay

Eren Derdiyok gelirse Cenk Tosun'u kesemez.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı tuncaboylu

Geçen sene niye satmadın o zaman Töre'yi?
1000 euro mevzusunun yalan olduğunu yazdık son durumla beraber ortaya çıktı. Bu kadar süre bekletmek veya beklemek saçmaydı, en kötü karar kararsızlıktan iyidir, sonuç ortada elindeki en değerli adamı kaybettin.
Gitmesi gerektiğin hangi oyuncuna talip çıkacak ki? Yazdım burada ne Milosevis ne Pedro Ne Alexis ne Boyko şu saatten sonra satılabilir diye durum ortada hepsi tıpış tıpış idmanda.

Sen en azından kritik bölgeler için şu ana kadar bonservisi elinde olan oyuncular için hamle yapabilirdin onları da yapmadın, sonuçta bu kaotik ortamda Eren Derdiyok gibi 3. forvet yapmayacağın adamların peşine düşüyorsun. Bunun adı da plan program oluyor.

Töre'yi geçen sene satsaydın, ondan gelen parayı da kullanamayacaktın bu sene.

FFP'yi en iyi bilenlerden biri sensin Serhat, yeni öğrenen biri gibi önerilerde bulunma lütfen.

Bonservisi elinde adamı muhabbeti de hiç eskimiyor, istenen imza paralarını görüyoruz işte. Havaalanı dış hatlarda patlayacağını, darbe girişimi olacağını ve Gomez'in gideceğini bilsek yine yapardık belki de, kim öngördü bu saçmalıkları?

Çevrimiçi Savaş

Eren'i ben beğenirim. Fenerli vs diye algı yaratmayın. Fenerin kaptanını aldık bu sene.

İzlediğim tüm Paşa maçlarında iyi top oynadı Eren. Gs ve bize karşı limitini zorladı adam. İsteyince oynuyor demekki.

Gelirse faydalı olur lakin daha iyisini bakmalıyız.

Ayrıca Eren gelirse Cenk'i kanada atıp Cenk - Oğuzhan - Quaresma - Eren 4'lüsü yapabiliriz. Arkalarına Atiba - Bastian koyduk mu yine saldıran bi Beşiktaş görürüz bu sene.

Çok fazla beklentiye girmeyin yapacak bir şey yok.
[ Son Düzenleme: 21 Temmuz 2016, 15:21:05 Savaş ]

Çevrimdışı legendmaster

eren derdiyok beşiktaşta 1. santrfor olamaz pektemek ile şişmanoğlunun beşiktaş oyuncusu olduğunu düşünmüyorum ikisini gönderip ereni almak mantıklı olurdu sadece

Çevrimdışı can1903

Eren bir terör örgütüne destek vermiş zaamanında. Öyle haberler var.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Etiketler: