2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 254 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6171047 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

formalara bayıldım.kim ne derse desin.hele gri feciiiii :claps: :claps: :claps: :claps: :ishock: :ishock: :ishock:
formalar bunlar değil

Çevrimiçi Necmi

Adidas'ı bırakıp Nike veya New Balance'a geçmek lazım sözleşme seneye bitiyordu galiba
nike kalite olarak rezil forma çıkarıyor desende öylenike geçtiğinden beri bir tane güzel gs forması
gördünmü kumaş olarakta pazar ürünlerinden daha kalitesiz
New balance yeni girdi forma işine hiç görmedim kalitesini bilemiyorum ama adidas bu konuda tek

Çevrimiçi Necmi

Formalar güzel bence. Ama bir sorun yokmu bu formalarda Türk bayrağı normalde ayrı olup istek üstüne yapıştırılmıyormu @Necmi abi?
hayır formayla beraber geliyor sadece geçen sene ilk çıkan formalar yetişmediği için bayraksız çıktı
sonradan isteyenlere eklendi

Çevrimdışı wbishop82

formalar bunlar değil

bi gaza geldiysem demek ki gri yi görünce.sonuç önemli abi benim açımdan.sonuç belli,o 3 leme bu sene yapılacak tarafımdan.bu sene o sene  :)

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Off bu olsaydi beyaz forma keske  :bawling: . Cok sade ve zarif bir forma.

Çevrimdışı memo

Arkadaslar selam,

Acaba cubuklunun sirt tarafi nasil olmus bilen goren var mi? Sahsen cubuklu alternatifi olarak onden epey begendim ama genelde cubuklular sirttan kaybediyor :)

Çevrimdışı murat

Yeni formaların hepsi (eğer bunlarsa  :) )...

Beyaz ,çubuklu ve griden farklı paketlenmiş.birinden biri faik ürünü.
Edit: karakartal amblemi fligrammış.
[ Son Düzenleme: 09 Temmuz 2017, 08:22:14 MURAT ]

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bu kişinin nasıl biri olduğu biliniyor ama unutmamak adına paylaşayım tekrardan.
Bu kişi hergeçen gün daha da sinir bozucu oluyor. Yaptığı şu paylaşımda alenen kötü niyet ve olayı maksatlı yanlış aksettiriyor. İnler gelmiş ricada bulunmuş klüpte anlayış göstermiş. Buna baksan sanırsın klüp adamı kapı dışarı etti. Pepe"yi duyurduğumuz akşam da bütün dünyada spor ajansları Pepe Beşiktaşta haberini geçerken beyefendi Talisca konusunu kaşımakla meşguldü.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı arda

Bu kişi hergeçen gün daha da sinir bozucu oluyor. Yaptığı şu paylaşımda alenen kötü niyet ve olayı maksatlı yanlış aksettiriyor. İnler gelmiş ricada bulunmuş klüpte anlayış göstermiş. Buna baksan sanırsın klüp adamı kapı dışarı etti. Pepe"yi duyurduğumuz akşam da bütün dünyada spor ajansları Pepe Beşiktaşta haberini geçerken beyefendi Talisca konusunu kaşımakla meşguldü.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kafiye olsun diye tvit atıyor.. Yağdı yağmur, çaktı şimşek.. 
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı mylife1903

Cubuklu forma bana mert nobreyi hatirlatti

Keske davidso hatirlatsaydi

Çevrimdışı Halit

Necmi abi eğer yanlış bilmiyorsam forma dizaynları kulüpten ziyade Adidas tarafından sunulur seçenekler arasından kulüp seçmez mi?
formalar buysa istedikleri rakamlara nah ulaşırlar.
3 tane yıldızı koymayı beceremeyip sonra 500-600 bin forma satacağım demeyeceksin
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı sermet00

Formalar gayet iyi ama lojistiği kim yapıyorsa klüp affetmesin bunları.Çok daha heyecanlı bir şekilde tanıtım olabilirdi.Böyle olması kötü oldu

Çevrimdışı bjk4ever

Zaten UEFA'dan FFP cezası alan ve sınırları belli yükümlülükler altına giren bir avuç takım var. Ezbere yazıyorsunuz. "Nakit çıkışı yapılan dönem için geçerlidir" bundan ne anlıyorsunuz? Ayrıca UEFA'nın her takımla yaptığı anlaşma aynı şartları taşımıyor. Neyse daha fazla uğraşmayacağım.

Hay Allah'im sen sabir ver.
Ezbere yazmiyorum, bilerek yaziyorum. Nakit cikisi yapilan donem icin gecerliyse, bunu ispatla. Bu kadar basit.
Giderler ait oldugu doneme (taahhutun altina girdigin an) gore muhasebelestirilir, nakit cikisina gore degil.
Bak FFP kurallari.

https://www.google.nl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&ved=0ahUKEwjE7pns0fvUAhWFh7QKHeb-BaoQFghHMAM&url=https%3A%2F%2Fwww.uefa.org%2FMultimediaFiles%2FDownload%2FTech%2Fuefaorg%2FGeneral%2F02%2F26%2F77%2F91%2F2267791_DOWNLOAD.pdf&usg=AFQjCNE7UdHy5UHYHV86qYhOq6vZXyzUyQ

3. The financial reporting framework, suitable as a basis for the preparation of
financial statements, must contain certain underlying principles including:
a) fair presentation;
b) consistency of presentation;
c) accrual basis for accounting;
d) separate presentation of each material class of items;
e) no offsetting of assets and liabilities or income and expenses.

Bak, sayfa 70. Orada ne yaziyor? Financial MUST (ZORUNLU' contain certain principles, including ACCRUAL BASIS FOR ACCOUNTING.
ACCRUAL basis ne demek biliyormusun. Bilmiyorsan git ogren, arastir.
Onu da aciklayacak degilim.

Burada da Besiktas´in mali tablosu var, bak.

https://www.google.nl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwist9rl0fvUAhXJKVAKHezwCTcQFghCMAM&url=http%3A%2F%2Fwww.bjk.com.tr%2Fmedia%2Fuploads%2F3.%2520Be%25C5%259Fikta%25C5%259F%2520Futbol%2520A.%25C5%259E.%252031.05.2015%2520Denetim%2520Raporu.pdf&usg=AFQjCNEmOJkNb54W2E_O6YxhDiXuqeSjaw

Sayfa 22. Bak ne yaziyor orada±

Giderler
Giderler tahakkuk esasına göre muhasebeleştirilir. Satışların maliyeti ve faaliyet giderleri ilgili giderlerin
oluştuğu anda kaydedilirler. İşletme kiralaması kapsamında yapılan kira ödemeleri, kiralama süresince,
eşit tutarlarda konsolide kar veya zarar tablosuna gider olarak yansıtılır.

Tahakkuk esasi nedir biliyormusun. Bilmiyorsan git arastir.
Daha da fazla birsey yazmayacagim, cunku ne hakkinda konustugunu bilmeyen, arastirmayan birisiyle konusmak bos.
Nakit cikisina gore muhasebelestirmenin kullanildigi ve izin verildigini gosteren bir kaynak gostermedigin surece cevap yazmayacagim. Benim cevabim orada, belli kaynaklariyla.

Çevrimdışı bjk4ever

Dizayn olarak olmasa da en azindan renk secimi olarak beni tatmin etti. Bordo forma vs bize gitmiyor maalesef.
Besiktas icin en dogrusu 1. forma olarak duz beyaz forma siyah sort, 2. forma olarak cubuklu, alternatif olarak gri.
Gri forma her zaman bana Besiktas´a daha yakin gelmistir, siyah ve beyazin karisimi oldugu icin ayrica mantikli.
Yildiz meselesine takmamak lazim, sonucta 3 yildiz varsa vardir, konuma takmamak lazim. Dizayn olarak kesin birsey soylemek
icin formanin tamamini bir yakindan gormek lazim, bu tur fotograflar cok net fikir vermez bence.
Sadece benim istegim soyle kartalli, ciddi anlamda ilgi cekecek bir forma yapilmasiydi. Cocuksu gelebilir, ama Real Madrid´in
ejderhali siyah formasi baya ilgi gormustu mesela.
Soyle bir forma neden olmasin mesela

Çevrimdışı murat

« Yanıtla #9 : 01 Temmuz 2014, 13:33:17 »
AlıntıDeğiştirSilKonuyu Böl
heryere yazıyorum

Khouma Babacar bu takımın Emenikesi olur, 7-8 e bile alsak en az 20 ye satarız, geçen sene Serie B de 38 maç 20 gol 8 asist , 20 yaşında , siyahi yırtıcı wonderkid. Bu ligde leblebi gibi gol atar ondan seken toplarla da forvet arkası Cenk Tosun uzaktan şutlarla anasını ağlatır. 10 yıllık forvet sıkıntısı çözülür ama kesin Avrupaya satarız.

Bir aralar kemal kardesimiz babacarı çok dillendiriyordu.ismi bizimle anılıyor.son durumu nedir babscarın.

Çevrimdışı bjk4ever

Kalinic´in arkasinda kaldi, ama hem Serie A hem Avrupa liginde baya iyi bir performans sergiledi yedek forvet olarak. Yasi ve potansiyeli goz olune alindiginda bence bizim alabilecegimiz noktayi gecti. Alsak bile buyuk para isterler ve aldigimizdan fazlasina satamayiz (Bruma hikayesi kisaca). Ben Afrikali patlayici bir forvet isterim, ama bu elemani Fiorentina´ya gitmeden almak gerek, cunku o adimi attiktan sonra gec kalmis oluyorsun. Mesela Azubuike icin girisimde bulunsak fena olmaz. Veya herhangi bir ucuz Afrikali´yi 3. forvet olarak getirmek mantikli olabilir......

Çevrimdışı mylife1903

« Yanıtla #9 : 01 Temmuz 2014, 13:33:17 »
AlıntıDeğiştirSilKonuyu Böl
heryere yazıyorum

Khouma Babacar bu takımın Emenikesi olur, 7-8 e bile alsak en az 20 ye satarız, geçen sene Serie B de 38 maç 20 gol 8 asist , 20 yaşında , siyahi yırtıcı wonderkid. Bu ligde leblebi gibi gol atar ondan seken toplarla da forvet arkası Cenk Tosun uzaktan şutlarla anasını ağlatır. 10 yıllık forvet sıkıntısı çözülür ama kesin Avrupaya satarız.

Bir aralar kemal kardesimiz babacarı çok dillendiriyordu.ismi bizimle anılıyor.son durumu nedir babscarın.
Bu takimin emenikesi olur sonrasinda okumadim abi, emenike nedir yahu. Anadolu takimi forveti iste, abunun iki tik alti.
Babacar da alip satmak icin mantikli bir transfer degil.
Alip satma olayi taliskayi berazilyadan getirmekle mantiklidir.

Hep yaziyom sosayi 7.5a milana sattik bisi kazandik mi? Ben isin muhasebesel isleyisinj bilmem cebime bakarim. @bjk4ever muhasebesel olarak anlatsin bu sosa mevzusuna yaklasimini.
3.4 sosaya verdik mi 4 milyon taliskaya verdik mi sosa yerine ustelik kira, taliska seneye buyuk ihtimal yok
Sosaya 2 sene maas, menecer parasi, yeme icme, vergi, stopaj, yol parasi, prim odedik mi
Taliska 2 sene maas, menejer parasi yeme icme vergi cart curt maliyetleri oldu mu?
Ne anladim ben bu sikisik odemelerden

Baskan al al al devri bitti sat sat olacak diyor da boyle sat sat olayindan ben bisi anlamiyorum

Çevrimdışı abdusta

Şöle olsaymış sanki baya bi güzel olurmuş..

NOT: Paintterk çalışmama çok yaklaşmadan uzaktan uzaktan bakın :D

estetik açıdan haklısınız
ancak yaka ve kollara neden siyah bant dönülmüş
benim tahminim
Türk insanı olarak biz hergün banyo yapmıyoruz,her giydiğimizide hemen yıkamıyoruz
bu nedenle o bantlar beyaz olsaydı her terlemede çok çabuk kirlenip griye dönecekti
bu konuda çokça gözlem ve şikayet gelmişki tasarımda göze hoş gelmesede yaka ve kol kenarları siyah geçilmiş

saygılar

Çevrimdışı mylife1903

estetik açıdan haklısınız
ancak yaka ve kollara neden siyah bant dönülmüş
benim tahminim
Türk insanı olarak biz hergün banyo yapmıyoruz,her giydiğimizide hemen yıkamıyoruz
bu nedenle o bantlar beyaz olsaydı her terlemede çok çabuk kirlenip griye dönecekti
bu konuda çokça gözlem ve şikayet gelmişki tasarımda göze hoş gelmesede yaka ve kol kenarları siyah geçilmiş

saygılar
Allahtan turk insani olarak gotumuzu yikiyoruz yoksa sortun ortasina da siyah cizgi cekerdi bunlar.

Eskiden don giyerken de onu arkasi neresi sasiriyorduk, sasircak bisi yok aslinda sari taraf on kahverengi arka

Çevrimdışı İhsan

Bilmediğiniz konularda fikir beyan etmeyi neden seviyorsunuz? @bjk4ever Bu şekilde transfer eden kaç takım olduğunu bir araştır istersen. Buradaki opsiyon: Ek süre. Nakit çıkışı yapıldığı an devreye girer. Ayrıca elbetteki taahhüt. Yapılan sözleşmedeki yükümlülüğü yerine getirmek zorundasınız.

edit
[ Son Düzenleme: 09 Temmuz 2017, 11:32:49 İhsan ]
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı murat

Bu takimin emenikesi olur sonrasinda okumadim abi, emenike nedir yahu. Anadolu takimi forveti iste, abunun iki tik alti.
Babacar da alip satmak icin mantikli bir transfer degil.
Alip satma olayi taliskayi berazilyadan getirmekle mantiklidir.

Hep yaziyom sosayi 7.5a milana sattik bisi kazandik mi? Ben isin muhasebesel isleyisinj bilmem cebime bakarim. @bjk4ever muhasebesel olarak anlatsin bu sosa mevzusuna yaklasimini.
3.4 sosaya verdik mi 4 milyon taliskaya verdik mi sosa yerine ustelik kira, taliska seneye buyuk ihtimal yok
Sosaya 2 sene maas, menecer parasi, yeme icme, vergi, stopaj, yol parasi, prim odedik mi
Taliska 2 sene maas, menejer parasi yeme icme vergi cart curt maliyetleri oldu mu?
Ne anladim ben bu sikisik odemelerden

Baskan al al al devri bitti sat sat olacak diyor da boyle sat sat olayindan ben bisi anlamiyorum
O kısım kemal kardeşimden alıntı @mylife1903 sanırım tarzını anlatmaya çalışmış.sonu benzemesin :evillol:

Çevrimdışı Kasper

Adidasin bu seneki tasarimlarin cogunda o koldaki ve boyundaki bant var, sana ozel degil o @abdusta

Çevrimdışı İhsan

Yorumlar 9 milyonu bulunca costa geliyormuş ve 9 numarayı giyiyormuş.Ne manidar olurdu

gel şunu 3milyon ve 3numarayla bağlayalım :friendship:
fazla beklemeyelim
Come to Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

nike kalite olarak rezil forma çıkarıyor desende öylenike geçtiğinden beri bir tane güzel gs forması
gördünmü kumaş olarakta pazar ürünlerinden daha kalitesiz
New balance yeni girdi forma işine hiç görmedim kalitesini bilemiyorum ama adidas bu konuda tek

New Balance Porto ve Liverpool'un formalarını yapıyordu en son
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tangaz

ben formaları hiç beğenmedim (şayet bunlarsa) yıldız dizilimini beğendim hatta üstteki az daha büyük yapılabilirdi görmemişin yıldızı var misali, saçma bence o yıldız işleri. böle ince çubukluyu sevmiyorum ben juve özentisi gibi kalın çubukluyu da atlı kelebekli özdeyişimizle anıyorum en güzel forma orta kalın çubuklu 2sene öncekiler güzeldi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Etiketler: