Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 305 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5189088 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Bizde stadda Divan'ın kahvesine abanırız artık  :)
hangi tribündesin

Çevrimdışı mylife1903

mylife dan sonra sendemi ev işlerini çocuk bakımını üstlendin :D
Bulasici @Necmi abi cok fena bulasici. Yahu bi macim var haftasonlari bi mac izliyorum baska bisi yapmiyom rahat rahat maci izlemek icin sabahtan utumu, camasiriki, bulasigimi, cocugun odevlerini, supurgemi yapiyom rahat ediyom sonra. Kimse karismiyor.

Benim yasimdaki adamlarin bari, diskosu, metresi, bilardosu, baligi, golfu, avi var bizde bi mac.

Beklenen mac geliyor ama taliskaya yuklu girecem golu var bugun bi bobregi basacam taliye.

Çevrimiçi Necmi

Hepsi ilk 11 kalitesinde @Necmi  ama birbirini tanıyan ve ortak bir oyun aklına sahip olan bazı ezber varyasyonları olan bir ekibin içinden birini sokup çıkartırken çok dikkatli olmak lazım, o manada rotasyon diyoruz.
bence medel dışında o sıkıntımızda kalmadı onda biraz uyumsuzluk var
negredo takıma alışmış zaten zeki oyuncu olduğunu belli etti lens zaten biliyordu
kaynaması kolay oluyor. pepe artık eskilerden sayılır.
Benim en çok hoşuma giden olay takıma 5 oyuncu katıldı ama takımın oyun pratiğine hiç bir zararı dokunmadı
kim girerse girsin takıma uymak durumunda kalıyor geçen sene abou ile oyun alışkanlığımızı
değiştirmek zorunda kalmıştık daha doğrusu talisca abou gibi ileri iki değişik oyuncu girince
sıkıntı olmuştu. aldığımız bütün oyuncular oyun aklı olan pas oyununu seven hepsinin oyun kurma özelliği olan
über yetenekli oyuncular bu takım çok güzel olacak :)

Çevrimiçi underworld

Konya-fb-leipzig-ts

İstanbul dışına çıkmıyor olmamız büyük avantaj

Çevrimiçi Necmi

Konya-fb-leipzig-ts

İstanbul dışına çıkmıyor olmamız büyük avantaj
leipzig maçı şldeki en kilit maçımız alırsak yol haritası belli olacak
ve ligdede arka arkaya fener ts maçları var evet istanbulda kalmak
bize her maç iki gün kazandırıyor büyük avantajlı olmuş
lepzig maçının salı olması nedeniyle ts maçı avrupa olayından etkilenmiyor
bir fener maçı var oda bizi zorlayacak bir maç değil rotasyonla çıkarız :D
en kritik maç periyodunu en rahat şekilde atlatacağız fener maçında motivasyon kaybı yaşamayalım yeter.

Çevrimdışı mylife1903

leipzig maçı şldeki en kilit maçımız alırsak yol haritası belli olacak
ve ligdede arka arkaya fener ts maçları var evet istanbulda kalmak
bize her maç iki gün kazandırıyor büyük avantajlı olmuş
lepzig maçının salı olması nedeniyle ts maçı avrupa olayından etkilenmiyor
bir fener maçı var oda bizi zorlayacak bir maç değil rotasyonla çıkarız :D
en kritik maç periyodunu en rahat şekilde atlatacağız fener maçında motivasyon kaybı yaşamayalım yeter.
Laypsik nedir ya subyan idman yurdu 3-4 tane sallar geceriz.

Çevrimiçi sozkul

Çevrimiçi Necmi

430 basın tribünün yanı, 1 sıra  :evillol:
bir gün görüşelim sozkul

Çevrimiçi Necmi

neyse ben çıkıyorum forum size emanet beni Beşiktaş bekliyor

Çevrimiçi Necmi

430 basın tribünün yanı, 1 sıra  :evillol:
@Fatih e söyle sana çay falan getirsin basın tribününden eşeklik etmesin :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Alkışlar Cenk Tosun için 👏👏 Beşiktaş'ın yıldızının Porto'ya attığı gol, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Haftanın Golü seçildi!

Cenk Tosun, oyların %37'sini alarak, Leo Messi, Harry Kane, Pedro ve Andriy Yarmolenko'yu geride bıraktı 💪

👀👉 http://gotw.uefa.com/#/en/
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı wbishop82

fenerli bir dostum var.abisi ve babası da hasta fenerli.yeğenini fanatik fb li yetiştiriyorlardı.nevresim kıyafet forma vs.çocuk 7 yaşında dün telefon a beni istemiş arkadaştan.ben Beşiktaşlı oldum diyor sıpa.okuldaki arkadaşlarının hepsi Beşiktaşlıymış.çocuk fener deyince nasıl ağlıyor.dede,amca,baba perişan  :lol: :lol: :lol: dedim oğlum söz sana forma eşofman alacam gelirken.tamam dedi.bi de üstüne siya-beyaz en büyük Beşiktaş çektik.nasıl alkışlıyor.akşam akşam böyle keyiflenmemiştim :D arkadaşın şaşkın yüzünü görmek paha biçilemezdi  :lol: :lol: :lol: velhasılcyeni nesil çoktaaaan Beşiktaşlı oldu bile.2 3 sene daha böyle gidersek inanılmaz bir Beşiktaşlı yeni kuşak geliyor alttan

Çevrimdışı tangaz

fenerli bir dostum var.abisi ve babası da hasta fenerli.yeğenini fanatik fb li yetiştiriyorlardı.nevresim kıyafet forma vs.çocuk 7 yaşında dün telefon a beni istemiş arkadaştan.ben Beşiktaşlı oldum diyor sıpa.okuldaki arkadaşlarının hepsi Beşiktaşlıymış.çocuk fener deyince nasıl ağlıyor.dede,amca,baba perişan  :lol: :lol: :lol: dedim oğlum söz sana forma eşofman alacam gelirken.tamam dedi.bi de üstüne siya-beyaz en büyük Beşiktaş çektik.nasıl alkışlıyor.akşam akşam böyle keyiflenmemiştim :D arkadaşın şaşkın yüzünü görmek paha biçilemezdi  :lol: :lol: :lol: velhasılcyeni nesil çoktaaaan Beşiktaşlı oldu bile.2 3 sene daha böyle gidersek inanılmaz bir Beşiktaşlı yeni kuşak geliyor alttan

bende bayramda izmite gidince hemen bir arkadaşın oğlanı beşiktaşlı yaptım 9-10 yaşlarında bir çocuk hemen hediyesini de aldım izmite gönderdim :) şampiyonluklar özellikle seri şampiyonluklar bu bağlamda çok önemli.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bir yerden bilet gelecekti son anda iptal oldu son anda isi cikan maca gidemeyecek olan var mi ?
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı sametbagan

abi ev turşusu gibisi yok  :icool:
Katılıyorum yaklaşık hepsi 10 ar litrelik bidonlarda olmak üzere karışık 10 acılı 10 acısız olmak üzere 20 bidon yapar bizim hanım her sene.
Ama @Necmi abilerle gittiğimiz turşucunun da yeri başka güzeldi.Tadı hala hafızamda.

Çevrimdışı tangaz

Katılıyorum yaklaşık hepsi 10 ar litrelik bidonlarda olmak üzere karışık 10 acılı 10 acısız olmak üzere 20 bidon yapar bizim hanım her sene.
Ama @Necmi abilerle gittiğimiz turşucunun da yeri başka güzeldi.Tadı hala hafızamda.

neresi ki orası dostum @sametbagan
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı sametbagan

Çevrimdışı sametbagan

neresi ki orası dostum @sametbagan
Valla hep adını unutuyorum 3. hava alanının oralarda turşusu ile meşur bi yer

Çevrimdışı sametbagan

Kemerburgaz @tangaz aklıma getiremedim kusura bakma.

Çevrimdışı Liquidator

Günaydın,
@Türkay, @tangaz, @Serhat Akkaya, @arda, @Osvaldonun Saçı, @mayguntr, @sametbagan, @Liquidator, @Culpable, @wbishop82, @ErhanDemirok1262, @Ayberk, @terapati, @goktasoktay, @Ripley, @ahmetemre, @BORAN, @alimm

:)
Selam)

Отправлено с моего iPhone 5s используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı mylife1903

Acili demesen iyiydi tam tuvalet totemi yaparken

Çevrimdışı mylife1903

bende bayramda izmite gidince hemen bir arkadaşın oğlanı beşiktaşlı yaptım 9-10 yaşlarında bir çocuk hemen hediyesini de aldım izmite gönderdim :) şampiyonluklar özellikle seri şampiyonluklar bu bağlamda çok önemli.
Ariza futbolcu lazim abi, quaresma sene sonu emekli olunca yerini balotelli ile dolduralim

Çevrimiçi admsngl898

Allah neşenizi bozmasın arkadaşlar

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Beşiktaş'ın 11'i: Fabri, Adriano, Pepe, Medel, Caner, Tolgay, Atiba, Talisca, Quaresma, Babel, Cenk Tosun

Etiketler: