Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu
Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu BEŞİKTAŞ VODAFONE PARK "ŞEREF BEY STADYUMU" KONU BAŞLIĞIMIZ 11 NİSAN 2016 İTİBARİYLE BURADAN DEVAM EDECEKTİR.. Artık

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu  [Okunma sayısı 2038329 defa] Beşiktaş Vodafone Park "Şeref Bey Stadyumu" Ana Konu

Çevrimdışı Oktay

Hatta @ZEKI hocam da var.
ademim kokusunu nasıl alıyosun helal sana valla :D :D 100 bin kişinin içinden çımbızla bulur çıkarırsın ademi :evillol:

Çevrimdışı Oktay

Çevrimdışı can1903

Kartal yerine uğur böceği. Hmm. Amblemler hazır mı  :evillol: :evillol:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı ZEKI

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 06 Mayıs 2016, 13:55:02
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Terliksi hayvan ile endoplazmik retikulumun Beşiktaş aşkı adlı çalışma.

Ahahahahha  :kop: :kop: :kop:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı rubi_tobin

kumanovalıda orda onu niye görmüyosun :icool:
Çok kırıcısınız ayrıca üslubunuzda hiç hoş değil. Ayrıca kraldan çok kraliçeci bir yapınız var. Yapı demişken kilo fazlanız var.
Konuyu fazla uzatmak istemiyorum @Oktay bey.
 :evillol: :evillol: :evillol:
Şeref'inle oyna Hakkı'ınla kazan.

Çevrimdışı rubi_tobin

butu besiktas arena var @rubi_tobin
Bi siz dikkatimi çekti neden bir öğretmen edası ile fırça atıyorsunuz.
Maçlarda küfür ederken iyi ama  :evillol: :evillol: :evillol:
Şeref'inle oyna Hakkı'ınla kazan.

Çevrimiçi Necmi

İnşaat zamanında Anish Kapoor Stad için heykel yapacak diyorlardı hatırlansanız

Bu heykel o heykel değildir inşallah.  Ayrıca bu nedir?, ne alaka?, sebep?
  :nerd:  bu ne loo bokböceğimi
yakında mumyalarda dolaşmaya başlarsa şaşırmam :o_o:

Çevrimiçi Necmi

Video 1:53 @AdemG
herkes orda bjk_mabeti bile gördüm @Altuğ  adem için çok net yürüyen ampul gibi diyor :D
@rubi_tobin

Çevrimiçi Necmi

forzadan ;

Alıntı Zeki Topaloglu Nickli Üyeden Alıntı  Mesajı göster
Mesele buymuş;

Beşiktaş’ta her yer çiçekle donatılacak. Bütün park ve bahçeler, binalar, yollar çiçek açacak. Türkiye’nin ve dünyanın en büyük çiçek festivali olacak olan organizasyon ayrıca dünyada bir ilke imza atacak. Kamusal alan ilk kez bambaşka bir kavram kazanacak. Cuma günü yapılacak Barış Kortejine çiçek çocuklar, 120 çocuktan oluşan dev çocuk bandosu, 20 okuldan kendi çiçeklerini yetiştiren öğrenciler katılacak. Kortejde çiçek çocukların yanı sıra rengarenk çiçekle süslenmiş araçlar, özel tasarlanmış dev uğur böcekleri ikonu, rengarenk objeler ile gerçekleştirilecek. Barış Kortejine Beşiktaş Belediye Başkanı Avukat Murat Hazinedar, büyükelçiler, sanatçılar ve binlerce vatandaş katılacak. Akşam saat 19:30’da Zuhal Olcay çiçeklerle süslenmiş Ortaköy Yetimhanesinde konser verecek.
İstanbul'un buluşma noktası Beşiktaş, Uluslararası Bahçe ve Çiçek Festivaline ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 6-15 Mayıs tarihlerinde bu yıl ilki gerçekleştirilecek festivalin İstanbul için yeni bir marka proje olması ve ilerleyen yıllarda sürekli hale getirilmesi hedefleniyor. Beşiktaş'taki tüm parklar, meydanlar ve sokakları içine alarak gerçekleştirilecek festivalin teması Beşiktaş'ta Barışmak olarak belirlendi. Ulusal ve uluslararası farklı bahçe tasarımcısı, sanatçı, mimar, kentsel tasarımcıların tasarladığı projeler Beşiktaş'ın çeşitli noktalarından tüm dünyaya barışmak için seslenecek.
bütün Beşiktaşa uğur böceği bizim stada Scarabaeinae  :o_o: :o_o:

Çevrimdışı Efe

böcem mocek kartal koysunlar bi tane arma koysular böcek nedir
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı doctore

statta ilk defilemiz... ürünler süper... :ok: :ok:

Bu sene O sene, bundan sonra her sene...

Çevrimdışı SuperBJK

böcem mocek kartal koysunlar bi tane arma koysular böcek nedir

Biri " Arma " mı dedi ?  :bandit:

Çevrimdışı ErsinA.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı onder23

Aynı böceklerden çarşı daki kartalin oralarda da var

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı dharma07

Beyler konu dışı kusura bakmayın ama kombine sahibiyim ve öncelikli bilet alma hakkına sahibim. Osmanlı maçına bilet alıcam koltuğu seçiyorum ve tc kimliğimi giriyorum ama şöyle bir yorum 'Öncelikli bilet haklarınız şu anda devam eden başka bir rezervasyonda kullanılıyor.' yazıyor. Ne yapacağım ?????

Çevrimdışı Sergen Nalcakar

Beyler konu dışı kusura bakmayın ama kombine sahibiyim ve öncelikli bilet alma hakkına sahibim. Osmanlı maçına bilet alıcam koltuğu seçiyorum ve tc kimliğimi giriyorum ama şöyle bir yorum 'Öncelikli bilet haklarınız şu anda devam eden başka bir rezervasyonda kullanılıyor.' yazıyor. Ne yapacağım ?????

Hocam sepete bir bakın isterseniz sepette bilet gözüküyor ise onu sepetten kaldırıp tekrar işlem yapın yüksek ihtimal düzelecektir

Çevrimdışı Efe

Aynı böceklerden çarşı daki kartalin oralarda da var

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kartal yerine stadı kara fatma basacak amblemi değiştirelim karafatmalar :evillol:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

şu 1903 tribününü normal koltuk yapalım ordaki biletler satılmıyor nasıl olsa  :icool: başkan olursam alt kattaki tüm localar giriş kapıları ve 1903 tribününü kaldırıp normal koltuk takacağım :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

normalde satışa kapalı görünen vip ve 1903 tribünü beklenen ilgiyi görmeyince artık maç maç satışta olacak bizim taraftar bu tarz şeyleri pek benimsemiyor parası olsa dahi ben başkanın yerinde olsam 3 sene sonunda alt kat vip 1903 tribün ve locaları kaldırırım normal koltuğa çeviririm bazı şeylere sadece para olarak bakmamak lazım ben alt katta loca vip istemiyorum açıkçası anadolu maçlarında bomboş kalacak kimse bilet almayacak maalesef bize destek verecek taraftar lazım o yüzden 2.kat loca haricinde loca vip olmamalı bizim stadta zaten ayakta seyrediliyor maçlar ve kesinlikle bu değişmeyecek ruh hastasıyız çünkü  lüksede gerek yok hem stadın alt kat görüntüsüde efsane bi hal alır
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Anıl

normalde satışa kapalı görünen vip ve 1903 tribünü beklenen ilgiyi görmeyince artık maç maç satışta olacak bizim taraftar bu tarz şeyleri pek benimsemiyor parası olsa dahi ben başkanın yerinde olsam 3 sene sonunda alt kat vip 1903 tribün ve locaları kaldırırım normal koltuğa çeviririm bazı şeylere sadece para olarak bakmamak lazım ben alt katta loca vip istemiyorum açıkçası anadolu maçlarında bomboş kalacak kimse bilet almayacak maalesef bize destek verecek taraftar lazım o yüzden 2.kat loca haricinde loca vip olmamalı bizim stadta zaten ayakta seyrediliyor maçlar ve kesinlikle bu değişmeyecek ruh hastasıyız çünkü  lüksede gerek yok hem stadın alt kat görüntüsüde efsane bi hal alır
Bence 1903 tribününü vip statüsünden çıkarıp locaya çevirebilirler :)

Çevrimdışı selçukaras

beyler
bu kongre kartalları nerede

seçime 1 hafta kaldı.

kimse yok ortalarda.

Çevrimdışı ALI RIZA