2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 246 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6170988 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Formaların tasarımı çok basit olmuş. Şu formayı gidip bir an önce almalıyım diye bir heves yok içimde. Bir çok kişininde olduğunu zannetmiyorum. Armaya zarar vermeden nasıl bir tepki koyabiliriz?  :alala: Çoğu sene aynı şey oluyor. Sonraki seneler için tepki vermeliyiz. En azından 1 forma traftarın tasarımlarından seçilen 5 forma içinden, klüp resmi sitesinden oylanarak seçilebilir. Bugün bunu yüksek sesle dillendirmezsek, seneyede aynısı olacak. Mesela twiterda, @seneyebirformayıtaraftartasarlasın diye bir tag açıp, üzerine yürüsek @Necmi abi organize edebilir misin, aklına yatıyorsa? Taraftarın tasarladığı formalardan 5 i bir yerde görsel hazırlayıp. Üzerine @seneyebirformayıtaraftartasarlasın tagı. Bir kaç günde sesimizi duyurabilirsek, devre arasında hatırlatırız
olmayacak işlerle uğraşmam ben formalarda gayet güzel ne istediğinizi
anlamıyorum. senin tasarlayacağın formayı adidas yapmaz adamların bir çizgisi
var. Kendi çizgilerinin dışına çıkmazlar sadece forma değilki tüm ürünlerinde kullanıyorlar o çizgiyi
zaten taraftar tasarımı olsa bunu herkes beğenecekmi gene çıkacak birileri şimdi
olduğu gibi bin tane laf söyleyecek. görsel estetiklik çok görece kavramdır kime göre
güzel olmamış. bakıyorum insanlara beyaza çoğunluk bayılmış gri içinde genelde beğeni
sunuluyor. forma bu basit olmalı zaten karma karışık yapıpda ortada bizi palyaço gibimi
dolandırsınlar. Beyaz forma olabilecek en şatafatlı şekilde olmuş beyaz forma işte
daha nasıl bir şatafat olmalı. birtek sade diye gri formaya denir ama oda zaten sokakta giyilsin diye tasarlanmış
formadaki tek kötü şey yıldızların dizilimi olmuş

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Çıkarım yaptı yine.

Coca cola'nın rakibi var, müşterisini Pepsi'ye kaptırabilir. Ayrıca ürünleri dünyanın her yerinde satılıyor.

Beşiktaş'ın müşterisi belli, ürünü de belli yerlerde satılıyor.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Keşke biraz iletişim okusaydınız veya iletişim kitapları, bol keseden sallamasaydınız diyeceğim de bi anlam ifade etmeyecek demiyorum o yüzden.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı atalay

Karabük - CL - Konya, FB - CL - Trabzonspor, GB - CL - Başakşehir, Alanya - CL - Göztepe, Akhisar - CL - Malatya, GS - CL - Kayseri.
[ Son Düzenleme: 12 Temmuz 2017, 10:48:10 atalay ]

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Gökhan Töre ye güveniyorum Profesyonel yetenekli bi oyuncu bu tarz profesyonel ve yetenekli oyuncularda bu tarz sakatlıklar yaşanılabiliyor bazen
Eylül gibi döner töre.

Çevrimdışı doctore

Talisca nın akıl hocası kimse salağın önde gideni. ben o çocuğun kendi kafasına göre bunları yaptığına inanmıyorum. ManU alamazsa ona 20-25 milyon euro verecek bir kulüp var mı şu an. zaten Tali yi birtek mourinho istiyor başka ilgilenen bir kulübe basında rastlamadım ben. İngiltere den Tali ye özel izin fln çıkmaz. Çıkarsa sonra doğabilecek tartışmaları göze almazlar. kim bilir ne futbolcular sırf bu milli takım kuralı yüzünden gidememişlerdir EPL ye, kaç başvuru geri dönmüştür bi bakmak lazım. Bu işten en çok Tali zararlı çıkar. Yaptığının mantıklı hiçbir tarafı yok. Bize ise hiçbir şey olmaz. Tali paşa paşa gelir cezasını öder paşa paşa da topunu oynar. başka şansı kalmayacak bu gidişle. ben Başkanın tavrını oldukça yerinde buluyorum bu konuda. neyse o kardeşim, burası Beşiktaş. Artık o yıldız diye kapıdan içeri giren futbolculara her türlü tavizin verildiği kulüp değil burası.
Bu sene O sene, bundan sonra her sene...

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Yorgo

Çevrimiçi Necmi

Geleceğine inanıyor musun abi
gelmeyipte ne yapacak hiç istemediği Benficaya gidip 3 kuruşamı oynayacak
böyle düşünüyorsa yolu açık olsun

Çevrimdışı tuncaboylu

Keşke biraz iletişim okusaydınız veya iletişim kitapları, bol keseden sallamasaydınız diyeceğim de bi anlam ifade etmeyecek demiyorum o yüzden.
Konuştuğumuz konu iletişim değil, pazarlama.
İletişim şu anda seninle yaptığımız şey.

Pazarlama, kulübün formaları gibi ürünlerde diğer ürünlerden farklı değerlendirilir. Bu formalar 500 bin satacak.

Şimdi sağda solda "Beğenmedim, of ya rezalet" yazanlar ya zaten forma almayanlar, ya da formayı görünce içi gidip alacak olanlar. Forma alma alışkanlığı olan bir adam zaten alır, olmayan adam da hep bir kulp bulur.

Neymiş Valencia'nın forma tanıtımı efsane olmuş, ligi beklentilerini çok altında 10. bitiren küçük şehrin takımı için anlaşılır bir durum bu. Avrupa kupalarında yoklar ve isimlerini duyurmaları lazım, ilaveten taraftarla barışmaları gerek. Bizim buna ihtiyacımız yok.

Çevrimdışı doctore

olmayacak işlerle uğraşmam ben formalarda gayet güzel ne istediğinizi
anlamıyorum. senin tasarlayacağın formayı adidas yapmaz adamların bir çizgisi
var. Kendi çizgilerinin dışına çıkmazlar sadece forma değilki tüm ürünlerinde kullanıyorlar o çizgiyi
zaten taraftar tasarımı olsa bunu herkes beğenecekmi gene çıkacak birileri şimdi
olduğu gibi bin tane laf söyleyecek. görsel estetiklik çok görece kavramdır kime göre
güzel olmamış. bakıyorum insanlara beyaza çoğunluk bayılmış gri içinde genelde beğeni
sunuluyor. forma bu basit olmalı zaten karma karışık yapıpda ortada bizi palyaço gibimi
dolandırsınlar. Beyaz forma olabilecek en şatafatlı şekilde olmuş beyaz forma işte
daha nasıl bir şatafat olmalı. birtek sade diye gri formaya denir ama oda zaten sokakta giyilsin diye tasarlanmış
formadaki tek kötü şey yıldızların dizilimi olmuş

Necmi abi sana katılmıyorum. Adidas yeri geldiğinde gayette kendi çizgisinin dışına çıkabiliyor. Örneğin geçen seneki siyah forma. tamamen kendi çizgilerinin dışına çıkartıp nostalji formamızı taklit ettirdik adamlara. yani burada istendiği zaman müşteri belirleyici/dayatmacı olabiliyor demekki. forma zevk meselesi ben şahsen çubuklu ve fümeyi beğenmedim ama arma üstünde olduktan sonra çuval olsa giyerim. önemli olan bana hissettirdikleri. forma en nihayetinde... çubuklu konusunda hassasım. bence 2 sene önceki çubuklu daha güzeldi. ince çubuklu olmamış.
Bu sene O sene, bundan sonra her sene...

Çevrimdışı Furkan Sarper

cl büyük maç haftalarında şunu atlıyorsunuz ama

biz salı veya çarş oynuycaz

başakşehir fb gs perşembe oynuycak. yanı onlar bızden sonra oynayıp az dınlenıcek, problem olmaz geçen seneki gibi

Çevrimdışı atalay

Sampdoria, Polonya Ekstraklasa liginden güzel besleniyor. Geçen sene 3,2'ye Karol Linnety'i aldılar. Şimdi de 4'e Dawid Kownacki'yi almışlar. İki sene sonra minumum 30'a paket yapmaları sürpriz olmaz. Bu ligde doğru scouting yapılırsa düşük maliyetlere çok yetenekli oyuncular alınabilir.
[ Son Düzenleme: 11 Temmuz 2017, 18:07:24 atalay ]

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı mylife1903

bununla kaç gol atarız...
Yamik bu top, bununla quaresma bile 2-3 gol atar

Çevrimdışı AvrupaKartalı

sampiyonluk turu yine osmanli maci    :D :halay:
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı esguel

samir nasri diyor samedow

Dün birinde okumuştum kim olduğunu hatırlamıyorum çok ciddiye almadım bugün sercan dikme yazmış şimdide samedow yazmış hatta amkspor biz 3.2 yıllık vermişiz nasri ise 3.5 istemiş ancak pazarlıklar olumlu ilerliyor yazmış

Çevrimdışı ekrembaser

Dün birinde okumuştum kim olduğunu hatırlamıyorum çok ciddiye almadım bugün sercan dikme yazmış şimdide samedow yazmış hatta amkspor biz 3.2 yıllık vermişiz nasri ise 3.5 istemiş ancak pazarlıklar olumlu ilerliyor yazmış

Haberin kaynağı ertem Şener'e ait goalbien sitesi Sercan dikme ertem Şener'in çalışanı samet de goal bieni kaynak göstermiş yani kaynak ertem. Ertem bi transfere tamam diyorsa bilin ki olmamıştır

Çevrimdışı sermet00

6. hafta fenere sokunca frikikten gene ısınırsın :D
Gelecek mi duyum mu var :)

Çevrimdışı tuncaboylu

Sampdoria, Polonya Ekstraklasa liginden güzel besleniyor. Geçen sene 3,2'ye Karol Linnety'i aldılar. Şimdi de 4'e Dawid Kownacki'yi almışlar. İki sene sonra minumum 30'a paket yapmaları sürpriz olmaz. Bu ligde doğru scouting yapılırsa düşük maliyetlere çok yetenekli oyuncular alınabilir.
Levha Poznan takım mı?
94 maçta 21 gol atan santrafor mu olur?
Bu adama 4 milyon verene kadar X'i alırdık.
Hayatında Polonya'nın köyünden çıkmamış.
Polonya'dan Lewandowski dışında santrafor mu çıkmış?
Milosevic'ten, Pedro'dan ne hayır gördük ki?
Ben 5 dakika izleyip notunu verdim, adam olmaz bu.
Tam bir menajer transferine benziyor.

Burada dursun, isteyen copy-paste yapar.

Çevrimdışı sermet00

Bence 20 temmuzu bekliyor,sonra gelecek çünkü 20 Temmuz'a kadar teklif gelirse gitme şansı var sonra Yok diye biliyorum.Bunu bir ara Melo ve Lugano yapardı,döner dönmez cezası kesilir umarım

Çevrimiçi Zafer55

Son 8 maçın 6 sı düşmeye aday takımlarla(alanya göztepe akhisar malatya kayseri sivas) ve ilk yarı bu 6 takımın  5 i ile deplasmandayız ...yani ikinci yarı bu takımlar ile kendi sahamızda oynayacağız.Bu da iyi
Yani ligin sonlarında  düşmemek için can havli ile oynayacakları maçları bizim sahada olacak
[ Son Düzenleme: 11 Temmuz 2017, 18:27:43 Zafer55 ]

Çevrimdışı mylife1903

Çıkarım yaptı yine.

Coca cola'nın rakibi var, müşterisini Pepsi'ye kaptırabilir. Ayrıca ürünleri dünyanın her yerinde satılıyor.

Beşiktaş'ın müşterisi belli, ürünü de belli yerlerde satılıyor.

Bizim rakibimiz yok mu, kucuk cocuklari nasil besiktasli yapacaz?

Çevrimdışı tuncaboylu

Bizim rakibimiz yok mu, kucuk cocuklari nasil besiktasli yapacaz?
Forma reklamıyla mı?

Çevrimdışı esguel

Bence 20 temmuzu bekliyor,sonra gelecek çünkü 20 Temmuz'a kadar teklif gelirse gitme şansı var sonra Yok diye biliyorum.Bunu bir ara Melo ve Lugano yapardı,döner dönmez cezası kesilir umarım

Ben transfer sezonu süresince gitme şansı var diye biliyorum

Çevrimdışı tuncaboylu

Nasri'nin doping suçlaması var, ceza alabilir.

Çevrimdışı mylife1903

Forma reklamıyla mı?

Neden sadece forma reklami olsun, genel duyuru ve imaj tazelersin.

Vodafone sabret reklami gibi
Beko efsaneler gibi
Toplarsin 3 sponsorunu, 2 gun reklam butcenizi azicik kaydirin dersin. Birlik beraberlik anti feto falan felan ve yeni forma

Etiketler: