Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 172 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8383165 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Eren cok iyi diyorlar da eren iyi olsa milli takimda burak yilmazi keser once
sen bir çık dışarda hava al @mylife1903

Çevrimdışı Serhat Akkaya

sen bir çık dışarda hava al @mylife1903
İnsanların zekasını çok hafife alıyorsun bazen abi :) Mylife değil tangaz olsaydı şimdi gelişine doksana çakmıştı sana  :evillol:
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Benim burada gömdüğüm bir tane genç adam söylesene? Oğuzhan kötüyken bile tek bir laf etmedim o yüzden seninkide ezbere bir yorum olmuş..

Valla sen mesleğini yaparken, yaş, dil, ırk ayrımı yapacak birine benzemiyorsun, çok profesyonel görünüyorsun.  :)

Çevrimdışı tuncaboylu

Abi hel bir biz akilliyiz ya ondan oluyor. Elli sefer yazdim elin almani beyinsiz degil. Futbolcuya iki dakika bakiyor anliyor. O yuzden iyi gurbetciler alman milli takiminda oynarken posasi bize kaliyor. Nuri bile esigi atlayamadi. Atlayacak olsamallem eder kallem eder gene de alamanya milli formasini giydirirdi herifler. Artik bnd mi iyi calisiyor alman hanim mi aliyorlar bunlara bilmem.

Sscb ornegi var sporcu gelisiminde ornek alir yurursun.

Liyakat olacak. Turkiyede hic bir yerde dogru insanlar gorev almiyor ki
Tubitak in basina hayvanat bahcesinden bekci mi ne atanmis oyle haberler vardi

Taraftardaki bu bakış açısını da kırmamız lazım.  :tabe:

@mylife1903 bile böyle yazıyorsa, dağdaki çoban ne düşünür?

Elin Almanı beyinsiz değil, elin Porto'su saf değil, elin Benfica'sı aptal değil vs.

İyi olsaydı bırakırlar mıydı, faydalı olsa yollarlar mıydı, kaliteli olsa gönderirler miydi vs.

Onlar için yeterli görünmeyen bazı özellikleri, senin için sorun olmayabilir.

Ya da en basit şekilde hata yapmış olabilirler, Dortmund dediğiniz takımın transferde batırdığı 30-40 milyon euro var sırf son 3 senede. (Nuri Şahin, Immobile, Kevin Kampl)

O yüzden şu bakış açısını bir değiştirmeliyiz bence.

Çevrimiçi Necmi

Gecen seneden beri millet karijmayi burda gomerken ne diyordum. Yemin ediyorum @Serhat Akkaya kendi kendimi seedecem, alintilayacam yani

Gomucuye cikti adimiz herkes gomerken burda karijmanin arkadinda bu adami uzmeyin, bakin besiktasin parayla yapilamauacak reklamini yapiyor, marka futbolcu uefa kura cekimine gonderilsin falan yazan ben degil miydim?

Aha gorduk iste. Heriflerin quaresma disinda saygi duydugu oyuncumuz yok, tanidiklari da yok.
kendini şeyetme alıntılama yani :D
senin ismail dışında gömdüğün oyuncu yok

Çevrimdışı tangaz

İnsanların zekasını çok hafife alıyorsun bazen abi :) Mylife değil tangaz olsaydı şimdi gelişine doksana çakmıştı sana  :evillol:

içimden çaktım valla " bence sen çok dışarıda kalmışsın @Necmi abi içeri gir üşümüşsün" die yazacaktım ama topu @mylife1903 a bıraktım  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

Maalesef ama maalesef. Yine girdik şu portekiz taraflarına tam kurtulduk derken..
Geçen sene 29 maç 6 gol
ondan önceki sene 34 maç 14 gol 4 ü portekiz kupası filan sanırım ya da öyle bişi
daha önceki sezon 4 gol

muhteşem istatistikleri varmış gerçekten  :evillol:

Sonra da "Bana neden gömücü diyorsunuz"?  :evillol:

Fotomaç haberi midir, ne haberidir; onu ciddiye alıp yönetimi gömersen adın gömücüye de çıkar elbet.  :tabe:

Eder bize uygun bir adam değil, orası belli.

Yalnız madem istatistikler mesele, Pelle neden bize uygun oluyor?  :alala:

Adamın istatistikleri Kuyt'un gol krallığına oynadığı Hollanda ligi dışında çok vasat.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Sonra da "Bana neden gömücü diyorsunuz"?  :evillol:

Fotomaç haberi midir, ne haberidir; onu ciddiye alıp yönetimi gömersen adın gömücüye de çıkar elbet.  :tabe:

Eder bize uygun bir adam değil, orası belli.

Yalnız madem istatistikler mesele, Pelle neden bize uygun oluyor?  :alala:

Adamın istatistikleri Kuyt'un gol krallığına oynadığı Hollanda ligi dışında çok vasat.
Portekiz'den golcü çıkmaz zaten, Ronaldo dışında yıllardır da çıkmadı o da zaten pozisyon üstü bir futbolcu.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

içimden çaktım valla " bence sen çok dışarıda kalmışsın @Necmi abi içeri gir üşümüşsün" die yazacaktım ama topu @mylife1903 a bıraktım  :icool:
Gelen toplara afedersiniz ermeni olayindan beri abanmiyorum abi, sonra aglar yirtiliyor taraftar sahaya iniyor sahada kazandigimizi masa basinda veriyoruz yahu

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Gelen toplara afedersiniz ermeni olayindan beri abanmiyorum abi, sonra aglar yirtiliyor taraftar sahaya iniyor sahada kazandigimizi masa basinda veriyoruz yahu
O olayı kaçırdım mı ben? Özelden bi ilet bence  :D
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Necmi

yoo alıntısını okudum taş attığının farkındayım
dışardaydım üşümeden öteye biraz ıslandım

Çevrimdışı tangaz

yoo alıntısını okudum taş attığının farkındayım
dışardaydım üşümeden öteye biraz ıslandım

buradan bakınca pek öyle görünmüyor  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Necmi

@mylife1903  ün zekasını hafife almakmı öyle bir salaklık yapmam emin ol
donunda sallar bizi o :bandit:

Çevrimiçi Necmi

buradan bakınca pek öyle görünmüyor  :bandit:

ya yoğunum kelimeleri tam seçememişim demek istediğimi anlatamadım
yoksa mylife ın kucağına oturmamak için hayatta öyle hata yapmam :D

Çevrimdışı tangaz

ya yoğunum kelimeleri tam seçememişim demek istediğimi anlatamadım
yoksa mylife ın kucağına oturmamak için hayatta öyle hata yapmam :D

yağmurdan kaçarken doluya tutuldun walla şimdi bir @mylife1903 kucağı yerine 3 gömücülerin elinde kucaktan kucağa durumuna düştün  :D

Çevrimdışı tangaz

bu arada vurmayacaksanız bişey diyeceğim bu Eder varya Şenol hocanın elinde Aboubakardan fazla gol atar.  :bandit:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

bu arada vurmayacaksanız bişey diyeceğim bu Eder varya Şenol hocanın elinde Aboubakardan fazla gol atar.  :bandit:
Ohen>Eder
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

Ohen>Eder

ohen ayağı çok düzgün bir oyuncuydu son vuruşları çok netti ama gördüğüm en eski model tank kadar ağırdı.

Çevrimiçi Necmi

yağmurdan kaçarken doluya tutuldun walla şimdi bir @mylife1903 kucağı yerine 3 gömücülerin elinde kucaktan kucağa durumuna düştün  :D
yok sizinle baş ederimde mylife zorlar adamın yazdıklarını iki defa okuyorum :alala:

Çevrimdışı tangaz

yok sizinle baş ederimde mylife zorlar adamın yazdıklarını iki defa okuyorum :alala:

2 defa okuyup öyle yazıyorsan okuma sayısını arttırmanı öneririm  :bandit:

Çevrimiçi Necmi

2 defa okuyup öyle yazıyorsan okuma sayısını arttırmanı öneririm  :bandit:
bu sefer bir kez okumuştum :bandit:  o yüzden şeyettim

Çevrimdışı tangaz

ohen ayağı çok düzgün bir oyuncuydu son vuruşları çok netti ama gördüğüm en eski model tank kadar ağırdı.

@Serhat Akkaya bu bizim ohen la liga da ismini hiç duymadığım bir takımda 67 maç 27 gol istatistiği yapmış 96-97 yıllarında  :alala:

Çevrimdışı tangaz

bu sefer bir kez okumuştum :bandit:  o yüzden şeyettim

kova Necmi meşin yuvarlağı bir kere daha filelerden şeyediyor  :bandit:

paka pakaaa  :bye:

Çevrimdışı tuncaboylu

@Serhat Akkaya bu bizim ohen la liga da ismini hiç duymadığım bir takımda 67 maç 27 gol istatistiği yapmış 96-97 yıllarında  :alala:

Compostela'da muazzam istatistikleri vardı.

Şimdi olsa @Serhat Akkaya istatistikler iyi diye alınmasını önerirdi.

Bize de kiralık gelmişti zaten, satın alamamıştık.

Çok iyi bir gol vuruşu vardı, ama epey yavaştı. Şimdi olsa Poor Man's Jardel derlerdi ecnebiler, o hesap.

Çevrimdışı panic13

Rahmetli Kazım Kanat anlamadığım bir nedenle Ohen'e "Ohenhen" diyordu.

Rivayete göre Ohen çevresinde dönene kadar rakip defans bir el batak atıyormuş, rıfkıyı rakibine çakıp hemen defansa dönüyorlarmış.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Etiketler: