Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı
Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı

Beşiktaş Forum|Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı Liverpool - Beşiktaş JK  / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı Skor : Liverpool:   -  Beşiktaş: Tarih : 19/02/2015 Saat : 22.05 Stadyum

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı  [Okunma sayısı 177242 defa] Liverpool - Beşiktaş JK / UEFA Avrupa Ligi 2. Tur İlk Maçı

Çevrimiçi Samet Ç

Bekler işlemediği için adamlar kanatlardan feci derece de üstümüze geldi bunaldık. Burada Maxi gibi oyuncular olsaydı bu Liverpool yerdik. 1-0 da iyidir.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Şubat 2015, 00:02:11
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Abi biraz sakinleşin düşünün sadece.

Ibe Motta'yı 7 kez geçti maç içinde. Yani geçecekti de bu Motta'nın yetersizliği değil sadece adam uçuyor.

Olacaktı oldu.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ZORBEY

Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Şubat 2015, 00:03:26
  • Beşiktaş / Bodrum
Oyunculara hakaret forumumuzda yasaktır.

Hakaret edecek kadar kızgın olan sakinleşsin gelsin öyle yazsın.

Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Deniz

Ibe Motta'yı 7 kez geçti maç içinde. Yani geçecekti de bu Motta'nın yetersizliği değil sadece adam uçuyor.

Olacaktı oldu.
İyi de serdarin tuttugu adam da sturridge.ibeden daha hizli.motta her calimi yedi istisnasiz.motta hakkaten can sıktı su koca sezon motta ve ismaille nasil gececek aklim almiyor.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı atakan eraslan

Bence penalti degildi, cok ucuz, kimse sl finaljnde calamaz boyle bir penaltiyi mesela

Çevrimdışı Haldun

Olcay franco mottanin perfornmansina baya uzuldum acikcasi ben francoyu ilk defa bu kadar kotu gordum

Çevrimdışı scape_bjk

arkadaşlar niye motta'ya bu kadar yükleniyorsunuz anlmadım adam maç boyunca fena oynamadı bence o hızdaki oyunlara göre bence iş oğuzhanın oyuna girmesinden sonra tamamen değişti nerdeyse oğuzhan hiç baskı yapmadı. Benim anlamadığım sosa 90 dk'yı çıkaramazmıydı adam en azından güven veriyor tecrübesiyle ayağı yere sağlam basıyor ve çok rahattı

Çevrimdışı Türkay

2 fark mı atacaz simdi biz bunlara Atınc ile hadi gecmis olsun
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Doğukan E.

Bilic gene etkiledi maçı bence... Sosa ne zaman çıksa takım düşüyor resmen bunu daha öncede gördük gene oldu.

Çevrimdışı ilhan mansız

Hayır Penaltı Olmasa Atacakları Yok Sen Hediye Eder Gibi Penaltı Aldırıyorsun...Ayrıca 75den Sonra Topu Ayağımıza Alıp Atak Oynatır Diye Bekliyordum Biliçten, Kerim İle Gökhan İle 3lü Defansı Rahat Geçer Skor Yapardık Bir Türlü Bunu Oynamadık.Tur Zor Değil Sağlık Olsun...
oynayacaktık aslında Liverpool baskısı bitmişti. Çok saçma bir gol yedik. Üzerimize gelemediler bile sadece sol kanadımızdan zorladılar. Sağlık olsun

Çevrimdışı Deniz

arkadaşlar niye motta'ya bu kadar yükleniyorsunuz anlmadım adam maç boyunca fena oynamadı bence o hızdaki oyunlara göre bence iş oğuzhanın oyuna girmesinden sonra tamamen değişti nerdeyse oğuzhan hiç baskı yapmadı. Benim anlamadığım sosa 90 dk'yı çıkaramazmıydı adam en azından güven veriyor tecrübesiyle ayağı yere sağlam basıyor ve çok rahattı
Hocam farkli maci mi izledik biz mottanin kanadi otoban oldu.her calimi yedi.dogru duzgun pas bile atamadi.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Olacaktı oldu.
Maç İçindede yazdım , İBE , Adam Ferrari mübarek resmen uçuyor yahu :iscrewy: :iscrewy: 3 Tane Motta olsa yine yetişemez o adama :by2:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı atakan eraslan

:claps:

Çevrimdışı talha

Olcay franco mottanin perfornmansina baya uzuldum acikcasi ben francoyu ilk defa bu kadar kotu gordum

Pedro mu? Yapmayın Pedro maçın adamlarındandı bence. Karşısında ki adamları tutmak kolay değil.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Fatih

Olacaktı oldu.
Hep senin yuzunden..Hepimizi kandirdin burada yok 2-0 yok 3-0... Hayallerimle, duygularimla oynadin Cagri:(
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı scape_bjk

Hocam farkli maci mi izledik biz mottanin kanadi otoban oldu.her calimi yedi.dogru duzgun pas bile atamadi.
demekki farklı maçı izledik ben net ataklarını görmedim sen gördün mü?

Çevrimdışı Kadir G.

Malesef defansta 4 artı kaleci 5 adam var.

Bize Pedro dışında 4 adam lazım değişecek yazın.

4 ü de çok üst düzey olmalı.

Hocam senin istediğin oyuncular neydi bir daha yazar mısın? Bari bakıp hayal kuralım Beşiktaş için yoksa mottayı düşündükçe deli oluyor insan.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Şubat 2015, 00:08:37
  • Beşiktaş / Bodrum
Hocam senin istediğin oyuncular neydi bir daha yazar mısın? Bari bakıp hayal kuralım Beşiktaş için yoksa mottayı düşündükçe deli oluyor insan.

Hocam yazmak kolay da almak işte.

Stoper Kaboul

Sağ Bek Maxi Pereira

Sol Bek Rahman Baba
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı talha

demekki farklı maçı izledik ben net ataklarını görmedim sen gördün mü?

Net atak görmediysek Ersan ve Pedro sağolsun.

Veli'de çok yerinde oynadı bugün. Motta ve Olcay kötüydü.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Şubat 2015, 00:09:15
  • Beşiktaş / Bodrum
Hep senin yuzunden..Hepimizi kandirdin burada yok 2-0 yok 3-0... Hayallerimle, duygularimla oynadin Cagri:(

Ne ikisi ne üçü ne oluyor  :biggrinking:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Demirkol Motta'dan korkuyorum sadece demişti demez olaydı.  :bawling:

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Hayallerimizi çalan Mottaya teşekkür ediyoruz, 10 oyuncunun emeğini alın terini harcayan Motta helal sana büyüksün bu takıma yaptığın penaltıyla turu elimizden alarak büyük hizmet ettin, gururumuzsun ikinci Ferrari Sultansın Helal Mottaa. (Hakaret yok destek çok)

Çevrimdışı Giray Burak

ilk yarı sahaya giren inşallah bizim taraftar değildir..
lütfen biri bana liveli desin .
ceza alırsak ve sahaya giren bizim taraftarsa , o (Hakaret Yasak)₅ katli vacip olur.

Etiketler: