Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 60 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1762490 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kokuşmuş lig...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Sinan23

Kasimpasa İBB maçını izleyen varmı dk 30 civarı aynı vidanın el pozisyonu benzeri oldu. Vücudun duruşu topun geldiği yer savunma oyuncusunun tepkisi aynı. Tek fark ele Çarpmasa gol oluyordu. Hakem ne yaptı vara bile gitmedi. Penaltı vermedi. Salı akşamı penaltı diye ağlayan arkadaşlara duyurulur. Videosunu çektim ama forumda atacak biryer bulamadim.

Çevrimdışı can1903

Kokuşmuş lig...

Sus payı vermişler heralde.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

36. hafta sonunda oluşan puan durumu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi ferdi1903

Kasimpasanin yenilmesi iyi oldu

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Kasimpasanin yenilmesi iyi oldu
O maçtan ümidi kesin bence.
Febe şampiyon olursa 2.5 M Euro şampiyonluk bonusu verecekmiş sanırım.
Bu maçta bilerek yenilirler.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Sus payı vermişler heralde.
Diyeceğini dedi adam. Ülke şartlarında daha ne yapmasını bekliyoruz. Vaktinde Negredo'ya o kadar para vereceğimize şu adamı geri almadık ya tarihimizin önemli kırılma noktalarından biridir. Beşiktaş'a karşı ciddi aidiyeti olan klas bir futbolcuydu.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Demba''nın sözleşmesi feshedilmiş. Biz daha neyin mücadelesini veriyoruz.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi ferdi1903

O maçtan ümidi kesin bence.
Febe şampiyon olursa 2.5 M Euro şampiyonluk bonusu verecekmiş sanırım.
Bu maçta bilerek yenilirler.
Nicin 2.5m?

Çevrimdışı yigiter38

Çevrimiçi MUSTAFA_

Thiam için Başlık parası
Buna daha çok limitten kaçmak diyoruz. Ama bu bonusların da dahil edilmesi gerekli limite. Böyle limitin bir manası olmuyor işte. Sonre 1907 TL'ye oynayan oyuncular görüyoruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi blackeagle35

Türbülent önemli oyuncuları dinlendirmiş bu maçta muhtemelen bizim maça bileniyor.

Çevrimiçi levitate

hehe
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

hehe

Rüzgarı biraz arkasına alınca podyumlara çıkmış hemen. Sene sonu biz inşallah şampiyon olalımda o zaman görecem sizi. Çekirdek cips kola eşliğinde
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Çağrı Öz

Rüzgarı hissedince podyuma çıkan bir tek Ali Koç değil ki. Bu tipler hemen her yerde var.

Beşiktaş az vaziyeti düzeltsin ben zaten biliyordum diyecekler. Leş kargası bunlar. Sivas maçı akşamı çok erken öttüler.

Çevrimdışı can1903

Yarın başak-malatya kazanırsa kasımpaşa ateş hattına düşüyor..
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Diğer maçta gol sesi çıkmamış. İlginç olmuş  :alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Diğer maçta gol sesi çıkmamış. İlginç olmuş  :alala:

Antalya defansta bekliyor her zaman oldugu gibi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Görevini yapmış. Ülke futbolu baya komik  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Görevini yapmış. Ülke futbolu baya komik  :D

Haysiyet köpek oğlu köpek.
Suç onda degil ki oynayan ultra iyi hoca (!) Ersun da.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Haysiyet köpek oğlu köpek.
Suç onda degil ki oynayan ultra iyi hoca (!) Ersun da.
Öyle abuk subuk atılmış ki gerçekten bilerek görmek istemiş. Neyse biz kendimize bakmaya devam.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Öyle abuk subuk atılmış ki gerçekten bilerek görmek istemiş. Neyse biz kendimize bakmaya devam.
Rize orta sıralarda ins böyle oynar 3 puanı alırız.
FB şuanda baskıda.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Rize orta sıralarda ins böyle oynar 3 puanı alırız.
FB şuanda baskıda.
Onların puan kaybını beklemenin lüzumu yok. Şu anda kalan 12 puanımızı almaya odaklanmamız lazım. Rakipler bu puanı tamamlamamıza yardım ederse orasını bilemem  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

Antalya defansta bekliyor her zaman oldugu gibi.

antalya maçını kim izliyormuş yahu bu akşam diye önce şaşırdım. sonra ne yalan söyleyeyim ismini görünce şaşırmadım.  :D

Çevrimdışı Gökhan Kurt

antalya maçını kim izliyormuş yahu bu akşam diye önce şaşırdım. sonra ne yalan söyleyeyim ismini görünce şaşırmadım.  :D