Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (4) Yeni Başlığımız Hayırlı Olsun 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek

0 Üye ve 44 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5297108 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 4 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Sponsor Bağlantı

Bundan 40 sene sonra olur da stat tekrar yapılırsa, o zaman hayatta olursak bu günleri bol bol yad ederiz  :)

Çevrimdışı yigitcan1903

değerli kardeşim yedek renk diye bir şey olmaz , 25 yıldır kırmızı rengi formamızda kullanıyoruz ,şimdi kırmızıyı kullanmayın demek çok yanlış ,aslında bu propogandayı renkliler başlattı ,sürekli seni ,beni kısır tartışmalar içinde tutmaya çalışmanın bir yolu da bu dur ,fazla takılmayın . beşiktaş türkiyedir ..... :)
Yedek renk tüzükde yazan Ahmet abi
Yoksa böyle bir rengi bile yok normalde
Beşiktaş siyah beyazdır,en başından beri siyah beyazdır
Bir zamanlar da Balkan Savaşlarından sonra renk değiştirmiş hikayesi anlatıyorlardı
Hala öyle zannedenler var
Kırmızı Türk bayrağı haricinde rengimiz değil
Formaya da 3.renk zorunluluğundan girdi,uefanın istediği

Çevrimdışı Efe

bizim renklerimizde kırmızı var ama . bir de böyle düşün derim.

abi kırmızı sarı mavi falan bunlar diğer takımların rengi biz siyah ve beyazız bundan başka renk istemiyorum stad koltuklarında formada kullanılabilir başka şeylerde yine kullanılabilir ama koltuklarda istemiyorum  :)
[ Son Düzenleme: 13 Şubat 2015, 23:50:17 Efe ]
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ozan062

abi ben kırmızı sarı mavi falan bunlar diğer takımların rengi biz siyah ve beyazız bundan başka renk istemiyorum stad koltuklarında formada kullanılabilir başka şeylerde yine kullanılabilir ama koltuklarda istemiyorum  :)

juventus stadında sanki yıldızları kırmızı falan yapmıslardı istermisiniz bizim ikinci kata arma falan yapılcaktı oyle hatırlıyorum bi bakıyorsunuz heryerde kırmızı kullanıyorlar :kop:
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı yigitcan1903

abi ben kırmızı sarı mavi falan bunlar diğer takımların rengi biz siyah ve beyazız bundan başka renk istemiyorum stad koltuklarında formada kullanılabilir başka şeylerde yine kullanılabilir ama koltuklarda istemiyorum  :)
Ben bu sene her formaya da girmesinden de rahatsızım aslında
Beyaz formaya sokma
Düz beyaz siyah şortla klasik mis gibi
Zaten bir kırmızı forma çıkmış sponsordan denecekse
Her formada olmasın en azından,umarım önümüzdeki sene dikkat edilir

Çevrimdışı Efe

juventus stadında sanki yıldızları kırmızı falan yapmıslardı istermisiniz bizim ikinci kata arma falan yapılcaktı oyle hatırlıyorum bi bakıyorsunuz heryerde kırmızı kullanıyorlar :kop:

kullanılabilir tabiki kullanılmayacak diye bişey yok belki bjk yazısı kırmızı yazılır bilemeyiz sadece fikir söylüyorum ben şahsen istemiyorum ama olabilir buna yönetim karar verecek  :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmet türker

abi kırmızı sarı mavi falan bunlar diğer takımların rengi biz siyah ve beyazız bundan başka renk istemiyorum stad koltuklarında formada kullanılabilir başka şeylerde yine kullanılabilir ama koltuklarda istemiyorum  :)
mavi ne ki ..

Çevrimdışı ahmet türker

Yedek renk tüzükde yazan Ahmet abi
Yoksa böyle bir rengi bile yok normalde
Beşiktaş siyah beyazdır,en başından beri siyah beyazdır
Bir zamanlar da Balkan Savaşlarından sonra renk değiştirmiş hikayesi anlatıyorlardı
Hala öyle zannedenler var
Kırmızı Türk bayrağı haricinde rengimiz değil
Formaya da 3.renk zorunluluğundan girdi,uefanın istediği
herkesin kendi kafasından yazdıklarına boş verin sevgili kardeşim ,kırmızı renk bizim formamıza 25 yıldır girdi artık .gerisini boş verin . tüzük müzük hepsi hikaye.

Çevrimdışı ozan062

kullanılabilir tabiki kullanılmayacak diye bişey yok belki bjk yazısı kırmızı yazılır bilemeyiz sadece fikir söylüyorum ben şahsen istemiyorum ama olabilir buna yönetim karar verecek  :)

aynı fikirdeyim
peki dısarıdaki sutunlar için ne dersin? onların ısıklandırmasında mesela her kupada değişmesi taraftarıyım yani atıyorum
cl de mavi ligde kırmızı kupada beyaz gibi:) yani dısarıdan hangi grupta mac oynandıgı hissedilsin gorulsun istiyorum ne dersin?

benzer uygulama melbourne stadında var  baskan oraya gitti inş bunuda not almıstır
[ Son Düzenleme: 14 Şubat 2015, 00:04:49 ozan062 ]
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Efe

aynı fikirdeyim
peki dısarıdaki sutunlar için ne dersin? onların ısıklandırmasında mesela her kupada değişmesi taraftarıyım yani atıyorum
cl de mavi ligde kırmızı kupada beyaz gibi:) yani dısarıdan hangi grupta mac oynandıgı hissedilsin gorulsun istiyorum ne dersin?

onlarda olabilir renkler değişebilir görsel açıdan bakmak lazım led aydınlatmalara :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı yigitcan1903

herkesin kendi kafasından yazdıklarına boş verin sevgili kardeşim ,kırmızı renk bizim formamıza 25 yıldır girdi artık .gerisini boş verin . tüzük müzük hepsi hikaye.
Ben kabul etmiyorum Ahmet abi
En eski kaynaklar dahi kulübün renginin siyah beyaz olduğunu ifade ediyor
FEDA daki 1906 tarihli Süleyman Sebaya hediye edilen rozet gibi
Kırmızı dediğim gibi sonradan girdi formaya iç saha,dış saha formalarına ek yaptı uefa 3.formayı zorunlu kıldı
Şimdi 4.forma bile geliyor,kulüpler çok farklı renklerle tasarımlar yapıyor
Ama ben gelenekçiyim bu konuda
Kırmızıya-fazla kullanıldığında-allerjenim yani

Çevrimdışı ahmet türker

Ben kabul etmiyorum Ahmet abi
En eski kaynaklar dahi kulübün renginin siyah beyaz olduğunu ifade ediyor
FEDA daki 1906 tarihli Süleyman Sebaya hediye edilen rozet gibi
Kırmızı dediğim gibi sonradan girdi formaya iç saha,dış saha formalarına ek yaptı uefa 3.formayı zorunlu kıldı
Şimdi 4.forma bile geliyor,kulüpler çok farklı renklerle tasarımlar yapıyor
Ama ben gelenekçiyim bu konuda
Kırmızıya-fazla kullanıldığında-allerjenim yani
gelenekçi olmakla neyi korumayı düşünüyorsun ki kardeşim dünya değişiyor ,insanlık ilerliyor ,ben ilerlemem mi diyorsun biz istesek de istemesek de dünya değişecek, muhafazakarlar ve gelenekçılerin bile gelenekleri her yüzyılda bir yüzyıl ileriye gidecek .

Çevrimdışı yigitcan1903

gelenekçi olmakla neyi korumayı düşünüyorsun ki kardeşim dünya değişiyor ,insanlık ilerliyor ,ben ilerlemem mi diyorsun biz istesek de istemesek de dünya değişecek, muhafazakarlar ve gelenekçılerin bile gelenekleri her yüzyılda bir yüzyıl ileriye gidecek .
Ben sadece siyah ve beyazı koruyorum abi
Başka renk girmese bana yeter
O açıdan gelenekçi dedim

Çevrimdışı attila_metu

@Necmi abi selam, yeni haber sitesinde fotoğraflara mobilden bakmak çok zor oluyor. Mobil uyumlu değil. Çile çekiyorum. Var mi bunun için düşündüğünüz bir çözüm?

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

aynı fikirdeyim

benzer uygulama melbourne stadında var  baskan oraya gitti inş bunuda not almıstır
San mames'te de var harika oluyo :) Onlar görüntü de verebiliyo ama olsun ışıklandırma olabilir bizim stada :)
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Serkan7738

Çevrimdışı Efe

havalarda iyi gidiyo maaşallah  :D

nereye iyi gidiyor 3 gün çalışma olmadı :icool: bide kar geliyor üstüne  :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Barış Hoca

Bursa'nın stadındaki koltukları nasıl takıldığını gördünüz mü arkadaşlar? Bizim koltuklarımızın böyle takılmasından korkuyorum.
Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan!

Çevrimdışı TØLGA

san mamesi övüyoruz diye kızıyorlar ama  :)
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

:claps: :ok:
Yorgo

Çevrimdışı TØLGA

Bursa'nın stadındaki koltukları nasıl takıldığını gördünüz mü arkadaşlar? Bizim koltuklarımızın böyle takılmasından korkuyorum.
takipçisiyiz o işin abi koltuk işine bir gelsin detayları öğrenicez  :ok:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Serkan7738

Çevrimdışı Deniz

Mayıs ayında şampiyon olup kupayı alıp stada kutlamaya gittiğimizde çatı gerilmiş olsun bari taraftar prekastların üstünde rahat rahat kutlama yapsın   :halay: :halay:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Efe

yapan şirketin çalışınına söylediler belediyeye mail attılar yinede şirket dönmedi yanlıştan saçma sapan bir diziliş dönüş bölümlerinde stad bursaspora devredildi belki bittikten sonra sıkıntı giderilir bizdede böyle bişey olursa yazık olur açıkçası tt arenada da ilk yapılış bursa stadı gibi sonradan tekrar dizilmiş koltuklar bizde bu yanlışa düşülmemeli :)
Şampiyon Beşiktaş JK