10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa
10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa

Beşiktaş Forum|10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa Skor : Beşiktaş 3-3 Kasımpaşa Tarih : 30.10.2015 Saat : 21:45 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa  [Okunma sayısı 109641 defa] 10.Hafta / Beşiktaş - Kasımpaşa

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 21 Kasım 2016, 21:37:08 atalay ]

Çevrimdışı TØLGA

Miloseviç solda oynarsa....
rhodolfo oynar orada muhtemelen gremio'da  bizim izlediğimiz maçlarda sol stoper oynuyordu
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı TØLGA

Oha Töre yok mu ? Yeni görüyorum.
onda bir sıkıntı oldu muhtemelen oturtmaz yoksa hoca
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı TØLGA

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
delaveye diye biri var o oynamıyo  izlediğim maç özetlerinde gözüme çarpmıştı çok
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Ersoy

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
delaveye diye biri var o oynamıyo  izlediğim maç özetlerinde gözüme çarpmıştı çok

Cidden niye oynamıyo acaba ben iyi gördüm onu.Del Valle'ymiş adı Rio Ave'den almışlar.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı atalay

Adem'i kanatta kulanmış. Bol bol yüksek top atarlar Adem'e...

Donk enteresan bir oyuncu zaman zaman ileri çıkarken yerini kaybediyor. Ozzie o öndeyken topla doğru yerlerde buluşursa çok kolay pozisyonlara gireriz. 
[ Son Düzenleme: 30 Ekim 2015, 20:58:26 atalay ]

Çevrimdışı Ersoy

Donk enteresan bir oyuncu zaman zaman ileri çıkarken yerini kaybediyor. Ozzie o öndeyken topla doğru yerlerde buluşursa çok kolay pozisyonlara gireriz.

Donk'un olayını çözemedim ben.Forvet oynuyor yav adam çok kaybediyor kendini bazen.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Bence saçma bir oyuncu. Kafasına göre oynuyo :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı MUTE

Vurduğun gol olsun KARTAL'ım

Çevrimdışı atalay

Bence saçma bir oyuncu. Kafasına göre oynuyo :D
Donk'un olayını çözemedim ben.Forvet oynuyor yav adam çok kaybediyor kendini bazen.

Dünyanın en cool, keyfe keder oyuncusu. Fakat iyi toplar kesiyor ve çabuk hücumu başlatıyor.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vurduğun gol olsun KARTAL'ım

Kenarda 4 ciddi hamle oyuncumuz var. Bu iyi bişey.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Dünyanın en cool, keyfe keder oyuncusu. Fakat iyi toplar kesiyor ve çabuk hücumu başlatıyor.

Aynen, ayağı iyi izlediğim kadarıyla.

Çevrimdışı MUTE

Ramon Motta sakat mı arkadaşlar?

Çevrimdışı Ersoy

Ramon Motta sakat mı arkadaşlar?

Şenol Hocanın gözüne giremedi.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Şenol Hocanın gözüne giremedi.

Bence oynasa hücumda iş yapar Motta.

Ama bi delilik edip yine penaltı vs. hatası olursa Şenol Hoca değnekle kovalar, orası ayrı :D

Çevrimdışı TØLGA

bu gidişle sene sonu ismail ile sözleşme uzatıcaz anlaşılan
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı cursedofdragon

nerde bu tosiçciler sesleri cıkmıyor :D Dedik milosevic oynucak diye :)

Çevrimdışı kahyaoglueren

Stad tam dolmayacak sanırsam.Daha var ama boşluklar var hala.Siz ne düşünüyorsunuz?

Çevrimdışı alimm

vurduğun gol olsun katalım...1 -0 olsun bizim olsun...

Kartal gol gol gol
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı Tolga

Stad tam dolmayacak sanırsam.Daha var ama boşluklar var hala.Siz ne düşünüyorsunuz?
Biletlerin hepsi satılmış galiba.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Fatih_

Necip bu mactada doktururse formayi garantiler.

Çevrimdışı TØLGA

nerde bu tosiçciler sesleri cıkmıyor :D Dedik milosevic oynucak diye :)

ben necip dediğim için üstüme alınmıyorum  :bandit:
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Ersoy

21:45'te maç mı olur ? Taraftarın bu ilgisi bile çok.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı TØLGA

Biletlerin hepsi satılmış galiba.
1200 falan var diyolardı ama daha dolmamış tam maç başladığında görmek lazım
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Etiketler: