2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11701204 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Mehmet K

Forumu transfer toplantısı yapan yönetim kurulu olarak düşünüyorum da.. Vallahi bu kadar stres olmazdık.

Çevrimdışı DaldanSarkanElma

Footbalista ‏@footbalista_  5 sn.5 saniye önce
Fiorentina Sportif Direktörü Andrea Rogg: Gomez gelecek sezon Beşiktaş’ta kalmaya devam ederse bize 9 milyon euro ödemek zorundalar.

Nasıl yani? :alala:
Bir haykırıştır siyahımız, çökünce üzerimize gecenin matemi, sarılırız beyazına sevdamızın.
 Bir duruştur, direniştir, aslolan hayattır, hayatta BEŞİKTAŞ…

Çevrimdışı Sarp

Bizimle Fiorentina arasında bir sözleşme var. Benim anladığım eğer Fiorentina'dan
ayrılmak isterse serbest kalma rakamı 9 milyon euro. Biz Gomez'i satın alırsak ve
sonra satarsak satıştan da pay sahibi olacaklar. Ama biz Gomez'in serbest kalması
için 9 mil. falan ödemeyiz zaten kiralık kontratımız sürüyor :ok:

Çevrimdışı ozan062

Neden Arjantin değilde hep Brezilya?

arjantinden almaya calıstıgımızda

Orman: 'Amazon ormanlarında yeni Messi'mi keşfettik?

der sayın sair :evillol: yani orda baya yıprandık biz zor topcu alırız
[ Son Düzenleme: 13 Ocak 2016, 11:26:49 ozan062 ]
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimiçi Samet Demir

1.Gomez sezona çok iyi başladı.
2. Fio taraftari da doğal olarak bu adam nasıl bedavaya gider diyerek homurdanmaya başladı.
3. Fio Yönetimide bu şekilde açıklama yaptı ki doğruluk payi var. Anlaşmayı tam bilmiyoruz. Ki şöyle birsey olabilir bu yaz dönemi satilirsa 50/50 bolunecek. Biz bonservisinin % 100 ünü bu yaz almak istersek 9 mil.
4. Muallakta olan kısım 2 senelik kira sözleşmesi ve fio ile gomez arasındaki sozlesmede 2 sene sonu bitiyor.

Komplo teorim. çık içinden çıkabilirsen....

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Ayberk

Peki shaktar gibi milyon dolarlara brezilyalı oyuncuları alıp satabiliriz anlamı çıkar mı ? Yeteneklileri al sat kulağa hoş geliyor ama biz Avrupalı yetenek avcısı kulüpleri saf dışı bırakıp ordan oyuncu almamız çok zor , bizim aldıklarımız bırak Avrupalıları Brezilya takımlarının bile gözden çıkardıkları oyunculardır .
diğerleri ile rekabet sorun değil. biz kendi içimizdeki futbolcuları da keşfedemiyoruz, yetiştiremiyoruz. 3 milyon gurbetçimizin yaşadığı Almanyadan Real Madride 3 Türk futbolcu çıkıyorken biz Milli Takımın yarısını dahi kendi yetiştirdiğimiz futbolculardan oluşturamıyoruz. futbola bakış açımızı değiştirdiğimizde, profesyonelliği, scout ekiplerini, ekonomi yönetimini iyileştirdiğimizde birçok şeyin değişmeye başladığını göreceğiz
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı Kemal

Çko yakında Cassio yu uçağa binerken resimleyip paylaşacaklar, hazır mısınız ? :)

Çevrimdışı Sarp

Çko yakında Cassio yu uçağa binerken resimleyip paylaşacaklar, hazır mısınız ? :)

Adam idmanda takımdan ayrı düz koşu yapıyor :)
Bu kesinleşti de ben adama son anda biz şunu aldık
hadi sana güle güle dersek çocuğun ifadesini düşünüyorum...
Bir yandan istemiyorum bir yanda ayıp olacak adama :icool:

Çevrimdışı DADAYKARTALI

hadi keşke ağzından bal damlıyor :halay: :ishock: :ishock: :halay:

Çevrimiçi Mehmet57

Lamine Sane,hocasi aciklamis.

Muthis olur.

Çevrimdışı cursedofdragon

Adam idmanda takımdan ayrı düz koşu yapıyor :)
Bu kesinleşti de ben adama son anda biz şunu aldık
hadi sana güle güle dersek çocuğun ifadesini düşünüyorum...
Bir yandan istemiyorum bir yanda ayıp olacak adama :icool:

gelsin ya valdes'i yoldan döndürdük bak o adamı bile arar olduk vardır bir hayır :) Belki bizde çok güzel oynuyacak cassio hayır herşey :)

Çevrimiçi Samet Ç

Ospina'yı şimdi alamazsak sene sonu Fener alır.

Çevrimdışı talha

Lamine Sane,hocasi aciklamis.

Muthis olur.
Güzel transfer olur ama sanırım biraz huyu suyu değişikmiş

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı karakartalım

şenol hoca muharrem usta ile görüşmüş diyorlar.zaten başkan oldu direk ilk tv konuşmasında şenol güneşle çok çalışmak isterdim dedi muharrem usta bunun bi cezası yokmu kardeşim adam o zaman beşiktaşın hocasıyken nasıl diyo biz akın yüzünden şikeci damgası yedik sırf bu sebepten
Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder
Siyah beyaz f. orman bize bir ömür yeter
Senin aşkın uğruna ölmeye değer
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Senin sevgin uğruna tüm stadlarda
Aç kaldık susuz kaldık deplasmanlarda
Doyduk senin aşkının o sıcaklığıyla

Çevrimdışı Sarp

Ospina'yı şimdi alamazsak sene sonu Fener alır.
Deme öyle Samet deme öyle!

Çevrimdışı OnizukaSensei

Koltuk montaji basladi. Bu guzel haberin ustune keske Ospina haberi gelse de cifte sevinc yasasak. Gunlerdir bunu bekliyorum umarim sonunda Ospina gelir.

Çevrimdışı Sarp

aferdersin ama trabzonda luceskuyu kaldıracak totoş yok kardeşim hikaye lucesku işi açlıktan ağızları kokan adamın havyar yemesi gibi trabzona luceskunun gelmesi hikayee bize sararlarsa sene sonu o hamsilere acayip beddua ederim

Dostum rica ederim Şenol hoca bizi neden bıraksın? Adamlara ellerindeki oyuncuları tutamıyorlar.
Dünya kadar borç olmuş. Başkanları kendi söyledi yıllarca uğraşacağız düzeltmek için diye.
Mutlu, huzurlu, Şampiyon olduğu takımdan kaosa, bilinmeze niye gitsin.

Çevrimdışı karakartalım

Dostum rica ederim Şenol hoca bizi neden bıraksın? Adamlara ellerindeki oyuncuları tutamıyorlar.
Dünya kadar borç olmuş. Başkanları kendi söyledi yıllarca uğraşacağız düzeltmek için diye.
Mutlu, huzurlu, Şampiyon olduğu takımdan kaosa, bilinmeze niye gitsin.
haklısın hocam bende öyle düşünüyorum ama adam trabzonlu doğma büyüme ahde vefa var neyse benimkisi öyle bi şey okuma kalecide yokken sinirim tepeme vurdu.
Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder
Siyah beyaz f. orman bize bir ömür yeter
Senin aşkın uğruna ölmeye değer

Senin sevgin uğruna tüm stadlarda
Aç kaldık susuz kaldık deplasmanlarda
Doyduk senin aşkının o sıcaklığıyla

Bordeux teknik direktörü Willy Sagnol; "Lamine Sane kısa süre içinde bizden ayrılacak"
Fransız basını transferin lehimize bittiğini yazıyor

Çevrimdışı Savaş

Koltukların şerefine patlat bi Ospina be Başkan!

Çevrimdışı mmeteris

Lamine sane iyi midir? Bilen arkadaşlar aradığımız adamdır diyebiliyor mu, yoksa soru işaretleri var mı bu adamda?

Kartal Gol Gol Gol

Koltukların şerefine patlat bi Ospina be Başkan!

Başkan çok "CASSİO" bu konuda :D  :evillol:

Çevrimdışı OrhanAker

Başkan çok "CASSİO" bu konuda :D  :evillol:

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mehmetthedum

San son iki sezondur diziyle uğraşıyor. İyi incelemişlerdir umarım.. sakınarak oynarsa yavaş kalır o da..

Hoş zaten bir aksama olmasa niye tsl'ye gelsin.. 2 sene burada form titar sonra çin'e gider. Bu yaz da ersan gider..

Biz avrupadan bir genç takım alacağimiza, çin deki şu şenşunşen takımına veteran yolu yapsak ya.. daha çok kazanırız  :money: :biggrinking:
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.