29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş
29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş Skor : Sivasspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 16.04.2016 Saat : 19:00 Stadyum : 4 Eylül Stadı Hakem : Halis Özkahya Yayın : Lig TV

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 100041 defa] 29.Hafta / Sivasspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Factatum

Olcay mı daha kötü? yoksa Kerim mi? hiç bilemedim.

Kanatlar için acil müdahale lazım.

Çevrimdışı ozan062

yok inadım inat sutumu atmam iki nat diyorlar..
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimiçi MUSTAFA_

İkinci yarı Töreing seyrederiz bu gidişle  :icool:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

ne var bu olcay'da bu kadar Allah rızası için ya cenk neden başlamaz kanatta.

Çevrimdışı Kemal

Kerim dk 48 olmuş hala içeri pas vermeyip kanada top taşıyor

Çevrimiçi Mehmet57

Tore sart. Olcay ve Kerim cok kotu. Olcay hep pas hatasi yaparken Kerim hep yanlis tercih yapiyor.

Çevrimdışı ozan062

artı töre kerimide kendine benzetmiş sakın olaki haftalardır oynamamıs töreden medet umulmasın
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı eaglekartal

ismaili,becki nekadar düz sıradan 5 para etmez bekler arkadaş ya sezon bitsede kurtulsak şunlardan

Çevrimdışı Luccâ

Ilk yarının 0 0 bitmesinin nedenlerine bakıyorum şöyle. Beck Kerim Olcay diye 3 isim var ki bunlar Beşiktaş forması giydiği için üstüne bize para vermeli o derece. Gomez sahada yok. Ayrıca takımın temposu çok düşük..

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Viviano

Olcay demin bir pozisyonda pas atacağım derken topu taca attı.

O pozisyon normal bir pozisyon değildi. Bu adam tamamen bitmiş ve çökmüş. Son haftalarda sosyal medyadan baskı falan da baya yemişti zaten. Güvenini tamamen kaybetmiş. Olcay'ı oynatmak takıma zarar verir bu saatten sonra.

Çevrimdışı onder23

Çim biraz uzun gibi sanırsam Sivas bilerek uzun bırakmış gibi seri pasa uygun degil

SM-P550 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Özay

Son dakikanın içindeler, şu topu kaleye vurmayı akıl edemiyorlar. Bunlar nasıl bir kafayla çıkmış maça.

Kerim filan leş bildiğin

Çevrimdışı mmansiz

Kerim -olcay dışarı töre-tosun içeri

M.Mansız

Çevrimdışı Kemal

Olcay mı daha kötü? yoksa Kerim mi? hiç bilemedim.

Kanatlar için acil müdahale lazım.

Net kerim

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Gomezin pozisyonu penaltı kırmızı kart abv versin halis maç en az 5 dk durdu nasıl 3 dk

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

İsmail-Beck-Kerim .

Olcay iyiydi şuana kadar.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi MUSTAFA_

Çim biraz uzun gibi sanırsam Sivas bilerek uzun bırakmış gibi seri pasa uygun degil

SM-P550 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Zemin kötü. Yeşiline aldanmamak lazım  :tabe: Top çok sekiyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı campeon2015

Leş gibi futbola devam.sinir krizine girdim yeter artık  :s20: olcay,ismail,kerim,beck ne iş yapar bunlar  :s20: töre,tolgay,cenk neredeler ???

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Töre ve Cenki kanatlara almak lazım zaman kaybetmeden. Olcayda Kerimde bugün bir iş yaparsa şans eseri olur bizimde o şansın gelmesini beklemeye zamanımız yok.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Oğuzhanın çıkardığı top penaltı kırmızı kesinlikle hakem gene yaptı eyyamını

Çevrimdışı OrhanAker

3 net pozisyonumuz var beyler atamadık orası ayrı ama bazı bölümlerde bursa maçına yakın baskı yaptık.
Ben yatağa geçiyim ikinci yarıda çözeriz :D

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı solar

İlk yarı o sakatlıklar oyunu soğutmasa gol geliyorum diyordu şanssızlık oldu. Takımda adını andırıp kendini eleştirtçek kadar kötü oynayan gözüme batmadı. Aynı kadro ikinci yarı 10 15 dakika oynar olmazsa değişiklik gelir gibi.

Çevrimdışı cisse557

Beck'in gidip gidip geri dönmesi sıkmaya başladı.

Çevrimdışı cursedofdragon

Ben başıma geleceği biliyorum abi geçen sene bilic'in ısrarları yaktı bu sene şenol hocanın ısrarları yakıyor neden cenk kanatta oynamaz olcay formsuz kerim sahada yok.Töre-cenk başla kanatlarda içeri 1 tane orta kesen yok bunu diyorum.

Çevrimdışı yigiter38

olcay idare eder ama Kerim tam bir komedi...cok biliyormuş gibi ayak dışı paslari yokmu deli ediyor...Sivas korkuyor gelemiyor...mutlaka birtane atmamiz lazım...Cenk girer şimdi...

Etiketler: