28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor
28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Beşiktaş Forum|28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor Skor : Beşiktaş 3-2 Bursaspor Tarih : 11.04.2016 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Arena Hakem : Barış Şimşek Yayın : Lig TV

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor  [Okunma sayısı 104216 defa] 28.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Çevrimdışı karasevda

Çevrimdışı can1903

Hayat devam ediyor Ertuğrul diye bağırsınlar.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Çağatay

Nouma ya 3 lü cektiriyorlar
En cok da ona yakisir zati
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı tangaz

pascal taraftara üçlü çektirdi @mylife1903 atmosfer müthiş
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Baglandim licktv sereflisi devamli reklama gidiyor. Sesi neden kisiyor pislikler. Ayip ya ayip pis herifler

Çevrimdışı gastrula

Baglandim licktv sereflisi devamli reklama gidiyor. Sesi neden kisiyor pislikler. Ayip ya ayip pis herifler

alen'in üçlüsünü bile göstermedi pislikler

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

İşini iyi yapmayana para yedirmeyeceksin. O kadar.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı mylife1903

İşini iyi yapmayana para yedirmeyeceksin. O kadar.

Ne demis buyuk turk buyugu "memurun ve hayat kadininin bahsisini hemen vereceksin" bu lick tv varya ulan sayemizde para kazandi herifler bugun ama keyfimizin icine ediyorlar. Insallah melih sendili sokmamistir bizim taraftar

Çevrimdışı tangaz

@mylife1903 yapı denetim sayfasında 39.sayfaya baorada alen'in üçlüsünün videosu var ordan izle üçlüyü üstad
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

Allahim sana geliyorum ortama bak. Kapasiteyi de ogrenecegiz yakinda.

Benim anlamadigim niye sesi kisiyon lannnnnnnn

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı mylife1903

Keyfe bak, icmeden sarhos oldum bugun ekonomik stad, yesil stad.

Ulan ismail gecemi rezil etme, rezil edecek bir sen varsin. Beck ve serdar cok fark etmez ama sen dikkat et, becki aldiklari gibi seni de almasinlar

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Haydi hayırlı olsun. Allah yardımcımız olsun.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Kutay

Bismillarihrrahmanirrahim Allah yardımcımız olsun heyecean arttı
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Ersoy

Şeref'inle oyna,Hakkı'nla kazan!

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı solar

Sahaya yayılırken herkes birbirine sarılıyor çak yapıyor filan, Marcelo İsmaile birşeyler anlatıyor.

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı gastrula

belli oldu kaleyi gören basacak şutu :)

Çevrimdışı Çağatay

Ulan herkes ilk golu atabilmek icin kaleye vurmaya basladi

Çevrimdışı tangaz

barış şimşek hamzaya ayar çekti

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı Çağatay

Çevrimdışı tangaz

bunun nesi faul yaa olcay tertemiz aldı topu

Çevrimdışı Ersoy

İyiyiz

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı tangaz

ahh be quaresma çok hızlı yaa

Etiketler: