2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 205 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3483418 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

niye herşeyi soruyon @tuncaboylu ?

futbolarena paylaştı.
Ona göre değerlendirme yapacağım doğruluğu konusunda.

Ayrıca haber paylaşan kaynağını paylaşmak zorunda değil mi, öyle bir forum kuralı yok mu?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

Son durum:
Burak Yılmaz ———> Beşiktaş %85

( Övünç Özdem )
Adem için yüzde vermiş miydi bu?

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Son durum:
Burak Yılmaz ———> Beşiktaş %85

( Övünç Özdem )
Bu adama inanmamaya başladım ne nice % ler verdi sonra kendisinden ne haber alabildik ne bişey

Çevrimdışı cursedofdragon

Ona göre değerlendirme yapacağım doğruluğu konusunda.

Ayrıca haber paylaşan kaynağını paylaşmak zorunda değil mi, öyle bir forum kuralı yok mu?

ben genelde kaynak vererek paylaşıyorum zaten bu sefer unutmuşum yazmayı.İnsanlar darlanıyor diye düşünüyorum oku geç transfer sezonundayız zaten :)

bazı duyumcular vardı forumda adam istihbaratını niye söylesin kaynak kaynak diye diye adamları yedik gittiler forumdan kaçtılar :)

Çevrimiçi underworld

Küfüre karşıyım ama hral gelirse tövbemi bozacam.

Çevrimdışı spiegel

Çevrimiçi Sinan66

negredo var larin var idare ederiz, burak ne katacak ki bize ?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

burak yılmaz' ı istemeyenlere elbette saygı duyuyorum ama  anlayamıyorum.

bu adam en az 17 18 tane atar. geçen sezon bizde olsa şampiyonduk. ljajic tam burak yılmaz ın istediği tarzda oyuncu. ligi biliyor. gol atamasa bile rakip savunmacıları yıpratıyor.

hepimiz isterdik aboubakar, gomez vs gibi adamlar ama şu anda alınacak en iyi oyuncu burak yılmaz.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Burak olmasın lütfen.
Burak sana ne yaptı bukadar öfke kin nefret niye ?
Bu forvetlerle geçen seneki dördüncülüğü bile ararsın dördüncü olabilirsen tabi
Forvetin ne denli hayati önem taşıdığı geçen seneki forvetsizlikten kaynaklanan puan kayıpları + dördüncülükten sonra anlaşıldı

Öfkeyi gururu bi kenara bırakıp beşiktaşın başarısı için mücadele vermek esas olan.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

negredo var larin var idare ederiz, burak ne katacak ki bize ?
Larin in son vuruş sorunu var Negredo sakatlık ceza vs olduğunda Larin e güvenip işi şansamı bırakıcaksın ? Geçen sene den hiçmi ders çıkarmaz insanlar ? Mahalle futbolu oynamıyoruz türkiye ligi katı defans yapan bi lig

Varsa buraktan daha iyisi gelsin kimse hayır demez bu saatten sonra kalkıp ordan burdan burak kadar kaliteli forvet bulamazsın

Çevrimdışı doganay

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Bu hakan gündoğar iki gün önce küfür yeme pahasına ve ısrarla Adem'i paylaştı ki turgay demir % 1 diyordu . ( Her ikisi aynı kanal biliyorsunuz ) . Ardından Abuş'u ima etti. Neden bilmiyorum ben hala Abuş'u bekliyorum. Ayrıca hakan , Adem olayının en az bir aydır gündemde olduğunu ve şu son adı çıkan rusya daki futbolcu haberlerinin son dakika sızdırıldığını söyledi. Umarım burak olayı da yemdir. Alınırsa da yapacak bir şey yok
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi underworld

Çevrimiçi Necmi

O ne ya? Mesela 1 saat kala yapılan transfer nasil oynuyor o zaman? Bence lisans ayrı transfer ayrı
unuttunmu eksik evrak verdi diye gs oynatamadı oyuncuyu
lisans gece 12 ye kadar çıkmak zorunda Beşiktaşın uefa tahtasına oyuncunun ismi yazılmalı bunun içinde evrakları tam olmalı
yoksa kadroya alamıyorsun.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Beşiktaşa gelmesi gündemde olan bu futbolcu için kişisel kinlerinizi bir kenara bırakın Şampiyon yapsa gol kralı olsa ozamanda iyiki gelmiş diyeceğini hepimiz gayet iyi biliyoruz

Beşiktaş a forvet lazım bu saatten sonra alınacak en iyi forvet burak olur inşallah alınır da utandırır herkesi

Çevrimdışı spiegel

Burak sana ne yaptı bukadar öfke kin nefret niye ?
Bu forvetlerle geçen seneki dördüncülüğü bile ararsın dördüncü olabilirsen tabi
Forvetin ne denli hayati önem taşıdığı geçen seneki forvetsizlikten kaynaklanan puan kayıpları + dördüncülükten sonra anlaşıldı

Öfkeyi gururu bi kenara bırakıp beşiktaşın başarısı için mücadele vermek esas olan.

Öfke? Kin? Ben sadece istemediğimi belirttim, bundan da normal birşey olamaz.

Basari taraftarı değilim,  benim standartlarıma göre Beşiktaş forması giymemeli. Oldu da giydi küfür Ya da kötü söz çıkmaz ağzımdan ama içime de sinmez.

Çevrimiçi mellfred

Umut mutlaka oynasın ama.Orkan gibi olmasın.Akıllı adama benziyor çalışır oynar.
Bursa’ya gitmiş umut
Orkan Demirspor

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Beşiktaşa gelmesi gündemde olan bu futbolcu için kişisel kinlerinizi bir kenara bırakın Şampiyon yapsa gol kralı olsa ozamanda iyiki gelmiş diyeceğini hepimiz gayet iyi biliyoruz

Beşiktaş a forvet lazım bu saatten sonra alınacak en iyi forvet burak olur inşallah alınır da utandırır herkesi
burak' ı istemeyenler kimi istiyor çok merak ediyorum gerçekten

Çevrimdışı Mustafa UZUN

Larin in son vuruş sorunu var Negredo sakatlık ceza vs olduğunda Larin e güvenip işi şansamı bırakıcaksın ? Geçen sene den hiçmi ders çıkarmaz insanlar ? Mahalle futbolu oynamıyoruz türkiye ligi katı defans yapan bi lig

Varsa buraktan daha iyisi gelsin kimse hayır demez bu saatten sonra kalkıp ordan burdan burak kadar kaliteli forvet bulamazsın

Bu mantıkla Volkan Demirel de Emre Belözoğlu da Melo da yaşları ve form durumları uygunsa bize gelebilirdi öyle mi ? Başarı önemli ama ilkeler daha önemli. Hele Beşiktaş isen.

bak bak a spora bak adam daha 27 olmadan 27 yaşında yazmış.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Öfke? Kin? Ben sadece istemediğimi belirttim, bundan da normal birşey olamaz.

Basari taraftarı değilim,  benim standartlarıma göre Beşiktaş forması giymemeli. Oldu da giydi küfür Ya da kötü söz çıkmaz ağzımdan ama içime de sinmez.
Burak beşiktaşa o terbiyesizliği yapmasa burda Burak gelmesin diye tepki gösterir olurmuydun ? Demekki bir öfke var burada sonuçta sana böyle bir yanlış yapmamış bir oyuncu için gelmesin diyemezsin farzı mahal konuşuyorum

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Bu mantıkla Volkan Demirel de Emre Belözoğlu da Melo da yaşları ve form durumları uygunsa bize gelebilirdi öyle mi ? Başarı önemli ama ilkeler daha önemli. Hele Beşiktaş isen.
caner erkin bize gelmeden önce ne düşünüyordunuz ya da ne düşünüyorduk?

Etiketler: