Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

Kapkarakartal, sEuL, sozkul, sting1981, Sinan66, uğur07, yorgo_d(geodem) ve 35 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 301344 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimiçi Serdar3444

Gelenin işi çözemeyeceği belli ama Santos kördüğüm ediyor....  Beşiktaş'ın sahada ne yapmaması gerekiyorsa, adam ısrarla onu yapıyor....orta sahada rakibi durduracak hızını kesecek tek oyuncu düşünmüyor adam bu ölü takımda Demir Ege'nin ölüsü bile her türlü oynar, Tayyip Talha neden ve nasıl oynayamıyor...
Ama cenk oynuyor,Aboubakar'ın ölüsü oynuyor, kimse yerinde oynamıyor,
Semih'in sol kanatta yapamadığını görmek için kör olmak, gördüğünü anlayamamak, anladığını da aklında tutamamak gerekiyor....adam galiba kör, yaşı itibariyle katarakt sorunu, hafıza sorunu da olmalı, karıştırıyor herhalde Yaşlı Kurt....
 Sabırda da mantık gerekir, bir nispette de akıl gerekir.
Santos bu kafayla 7 maçta ancak iki galibiyet alabilir, ligi kaçıncı bitiririz kestiremiyorum, kupadan da bizi eler... Gitmesi şart,
Serdar Topraktepe sadece saçmalamasın bizi hazirana erdirir, kupayıda alır. Ligi de 3. Bitiririz

Çevrimiçi kartalizma190399

Talha ile Demir Ege nin biletini Pendik maçı sonrası kesti.

Iyi kotu potansiyel vaad eden genc yerli 2 oyuncunun bileti kesiliyorsa sene basindan beri takimin (Küfür Yasak)₁₃ yabancilarin bileti niye bu kadar kolay kesilmiyor?
Bu sene zaten bitmisti, eyvallah. Bazi arkadaslar kabul etmese de ben basindan beri kabul etmistim (10. haftadan itibaren).
Benim asil yandigim nokta devre arasi sistem kuracak genc vizyoner caliskan bir hoca getirip Talha, Demir Ege, Emrecan, Mustafa Hekimoglu, Semih, hatta Aytug gibi oyunculari bol bol oynatip gelecek sene icin birseyler isa etmek yerine hala Amartey'i Ghezzal'i Aboubakar'i seyretmemiz. Ligden kopmusken ve hedefsiz kalmisken Mustafa Hekimoglu yerine Aboubakar'i izlememizi kimse aciklayamaz bana. Yazik, cok yazik.

Çevrimiçi Samet Demir

Kimsenin hesaplamadığı birşey var beş hoca yemiş kadro kalan maçlarda altıncıyıda yer şimdi yeni hoca demek lig bitmeden onunda yıpranması demek sahada toptan kaçan doksan dakikada dört beş kez topla kazayla buluşan adamları dünyanın en iyi hocası gelse ne yapsın sezon sonu sözleşmesi bitecek olanı şimdiden kulüple ilişkisini keseceksin koy yerine alt yapı oyuncularını en azından çabalarlar beşiktaşa bunları layık görenlere layık olduğu şekilde davranılmalı bu adamlarla kupa falan alınmaz umurlarında bile değil en azından gönderip şansımızı bir tık arttırmış oluruz kaldıkça mevcududa bozuyorlar gerçekten semihden memnunmusunuz oturun izleyin son maçları yeni gelenide bozdular genç çocuğuda bozdular gelecek olan hocayıda bitirirler yeterli zamanları var
Abi yabancı bir kaynak bile Semihin Santos ile heba olduğunu yazmış başakşehir maçı sonrası. Tekrar bulursam paylaşırım. Biz Semihi kaleye daha yakın oynatması gerekli dedikçe adam çocuğu daha da uzaklaştırıyor. Keza Muci de aynı durumda. Hocayı şimdi yollarsak eğer Serdar hocanın takımın başına geçmesi en mantıklı olanı bence. En azından o birşeyleri değiştirmeye çalıştı. Santos ise Şenol, Burak ve Rıza hoca ne yaptı ise 3 aşağı 5 yukarı aynı şeyleri yaptı. Hoca defansif oynatıyor dedik de takım defans bile yapamıyor. Hocaya sorsan önümüzdeki senenin yapısını oluşturuyor.. 11 seçimlerine bakınca gidecek adamların bir bir kazanma derdinde. Haftalarca Cenk konusunda eleştirdik, onu kesti Bu defa Abuyu koydu. Semih yine kenarda. Yani resmen sınanıyoruz...
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'ın yeni sezonda teknik direktör adayları; yerli aday Sergen Yalçın, yabancı aday Edin Terzic.

(Serdar Sarıdağ)
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu portekizli ne söylediğini baştan sona izleyip nasıl sacmaladiginin farkına varsın.
Santostan inciler
Semih klasik bir 9 numara değil
Semih klasik bir sol açık değil
Binaenaleyh Semih futbolcu değil demedi ama

Semihin bitiriciligi çok yüksek, patlayıcı bir gücü var diyip kaleye uzak oynatmak bilemedim ne desem ki

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Beşiktaş'ın yeni sezonda teknik direktör adayları; yerli aday Sergen Yalçın, yabancı aday Edin Terzic.

(Serdar Sarıdağ)

Bence direk sallıyor. Girip transfermarkta baştaki hocalara baksınlar.
Bu kadar iyi hoca bostayken seçeneğin sadece bu ikisi ise yazık.

Bu arada Terzic geçen sene kaybettiği şampiyonlukla bana göre looser bir hocadır. Eliyle Bayerne şampiyonluğu verdi.

Çevrimiçi Samet Demir

Bence direk sallıyor. Girip transfermarkta baştaki hocalara baksınlar.
Bu kadar iyi hoca bostayken seçeneğin sadece bu ikisi ise yazık.

Bu arada Terzic geçen sene kaybettiği şampiyonlukla bana göre looser bir hocadır. Eliyle Bayerne şampiyonluğu verdi.
Bu defa genç yabancı alacağız gibi duruyor. İnşallah iyi bir hoca gelir. Benim gönlümden geçen RV Nistelrooy

Çevrimiçi uğur07

kac defa soyledim bu takim su anki kadrosuyla ancak 3-5-2 oynar bu da alttaki kadrodur su anda

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Samet Demir

kac defa soyledim bu takim su anki kadrosuyla ancak 3-5-2 oynar bu da alttaki kadrodur su anda

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
4-1-2-1-2 daha doğru olur sanki.

Çevrimiçi underworld

İlhan Palut ta listede yer alabilir.
Okanın, İsmailin olduğu ortam belli

Çevrimiçi gokhans

Sermaye arttırımı onaylandı. Büyük bir bütçe ile sil baştan bir takım kurulacak ve morinho ile conte’nin gelme şansını, şu an ismi dillendirilen hocalardan fazla olduğunu düşünüyorum.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi sEuL

Hazırlık maçı varmış karşıma çıktı, son beş dakika kala açtım ve ikidir Amartey’in pas hatalarıni izliyorum. Birinde hiç bir baskı yok iken iki metre önündeki takım arkadaşına pasi veremedi ve tehlikeli bir pozisyona girdi raki diğeride penaltı oldu.

Bu herifi bu takıma getirenleri tekrar bi yerlere havale ediyorum. Yatacak yerleri yok o (Hakaret Yasak)₅. Durduk yere sabah sabah cinlerimi tepeme çıkardılar..

Çevrimiçi Samet Demir

Hazırlık maçı varmış karşıma çıktı, son beş dakika kala açtım ve ikidir Amartey’in pas hatalarıni izliyorum. Birinde hiç bir baskı yok iken iki metre önündeki takım arkadaşına pasi veremedi ve tehlikeli bir pozisyona girdi raki diğeride penaltı oldu.

Bu herifi bu takıma getirenleri tekrar bi yerlere havale ediyorum. Yatacak yerleri yok o (Hakaret Yasak)₅. Durduk yere sabah sabah cinlerimi tepeme çıkardılar..
Amartey yerine Demir Ege tercih edilmeli..

Çevrimiçi gokhans

Amartey yerine Demir Ege tercih edilmeli..
enes’in golünün başlangıç pası, bu adamın ilk 11’de olmazsa olmaz olduğunu bas bas bağırıyor zaten. Çocuğun en büyük özelliği görerek ve düşünerek oyunu yönlendiriyor tıpkı oğuzhan gibi..

Çevrimiçi Necmi

enes’in golünün başlangıç pası, bu adamın ilk 11’de olmazsa olmaz olduğunu bas bas bağırıyor zaten. Çocuğun en büyük özelliği görerek ve düşünerek oyunu yönlendiriyor tıpkı oğuzhan gibi..
demirege iyi oyuncu olacak ama hiç hazır değil çok eksiği var kritik hatalar yapıyor şu anda oynatılırsa kaybedilir üstelik bu kadar kötü bir takımda kimse farkında değil semih bile kayboluyor muçi kayboluyor o kadar rezil bir takımki kimi koyarsan harcarsın birde sıkıntılı genç koyarsan felaket olur ben olsam bu gençleri bırak oynatmayı şu takımla antrenman bile yaptırmam

Çevrimiçi gokhans

demirege iyi oyuncu olacak ama hiç hazır değil çok eksiği var kritik hatalar yapıyor şu anda oynatılırsa kaybedilir üstelik bu kadar kötü bir takımda kimse farkında değil semih bile kayboluyor muçi kayboluyor o kadar rezil bir takımki kimi koyarsan harcarsın birde sıkıntılı genç koyarsan felaket olur ben olsam bu gençleri bırak oynatmayı şu takımla antrenman bile yaptırmam
necmi gözünü seveyim amartey oynuyor ya. Demirege yeni sezonda iyi oyuncular gelince zaten forma şansı bulamayacak. Tabiki eksiği var ve beşiktaş 11i için hazır değil ama amartey’i falan izledikçe kahroluyordur çocuk. Şu ortamda demirege, enes, mustafa hepsine şans verilmeli. Abou, cenk, amartey falan izlemek işkenceye dönüşüyor.

Çevrimiçi Samet Demir

Çevrimiçi Serdar3444

Beşiktaş adına Olumsuz birşey yazmak rahatsız edici, insan güzel şeyler yazmak istiyor...
Ama ortada bir arıza var ve giderilmesi gerekiyor...
Nurçebi gitti ama galiba acemilikten kaynaklı olsa gerek bu yönetim ile işleyişte pek bir fark olmadı, işler hemen hemen aynı tas aynı hamam gidiyor...
Bu yönetimin niyet olarak çok farklı olduğu belli, musrati ve muçi transferleri vizyonu yüksek transferler,
Ancak, öbür taraftan da bakınca, futbolun başında Beşiktaşlılığı bile şüpheli Samet var,
Worrall, Svensonn transferleri tam bir balon,
Mert'in yedeği yok, Mert olmayınca resmen derde düşüyoruz oraya bir transfer düşünmediler bile....
Teknik direktör olarak ise huzurevinde olması gereken çoklu fikir yetmezliği yaşayan bir ihtiyar var... Sonuçlarına baktığımda Beşiktaş'ın başına gelebilecek en kötü teknik direktör olduğu ortada...
Yeni bir plan yapacaksak bu planın en ama en önemli ayağı Teknik direktör olmamalı mı, çetin bir ligde teknik direktörü iyi olmayan hangi takım ortaya bir sonuç koyabilir ki?
Bugün Beşiktaş'la ilgili okuduğum köşe yazıları-görüşlerden bazılarında bu takımın 4 teknik direktör yediği, gelenin birşey yapamayacağına ve dolayısıyla Santos'un pekte bir suçu olmadığına, Santos'un ancak seneye kendi kurduğu takımla eleştirilebileceğine dair fikirler görüyorum. Tüylerim diken diken oluyor. Açıkcası bu saçmalıktan korkuyorum....
Takımda futbola dair herşey ama herşey kötüye gidiyor... Aslında takımın gelişimi için müthiş bir fırsattı, takımın her hafta üstüne koyarak gitmesi, bu stressiz, beklentisiz ortamda her hafta gelişim göstermesi gerekirdi...ama takım her hafta hem mental hemde futbol kalitesi olarak geriye gidiyor....
Ben bu güvensizlik içinde futbolcu olmak istemezdim...
Bu ortamda bile takımı geriye götüren bir teknik direktörle yolunu ayıramamanın akli bir açıklamasını göremiyorum... O nedenle asla yorum yazmadığım ve yazmayacağım twitter'dan birşeyler yazıyorum... Burada yazıyorum, belki birçoğunuz olumsuz yazdığım için rahatsız oluyorsunuzdur. Haklısınız. Kusuruma bakmayın, Bende sevmem olumsuz tipleri ama Samet'in başında olduğu futbol aklından gerçekten korkuyorum...

Çevrimdışı Ravenman

Iyi kotu potansiyel vaad eden genc yerli 2 oyuncunun bileti kesiliyorsa sene basindan beri takimin (Küfür Yasak)₁₃ yabancilarin bileti niye bu kadar kolay kesilmiyor?
Bu sene zaten bitmisti, eyvallah. Bazi arkadaslar kabul etmese de ben basindan beri kabul etmistim (10. haftadan itibaren).
Benim asil yandigim nokta devre arasi sistem kuracak genc vizyoner caliskan bir hoca getirip Talha, Demir Ege, Emrecan, Mustafa Hekimoglu, Semih, hatta Aytug gibi oyunculari bol bol oynatip gelecek sene icin birseyler isa etmek yerine hala Amartey'i Ghezzal'i Aboubakar'i seyretmemiz. Ligden kopmusken ve hedefsiz kalmisken Mustafa Hekimoglu yerine Aboubakar'i izlememizi kimse aciklayamaz bana. Yazik, cok yazik.

Oynatmazlar abi. Niye oynatsınlar. Kıyamet kopar. Kulüp batar. Yerle yeksan oluruz.

Gençler niye oynasınki, niye süre alsınki, niye tecrübe kazansınlarki, niye pişşinlerki? Yazık günah.

Seneye zaten bi ton 2.lig takımları var oraya kiraya veririz. Sonra Mardinspor Muşsporun patates tarlalarında başarılı olmasalar zaten Beşiktaşta oynama hakları kalmaz.

Çevrimiçi Necmi

necmi gözünü seveyim amartey oynuyor ya. Demirege yeni sezonda iyi oyuncular gelince zaten forma şansı bulamayacak. Tabiki eksiği var ve beşiktaş 11i için hazır değil ama amartey’i falan izledikçe kahroluyordur çocuk. Şu ortamda demirege, enes, mustafa hepsine şans verilmeli. Abou, cenk, amartey falan izlemek işkenceye dönüşüyor.
sorun izlemek değil lig bşzim için bitmiş zaten unuttun galiba 16 yaşındaki çocuğu sahaya sürdün avrupa maçında şu forumda bile bir sürü laf ettiler iş yokmuş diye mustafa semihden çok daha kaliteli oyuncu ama 16 yaşında ve şurda üç beş maç için harcamaya değmez ben amarty izlerim hiç sıkıntı değil o çocuklar taraftarın ego tatmini değil ilk defa alt yapıya bakılıyor bari rahat bırakalımda orda tam bir futbolcu olup öyle gelsinler enes derken cinemreyimi kastettin oda 16 yaşında ve alt yapıdan yukarı tırmanacak oyunculardan biri ama çok erken daha

Çevrimiçi Necmi

birde demirege kötü oyuncu değil ciddi sakatlık yaşadı üstelik tam çıkış yapacağı dönemde bu onu çok geri götürdü o yüzden şu rezil takımda oynatırsan bu haliyle tamamen kaybederiz şu takımda gençler oynamamalı ha bütün hepsini kovup ben gençlerle bitireceğim sezonu derlerse o zaman eyvallah derim yoksa şu kadroya harcamak için koymuş olursun semih diyordunuz farkındamısın haftalardır oynuyormu oynamıyormu belli değil sahada hiç yok bu hocaylada olmaz zaten o yüzden hiç oynamasın daha iyi yıpranmaz en azından

Çevrimiçi Necmi

boş konuşmalar sanki yeni yaşadık önceki gidişindede aynı şeyi yapmıştı çebi iki sene önce görecekti insanlar biz söylerken insanlar ölümüne savunuyordu şimdi kalkmışlar ağzından beşiktaş için yararlı olacak tek kelime çıkmayan toroğlu gibilerinin üzerinden boş yapmasın kimse bence daha geldiği sene çebi borcu ikiye katlayıp beşiktaşın gelir getiren herşeyine saldırırken birşey görmeyenler kalkmış konuşuyor geçmiş olsun artık giren girdi bari kapzımal gibilerinin ağzına konu olmayalım şunlara prim vermeyelim

Çevrimiçi murat

boş konuşmalar sanki yeni yaşadık önceki gidişindede aynı şeyi yapmıştı çebi iki sene önce görecekti insanlar biz söylerken insanlar ölümüne savunuyordu şimdi kalkmışlar ağzından beşiktaş için yararlı olacak tek kelime çıkmayan toroğlu gibilerinin üzerinden boş yapmasın kimse bence daha geldiği sene çebi borcu ikiye katlayıp beşiktaşın gelir getiren herşeyine saldırırken birşey görmeyenler kalkmış konuşuyor geçmiş olsun artık giren girdi bari kapzımal gibilerinin ağzına konu olmayalım şunlara prim vermeyelim
Yardım kampanyası düzenlediler.şov amaçlı yardım yapmış gözüküp gelen paraları da hiç etmediyse ben hiç birşey bilmiyorum.stad yapılırken de kulübe demir satmak için paravan şirket kullanmıştı.demir yok vs filan da hikaye bence.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bayramınız mübarek olsun,  herkese iyi bayramlar.

Umarım başkanın Santosla ilgili sözleşmesi bitene kadar bizimle sözleri sadece asparagastir.

Etiketler: